9157 посетителей онлайн
2 090 18

РФ уже воюет против нас, ее ракеты и беспилотники пересекают наши границы, - Каллас

Каллас про загрози від війни рФ проти України

Глава дипломатии Европейского Союза Кая Каллас заявила, что война России против Украины является угрозой для Евросоюза. В частности, она отметила, что ракеты и дроны РФ уже пересекали границы стран ЕС.

Об этом Каллас заявила в Брюсселе во время выступления на ежегодной конференции дипломатов ЕС в понедельник, 3 февраля, сообщает Цензор.НЕТ.

"Проблема в том, что Россия воюет против нас за несколько сотен километров от наших границ. Их ракеты и беспилотники уже пересекли наши границы. Мы должны помочь положить конец этой войне",- заявила глава дипломатии ЕС.

Каллас подчеркнула, что сейчас Украина должна быть приоритетом для Евросоюза.

"Независимо от того, в какой точке мира вы работаете, или как далеко вы находитесь от Украины, важно, чтобы мы все понимали, каковы на самом деле намерения России в отношении Украины... Украина должна быть нашим приоритетом", - сказала она.

Топ-дипломат призвала к увеличению военной поддержки Украины, а также подчеркнула важность вводить санкции против союзников России, а также блокировать ее доходы от нефти и газа.

Топ комментарии
+3
Підвищуйте внески до свого Нато, у чому проблема, чого даремно орати?
Німці відмовилися вже, хто там наступний?
показать весь комментарий
03.02.2025 17:40 Ответить
+3
Ага, то ще той чаклун
"Просто перестати стреляти" 2.0
показать весь комментарий
03.02.2025 17:45 Ответить
+3
Я ніколи не вважав, ані Зе, ані Трампа - дурнем.
У дурнів не виходять таки ефективні деверсії на користь Кремля

Ось невеличкий перелік того , що наробила руда паскуда
1) Отримав откати від Китая і РФ у крипті, а потім кинув з нею своїх мага-лохів
2) Зупинив допомогу Україні
3) Посрався з союзники на користь Кремля
4) Отримав за це мита у відповідь , що зробить економіку США меньш стабільною
5) Обісрався з Данією , а колумбія легко може не забороняти своїм ділерам вести Drug war
6) Поставив на ключові посади - відкритих агентів кремля (таж Габард)

Вони - агенти кремля
показать весь комментарий
03.02.2025 17:49 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Так зараз вам нарцис мир начаклує і ви всі хутко забудьте про Україну. До слідуючої атаки росіян, яка вже буде направлена на вас.
показать весь комментарий
03.02.2025 17:39 Ответить
Ага, то ще той чаклун
"Просто перестати стреляти" 2.0
показать весь комментарий
03.02.2025 17:45 Ответить
І таких дурнів в політиці дуже багато.
показать весь комментарий
03.02.2025 17:46 Ответить
Я ніколи не вважав, ані Зе, ані Трампа - дурнем.

Вони - агенти кремля
показать весь комментарий
03.02.2025 17:49 Ответить
Я взагалі кажу. В тій же Німеччині і навіть інших країнах теж таких досить є.
показать весь комментарий
03.02.2025 17:56 Ответить
Ну так звісно Кремль багато консерв фінансує. Те саме АдГ-Німечина , чи Лепеніха - Франція
Інша справа, що навіть після нашої помилки 2019 , у США охлос зробив ту саму у 2024
"Історія вчить, що вона нічому не вчить"
показать весь комментарий
03.02.2025 17:58 Ответить
Мене одне радує. Колись Сталін з Гітлером ділили Європу. А потім Гітлер напав на Сталіна. Подібне не виключено і тут. І може статися, що всі ці магаклоуни будуть вже у найближчі роки надсилати своїх дітей на війну.
показать весь комментарий
03.02.2025 17:58 Ответить
Підвищуйте внески до свого Нато, у чому проблема, чого даремно орати?
Німці відмовилися вже, хто там наступний?
показать весь комментарий
03.02.2025 17:40 Ответить
Так в німців зараз в обіцянках майже від усіх партій найперше це зниження податків. Яке там НАТО. Яка там російська загроза. У випадку чого віддамо росіянам залишки України, потім Польщу. Все одно ці поляки тільки у Німеччину їдуть працювати. Відбирають хліб в простого пересічного дойчера. Не дивись на небо девіз більшості ******** німецьких політиків.
показать весь комментарий
03.02.2025 17:44 Ответить
А навіщо їм фінансувати НАТУ де головує США (доки на чолі трампон)
А фінанси будут.
І добре , що вони намагають відійти у бік від США , якщо домовляться з Китаєм (навідмінно від ФША вони не такі крихкі, хоч і не такі - свободолюбиві) - буде супер
показать весь комментарий
03.02.2025 17:47 Ответить
Чи почують її......
показать весь комментарий
03.02.2025 17:47 Ответить
Та ти шо !!!
показать весь комментарий
03.02.2025 17:55 Ответить
Ото ж ,ото ж! Русняві ракети і бпла перетинають ваші кордони. А ви чим відповідаєте? Мабуть "глибоким занепокоєнням." Пропоную записати це в бойовий статут НАТО. А раптом русня злякається.
показать весь комментарий
03.02.2025 19:01 Ответить