4258 посетителей онлайн
6 086 50

Люксовые авто на 3,4 млн грн: у экс-руководителя ТЦК Харькова хотят конфисковать имущество из-за отсутствия законных доходов, - ГБР

Антикорупційні органи хочуть конфіскувати елітну нерухомість посадовця Нацполіції

Государственное бюро расследований обнаружило у семьи бывшего руководителя одного из районных ТЦК Харькова два люксовых автомобиля, оформленные на его тещу.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщил пресс-центр ГБР.

Государственное бюро расследований в начале 2024 года открыло уголовное производство относительно возможного недекларирования имущества бывшим должностным лицом районного ТЦК в Харькове и его женой, которая является правоохранительницей.

В ходе следствия выяснилось, что его семья пользуется двумя дорогими автомобилями на сумму более 3,4 млн грн, записанными на тещу. В то же время установлено, что ни сам экс-чиновник, ни его родственники не имели официальных доходов, которые бы позволили приобрести эти машины.

Специализированная антикоррупционная прокуратура подала иск в Высший антикоррупционный суд с требованием признать эти активы необоснованными и передать их в собственность государства.

Топ комментарии
+23
показать весь комментарий
04.02.2025 10:55 Ответить
+16
Такого не може бути! Не слухайте і не розповсюджуйте кацапські ІПСО! Держава має негайно якнайжорсткіше відреагувати на факти цькування ТЦК.
показать весь комментарий
04.02.2025 10:58 Ответить
+12
Чекайте, це виходить що військовий вбив ухилянта. Ну, типу все як бажають місцеві фанати Тцкунів?
показать весь комментарий
04.02.2025 11:21 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Чекаємо на коментарі тцк-шних захисниць типу Алекс Алекс 76c60cd2.
Нехай пояснять нам що "ета другоє, ви нє панімаітє".
показать весь комментарий
04.02.2025 10:50 Ответить
показать весь комментарий
04.02.2025 10:55 Ответить
Вам не подобається боротьба з корупцією? Чи боротьба з корупцією саме в ТЦК?
показать весь комментарий
04.02.2025 11:47 Ответить
Яка корупція в тцк. Не розповсюджуй кацапське ІПСО, бо скоро напишеш що й бусіфікація існує.
показать весь комментарий
04.02.2025 12:25 Ответить
Ну так корупцію у нас взагалі подолано! Не чули, що сказав лідер **********?
показать весь комментарий
04.02.2025 13:12 Ответить
Мені взагалі подобаються жарти накшталт "ведеться боротьба з корупцією".
показать весь комментарий
04.02.2025 13:04 Ответить
Військовослужбовця пресують! І це під час війни! Що, офіцер ТЦК вже не офіцер ЗСУ? Яка неповага - родина людини, яка бореться за нашу свободу, не може собі дозволити автомобіль (ну два). Це вже якісь репресії зеленої влади проти воїнів почалися.
показать весь комментарий
04.02.2025 10:52 Ответить
Кожен військовослужбовець ТЦК - це в першу чергу воїн, який, на відміну від боягузливих маминих черешеньок, не ховається під спідницею, а з першого дня захищає країну на своєму посту. І тепер якісь незадекларовані доходи знаходять?! А те, що людина кладе своє здоров'я в щоденній боротьбі за державу, нічого не варте? На деякі речі можна й закрити очі, якщо перед тобою воїн ТЦК.
показать весь комментарий
04.02.2025 10:59 Ответить
Сарказм, чули про таке?
показать весь комментарий
04.02.2025 11:05 Ответить
Кожен воїн на своєму місці. Хіба він винен, що його призначили служити в ТЦК? Значить держава вирішила, що там він принесе більше користі. І автомобілі - це результат, нагорода за ту тяжку працю, яку цей офіцер виконує заради України. А ухилянти тільки й вміють обгидити військовослужбовця ТЦК, відпрацьовуючи свої 30 медведчуківських срібняків.
показать весь комментарий
04.02.2025 11:08 Ответить
От і добре. Хто не розуміє, до тих можуть завітати представники Степових Бабаків України й запропонувати записати на камеру вибачення. Вчіться розуміти все правильно.
показать весь комментарий
04.02.2025 11:12 Ответить
тобі відоме таке слово як сарказм ?
показать весь комментарий
04.02.2025 11:09 Ответить
Не платіть ні тцк ні влк ні мсек і самі не беріть щоб потім не писати одне поперед другого ой які не заплатиш то в нього і не буде написано не іскушай
показать весь комментарий
04.02.2025 11:12 Ответить
Ото ж бо й воно. А хіба цьому ТЦКунові не порядні законослухняні громадяни нанесли стільки кешу, що він накупив собі елітних автівок? Там, якщо глибше копнути, і діаманти знайдуться, і елітна нерухомість, і ще багато чого. І усе це завдяки свідомим українцям. Він можливо й не брав би, але що робити, коли самі несуть, та ще й в таких кількостях? )
показать весь комментарий
04.02.2025 11:22 Ответить
Отже якщо військовий то дозволено бути хабарником? Далеко з такою логікою зайдемо.. Далеко від цивілізованого світу. І ще дивуємося чого нас не беруть ані в НАТО, а ні в ЄС
показать весь комментарий
04.02.2025 11:23 Ответить
показать весь комментарий
04.02.2025 11:21 Ответить
А де почитати?
показать весь комментарий
04.02.2025 10:58 Ответить
А що саме там випливло?
показать весь комментарий
04.02.2025 11:01 Ответить
А, тепер зрозуміло чому всі так раптово позатикалися на цензорі.
показать весь комментарий
04.02.2025 11:10 Ответить
Чекайте, це виходить що військовий вбив ухилянта. Ну, типу все як бажають місцеві фанати Тцкунів?
показать весь комментарий
04.02.2025 11:21 Ответить
Нагадало ось це https://m.youtube.com/watch?v=T7VubT_wwGI відео.
Як потім виявилося це колишній сільський депутат який влаштувався працювати в тцк і жодного дня не воював.
показать весь комментарий
04.02.2025 14:57 Ответить
Та то всьо дєдушкінабабушкінапапінамаміна нєпасильним трудом всю жисть капєєчка до капєєчькі для радной кравіначкі......
показать весь комментарий
04.02.2025 10:54 Ответить
Треба не тільки конфіскувати, але і на нари посадити і не тільки його, а і тещу за те шо покривала злочин. А це падло не тільки крало та вимагало, а ще мабуть і на пенсію пішло з розміром тисяч 20 які йому держава буде платити поки не здохне. А жити це падло буде дооооовго бо спатеме солодко, жертиме смачно і нехаре не робитиме...
показать весь комментарий
04.02.2025 10:55 Ответить
та нє.
воно ж буде пити важке, закусувати жирним, що б побагатому.
печінка з підшлунковою відваляться швидко.
показать весь комментарий
04.02.2025 11:05 Ответить
Ой не кажіть. У дружини на роботі була співробітниця, так вона розповідала шо її свекор жив до 96 років. А останні 10 років так нерви мотав тільки так. Він вже був лежачий, його у ванну тягали, зад мили, але він завжди на 9 мая требував, щоб його одягали і везли на мітинг та солдатську кашу їсти. А час від часу починав перевіряти документи у мешканців квартири бо колись працював у народному контролі.
показать весь комментарий
04.02.2025 11:29 Ответить
Такого не може бути! Не слухайте і не розповсюджуйте кацапські ІПСО! Держава має негайно якнайжорсткіше відреагувати на факти цькування ТЦК.
показать весь комментарий
04.02.2025 10:58 Ответить
Так, ці ІПСО вже в печінках сидять! Як і оце, "свіженьке":
"В Одесі поліція та СБУ викрили військовослужовця РТЦК та СП у зловживанні впливом для уникнення мобілізації. Зловмисника затримали під час отримання хабаря за «послугу» з видалення клієнта з бази розшуку. Фігуранту повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід".
показать весь комментарий
04.02.2025 11:18 Ответить
да, шо ж таке?
і знову тцк? не може бути.
їх же зобов'язали відкривати вогонь на ураження, як що, що.....
треба викликати ссо сбу для конфіскації нєпосільним трудом нажитоє.
показать весь комментарий
04.02.2025 11:02 Ответить
Операція фсб! дбр начиталось ворожих теленграм-каналів...
показать весь комментарий
04.02.2025 11:09 Ответить
То не його автівки. йому підкинули
показать весь комментарий
04.02.2025 11:11 Ответить
Бред какой то. Ну откуда у сотрудника ТЦК имущество, не соответствующее его доходам?!
показать весь комментарий
04.02.2025 11:12 Ответить
Йому треба було всього лише зареєструватися в додатку Е Хабар і сплатити податки з усіх хабарів які б пішли на армію і наблизили нашу перемогу. Слава Україні
показать весь комментарий
04.02.2025 11:17 Ответить
А де зараз всі колишні воєнкоми, колеги сволоти Борисова, котрих звільнили влітку 23-го?
«Керувати цією системою мають люди, які точно знають, що таке війна та чому цинізм і хабарництво під час війни - це державна зрада. Натомість воїни, які пройшли фронт або які не можуть бути в окопах, бо втратили здоровʼя, втратили кінцівки, але зберегли свою гідність і не мають цинізму, - саме їм можна довірити цю систему комплектування», - написав тоді глава держави. Він відзначив, що «загалом уже 112 кримінальних проваджень щодо посадовців «військкоматів», 33 підозри».
показать весь комментарий
04.02.2025 11:21 Ответить
Це його побратими.
показать весь комментарий
04.02.2025 15:02 Ответить
а хто ті гроші працівникам тцк дає? вони ж не силою їх відбирають, ці гроші дають добровільно і за певну "послугу"
показать весь комментарий
04.02.2025 12:12 Ответить
У власти не хватает ума отменить мораторий на смертную казнь, очень жаль, хуже будет, если это

сделает сам народ.
показать весь комментарий
04.02.2025 12:21 Ответить
це кацапське ІПСО, наші відважні працівники ТЦК не можуть собі дозволити такі дорогі авто бо все для фронту все для перемоги, сам був і бачив - їздять на старих іржавих Ланосах!
показать весь комментарий
04.02.2025 12:22 Ответить