Война в Украине может перерасти в замороженый конфликт. Это опасно, - The Times

Войну в Украине могут заморозить, а при таком сценарии новое нападение России может быть лишь вопросом времени.
Как информирует Цензор.НЕТ, об этом пишет The Times.
Президент Дональд Трамп возможно, отказался от предвыборного заявления закончить войну, развязанную Россией, за 24 часа, но 100 дней, которые он дал своему спецпосланнику Киту Келлогу на урегулирование конфликта, сделали перспективу того, что он будет заморожен, еще более вероятной.
"История замороженных конфликтов не является счастливой. Они возникают, когда замолкают пушки, иногда из-за формального прекращения огня или просто истощения, иногда из-за кропотливого миротворчества, которое представляется как решение проблемы широкому миру, но не одобряется той или иной стороной, оставляя открытой постоянную угрозу возвращения к оружию", - пишет издание и приводит примеры КНДР и Южной Кореи, Косово и Сербии, Северного и Южного Вьетнама.
При этом The Times отмечает, что замороженные конфликты являются одним из любимых инструментов российской внешней политики в ее постсоветской борьбе за сохранение сфер влияния, но с неоднозначными результатами.
По словам Филлипса О'Брайена, профессора стратегических исследований в Университете Сент-Эндрюс, Украине должно повезти, ведь Трамп, известный своей нетерпеливостью, поставил на карту свою репутацию переговорщика. Профессор выразил уверенность, что Трампу на самом деле безразлична Украина, но он хочет получить признание за прекращение боевых действий и объявить себя миротворцем.
О'Брайен также не считает угрозы Трампа в адрес России убедительными и акцентирует, что президент США позиционирует себя как посредника, а не гаранта.
В то же время украинцы хорошо знакомы со сценарием замороженного конфликта, который со временем может вспыхнуть с новой силой, напоминает издание, имея в виду крах так называемых Минских соглашений.
Напомним, на днях аналитики The Times назвали четыре сценария завершения войны. Они исключили маловероятные сценарии внезапной смерти диктатора Владимира Путина или неожиданного успеха украинского контрнаступления. Также отмечается, что многое зависит он нового президента США Дональда Трампа.
якби за-таймс найняла прапагандонів пасмешніка на журналістів - статейкі були б креатівнєє, свежее і заборістей
- як в плюс Україні (ввід захід. військ, вуглеводні дешевшатимуть, зброя продовжить йти Україні, повернуться люди й компетентна влада )
- так і в мінус (Україну лишать сам-на-сам з парашею, США втічуть з ЄС, зброю прикриють, санкції з раші знімуть, а в Україні з'явиться "грузинська мрія")
і звісно, другий варіант не схожий на порятунок України
Замість багато людей можна мати багато техніки.
Варіанти є, але кому воно треба?
Хіба що русні. Щоб Україна здалась впродовж двох місяців. Бо щось останнім часом припікає.
У нас теж ще є багато людей у скрутному матеріальному становищі, які б і пішли воювати, але не бачать зиску (про це розповідав Ватакаратель, а його перемогойобом назвати ніяк не можна, скоріше навпаки). Не стільки, скільки на росії, звісно, але якщо дати нормально зброї і адекватне командування, то можна чинити опір.
По-перше, русні немає ніякого сенсу "морозити", бо досягне бажаного і так.
По-друге, навіть якщо "заморозить", то за цей час назбирає два мільйони найманців, зробить провокацію та "розморозить".
"Заморозка" дасть росії спокій для нефтянки, зняті санкції, час для відновлення.
Почему на русский не переходите?
Или указание такое: изображать умного украинца, который понимает, что никакой Украины не будет, в противовес глупому украинцу, который такой простой вещи не понимает.
А у вас, як ви самі себе назвали глупого українця, яке бачення майбутнього?
Как глупый украинец могу сказать, что видения будущего у меня нет.
Оно ведь только умным русским положено.
Шкода, що ви не вмієте передбачати майбутній стан справ, аналізуючи поточний розвиток подій. Як приклад - розумні німецькі воєначальник і політики зрозуміли, що війна програна ще в грудні 41, коли повністю провалилася операція Барбаросса, для багатьох це стало зрозумілим після програшу під сталінградом зимою 42/43. Ну а переважна більшість простих німців вірила в перемогу ще весною 45
Чего мы точно не увидим, так это желто-синего флага над кремлем.
Если считать это победой - то да, она невозможна.
Остальные варианты - вероятны.
И не только для нас.
Если Запад признает оккупированное и снимет санкции, значит, вернулась эпоха империй. Западу и его сторонникам (да вообще все развитым странам) придется готовиться к множеству войн. Балтия, Тайвань, Южная Корея, Балканы, Польша, Израиль. У примитивных народов всегда есть территориальные претензии. И желание хапнуть чужих достижений.
Поражение Украины скажет им, что можно начинать, Запад бессилен им помешать.
А якщо все закінчиться тільки на війні в Україні. Пуйло просто приєднає Україну і Білорусь до себе, розуміючи, що він вже застарий ще й для війни з НАТО і захоче просто поправити кілька років цим новим слов'янським ссср.
Да она и не прекращалась с 2014 года.
Тільки не роблять.
Тоді ніякі плани не допоможуть, якщо їх немає бажання реалізовувати.
Звісно же!
Бо Рашка при заморожені конфлікту в У раїні, може напасти в ІНШОМУ місці!
а де можна почитати офіційні пропозиції наших партнерів?
ось так і народжуються фейкі
Населення України за роки незалежності так і не стало сильною, дружньою, обєднаною нацією. Вихідці з західної України десятиліттями (і не без вагомих причин) ненавидять вихідців зі східної України; вихідці зі східної України (потомки завезених кацапів та дебіли з промитими мозгами) ненавидять (без реальних причин) вихідців із західної України. Вже десятиліттям назрівав громадянський конфлікт. Для прикладу: конфлікт населення Чехії і Словакії завершився цивілізованим розподілом та мирним співіснуванням. То чому споконвіку вороже налаштовані регіони України змушені штучно створеною іллюзією про єдність народу співіснувати в одній державі? Я не сепаратист, але, на мою думку, необхідно було дати народу України визначитись з ким вони хочуть співіснувати. Ви ніколи не переконаєте переважаючу кількість населення сходу України про необхідність погиблювати відносини з країнами Заходу, як і не переконаєте жителів заходу України про необхідність покращення дружних відносин з кацапією. Територію України тримають в цілісності тому, що олігархам буде складніше доїти населення України, поділене на декілька держав зі своїми президетнами та Верховними радами. Я, особисто, не впеснений, що, умовно, жителям території Львівської області в складі держави Польща (на правах певної автономії, в складі ЄС, з європейськими зарплатами, порядками та законами), буде гірше жити чим в незалежній Україні (станом на зараз - з війною, яка не завершиться роками, розєднаною ідеологічно, корумпованою, однією з найбідніших країн Європи), сподіваючись що років через 30-40, можливо, Україна поборе корупцію та стане дружньою єдиною нацією з багатим та щасливим населенням