5493 посетителя онлайн
3 551 53

Без переговоров Украина станет "Афганистаном" Европы, - Орбан

Угорщина підтримає санкції проти РФ

Премьер-министр Венгрии Виктор Орбан заявил, что без мирных переговоров Украина рискует превратиться в "Афганистан" для Европейского Союза.

Об этом он сказал в интервью швейцарскому изданию Neue Zürcher Zeitung, информирует Цензор.НЕТ.

По его мнению, Запад допустил "большую ошибку", когда в феврале 2022 года начал поддерживать Киев, вместо того чтобы изолировать конфликт и немедленно добиваться мирных переговоров.

"С самого начала было понятно, что победа Украины невозможна, если мы не начнем полномасштабную войну. Это не было вариантом. Единственный способ помочь Украине сегодня - это прекращение огня и мир", - сказал премьер.

Орбан также заявил, что даже гарантии безопасности Запада и поставки оружия не изменят ситуацию из-за недостатка украинских военных.

"Никакого оружия было бы недостаточно. Запад может выиграть эту войну, только если отправит в Украину своих солдат. А мы это исключили. У украинцев просто не хватает солдат. Вот почему сейчас нужен Трамп", - добавил он.

Он опроверг утверждение, что Владимир Путин не остановится после захвата украинских территорий.

"Никто не знает, что происходит в голове Путина. Нет смысла спекулировать. Но нам сейчас нужна дипломатия. Европейцы считают, что морально не вести переговоры. Это абсурд! Это то, что вы должны делать на войне! Иначе она будет продолжаться на уничтожение, и Украина станет Афганистаном Европейского Союза", - заявил Орбан.

Топ комментарии
+18
Орган вже перетворює Угорщину на Сомалі. Без виходу до моря чи океану. Навіть піратством не позайматися буде.
показать весь комментарий
03.02.2025 13:11 Ответить
+10
Ідіот.
показать весь комментарий
03.02.2025 13:13 Ответить
+9
Воно надіється урвати Закарпаття за допомогою кацапні.
показать весь комментарий
03.02.2025 13:15 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Орган вже перетворює Угорщину на Сомалі. Без виходу до моря чи океану. Навіть піратством не позайматися буде.
показать весь комментарий
03.02.2025 13:11 Ответить
ну чому ж?
на балатоні можна пиратити. і на дунаї.
показать весь комментарий
03.02.2025 13:36 Ответить
Балатон то внутрішня калюжа мадярів. А на Дунаї нехай. Дунай пропливає через столиці чотирьох зайвих в Євросоюзі країн.
показать весь комментарий
03.02.2025 13:59 Ответить
Був на Балатоні, на східньому березі. Захотіли пірнутися у воду,а там .....
Води по коліно. Пройшли метрів за 300, поки не було погруди.
От вам і відпочинок. Поряд були єстонці, і коли ми сказали з куди , вони
здивувались-" І Ви проміняли дніпровскі пісочні пляжі на це "болото"!
показать весь комментарий
03.02.2025 14:15 Ответить
Циганістан Європи))
показать весь комментарий
04.02.2025 17:29 Ответить
якби це мудло-єдло сиділо б на іншому боці кордону з Україною, - вже давно б посилало своїх вояків вбивати мирних жінок та дітей... навіть без переговорів з уйлом...
показать весь комментарий
03.02.2025 13:12 Ответить
Ідіот.
показать весь комментарий
03.02.2025 13:13 Ответить
Ні,він просто виконує надану йому роль.
показать весь комментарий
03.02.2025 13:34 Ответить
ким надану?
куйло точно його не обирав премьер-міністром
показать весь комментарий
03.02.2025 13:53 Ответить
Мені прикро усвідомлювати,що ви зареєстровані тут з 14 року(я теж почав з 14 року політикой цікавитись),а досі не усвідомили,що керівники усіх країн у договорняках друг з другом і розігрують перед нами політичний цирк.Ось наприклад до деяких дійшло.
показать весь комментарий
03.02.2025 14:05 Ответить
питання конкретно по орбану - а саме він обраний народом Угорщини
Прем'єр-міністр Угорщини (угор. Magyarország kormányfője (Miniszterelnök)) - глава уряду Угорщини. Обирається парламентом на пропозицію президента республики. Прем'єр-міністром призначається лідер партії, яка на виборах більшість місць у парламенті чи партії, здатної сформувати парламентську коаліцію.
показать весь комментарий
03.02.2025 14:20 Ответить
Ну вибрали його,і що?Довго провести з ним профілактичну бесіду і надати йому роль,яку він буде виконувати.
показать весь комментарий
03.02.2025 14:24 Ответить
що за загадки? хто має з ним провести профілактичну бесіду? народ Угорщини?
ти ж сам пишеш - "народ Угорщини вибрав орбана для виконання ролі"
профілактичну бесіду треба проводити з народом Угорщини - а саме - з чиєї Європейської кормушки вони їдять
показать весь комментарий
03.02.2025 14:45 Ответить
Капець,прийдеться розжовувати.Венгерський народ вибрав його,щоб він піклувався за його інтереси,а гравці більш вищої категорії(так звані глобалісти),проводять з ним бесіду,вводять у курс справ і надають йому роль,яку він буде виконувати уже в іх інтересах.А якщо ні,то буде з ним як премьєр-міністром Великобрітанії Ліз Трасс,яка пробула на посаді всього два місяці і подала у відставку,звісно не з своєї волі.
показать весь комментарий
03.02.2025 15:13 Ответить
От тоді будете сцятись
показать весь комментарий
03.02.2025 13:13 Ответить
Воно надіється урвати Закарпаття за допомогою кацапні.
показать весь комментарий
03.02.2025 13:15 Ответить
Орбан, ***дуй у Хантимансійськ. 🤢
показать весь комментарий
03.02.2025 13:14 Ответить
О. Вітьку сподобається.

Головне тільки, щоб з квитком в один кінець.
показать весь комментарий
03.02.2025 13:38 Ответить
З ****** і його режимом ніяких переговорів не буде.
показать весь комментарий
03.02.2025 13:15 Ответить
А Орбан вже давно став мальчишем-плохішем Європи!
показать весь комментарий
03.02.2025 13:15 Ответить
Іди у сраку, убога МУДЬЯРська свиня.
показать весь комментарий
03.02.2025 13:15 Ответить
заткніть орбану ****, доки він не став як чаушеску
показать весь комментарий
03.02.2025 13:15 Ответить
Уміє ж дурбецело вибрати приклад… Найсмішніше, що з того Афганістну в підсумку мусіли тікати спершу москалі, а тоді й гамерикани.
показать весь комментарий
03.02.2025 13:16 Ответить
Гнида вонючая, путлеровский холуй, если ЕС не избавится от этого урода, то он, вместе с фицо, развалит всю Европу!
показать весь комментарий
03.02.2025 13:17 Ответить
Помилка була тоді коли ви путіна в ясна всі цілували ще з 2008 року,коли він напав на Грузію.Ізолювати треба було двох недопалків з раші.
Цікаво під яким псевдонімом ти значишся у фсб не "Обранная" ?
показать весь комментарий
03.02.2025 13:17 Ответить
Лайном смердючим з мадярії знов тхнуло
показать весь комментарий
03.02.2025 13:17 Ответить
Україна вже перемогла і доведе війну до кінця визволивши усі свої території, а Афганістаном Європи стане кацапстан!
показать весь комментарий
03.02.2025 13:19 Ответить
Україна вже перемогла
Підскажить будь ласка,де Україна перемогла?Ми вже не втрачаємо кожен день села?
показать весь комментарий
03.02.2025 13:37 Ответить
Хто б 3,14дів тільки не європейська попрошайка яка за сумісництвом є повією *****.
показать весь комментарий
03.02.2025 13:23 Ответить
Зараз почне "з штанів вискакувать": газ перекрили, а тепер і поставки нафти "загинаються"...
показать весь комментарий
03.02.2025 13:24 Ответить
ПНХ змазка ***********
показать весь комментарий
03.02.2025 13:28 Ответить
Перед повномасшабкою і путіна з орбаном була така розмова:
-Ми тєбє заплатім міліарди за нашу поддержку в ЄС,вот аванс адін лярд.
-спасіба,токо што мнє сказать сваім вєнграм,ані же паймут што я поц,взяточник і хєр сабачій...
-а ти ім скажи што у нас єсть дагаварьоность што я тєбє атдам Закарпатьє,тіпа ти борєшся за зємлю всьо такоє...
-а ви нам дєсьвітєльно дадітє Закарпатьє?
-ти чє,падла,******** чьо лі?Тєбє што главноє,бабкі ілі Закарпатьє?Обь твая мать...
-деньгі,канєчна.Деньгі маї,а Закарпатьє обчєє...
показать весь комментарий
03.02.2025 13:28 Ответить
сіє хаос у ЕС
показать весь комментарий
03.02.2025 13:29 Ответить
А якщо мадярам ще і дружбу перекрити, їх буде місяць корчити від ломки, а потім почнуть в людей потроху перетворюватися.
показать весь комментарий
03.02.2025 13:30 Ответить
От мені цікаво - мнєніє губернатора кацапської провінції під назвою Модьороршаг когось турбує?
показать весь комментарий
03.02.2025 13:32 Ответить
На його думку, Захід припустився "великої помилки", коли в лютому 2022 року почав підтримувати Київ, замість того щоб ізолювати конфлікт і негайно домагатися мирних перемовин.

Так вони і ізолювали його. Тупо морозилися і нічим не допомагали. Бо чекали, що Україна програє, щоб потім знов з кацапами торгувати. Були з іхнього боку якісь спроби "домагатися мирних переговорів"? Окрім триндєжа шольца та макрона з ****** я щось нічого більше не пригадую.
показать весь комментарий
03.02.2025 13:32 Ответить
Є така думка, що в березні 2022 все могло припинитися
показать весь комментарий
03.02.2025 14:31 Ответить
Ага, тільки Джонсон все зіпсував. Приїхав і наказав нашим продовжувати війну. А так вже про все домовилися - і про відмову від НАТО, і про скорочення армії, і про Крим, і про ще багато чого.
показать весь комментарий
03.02.2025 16:09 Ответить
Хто там розказує що ***** не потрібні переговори і припинення вогню? Ось вам яскравий приклад що ***** зараз виклянчує і переговори і щоб Україна припинила вогонь. Орбан відкрито заявляє що ціль цих переговорів припинити допомогу Україні.
показать весь комментарий
03.02.2025 13:35 Ответить
Заткніть вже хто-небудь цю жабу!..
показать весь комментарий
03.02.2025 13:51 Ответить
Хай падло кацапське помацається та згадає Тріанонський договір
показать весь комментарий
03.02.2025 13:53 Ответить
смердючий путлобот,таджикський "кінець" у твойому козлячому роті.
показать весь комментарий
03.02.2025 14:14 Ответить
всі ********** намагаються схилити Україну до перемовин і щоб саме Україна прийшла з ініціативою і погодилася на всі умови *****. отже, справи у нього ідуть погано, якби воно не хорохорилося
показать весь комментарий
03.02.2025 14:09 Ответить
))) А Угорщина впевнено йде до Сірії Європи...
показать весь комментарий
03.02.2025 14:17 Ответить
Якщо Угорщіну такі виженуть з Євросоюзу, то вона просто повернеться до свого первісного стану - циганського табору у Європі.
показать весь комментарий
03.02.2025 14:37 Ответить
Навіть не дивлячись на те що твердження правдиве, не *********** підстилці Орбану це озвучувати.
показать весь комментарий
03.02.2025 14:45 Ответить
Чел просто говорит то что ему написали в Кремле.
показать весь комментарий
03.02.2025 14:47 Ответить
Афганистаном станет Россия, а не Украина. Впрочем все российские говорящие жопы просто проецирует что произойдет с Россией на Украину и выдают это за великое благо для Украины, а на самом деле они спасают Россию.
показать весь комментарий
03.02.2025 14:46 Ответить
мадярський "чорбан"-Прем'єр-міністр Угорщини заявив, що без мирних переговорів Україна ризикує перетворитися на "Афганістан" для Європейського Союзу. а 3,14дерація перетвориться в позорний "совковий союз",котрий так і нічого не зміг добитися в Афганістані.за виключенням гробів ,могил на кладовищах ,вдів сиріт і калік...
показать весь комментарий
03.02.2025 15:19 Ответить
А що не так з Афганістаном? Населення зростає. Ну, хіба...Безуглу і Безрукову забили би камінням, та й і вся печаль.
показать весь комментарий
03.02.2025 16:30 Ответить
Без переговоров Украина станет "Афганистаном" для Соссии. Источник: я
Если всё так и продолжится, то без переговоров Соссия развалится , как развалился совок