7620 відвідувачів онлайн
8 069 41

Америка Трампа "вже не та, яку ми знали раніше", це матиме наслідки, - Мерц

Фрідріх Мерц про зміни в США за Дональда Трампа

Кандидат на посаду наступного канцлера Німеччини Фрідріх Мерц "стурбований" останніми подіями в США під час президентства Дональда Трампа.

Про це пише Politico, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, "це вже не та Америка, яку ми знали раніше".

"Те, як працюють посадовці, Міністерство юстиції, прокуратура, як їх усіх викидають, як вони помилують людей, засуджених до багаторічного ув'язнення, матиме наслідки для Америки", - пояснив Мерц.

Попередження політика прозвучало на тлі низки кадрових скорочень у федеральному уряді США, а також у сфері зовнішньої допомоги, які відбулися з моменту початку президентства Трампа.

Американський лідер також заявив про свої амбіції взяти під контроль Сектор Гази, Гренландію і Панамський канал.

Топ коментарі
+12
світ летить у війну
показати весь коментар
06.02.2025 08:35 Відповісти
+11
У вас самих не так давно такая же ху#ловская подстилка была. Проблема не во всём народе- проблема примерно в 70-75% идиотов среди него, которые к тому же активно ходят на выборы.
показати весь коментар
06.02.2025 08:36 Відповісти
+8
Звісно не та. Це тільки бутончики, квіточки ще попереду. Работаєт ********** план.
показати весь коментар
06.02.2025 08:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
світ летить у війну
показати весь коментар
06.02.2025 08:35 Відповісти
У фантазіях дебілів.
показати весь коментар
06.02.2025 09:30 Відповісти
Так вона була вже запланована.
показати весь коментар
06.02.2025 14:57 Відповісти
У вас самих не так давно такая же ху#ловская подстилка была. Проблема не во всём народе- проблема примерно в 70-75% идиотов среди него, которые к тому же активно ходят на выборы.
показати весь коментар
06.02.2025 08:36 Відповісти
Америка вже не та .
Я це вже писала раніше. Дарма ви її Трампу віддали.
показати весь коментар
06.02.2025 08:36 Відповісти
Звісно не та. Це тільки бутончики, квіточки ще попереду. Работаєт ********** план.
показати весь коментар
06.02.2025 08:39 Відповісти
А ви думаєте, що система розвитку цього світу, зауважте у всіх сферах, могла б мати якийсь інший розклад? Зло породжує Зло там де кожен без міри стриже з куща, де брехня і насильство виправдовують мету, в такому світі, іншого сценарію, просто не могло б бути. і це логічне завершення всього і всіх.
показати весь коментар
06.02.2025 10:21 Відповісти
Гер Мерц ну просто гауптман очевидність.
показати весь коментар
06.02.2025 08:39 Відповісти
Алёнушка уже не та….. в смисле шоколадка…
показати весь коментар
06.02.2025 08:41 Відповісти
Не та тепер Америка , Гудзон-річка не та.
показати весь коментар
06.02.2025 08:43 Відповісти
Трамп - это далеко не вся Америка, поэтому нельзя так говорить, это вам не быдлостан, где все бараны и один пастух, в Америке ,как минимум половина, не приемлет правление Трампа, и это, со временем, сыграет свою роль.
показати весь коментар
06.02.2025 08:45 Відповісти
Трумп на всех парах несется, и тянет за собой страну, к III мировой. Боюсь, что "играть роль" будет поздно.
показати весь коментар
06.02.2025 08:51 Відповісти
Это всё было прогнозируемо, поэтому ничего удивительного в этом нет, вполне возможно, что и не успеют, но я просто отметил это как имеющий место факт.
показати весь коментар
06.02.2025 08:56 Відповісти
первая тысяча трупов американских афросолдат быстро снизит скорость
показати весь коментар
06.02.2025 10:39 Відповісти
Ну от припустимо, воно введе війська в Гренландію...
І все! Міжнародний імідж відмивати десятиліттями. А чатГПТ каже, що рудофюрер має такі повноваження ввести війська без згоди конгресу на 60 діб, далі вже потрібна згода.
показати весь коментар
06.02.2025 08:52 Відповісти
Ничего отмывать не придётся, у человечества нет уже этих десятилетий, оно обречено.
показати весь коментар
06.02.2025 08:58 Відповісти
Там населения 50 тысяч. В 6 раз меньше Троещины. И базы американские. Вводить не надо ничего.
показати весь коментар
06.02.2025 09:45 Відповісти
Ну не Гренландію, так Канаду. Де також напевно можуть бути американські бази, не суть. Тільки у нас у Криму було можливо, що якісь курви дали дозвіл на 40К рюзьгє при 18К умовно "наших" і все одно щось там ще докидали. Так ніхто і перевірити не міг - скільки. А у демократичній країні всі цифри були б в усіх медіа. Кожного введеного юніта б обсмоктували з усіх сторін.
показати весь коментар
06.02.2025 10:06 Відповісти
Звісно, зіграє.
Як там у "Civil War" казав бойовик у рожевих окулярах: "Okay, what kind of American are you?"
показати весь коментар
06.02.2025 09:21 Відповісти
Гітлер теж, свого часу, переміг з мінімальною перевагою, тобто майже половина німців не була за нього. Ну і...
показати весь коментар
06.02.2025 11:45 Відповісти
Можна сказати, що і Німеччина вже не та... Брандмауер порушен, партія Мерца голосує з масконациками після стількох років ізоляціонізму...
Шо ж ти, Мерце, розчаровуєшь місцевих цензорівський вірунів у твою перемогу? Партія Шольца на три проценти приросла!
показати весь коментар
06.02.2025 08:48 Відповісти
Трампа грохнуть
показати весь коментар
06.02.2025 08:52 Відповісти
Якщо демократи не обмежать владу Трампа, то рижий насильник розвалить Америку. Але Венс мабуть відчуває, що Трампу не довго залишилося керувати. Будем сподіватися...
показати весь коментар
06.02.2025 09:08 Відповісти
Нічого він не розвалить.
показати весь коментар
06.02.2025 09:27 Відповісти
Я надеюсь, что Трамп постепенно поумнеет.
показати весь коментар
06.02.2025 09:24 Відповісти
Це працює психотип, розум тут ні до чого.
Тед Банді чудово знав, чим все може закінчитись (і закінчилось), але не міг не продовжувати вбивати, хоча був дуже розумним.
показати весь коментар
06.02.2025 09:45 Відповісти
Не та, тобто не та яка жуе соплі і фінансове різних нелегальних дармоїдів і грантоїдів?
показати весь коментар
06.02.2025 09:29 Відповісти
Новенький трампосраколиз вчора народився, під українським прапорцем.
показати весь коментар
06.02.2025 13:39 Відповісти
Що, без грантів голодаешь?
показати весь коментар
06.02.2025 14:49 Відповісти
А хто це тебе лайкає? Сторінка 404? Таємний трампосраколиз ще один?
показати весь коментар
06.02.2025 20:44 Відповісти
Це ти там і тобі подібні друг другу лайкають.
показати весь коментар
06.02.2025 22:27 Відповісти
Дим-димок од машин,
мов дівочі літа…
Не той тепер Миргород,
Хорол-річка не та.
показати весь коментар
06.02.2025 10:06 Відповісти
Фріцляндія.з часів рашистської агентки "муркель" давно вже прорашистський локомотив у всьому світі.який тягне інтереси 3,14дерації до сьогоднішнього дня....
показати весь коментар
06.02.2025 10:51 Відповісти
Так, звичайно, не та! Тепер там нова традиція правити америкою з 78 до 82 років.
показати весь коментар
06.02.2025 11:09 Відповісти
Америка Трампа ,Америка для амеріканців , яких він намагається вже захистити , від русні та китаю , а вам в ЄС ,треба навчитися розуміти , шо без України в НАТО, ви себе самі ,не захистити не зможете !!!
показати весь коментар
06.02.2025 11:20 Відповісти
а вам що треба навчитися розуміти?
показати весь коментар
06.02.2025 11:47 Відповісти
американці і сам трамп хоч в курсі, шо він їх від русні захищає?
а від прибульців, часом, не захищає, ну шоб одним махом одразу?
показати весь коментар
06.02.2025 12:16 Відповісти
Якщо світ і далі буде намагатися "сохраніть ліццо" терористам, то звичайно наслідки будуть, причому недобрі.
показати весь коментар
06.02.2025 13:33 Відповісти
Шо таке, ліваки злякалися, що Трумп їх порозганяє? Звикли жиріти за рахунок США, з вашою гнилою толерастією, а тут такий облом?
показати весь коментар
06.02.2025 13:38 Відповісти