11055 посетителей онлайн
9 968 42

В Украине вводят электронные направления на ВВК, - Шмыгаль

Де взяти направлення на ВЛК

Продолжая системную цифровизацию государства, сегодня, 28 января 2025 года, Кабмин дал "зеленый свет" электронным направлением на ВВК для военнообязанных.

Об этом сообщил на заседание Кабмина премьер-министр Денис Шмыгаль, информирует Цензор.НЕТ.

По его словам, людям не нужно будет отстаивать очереди возле ТЦК, чтобы получить соответствующий документ. Направление на ВВК можно будет сгенерировать с помощью Единого государственного реестра призывников и получить через приложение Резерв+.

Прежде всего опция будет доступна для тех, кто самостоятельно желает пройти военно-врачебную комиссию.

Людям, которые получили повестку, также достаточно подать электронный запрос на формирование направления, чтобы не терять время на посещение ТЦК.

Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что "ограниченно годные" будут иметь не менее 3 месяцев для повторного прохождения ВВК.

Топ комментарии
+33
Простіше кажучи, це електронні повістки тим наївним громадянам, які "оновили дані" в резерв+ і думали що цим все обійдеться.
Інакше саме тецека мало б їх шукати і видавати направлення на влк.
показать весь комментарий
28.01.2025 13:00
+28
Як тільки Лопатного демобілізують.
показать весь комментарий
28.01.2025 13:00
+27
оце вже
показать весь комментарий
28.01.2025 12:59
Комментировать
Сортировать:
Коли Шмигаль піде в піхоту?
показать весь комментарий
28.01.2025 12:57 Ответить
Як тільки Лопатного демобілізують.
показать весь комментарий
28.01.2025 13:00 Ответить
Ще б зрозуміти в чию піхоту пішов би шмигаль.
показать весь комментарий
28.01.2025 13:24 Ответить
зелене світло зеленої постанови зеленого дурника
показать весь комментарий
28.01.2025 12:57 Ответить
оце вже
показать весь комментарий
28.01.2025 12:59 Ответить
Простіше кажучи, це електронні повістки тим наївним громадянам, які "оновили дані" в резерв+ і думали що цим все обійдеться.
Інакше саме тецека мало б їх шукати і видавати направлення на влк.
показать весь комментарий
28.01.2025 13:00 Ответить
ага. ви воюйте, гиньте , а у нас все обійдеться.
показать весь комментарий
28.01.2025 13:25 Ответить
тобі щось інші должні???
показать весь комментарий
28.01.2025 21:58 Ответить
респект..тоже проце подумав одразу. Є три перших основних непорушних споконвічних правила на тій територіїяка називається україною: 1. Держава і всі держ органи а особливо зсу - це 100% наїбалово. 2. Держава і всі держ органи а особливо зсу - це 100% наїбалово. 3. Держава і всі держ органи а особливо зсу - це 100% наїбалово.
показать весь комментарий
28.01.2025 13:57 Ответить
..тоже проце подумав.. Коментар через перекладача писав? Реєстрація - 27-01-2025..
показать весь комментарий
28.01.2025 15:59 Ответить
так саме так саме реєстрація саме цього акаунут 27.01.2025..писав через перекладач..крім того ще й наняв редактора ікоректора своїм кремлівським кураторам вже відзвітувався
показать весь комментарий
28.01.2025 16:34 Ответить
Громадяни, які оновили дані в резерв+ повинні були від ТЦК получити ці направлення поштою. Хто ж дохтур цім тцкашникам, що вони маючи всі дані, прізвища, адреси та телефони не в змозі це грьобане направлення вислати укрпоштою??
показать весь комментарий
28.01.2025 14:16 Ответить
Отож Кабмін роботящий, що не день то постанова... Коли ж вони бідні відпочивають від такої "турботи" про людей?
показать весь комментарий
28.01.2025 13:05 Ответить
Половину за взятки випустили за кордон. Іншим дали бронь. Мобілізаційний вік хоча б до 20 років так і не понизили. Зато тепер одних і тих самих калік и обмежено придатних по кругу ганяють по ВЛК і госпіталям, раптом відбулося чудо і вони виздоровіли
показать весь комментарий
28.01.2025 13:18 Ответить
а чому ти не йдеш добровольцем?
показать весь комментарий
28.01.2025 18:31 Ответить
о, кацапсятиною завоняло. а що, доброволець = дурачок???
показать весь комментарий
28.01.2025 21:53 Ответить
згинь, чмо кацапське.
показать весь комментарий
28.01.2025 22:39 Ответить
Звонил сегодня, сказали только в порядке общей очереди
показать весь комментарий
28.01.2025 13:19 Ответить
а ему это надо? поставлю вопрос по другому - "а КОМУ это все - надо"???
показать весь комментарий
28.01.2025 22:00 Ответить
Я на отправке был 29 сентября 23г
В пехоту. Но проблема с ногой, не взяли
показать весь комментарий
28.01.2025 22:18 Ответить
Скорее всего другим. Остеоартроз 3 степени - это неизлечимая болезнь. Вот вообще. Нет от неё лекарств. После 10 дней в стационаре под капельницами и уколами понижают до 2 степепени. Но это не излечимо, сейчас нога опять опухла
показать весь комментарий
28.01.2025 22:45 Ответить
А для окремих "блатних" навіть електронну службу в ЗСУ впровадили!
Диджіталізація від Бубочки, щоб його чорти вхопили!
показать весь комментарий
28.01.2025 13:36 Ответить
Как это направление "сгенерировать" в резерв+? Что-то не вижу никаких доп. менюшек и кнопок.
показать весь комментарий
28.01.2025 14:11 Ответить
Не нашёл ничего такого в РЕЗЕРВ+
показать весь комментарий
28.01.2025 15:56 Ответить
Так в мене немає смартфону ,а через ноут мені не пришлють ,бо я оновлювався через ЦНАП.
показать весь комментарий
28.01.2025 16:14 Ответить
на укрпошту пришлють "рекомендованого листа", а ті тобі в діері чи в пощтову скриньку в підїзді вснуть "вам рек.лист від тцк"..
і все одно він буде ввпжатися ірученим! коаїна зелених мрій - де всі винні найвеличнішому найпотужнішому насміхачу і ухилянту від 4 повісток!! бо просто родився мужчиною! Бо ти лох , а він - НЕ лох!!!
показать весь комментарий
28.01.2025 22:03 Ответить
Так я живу не за місцем реєстрації ,так мені до одного місця те, що мені пришлють .
показать весь комментарий
29.01.2025 16:06 Ответить
Рабовласники мають знати все про своїх рабів. Цікаво скільки ректоколоноскопій треба здійснити, щоб ракета долетіла до москви.
показать весь комментарий
28.01.2025 17:23 Ответить
а вже впровадили проходження ВЛК у незалежних від директора ТЦК лікарнях та поліклініках?
показать весь комментарий
28.01.2025 18:29 Ответить
Знову ж таки: постанова - це не закон.
Читайте 92 статтю Основного Закону : чим визначаються права і обов'язки громадян.👈
показать весь комментарий
28.01.2025 18:53 Ответить
я тобі більше скажу.. Закони, що обмежують права людей і громадян - нікчемні! ст 22 Конституції, та ст.27 Цивільного кодексу!!
показать весь комментарий
28.01.2025 22:04 Ответить
ОНИ ЧТО СПЕЦИАЛЬНО С ДОЧКАМИ НАХОДЯТ ДЕРЖИМОРД !?)
показать весь комментарий
28.01.2025 19:44 Ответить