9455 посетителей онлайн
5 951 18

Враг продвинулся возле Новоандреевки, Нововасиловки, Дачного, Разлива, Янтарного и в Андреевке, - DeepState. КАРТА

Российские захватчики имеют продвижение в Покровском и Бахмутском районах Донецкой области.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом пишет проект DeepState.

"Враг продвинулся возле Новоандреевки, Нововасильевки, Дачного, Разлива, Янтарного и в Андреевке. Уточняется продвижение противника в Часовом Яре", - говорится в сообщении.

Карти просування ворога
Карти просування ворога
Карти просування ворога
Карти просування ворога
Карти просування ворога

Топ комментарии
+14
Майже рік пройшов як "найвеличніший" відправив Залужного і 16 генералів в відставку ,після чого ситуація на фронті сутєво погіршилась ворогпросуваєтся захоплює території,висновки не роблятся.
показать весь комментарий
30.01.2025 08:40 Ответить
+8
Здача по Оману....

.
показать весь комментарий
30.01.2025 08:47 Ответить
+7
А що, призначення Драпатого не допомогло зупинити ворога? І F-16 не допомогли? І дозвіл бити далекобійною зброєю по території Росії не допомогло? Ну нічого...... Щось, да допоможе.
показать весь комментарий
30.01.2025 08:58 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Майже рік пройшов як "найвеличніший" відправив Залужного і 16 генералів в відставку ,після чого ситуація на фронті сутєво погіршилась ворогпросуваєтся захоплює території,висновки не роблятся.
показать весь комментарий
30.01.2025 08:40 Ответить
Усіх українських генералів треба відправити у відставку - вони усі тупий совок, сформований тотально корумпованою системою.
показать весь комментарий
30.01.2025 10:25 Ответить
Здача по Оману....

.
показать весь комментарий
30.01.2025 08:47 Ответить
Пропоную всьому керівництву України перебратися у Дніпро, щоб бути ближче до нагальних потреб країни котра майже 11 років перебуває у стані війни з росією.
показать весь комментарий
30.01.2025 08:54 Ответить
У Харків. Вони колись хотіли Верховний суд перенести туди. Ну так нехай з себе почнуть.
показать весь комментарий
30.01.2025 08:58 Ответить
В Запорожье. 30 км до лбс - в самый раз.
показать весь комментарий
30.01.2025 10:48 Ответить
На жаль, вони не навчені працювати коли ворог дуже близько, а якщо з ними щось станеться то хто буде дерібанити й давати мудрі поради? Не дай Боже прийдуть дійсно фахівці і одержать перемогу над ****** а саме найголовніше над внутрішнм ворогом і казнокрадами які ніде у житті по справжньому не робили а тільки крали у народа України.
показать весь комментарий
30.01.2025 19:17 Ответить
Лучше сразу в мааацкву, где они и так уже много лет на зарплате у Ху#ла.
показать весь комментарий
30.01.2025 21:20 Ответить
А що, призначення Драпатого не допомогло зупинити ворога? І F-16 не допомогли? І дозвіл бити далекобійною зброєю по території Росії не допомогло? Ну нічого...... Щось, да допоможе.
показать весь комментарий
30.01.2025 08:58 Ответить
Математика почала перемагати, вона й так три роки відпочивала
давала шанс проскочити, яким недолуге політичне керівництво не скористалось.
показать весь комментарий
30.01.2025 09:05 Ответить
От і видно результат бусифікації на карті.
показать весь комментарий
30.01.2025 10:14 Ответить
Без неї мабуть було б ще гірша
показать весь комментарий
30.01.2025 11:35 Ответить
Рашистів може зупинити лише зброя, а не м'ясо чи папірці. Дрони майже в усьому кращі за людей: літають, бачать вночі, не потребують доставлення їж, їх легко замінити. Коли б гроші пішли на дрони, а не на марну спробу змусити бусифікованих воювати, то ситуація була б на порядок кращою.
показать весь комментарий
30.01.2025 11:42 Ответить
Згоден з вами, треба підсилювати бусіфікаторів досвідченими бійцями зі зброєю.
показать весь комментарий
30.01.2025 13:20 Ответить
А Залужний з Лондона не бачить що діється на фронті. Його там прикували і він рветься але ж не в змозі вирватися з того Лондона в Україну.
показать весь комментарий
30.01.2025 13:37 Ответить
Я давно зрозумів, що не треба ні з кого ліпити собі кумирів