8724 посетителя онлайн
11 682 143

Трамп подписал указы о введении пошлин на импорт товаров из Канады, Мексики и Китая, - WP

Трамп запровадив мита для Канади, КНР і Мексики

В субботу, 1 февраля, президент США Дональд Трамп подписал указы о введении существенных таможенных тарифов на импорт товаров из Канады, Мексики, а также Китая.

Об этом пишет The Washington Post со ссылкой на официального представителя Белого дома, информирует Цензор.НЕТ.

По словам официального представителя Белого дома, который общался с журналистами, Трамп подписал всего три указа, которые устанавливают дополнительные тарифы.

Издание отмечает, что это стало первым шагом со стороны администрации Трампа в его второй торговой войне.

"Американские импортеры будут платить новый налог 25% на товары из Канады и Мексики, а также сбор 10% на товары из Китая", - цитирует издание главу Белого дома.

Согласно торговому соглашению, которое Трамп подписал во время своего первого срока, большинство товаров из Канады и Мексики не тарифицировались, в то время как многие китайские товары облагались налогом на уровне до 25%. Отмечается, что новые таможенные тарифы станут дополнительной нагрузкой на импортеров.

Также WP добавляет, что США начиная с 1 февраля вводят 10% пошлины на сырую нефть из Канады.

Ранее сообщалось, что администрация президента США Дональда Трампа введет в субботу, 1 февраля, значительные таможенные тарифы для Канады, Мексики и Китая.

Кроме этого, Трамп заявлял, что намерен наложить пошлины на продукцию из стран Европейского Союза.

Топ комментарии
+35
Замість того,щоб об'єднати зусилля цивілізованого Світу в боротьбі зі світовим Злом, цей рижий недоносок збирається влаштувати торгову війну з усіма союзниками. В цій ситуації є лише одна хороша новина. Український виборець більше не являється найтупішим в Світі.
показать весь комментарий
02.02.2025 02:13 Ответить
+33
жить в Америке станет легче, жить в США станет веселей !

вітання виборцям трампа із знижками в крамницях

.
показать весь комментарий
02.02.2025 01:28 Ответить
+22
Особенно понравилось как он отвечал журналистке на вопрос о повышении цен в магазинах. Похоже в мире еще одним "экономистом" стало больше "Бизнесмен" твою дивизию ...
показать весь комментарий
02.02.2025 01:31 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
ШНОБЕЛЕВСКУЮ ПРЕМИЮ ЕМУ !!!
показать весь комментарий
02.02.2025 06:54 Ответить
Канада і Мексика, за оцінками економістів, можуть втратити близько двох відсотків свого валового внутрішнього продукту.

Економіка Сполучених Штатів просяде набагато меншою мірою - експерти допускають падіння ВВП на 0,3 відсотка.
показать весь комментарий
02.02.2025 06:55 Ответить
Це перемога.
показать весь комментарий
02.02.2025 11:02 Ответить
Канада запроваджує 25% мита на товари зі США у відповідь на дії Трампа - Трюдо
показать весь комментарий
02.02.2025 07:04 Ответить
Яка розумна людина.Найближчому сусідові,торговельному партнеру і союзнику Канаді 25% мита,а недружньому китаю цілих 10%...Воістину погано мати америку у ворогах,а ще гірше в друзях...
показать весь комментарий
02.02.2025 07:05 Ответить
Трамп увійшов в "турборежим", а це прерогатива дурнів, неважливо в якому напрямку (яку користь чи шкоду це принесе) він вмикає цей режим, головне щоб усі бачили бурхливу діяльность дурня обраного главою держави.
Десь таке вже було. Результат руйнівний.
показать весь комментарий
02.02.2025 07:27 Ответить
американці сами впустили непередбачувану "Моську" у посудну лавку..
- буде "весело", "двіжуха" по-американськи..
показать весь комментарий
02.02.2025 07:30 Ответить
Все верно,экономически необоснованное торговое сальдо с этими странами нужно менять,далее хитрозадый Евросоюз,а потом уже краснопузые китаезы пострадают.
показать весь комментарий
02.02.2025 07:31 Ответить
яка мета мита ?
показать весь комментарий
02.02.2025 07:47 Ответить
Загнати Канаду та Мексику в *штати*.
показать весь комментарий
02.02.2025 08:20 Ответить
тоді навіщо виганяти іммігрантів ?

.
показать весь комментарий
02.02.2025 08:45 Ответить
Тому що це різні речі. Нелегали, сер.
показать весь комментарий
02.02.2025 09:15 Ответить
рудий скиглить шо товари сша не беруть ,після цього зовсім брати не будуть
показать весь комментарий
02.02.2025 07:49 Ответить
Це стимулювання власної промисловості та підняття рівня занятості. Концепція змінилась-теперь всі будуть платити США за шанс буди ближче к гегемону замість того що вона разбазарювала кошти по всьому світу,а кто не захоче тому біда. Якщо і США ще відкупорять сважини та ще знизять ціни на єнергоносії, то тоді собівартість виготовлення продукції впаде ще більще-вона і так нижче за Европу,Канаду та Японію. На минулому тижні була аналітика на цей рахунок. Так що подивимось через рік результати
показать весь комментарий
02.02.2025 07:56 Ответить
мита на товари с США
показать весь комментарий
02.02.2025 08:00 Ответить
Розбазарювання коштів, а точніше своїх доларів і робило сша гегемоном )) А ви думаєте, чому доні так закудахтал за валюту БРІКС? Але він вирійшив і рибку з'їсти і сісти
показать весь комментарий
02.02.2025 09:40 Ответить
-"Я закончу все войны на Земле...." сказал Трамп и тут же начал невиданную доселе экономическую войну, которая, в конечно итоге приведёт к войне физической.

А когда-то в Америке была целая плеяда классных политиков и умных президентов, всё, эта эра ушла безвозвратно, наступила эра дегенератов и популистов.
показать весь комментарий
02.02.2025 08:12 Ответить
Оце звіздєц, думаю республіканці самі при@@ють від цього ненормального з роздутим відчуттям ЧСВ.
показать весь комментарий
02.02.2025 08:40 Ответить
ВОНИ його зробили Президентом. Тож на них лежить велика частка відповідальності за всю *****, яку срамп накоїв і ще накоїть.
показать весь комментарий
02.02.2025 13:51 Ответить
Після того, як Трамп розсереться зі всіма своїми союзниками, він скаже Ось подивіться які хороші люди Путін та Кім чен Ин, вони згодні з всіма моїми хотілкаии, готові навіть Гренландію признати американською, треба лише їм також допомогти.
показать весь комментарий
02.02.2025 08:56 Ответить
Американський довбограй таки хоче організувати Велику депресію 2.
показать весь комментарий
02.02.2025 09:28 Ответить
чайні пох, Мексика побіжить до бріксів а Канада скаже "я тобі більше не союзник"
показать весь комментарий
02.02.2025 09:34 Ответить
Рудий віник мете по-новому, але кудись не у той степ.
показать весь комментарий
02.02.2025 09:47 Ответить
Коментатори, що вже тут зійшли на лайно зі своїми прокляттями. А ви взагалі статтю дочитали?

Відповідно до торгівельної угоди, яку Трамп підписав під час свого першого терміну, більшість товарів із Канади й Мексики не тарифікувалися, тим часом як багато китайських товарів оподатковувалися на рівні до 25%. Зазначається, що нові митні тарифи стануть додатковим навантаженням на імпортерів. Джерело: https://censor.net/ua/n3533535

Тобто для Канади та Мексики повернули мито, а для Китая знизили. Про які торговельні війни ви тут пишете? Може в нашу державу завозять товари без мит?
показать весь комментарий
02.02.2025 10:45 Ответить
т.е. вопрос почему снизил пошлину для китая тебя никак не смущает
показать весь комментарий
02.02.2025 11:49 Ответить
А що може дати моя цікавість? Дві самі більші економіки світу щось між собою вирішують. А ні Україна, а ні кацапстан в цих домовленостях не фігурують. Тому чому мене це повинно цікавити?
показать весь комментарий
02.02.2025 13:01 Ответить
а вас не цікавить чому проти кацапстану мита не ввели?
показать весь комментарий
02.02.2025 19:30 Ответить
цей шестиразовий "успішний" бізнесмен винен гроші десяткам людей тож тре відробляти-зачищає поле під китай.маск координує його дії з пекіном
показать весь комментарий
02.02.2025 10:59 Ответить
рижий підор-ескімос
показать весь комментарий
02.02.2025 11:00 Ответить
Щас раднареки начнут смазывать вировку для рыжава. 🤣🤣🤣
показать весь комментарий
02.02.2025 11:06 Ответить
Руйнує Америку за вказівкою з кремля! Ще хтось має сумніви, що він просто шістка гебешників?
показать весь комментарий
02.02.2025 11:20 Ответить
Трамп все зробив правильно У США немає ПДВ і тому мито це єдиний податок при імпорті
В Канаді 7 % пдв у Європі 19-24 % У США було 0 при імпорті Як таке може бути ?
Ці кошти від мита підуть на допомогу Україні та іншим країнам
Не треба критикувати то що зроблено грамотно
А у нас є все і пдв і мито і акциз пенсійний збір при митному оформлені і військовий і ще інші замасковані податки Навіть береться ПДВ з з мита та акцизного збору...Податок з податку
Не хочу критикувати владу під час війни але брати мито з людей які їздять за продуктами в Словаччину бо там дешевше ... це вже дно .
показать весь комментарий
02.02.2025 11:27 Ответить
т.е. вопрос почему снизил пошлину для китая тебя никак не смущает
показать весь комментарий
02.02.2025 11:48 Ответить
То їх справи З TEMU 0 доставка та 0 податок не смущает ? Дружина везла духовку з Угорщини і заплатила 10% мито та 20% пдв бо забула викунити коробку Люди не повертаються бо заборонений заїзд на Європейських номерах в Україну Як їм з речами приїхати ? Новою поштую відправити ? Це так Ураїна рухається до Євросоюзу Тільки гасла і більше нічого
показать весь комментарий
02.02.2025 12:11 Ответить
Займіться якоюсь роботою. А не тягайте через кордон товари без мита.
показать весь комментарий
02.02.2025 12:32 Ответить
Як би не таскали через кордон без мита то ціни були ще у два рази вищі
показать весь комментарий
02.02.2025 12:48 Ответить
Благодеятель ти наш. Якби митники не крали та такі як ти то може і грошей в бюджеті було б більше. А то одні платять мито - а інші болт. Законослухняні йдуть в мінус - крутьки в плюс.
І хочуть щоб їм країна яку вони обдирають щось дала.
показать весь комментарий
02.02.2025 12:57 Ответить
проти каацпстану він мита не ввів. Це також ОК?
показать весь комментарий
02.02.2025 19:31 Ответить
США майже нічого не купують у Кацапів та нічого туди напряму не продають .Проти них діють , санкції які більш дїєві ніж Євросоюзу Європа за останій час тільки збільшує закупки скрапленого гузу з порту Усть Луга бо американський на 10 ? євро дорожче
показать весь комментарий
02.02.2025 20:10 Ответить
та пофіг якось

Китай, схоже, домовився з рудим
показать весь комментарий
02.02.2025 12:37 Ответить
Ведмідь у посудній крамниці...
показать весь комментарий
02.02.2025 13:01 Ответить
Приберуть підписанта.
показать весь комментарий
02.02.2025 13:27 Ответить
погана новина в тому що 73%,можуть знову