5369 посетителей онлайн
5 779 79

Делегация из 37 народных депутатов отправилась в США для налаживания контактов. За свой счет, - Стефанчук

стефанчук

Спикер Верховной Рады Руслан Стефанчук пояснил, что командировка 37 народных депутатов в США, на молитвенный завтрак, состоялась за собственные средства парламентариев.

Об этом он сказал в комментарии "Радио Свобода", информирует Цензор.НЕТ.

Он отметил, что задачей украинской власти является перезагрузка отношений с США, что требует системной работы на разных уровнях, включая восстановление отношений с Конгрессом США.

"Именно поэтому большая делегация поехала в США, кажется, 37 человек, из которой половину составляет оппозиция, а другая половина - монобольшинство, чтобы системно работать с сенаторами для налаживания отношений", - сказал Стефанчук.

В то же время, спикер подчеркнул, что парламентарии отправились в США не за государственные деньги, а за собственные средства.

"Украинский парламент работает везде, работает всегда, согласно графику. Работа парламента не сводится к нажатию кнопок в пленарном зале... это работа в комитетах, временных следственных комиссиях и на дипломатическом уровне", - заверил он.

Напомним, в четверг, 6 февраля, президент Владимир Зеленский раскритиковал народных депутатов, которые "постоянно" находятся в международных командировках вместо работы на местах для избирателей.

"Это же очень важно, когда около половины парламента Украины находится на этом завтраке, а не в Херсоне, не на Харьковщине, не в Запорожье, не в Сумах", - сказал Зеленский.

Топ комментарии
+25
показать весь комментарий
07.02.2025 14:36 Ответить
+23
"власний кошт"- це вони так гроші з бюджету називають.
показать весь комментарий
07.02.2025 14:41 Ответить
+22
На фото точно стефанчук??
Це ж якийсь свинарчук
показать весь комментарий
07.02.2025 14:32 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А Хрипатий струнчок негодуєт !
показать весь комментарий
07.02.2025 14:31 Ответить
Жаба зелена давить.
показать весь комментарий
07.02.2025 14:39 Ответить
-Товарищи! Международная полос .. обстановка... наш ответ Чемберлену... а я его побил за гири и еще раньше с ним дрался, заплакал Балаганов.
показать весь комментарий
07.02.2025 14:44 Ответить
у цеї свиноматки,в умовах війни,є опозиція і монобільшість--це його суть,не об"єднаний парламент,а розділений,кращі умови,для жирної дупи,красти гроші
показать весь комментарий
07.02.2025 17:53 Ответить
На фото точно стефанчук??
Це ж якийсь свинарчук
показать весь комментарий
07.02.2025 14:32 Ответить
кнурчук...
показать весь комментарий
07.02.2025 14:38 Ответить
показать весь комментарий
07.02.2025 14:32 Ответить
парламентських свинособак коментувати - себе не поважати
показать весь комментарий
07.02.2025 14:33 Ответить
зелена брехня....
показать весь комментарий
07.02.2025 14:35 Ответить
Могли б за власний кошт на фронт поїхати і опозицію ОПЗЖ взяти. Там, дивись, і на виборах перемогли.
показать весь комментарий
07.02.2025 16:37 Ответить
показать весь комментарий
07.02.2025 14:36 Ответить
😂😂😂😂😂
показать весь комментарий
07.02.2025 14:51 Ответить
Нє - ну - за власнии кошт - це зовсім іншии колінкор
показать весь комментарий
07.02.2025 14:36 Ответить
За власний кошт - приватна поїздка.
показать весь комментарий
07.02.2025 14:37 Ответить
А в робочий час?
Відрядження за власний кошт це щось новеньке від зелені!
Як і "санкції" злочинцям замість суду та тюрми...
показать весь комментарий
07.02.2025 15:21 Ответить
тепер всі вороги здадуться в полон верховній раді..
показать весь комментарий
07.02.2025 14:40 Ответить
"власний кошт"- це вони так гроші з бюджету називають.
показать весь комментарий
07.02.2025 14:41 Ответить
Це інша відмазка ...
показать весь комментарий
07.02.2025 15:34 Ответить
Так а чого тільки депутати? Я теж хотів поїхати.
Відкривайте кордони для всіх.
показать весь комментарий
07.02.2025 14:36 Ответить
кордони відкриті..
тільки не для всіх..
показать весь комментарий
07.02.2025 14:41 Ответить
То мабуть поїхали ті що хочуть вилізти на наступних перегонах як кандидати.
показать весь комментарий
07.02.2025 14:42 Ответить
Поїхали на кулебу подивиться, щось перейняти можливо.
показать весь комментарий
07.02.2025 14:37 Ответить
і що ж вони налагодили?
де результат поїздки,
та який її вклад в перемогу над хлом-рф?
показать весь комментарий
07.02.2025 14:37 Ответить
Новий рівень передвиборного піару. Від коли це вкрадені «слугами» бюджетні та схематозні кошти стали власними?
показать весь комментарий
07.02.2025 14:38 Ответить
зразу як їх вкрали..
показать весь комментарий
07.02.2025 14:42 Ответить
Ви їздили за кордон за власний кошт з проживанням у готелях у Вашингтоні? Тоді НАБУ йде до вас!
показать весь комментарий
07.02.2025 14:48 Ответить
чому?
показать весь комментарий
07.02.2025 15:00 Ответить
Звісно ж, за власний кошт громадян України які їх утримують.
показать весь комментарий
07.02.2025 14:39 Ответить
37 поїхало. А скільки повернеться?
показать весь комментарий
07.02.2025 14:39 Ответить
може якщо не повернуться, то це краще?
показать весь комментарий
07.02.2025 15:03 Ответить
показать весь комментарий
07.02.2025 14:40 Ответить
Від самого гундосу та членам його партії у Раді, крім шкоди для держави, ніякої користі немає. Стефанчук не виняток із цієї кагорти слуг виродка.
показать весь комментарий
07.02.2025 14:41 Ответить
А ''власний кошт'' це з тих отриманих ''плюшок'' за правильне голосування?
показать весь комментарий
07.02.2025 14:42 Ответить
показать весь комментарий
07.02.2025 14:43 Ответить
Ну, які ж це «власні кошти» у депутатів з ВРУ?? Нардепам, мабуть, і самім стало соромно, за такі образи від стефанчуків??? Гроші з конвертів, уже особисті??
Мама «любить швидкість» на бентлі??
Відрядження нардепам, оформлялися ж у бухгалтерії адміністрації ВРУ???
показать весь комментарий
07.02.2025 14:43 Ответить
Вони вирушили до США за гроші які вкрали з бюджету. Треба правильно говорити. Який це дурак поїде до США витратити по 7000$ тільки на квиток, а ще проживання та їжа. Це десь по 10000$ на рило. Такі кошти можуть бути тільки вкрадені в бюджеті.
показать весь комментарий
07.02.2025 14:44 Ответить
10 000, це ще мало..

пересічний ухилянт платить 10 000,
аби тільки братішку не вбити..
показать весь комментарий
07.02.2025 15:09 Ответить
Ну це я так, по мінімуму. А ще ж в айХВон треба обов'язково купити та пошопитись шматтьом обов'язково
показать весь комментарий
07.02.2025 15:14 Ответить
каких еще контактов тебе не хватает?
показать весь комментарий
07.02.2025 14:44 Ответить
За власні кошти, вкрадені в українців))
показать весь комментарий
07.02.2025 14:45 Ответить
Водночас, спікер підкреслив, що парламентарі вирушили до США не за державні гроші, а за власні кошти. Джерело: https://censor.net/ua/n3534540, Я правильно зрозумів, що вони написали заяви на відпустки за власний рахунок, і за час цієї подорожі не отримають ні зарплатню а ні добові та за проживання у США?
показать весь комментарий
07.02.2025 14:46 Ответить
Туристи хрінові! Ті, що від слуг, здатні налагоджувати контакти лише з повіями чи корабельними соснами, як кажуть члени фракції «Слуга народу»
показать весь комментарий
07.02.2025 14:46 Ответить
То значить "конверти" для монобільшості - це власні кошти дЄрмака ? Ну він і меценат НАДЗВИЧАЙНИЙ !
показать весь комментарий
07.02.2025 14:46 Ответить
А склад делегації де можна переглянути? Безглузда, анал табу, тамади і коміки поїхали? А з жпж хтось? Про ЄС не питаю. І так зрозуміло що їх не випустили
показать весь комментарий
07.02.2025 14:49 Ответить
у депутатів немає власних коштів - їх повністю утримує народ України
показать весь комментарий
07.02.2025 14:50 Ответить
Напомнили Давос, который на время форума становится центром мировой проституции. Это не метафора. Не грязной политической проституции (наверняка такое там тоже имеет место), а нормальной, где спят с женщинами за деньги. Но пишут что спрос на трансов значительно повысился. Все эти сборища для чиновников и богачей повод хорошо провести время.
показать весь комментарий
07.02.2025 14:50 Ответить
Слуги прийшли в раду голі й босі, а тепер мають змогу за "власний кошт" поїхати до США "...щоб системно працювати з сенаторами для налагодження стосунків" "
показать весь комментарий
07.02.2025 14:51 Ответить
- Підсудний! Це гроші, яки ви вкрали в народу!
- Неправда, Ваша честь! Ну звідки в народу такі гроші? (с)
показать весь комментарий
07.02.2025 14:52 Ответить
показать весь комментарий
07.02.2025 14:55 Ответить
показать весь комментарий
07.02.2025 15:05 Ответить
Це 100% близнюки на фото ,
але той що зліва мені подобається більше ,
так як не краде нічого
показать весь комментарий
07.02.2025 15:07 Ответить
Цікаво б подивитися пофамильно, хто з депутатів поїхав налагоджувати стосунки. Якщо такі як арахамія, верещук, або безугла, то США припинять і ту допомогу, що зараз надходить.
показать весь комментарий
07.02.2025 14:56 Ответить
ЗА!? ВЛАСНІ!? КОШТИ!?
Це шо, новий анекдот від Коливана?
показать весь комментарий
07.02.2025 14:56 Ответить
Список депутатов предоставьте пожалуйста. А мы посмотрим результаты их деятельности и отчеты.
показать весь комментарий
07.02.2025 14:57 Ответить
Вони там що хочуть всіх постригти, сфотографувати, заломати чи обікрасти? Ну от що 37 шлеперів там ще можуть робити. Особливо арахамія з беленюком...
показать весь комментарий
07.02.2025 15:00 Ответить
За вкрадені гроші ви вирушили
А для чого ? Кому вони там треба , оце лайно прострочене
показать весь комментарий
07.02.2025 15:07 Ответить
Для України користі буде НУЛЬ
показать весь комментарий
07.02.2025 16:22 Ответить
Незрозуміло, чому президент так вчора обурився, адже він сам ******** займатися "політичним туризмом", і не за власним коштом.)
Який пастух такі й вівці.)
показать весь комментарий
07.02.2025 15:10 Ответить
Я би тупорилих зелених ШВОНДЄРІВ не пустив до США ,
так як вони нічого путньогО і корисного не скажуть про Украіну 🙁
показать весь комментарий
07.02.2025 15:11 Ответить
Делегація із 37 нардепів вирушила в США для налагодження контактів. За власний кошт, - Стефанчук Джерело: https://censor.net/ua/n3534540

Хтоб сумнівався що вони поїхали налогоджувати особисті контакти тому що до влади в США прийшла інша парті, а по державним справам можливо це робити і через засоби комунікації тим паче у воюючій країні коли у влади не повинно залишатися вільного часу на різні забаганки.
показать весь комментарий
07.02.2025 15:12 Ответить
Я на роботу їзжу теж за свій кошт . І комуналку тягну теж за свій кошт. І їжу купую в магазинах або беру у себе в погребі , а не в "свинарнику" на шару
показать весь комментарий
07.02.2025 15:13 Ответить
ЗЕздить
як ЗЕ
показать весь комментарий
07.02.2025 15:15 Ответить
Цікаво, скільки з цих "контактерів" знають англійською щось, окрім хелоу, май нейм із та хау дуюдую?...
показать весь комментарий
07.02.2025 15:24 Ответить
Який у них може бути«власний кошт»,якщо вони взагалі існують за наш кошт?
показать весь комментарий
07.02.2025 15:25 Ответить
"Це ж дуже важливо, коли близько половини парламенту України перебуває на цьому сніданку, а не в Херсоні, не на Харківщині, не в Запоріжжі, не в Сумах", - сказав Зеленський. Джерело: https://censor.net/ua/n3534540
Та ясно, що депутатам нічого робити в тих харковах та сумах...
показать весь комментарий
07.02.2025 15:27 Ответить
У Верховного Головнокомандувача, щось теж немає такого бажання.
Зате є бажання такими і подібними заявами, все більше і більше сподобатися людям.
показать весь комментарий
07.02.2025 15:48 Ответить
А на фронт не хочуть поїхати налагоджувати контакти з військовими, привезти їм те що потрібно?, зато під час війни поїхали вилизувати деякі місця тілу новій владі в США для чого?, - для владнання особистих інтересів бо по іншому ці організми робити не можуть.
показать весь комментарий
07.02.2025 15:32 Ответить
Жріть далі зелені шмарклі, і цілуйте в опу найвеличнішого. Всі ухилянти, а вони боги. Україна ще напевно ніколи так добровільно не вдягала ярмо. Скоро білорусь проти нас буде взірцем демократії та свободи. Оце дожилися.
показать весь комментарий
07.02.2025 15:36 Ответить
на кого ця маячня розрахована?? якщо ти нардеп витратити своїх під 10 штук щоб погуляти в Сша - це просто сюр. За кого він нас має?
показать весь комментарий
07.02.2025 16:31 Ответить
І що вони , ці аж 37 нардепів будуть налагоджувати , які контакти з ким , чи це таємниця ? Ну-ну , уже повірили ...
показать весь комментарий
07.02.2025 17:46 Ответить
народный депутат Украины, который временно не входит в состав комитета Верховной Рады Украины - 10,0 (30 280 грн).

Билет в США, в обе стороны минимум 800$ из Польши
Плюс гостинница в США минимум 150$ в сутки в Вашинготне, можно мотель за 80-100$
Плюс поесть: минимум 15$ за раз. 2 раза 30$

10 дней
итого 800 + (150 + 30) * 10 = 2600$, или 107тыс.грн при зарплате 30тыс

Расходы не соответствуют официальным доходам, в 3 раза
а в пересчете на месяц в 9 раз
показать весь комментарий
07.02.2025 17:47 Ответить
Думаю що ці 37 вивозять сім'ї в Америку , або готують місце вивозу бо , мабуть у нас скоро шашлики
показать весь комментарий
07.02.2025 18:04 Ответить
Бедненькие..., просто клоуны
показать весь комментарий
07.02.2025 18:34 Ответить
"Он отметил, что задачей украинской власти является перезагрузка отношений с США, что требует системной работы на разных уровнях, включая восстановление отношений с Конгрессом США"

Недавно спикер республиканцев официально потребовал заменить посла Украины в США
И какой результат?
Как в таком случае можно наладить отношения, не выполняя даже требований.

Согласн правил пересечения границы, пункт 2.14
"депутати мають право перетинати державний кордон на підставі відповідних рішень про службові відрядження."

Т.е. это служенбная коммандировка
Значит оплачиваются суточные расходы. Сейчас это 80евро в день
Плюс отдельно оплачивается проживание

Т.е. все им уже оплачено за счет бюджета.

Это те которые требуют деньги на компенсацию проживания в Киеве,
даже если живут в квартире у тещи

И вдруг поехали за свой счет...
показать весь комментарий
07.02.2025 18:37 Ответить
Вірю я повірив
показать весь комментарий
07.02.2025 20:53 Ответить
А самолет чей,ермака или клоуна?
показать весь комментарий
07.02.2025 20:58 Ответить
Хтось цьому бегемоту вірить? Та тому, що депутати щось роблять? Тім більш, за свій рахунок? А відрядження вони собі теж самі підписували, а бо ж ця ряха на фото?
показать весь комментарий
07.02.2025 23:37 Ответить
Гидко навіть чути, що за свій кошт депутати поїхали! Де ви такого відкопаєте депутата? Як в КВК зробили сценку що один розлютився, а інший на всю країну локшину вішає: «вони за свої»… Працюють на зе-публіку…