7723 відвідувача онлайн
3 690 53

Без переговорів Україна стане "Афганістаном" Європи, - Орбан

Угорщина підтримає санкції проти РФ

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що без мирних переговорів Україна ризикує перетворитися на "Афганістан" для Європейського Союзу.

Про це він сказав в інтерв’ю швейцарському виданню Neue Zürcher Zeitung, інформує Цензор.НЕТ.

На його думку, Захід припустився "великої помилки", коли в лютому 2022 року почав підтримувати Київ, замість того щоб ізолювати конфлікт і негайно домагатися мирних перемовин.

"Від самого початку було зрозуміло, що перемога України неможлива, якщо ми не почнемо повномасштабну війну. Це не було варіантом. Єдиний спосіб допомогти Україні сьогодні - це припинення вогню і мир", - сказав прем’єр.

Орбан також заявив, що навіть безпекові гарантії Заходу та постачання зброї не змінять ситуацію через нестачу українських військових.

"Жодної зброї було б недостатньо. Захід може виграти цю війну, тільки якщо відправить в Україну своїх солдатів. А ми це виключили. В українців просто не вистачає солдатів. Ось чому зараз потрібен Трамп", - додав він.

Він заперечив твердження, що Володимир Путін не зупиниться після захоплення українських територій.

"Ніхто не знає, що відбувається в голові Путіна. Немає сенсу спекулювати. Але нам зараз потрібна дипломатія. Європейці вважають, що морально не вести переговори. Це абсурд! Це те, що ви повинні робити на війні! Інакше вона буде продовжуватися на знищення, і Україна стане Афганістаном Європейського Союзу", - заявив Орбан.

Топ коментарі
+18
Орган вже перетворює Угорщину на Сомалі. Без виходу до моря чи океану. Навіть піратством не позайматися буде.
показати весь коментар
03.02.2025 13:11 Відповісти
+10
Ідіот.
показати весь коментар
03.02.2025 13:13 Відповісти
+9
Воно надіється урвати Закарпаття за допомогою кацапні.
показати весь коментар
03.02.2025 13:15 Відповісти

Завантаження...