9376 посетителей онлайн
8 069 41

Америка Трампа "уже не та, которую мы знали раньше", это будет иметь последствия, - Мерц

Фридрих Мерц об изменениях в США при Дональде Трампе

Кандидат на должность следующего канцлера Германии Фридрих Мерц "обеспокоен" последними событиями в США во время президентства Дональда Трампа.

Об этом пишет Politico, передает Цензор.НЕТ.

По его словам, "это уже не та Америка, которую мы знали раньше".

"То, как работают чиновники, Министерство юстиции, прокуратура, как их всех выбрасывают, как они помилуют людей, приговоренных к многолетнему заключению, будет иметь последствия для Америки", - пояснил Мерц.

Предупреждение политика прозвучало на фоне ряда кадровых сокращений в федеральном правительстве США, а также в сфере внешней помощи, которые произошли с момента начала президентства Трампа.

Американский лидер также заявил о своих амбициях взять под контроль Сектор Газа, Гренландию и Панамский канал.

Топ комментарии
+12
світ летить у війну
показать весь комментарий
06.02.2025 08:35 Ответить
+11
У вас самих не так давно такая же ху#ловская подстилка была. Проблема не во всём народе- проблема примерно в 70-75% идиотов среди него, которые к тому же активно ходят на выборы.
показать весь комментарий
06.02.2025 08:36 Ответить
+8
Звісно не та. Це тільки бутончики, квіточки ще попереду. Работаєт ********** план.
показать весь комментарий
06.02.2025 08:39 Ответить
Комментировать
Сортировать:
світ летить у війну
показать весь комментарий
06.02.2025 08:35 Ответить
У фантазіях дебілів.
показать весь комментарий
06.02.2025 09:30 Ответить
Так вона була вже запланована.
показать весь комментарий
06.02.2025 14:57 Ответить
У вас самих не так давно такая же ху#ловская подстилка была. Проблема не во всём народе- проблема примерно в 70-75% идиотов среди него, которые к тому же активно ходят на выборы.
показать весь комментарий
06.02.2025 08:36 Ответить
Америка вже не та .
Я це вже писала раніше. Дарма ви її Трампу віддали.
показать весь комментарий
06.02.2025 08:36 Ответить
Звісно не та. Це тільки бутончики, квіточки ще попереду. Работаєт ********** план.
показать весь комментарий
06.02.2025 08:39 Ответить
А ви думаєте, що система розвитку цього світу, зауважте у всіх сферах, могла б мати якийсь інший розклад? Зло породжує Зло там де кожен без міри стриже з куща, де брехня і насильство виправдовують мету, в такому світі, іншого сценарію, просто не могло б бути. і це логічне завершення всього і всіх.
показать весь комментарий
06.02.2025 10:21 Ответить
Гер Мерц ну просто гауптман очевидність.
показать весь комментарий
06.02.2025 08:39 Ответить
Алёнушка уже не та….. в смисле шоколадка…
показать весь комментарий
06.02.2025 08:41 Ответить
Не та тепер Америка , Гудзон-річка не та.
показать весь комментарий
06.02.2025 08:43 Ответить
Трамп - это далеко не вся Америка, поэтому нельзя так говорить, это вам не быдлостан, где все бараны и один пастух, в Америке ,как минимум половина, не приемлет правление Трампа, и это, со временем, сыграет свою роль.
показать весь комментарий
06.02.2025 08:45 Ответить
Трумп на всех парах несется, и тянет за собой страну, к III мировой. Боюсь, что "играть роль" будет поздно.
показать весь комментарий
06.02.2025 08:51 Ответить
Это всё было прогнозируемо, поэтому ничего удивительного в этом нет, вполне возможно, что и не успеют, но я просто отметил это как имеющий место факт.
показать весь комментарий
06.02.2025 08:56 Ответить
первая тысяча трупов американских афросолдат быстро снизит скорость
показать весь комментарий
06.02.2025 10:39 Ответить
Ну от припустимо, воно введе війська в Гренландію...
І все! Міжнародний імідж відмивати десятиліттями. А чатГПТ каже, що рудофюрер має такі повноваження ввести війська без згоди конгресу на 60 діб, далі вже потрібна згода.
показать весь комментарий
06.02.2025 08:52 Ответить
Ничего отмывать не придётся, у человечества нет уже этих десятилетий, оно обречено.
показать весь комментарий
06.02.2025 08:58 Ответить
Там населения 50 тысяч. В 6 раз меньше Троещины. И базы американские. Вводить не надо ничего.
показать весь комментарий
06.02.2025 09:45 Ответить
Ну не Гренландію, так Канаду. Де також напевно можуть бути американські бази, не суть. Тільки у нас у Криму було можливо, що якісь курви дали дозвіл на 40К рюзьгє при 18К умовно "наших" і все одно щось там ще докидали. Так ніхто і перевірити не міг - скільки. А у демократичній країні всі цифри були б в усіх медіа. Кожного введеного юніта б обсмоктували з усіх сторін.
показать весь комментарий
06.02.2025 10:06 Ответить
Звісно, зіграє.
Як там у "Civil War" казав бойовик у рожевих окулярах: "Okay, what kind of American are you?"
показать весь комментарий
06.02.2025 09:21 Ответить
Гітлер теж, свого часу, переміг з мінімальною перевагою, тобто майже половина німців не була за нього. Ну і...
показать весь комментарий
06.02.2025 11:45 Ответить
Можна сказати, що і Німеччина вже не та... Брандмауер порушен, партія Мерца голосує з масконациками після стількох років ізоляціонізму...
Шо ж ти, Мерце, розчаровуєшь місцевих цензорівський вірунів у твою перемогу? Партія Шольца на три проценти приросла!
показать весь комментарий
06.02.2025 08:48 Ответить
Трампа грохнуть
показать весь комментарий
06.02.2025 08:52 Ответить
Якщо демократи не обмежать владу Трампа, то рижий насильник розвалить Америку. Але Венс мабуть відчуває, що Трампу не довго залишилося керувати. Будем сподіватися...
показать весь комментарий
06.02.2025 09:08 Ответить
Нічого він не розвалить.
показать весь комментарий
06.02.2025 09:27 Ответить
Я надеюсь, что Трамп постепенно поумнеет.
показать весь комментарий
06.02.2025 09:24 Ответить
Це працює психотип, розум тут ні до чого.
Тед Банді чудово знав, чим все може закінчитись (і закінчилось), але не міг не продовжувати вбивати, хоча був дуже розумним.
показать весь комментарий
06.02.2025 09:45 Ответить
Не та, тобто не та яка жуе соплі і фінансове різних нелегальних дармоїдів і грантоїдів?
показать весь комментарий
06.02.2025 09:29 Ответить
Новенький трампосраколиз вчора народився, під українським прапорцем.
показать весь комментарий
06.02.2025 13:39 Ответить
Що, без грантів голодаешь?
показать весь комментарий
06.02.2025 14:49 Ответить
А хто це тебе лайкає? Сторінка 404? Таємний трампосраколиз ще один?
показать весь комментарий
06.02.2025 20:44 Ответить
Це ти там і тобі подібні друг другу лайкають.
показать весь комментарий
06.02.2025 22:27 Ответить
Дим-димок од машин,
мов дівочі літа…
Не той тепер Миргород,
Хорол-річка не та.
показать весь комментарий
06.02.2025 10:06 Ответить
Фріцляндія.з часів рашистської агентки "муркель" давно вже прорашистський локомотив у всьому світі.який тягне інтереси 3,14дерації до сьогоднішнього дня....
показать весь комментарий
06.02.2025 10:51 Ответить
Так, звичайно, не та! Тепер там нова традиція правити америкою з 78 до 82 років.
показать весь комментарий
06.02.2025 11:09 Ответить
Америка Трампа ,Америка для амеріканців , яких він намагається вже захистити , від русні та китаю , а вам в ЄС ,треба навчитися розуміти , шо без України в НАТО, ви себе самі ,не захистити не зможете !!!
показать весь комментарий
06.02.2025 11:20 Ответить
а вам що треба навчитися розуміти?
показать весь комментарий
06.02.2025 11:47 Ответить
американці і сам трамп хоч в курсі, шо він їх від русні захищає?
а від прибульців, часом, не захищає, ну шоб одним махом одразу?
показать весь комментарий
06.02.2025 12:16 Ответить
Якщо світ і далі буде намагатися "сохраніть ліццо" терористам, то звичайно наслідки будуть, причому недобрі.
показать весь комментарий
06.02.2025 13:33 Ответить
Шо таке, ліваки злякалися, що Трумп їх порозганяє? Звикли жиріти за рахунок США, з вашою гнилою толерастією, а тут такий облом?
показать весь комментарий
06.02.2025 13:38 Ответить