4395 посетителей онлайн

Зеленский подписал законы о продлении военного положения и мобилизации до 9 мая 2025 года

Зеленский подписал законы о продлении военного положения и мобилизации в Украине

Президент Владимир Зеленский подписал законопроекты, которые предусматривают продление военного положения и всеобщей мобилизации в Украине на 90 дней.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом говорится в карточках соответствующих законов №12404 и №12405 на сайте ВР.

Согласно документам, военное положение и всеобщая мобилизация в Украине продлены до 9 мая 2025 года.

Это стало уже 14-м продолжением военного положения и мобилизации с начала полномасштабного российского вторжения в феврале 2022 года.

Напомним, Верховная Рада проголосовала за соответствующие законы еще 15 января.

Топ комментарии
+11
Згідно якого закону продовження?Стан війни не на часі?Ще 3 місяці шапітолія від легетимного
показать весь комментарий
05.02.2025 15:54 Ответить
+11
В конституції військовий стан у разі загрози на 3 місяці,якщо питання не вирішилось-далі стан війни.Безкінечне продовження-самодіяльна творчість потужного.
А хтось бачив документ про введення військового стану з підписом *********** і гербовою печаткою???А його нема
показать весь комментарий
05.02.2025 16:08 Ответить
+5
А це точно Зеленський написав і підписав - не Путін?!
показать весь комментарий
05.02.2025 15:57 Ответить
Комментировать
Сортировать:
до 9-го травня!
То це ж ЗРАДА!
Всі на майдан!
Яка ганьба!
показать весь комментарий
05.02.2025 15:54 Ответить
А це точно Зеленський написав і підписав - не Путін?!
показать весь комментарий
05.02.2025 15:57 Ответить
Не поспішай так...тобі ще дєнь краснай арміі отмєчять...
показать весь комментарий
05.02.2025 15:59 Ответить
шашлики вже забуло??
показать весь комментарий
05.02.2025 16:02 Ответить
Згідно якого закону продовження?Стан війни не на часі?Ще 3 місяці шапітолія від легетимного
показать весь комментарий
05.02.2025 15:54 Ответить
відповідно до пункту 20 частини першої статті 106 Конституції України та Закону України «Про правовий режим воєнного стану»
показать весь комментарий
05.02.2025 16:45 Ответить
Згадка про "9 травня" це як ханукія на Майдані - зєлєнскій без чмоніння українців ну просто не може...
показать весь комментарий
05.02.2025 15:59 Ответить
Ні,це натяк, що після обіду 9-го травня - на шпшлики. До обіду - вшанувпння дідов на паличках
показать весь комментарий
05.02.2025 18:23 Ответить
Плагодаря гению Шмыгаля с 28 февраля агрофирмы останутся окончательно без брони и кто в поле весное выедет-клоуны с комиками?
показать весь комментарий
05.02.2025 15:59 Ответить
як вважаєш, скільки з них 73-відсоткові зебіли ? ))
показать весь комментарий
05.02.2025 16:11 Ответить
Нисколько,это вы в городах зомбоящик смотрите а в селах народ пашет.
показать весь комментарий
05.02.2025 18:03 Ответить
та ти шо )) может у тебя в рашке и так )) ютуб заблокировали, инета в деревнях нет ))
показать весь комментарий
05.02.2025 22:04 Ответить
А синдром жертвы Зели у тебя..
показать весь комментарий
05.02.2025 22:11 Ответить
сельский ватан, как голосовали - так и живете ))
показать весь комментарий
05.02.2025 23:05 Ответить
до "9 -го травня" - якось воно не дуже надихає.....
показать весь комментарий
05.02.2025 16:00 Ответить
та це повний піхвець!
показать весь комментарий
05.02.2025 16:01 Ответить
показать весь комментарий
05.02.2025 16:01 Ответить
А чого вони цвиркають по три місяці?? Чого не по шість або 2 наприклад?? Це так у конституції написано чи писькограй сам видумав?
показать весь комментарий
05.02.2025 16:03 Ответить
В конституції військовий стан у разі загрози на 3 місяці,якщо питання не вирішилось-далі стан війни.Безкінечне продовження-самодіяльна творчість потужного.
А хтось бачив документ про введення військового стану з підписом *********** і гербовою печаткою???А його нема
показать весь комментарий
05.02.2025 16:08 Ответить
Зеля, ти що ******** взагалі таке підписувати?
Тобі інших днів мало?
А що буде далі "заради миру?"
"Саюз нєрушимий" гімном співати?
показать весь комментарий
05.02.2025 16:11 Ответить
Військовий стан і мобілізація безперервно триває і продовжується по закону на кожні 90 днів, і так склалось, що дія чергового продовження закінчується 9 травня 2025 року, якраз на 80 річчя перемоги над Нацистською Німеччиною
показать весь комментарий
05.02.2025 16:14 Ответить
По якому закону?Ти закон той сам придумав?
показать весь комментарий
05.02.2025 16:15 Ответить
Воєнний стан не може тривати довше 90 днів згідно Конституції України!!
показать весь комментарий
05.02.2025 16:17 Ответить
А Конституція і є головний закон
показать весь комментарий
05.02.2025 17:12 Ответить
Конституція не передбачає продовження,далі стан війни
показать весь комментарий
05.02.2025 17:17 Ответить
Судячи із https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%BE%D1%94%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD_%D0%B2_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%96 Вікі , дійсно 90 днів і до цьог так було!

Але ж головою треба думати! На пару днів менше взяти!
Яка паскуда!
показать весь комментарий
05.02.2025 16:42 Ответить
ключове слово "думати",воно кончене з лєнкою по 8 в косоворотці було на день вишиванки.
показать весь комментарий
05.02.2025 17:14 Ответить
Якась брехня з ціми 3-х місячниками. Під час війни військового стану не потрібно
показать весь комментарий
05.02.2025 16:18 Ответить
Точно.
Бо так зручніше волати "куди ви мене тягнете". 😁
показать весь комментарий
05.02.2025 16:55 Ответить
Стан війни згідно Конституції ввести не хочуть
показать весь комментарий
05.02.2025 18:37 Ответить
Зелений знущаються з українців як може.
показать весь комментарий
05.02.2025 16:37 Ответить