6977 посетителей онлайн
3 029 17

Венгрия заблокировала заявление Евросоюза о "выборах" в Беларуси

Спільна заява ЄС про невизнання підсумків виборів президента Білорусі була заблокована Угорщиною

Венгрия отказалась поддержать совместное заявление стран ЕС о неприятии результатов президентских "выборов" в Беларуси.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщает "Радио Свобода" со ссылкой на собеседников в Брюсселе.

Представители стран Евросоюза планировали опубликовать совместное заявление о непризнании выборов в Беларуси, на которых в седьмой раз победил диктатор Александр Лукашенко за которого якобы отдали почти 87% голосов.

Не имея подписей представителей всех 27 стран ЕС, верховный представитель ЕС по иностранным делам Кая Каллас вместе с еврокомиссаром по вопросам расширения Мартой Кос обнародовали собственное заявление.

Чиновницы раскритиковали выборы в Беларуси как недемократические, призвали освободить всех политических заключенных, в том числе сотрудника представительства ЕС, и намекнули на возможность введения новых санкций против Минска.

Сначала белорусская служба "Радио Свобода" сообщила, что проект заявления не поддержали Венгрия и Словакия. Впоследствии Братислава все же согласовала документ.

Напомним, за белорусского диктатора Александра Лукашенко, захватившего власть в стране, на фиктивных "выборах", состоявшихся накануне, по предварительным данным, якобы "проголосовали" 86,82% избирателей.

В последний момент Венгрия согласилась одобрить продление санкций против России.

Топ комментарии
+11
Цікаво, скільки ще буде продовжуватися це приниження ЄС?!?
показать весь комментарий
27.01.2025 11:59 Ответить
+6
не мені когось повчати, але скільки часу вас (ЄС) юзатимуть ці міні падлюки? Фінансування перекрити віра не дозволяє?
показать весь комментарий
27.01.2025 11:59 Ответить
+5
Ще треба доводити на кого працюють ці виродки орбан і сіярто ?
показать весь комментарий
27.01.2025 12:00 Ответить
Комментировать
Сортировать:
недої.али
показать весь комментарий
27.01.2025 11:58 Ответить
не мені когось повчати, але скільки часу вас (ЄС) юзатимуть ці міні падлюки? Фінансування перекрити віра не дозволяє?
показать весь комментарий
27.01.2025 11:59 Ответить
Цікаво, скільки ще буде продовжуватися це приниження ЄС?!?
показать весь комментарий
27.01.2025 11:59 Ответить
Ще треба доводити на кого працюють ці виродки орбан і сіярто ?
показать весь комментарий
27.01.2025 12:00 Ответить
Для кого як, а для Угорщини це заздрість
показать весь комментарий
27.01.2025 12:01 Ответить
мудак мудака баче здалека. уйобик йорбанизований таке ж лайно як і бульбашен совковий.
показать весь комментарий
27.01.2025 12:02 Ответить
Они даже не скрываются
показать весь комментарий
27.01.2025 12:03 Ответить
Ключом до розуміння ситуації буде явка в Німеччині на виборах в Парламент. Якщо явка буде висока - німці щось таке усвідомили. А на німців дивляться всі європейці.
показать весь комментарий
27.01.2025 12:34 Ответить
Так хай залишає Європу і вступає в тайговий союз
показать весь комментарий
27.01.2025 12:32 Ответить
І довго ще ЄС буде в ролі терпіли?
показать весь комментарий
27.01.2025 12:36 Ответить
ЕС було створено практично на тих самих засадах, що і колгоспи в СРСР., тобто механізм вступу в колгосп був зрозумілий а ось механізму виходу з нього не існувало. Лише кладовище. Принцип консенсусу, який сповідує Захід, абсолютно неефективний і лише на руку диктаторам всіх мастей. Захід цього не розуміє або не хоче розуміє а тому зараз ми бачимо як західна Демократія тотально програє Диктатурі. І програє. А з нею програємо і ми. В мене особисто сумнівів тут немає.
показать весь комментарий
27.01.2025 12:43 Ответить
Хтось питає чому Вугорщина не вийде з ЄС і НАТО. Да тому що Вугорщина в ЄС і НАТО принесе московському і китайському режимам більше користі чим коли вийде звідти
показать весь комментарий
27.01.2025 12:43 Ответить
це зрозуміло

ЄС та НАТО мають її просто копняками випхати, а не панькатись як з капризною дитиною, яка ось-ось візьме сірники "погратись"
показать весь комментарий
27.01.2025 13:00 Ответить
та Угорщина той ЄС ще не замахала?

подобаються їй рашка - най валить в таможений союз

збіговисько мазохистів та куколдів, а не ЄС
показать весь комментарий
27.01.2025 12:59 Ответить
доколє?
показать весь комментарий
27.01.2025 13:13 Ответить
Рано прийняли мадярів у ЄС і НАТО
показать весь комментарий
27.01.2025 13:34 Ответить
Ох і правий же був старий сапер Водічка більше ста років тому!
показать весь комментарий
27.01.2025 13:50 Ответить