12284 посетителя онлайн
17 638 41

Во время выполнения боевого задания погиб украинский летчик Иван Болотов, - 831-я бригада тактической авиации. ФОТО

Во время выполнения боевого задания погиб украинский летчик-истребитель Воздушных Сил капитан Иван Болотов.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр 831-й бригады тактической авиации.

Загинув льотчик Іван Болотов

"ПОГИБ В БОЮ... Так смело защищать и так отчаянно сражаться в небе за Украину почти три года полномасштабной войны могут только лучшие воины мира.

С прискорбием сообщаем о невосполнимой утрате ... Не вернулся с боевого задания наш побратим, большой патриот Украины - летчик-истребитель Воздушных Сил капитан Иван Болотов. Ему было всего 24, но он был грамотным и опытным воином, который беспощадно бил оккупанта на всех его подступах и направлениях фронта. Летчики не умирают, они навеки остаются в небе... Выражаем соболезнования родным Ивана. Он погиб в бою, как Герой!", - говорится в сообщении.

Больше информации об обстоятельствах гибели Героя не сообщается.

Топ комментарии
+54
СЛАВА ГЕРОЮ! ЧЕСТЬТ!

Героі боронять та гинуть за Україну, слимаки тікають та топнут у Тисі.
показать весь комментарий
03.02.2025 13:23 Ответить
+42
Своїх далекобійних ракет "повітря-повітря" або "земля-повітря" немає, Захід надати сцить, а у русні вони є.
Результат - наші літаки збивають, русняві на розслабоні та в цілковитій безпеці кидають щодня по сотні ФАБ з УМПК.
показать весь комментарий
03.02.2025 13:23 Ответить
+42
Спасибі тобі безмірне, славний Воїне!
показать весь комментарий
03.02.2025 13:23 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Своїх далекобійних ракет "повітря-повітря" або "земля-повітря" немає, Захід надати сцить, а у русні вони є.
Результат - наші літаки збивають, русняві на розслабоні та в цілковитій безпеці кидають щодня по сотні ФАБ з УМПК.
показать весь комментарий
03.02.2025 13:23 Ответить
Захід надати сцить? А чому самі досі не виробляємо? Бо наше КБ Луч ще в 2021 представляло свої проекти цих ракет, але держава гроші не дала і схоже не дає далі, бо вонож дуже зручно - своє блокується та саботується, а винен як завжди невістка Захід... https://defence-ua.com/news/kb_luch_rozrobljaje_nove_pokolinnja_aviatsijnih_raket_maloji_ta_serednoji_dalnosti_foto-3994.html Зеленського нам теж Захід наобирав? Чи тут ми самі впоралися?
показать весь комментарий
03.02.2025 14:26 Ответить
Взагалі-то поставив відсутність наших ракет на перше місце.
показать весь комментарий
03.02.2025 14:29 Ответить
Чукча нє чітатєль, чукча пісатєль
показать весь комментарий
03.02.2025 20:38 Ответить
Після виходу інтерв'ю одного "презедента", Байден зменшив допомогу з 4млрд до 400 млн.
Причини та наслідки далі зв'язати не можемо?
показать весь комментарий
03.02.2025 15:26 Ответить
Ви маєте дані, що саме з цим інтерв'ю пов'язане? А не зі, скажімо, звітом служби розвідки США?
показать весь комментарий
03.02.2025 15:29 Ответить
Все все) Захід такий поганий мало нам допомагає, не бере у НАТУ і взагалі, був би преЗЕдент президентом в 14-му то Крим був би наш.
показать весь комментарий
03.02.2025 15:34 Ответить
Хто сказав,що у нас- президент,зараз у нас- презервадент...
показать весь комментарий
04.02.2025 00:43 Ответить
СЛАВА ГЕРОЮ! ЧЕСТЬТ!

Героі боронять та гинуть за Україну, слимаки тікають та топнут у Тисі.
показать весь комментарий
03.02.2025 13:23 Ответить
Царство Небесне Герою!🙏🙏🙏🥺😢🥀
показать весь комментарий
03.02.2025 15:44 Ответить
Спасибі тобі безмірне, славний Воїне!
показать весь комментарий
03.02.2025 13:23 Ответить
Каких богатырей теряем, это же цвет нации!

Царствие вам небесное, вы останетесь в памяти своих потомков навсегда!
показать весь комментарий
03.02.2025 13:26 Ответить
Щось з появою у нас F-16 ми перестали збивати рашистські літаки зато рашисти збивають наші літаки
показать весь комментарий
03.02.2025 13:26 Ответить
Ракети ще треба і радари дальнього радіусу дії.
У русні є до 300 км + літаки ДРЛО.
показать весь комментарий
03.02.2025 13:32 Ответить
А Ви впевнені що вони в нас є - їх крім ЗЕблазня ніхто ще не бачив!
показать весь комментарий
03.02.2025 13:36 Ответить
F16 э різні з різними радарами. Дотого ж F16 має бути оснащеним далекобійними ракетами повітря-повітря для того, щоб збивати кацапольоти - без них він здатний тільки полювати за крилатими ракетами і дронами...А далекобійних ракет нам не дали.
показать весь комментарий
03.02.2025 14:04 Ответить
для того щоб збивати кацапольоти потрібно мати далекобійні ракети, мінімум метеори, та авакси або ф-35 для підсвітки цілі з глибокого тилу, бо у разі підсвітки з ф-16 він буде збитий одразу як запустить ракети, адже кацапи літають скидати каби під прикриттям ссу 35.
показать весь комментарий
03.02.2025 14:42 Ответить
Вічна Пам'ять і Вдячність Воїнові України!
показать весь комментарий
03.02.2025 13:28 Ответить
R.I.P. Вічна пам'ять і Слава Герою неба!
показать весь комментарий
03.02.2025 13:28 Ответить
R.I.P. Воїну !
Герою Слава !

Співчуття рідним...

.
показать весь комментарий
03.02.2025 13:30 Ответить
Лети до Бога, Соколе.
показать весь комментарий
03.02.2025 13:37 Ответить
🙏🙏🙏🥺😢🥀
показать весь комментарий
03.02.2025 15:46 Ответить
Світла Памʼять Герою - Соколу Украіни 😪😪😪
показать весь комментарий
03.02.2025 13:38 Ответить
Вічна Шана Герою!!!
показать весь комментарий
03.02.2025 13:38 Ответить
Боляче. Непоправна втрата для країни. Молодий такий. Спочивай у мирі, Герой! Співчуття близьким, побратимам та Україні, яка втратила свого гідного Сина.
показать весь комментарий
03.02.2025 13:38 Ответить
Дуже шкода, дуже... Вічна шана....
показать весь комментарий
03.02.2025 14:00 Ответить
Ворожі сайти не читаю, але про трагедію дізнався з азербайджанського, звісно могли перепостити мордорську брехню, на жаль, трагедію підтвердив наш сайт.
показать весь комментарий
03.02.2025 14:10 Ответить
Царство Небесне.
показать весь комментарий
03.02.2025 14:21 Ответить
🙏🙏🙏🥺😢🥀
показать весь комментарий
03.02.2025 15:47 Ответить
Такий молодий... і таке горе батькам... співчуваю... і сльози............
показать весь комментарий
03.02.2025 14:37 Ответить
показать весь комментарий
03.02.2025 14:38 Ответить
Вічна пам ять герою .
показать весь комментарий
03.02.2025 14:42 Ответить
тільки сьогодні виклали на сайті відосик як файно су-27 скидає керовані авіабомби на кацапів, ось це ціна таких скидів, кожен такий вильот може стати останнім якщо каб потрібно скинути трохи глибше в тил кацапам.
показать весь комментарий
03.02.2025 14:44 Ответить
А кацапольотів давно не збиваємо. ЗЄ, де наші ракети?!
показать весь комментарий
03.02.2025 15:31 Ответить
За кожне загублене життя українців, за кожну краплю української крові повинна бути багатократна відповідь ... Смерть ворогам!
показать весь комментарий
03.02.2025 16:23 Ответить
RIP герою.

раніше хоч петріотами в засідці вдавалося московита приземлити а зараз повний швах
показать весь комментарий
03.02.2025 16:51 Ответить
Подробностей о обстоятельствах гибели тут нет--будем читать российские сообщения..
показать весь комментарий
03.02.2025 19:01 Ответить
Вільного польоту в небі, воїне!
показать весь комментарий
03.02.2025 20:41 Ответить
Герою Слава !!!🙏 💙💛 Пробач Герої, шо народ дав тобі , такого г*внокомандуючого ...