4065 посетителей онлайн
5 193 41

Не ожидаю прекращения огня в Украине в ближайшее время. Путин не желает вести переговоры, - Лемми

Глава МИД Британии Дэвид Лемми

Министр иностранных дел Британии Дэвид Лемми заявил, что быстрого прекращения боевых действий в войне РФ против Украины не будет, несмотря на то, что администрация США пообещала способствовать скорейшему завершению конфликта.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом он сказал в интервью The Guardian.

Лемми выразил сомнение в том, что до "мирных переговоров" между Украиной и Россией остались недели.

"И я говорю это, потому что наша оценка, которую, я уверен, разделяют и США, заключается в том, что Путин не демонстрирует абсолютно никакого интереса к переговорам и к прекращению этой войны", - подчеркнул он.

"Реальность заключается в том, что молодые мужчины и женщины, которые вступили в украинскую армию, сражаются за будущее своей страны на местах, и это продлится еще несколько месяцев", - считает он.

Лемми подчеркнул, что в Украине четко осознают: "не может быть никакого прекращения огня до переговоров".

"Поэтому я не ожидаю прекращения огня в этой войне в ближайшее время. Я очень четко осознаю, что Путин сейчас не демонстрирует никакого желания вести переговоры. И поэтому, к сожалению, я думаю, что эта война на истощение продлится еще несколько месяцев", - добавил британский министр.

Топ комментарии
+11
Адекватні слова - все сходиться на путлєру
показать весь комментарий
07.02.2025 20:35 Ответить
+10
Бляха, то дайте нам зброю! І накладіть санкції на зебанду для підняття бойового духу наших хлопців!
показать весь комментарий
07.02.2025 20:40 Ответить
+7
Так поверніть нам ядерну зброю, яку ви вкрали
показать весь комментарий
07.02.2025 20:33 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Так поверніть нам ядерну зброю, яку ви вкрали
показать весь комментарий
07.02.2025 20:33 Ответить
Хто у вас що вкрав, як мені відомо що самі віддавали за толіку малу ще й в дупу цілували, де хто.
показать весь комментарий
07.02.2025 20:41 Ответить
Бот дем.партії прискакав. Що, страшно?
показать весь комментарий
07.02.2025 21:04 Ответить
Одне питання, де ти був 24 лютого 2022 року? І що робив після нападу кідарів?
показать весь комментарий
07.02.2025 22:50 Ответить
вони не тільки яз вкрали, а і багато іншого
показать весь комментарий
07.02.2025 23:05 Ответить
ЯЗ була передана рф під тиском ядерних держав. Яким чином її можна повернути? Але й раша не може застосувати ЯЗ знову таки під тиском основних ядерних держав. Бо якби могла вже застосувала б.
Це окопна війна рівня другої світової і навіть першої. Україна має нарощувати ракетний потенціал і цього достатньо для стримування агресора.
показать весь комментарий
08.02.2025 08:11 Ответить
Адекватні слова - все сходиться на путлєру
показать весь комментарий
07.02.2025 20:35 Ответить
Британські політики завжди були реалістами. Це тільки мУск з трУмпом поціловані зЕбуїном можуть там щось таке торочити висосане з пальця...чи звідкіля вони там оте "мір в глазах" взяли.
показать весь комментарий
07.02.2025 20:50 Ответить
Свого часу єврочиновник Боррель попередив росію, що якщо вона застосує ядерну зброю, то "ми знищимо російську армію". Посол України у В. Британії повідомив українцям "радісну звістку", що Європа не витримає тривалої війни з росією.

Це заперечливе до вислову Борреля судження Залужного свідчить, що він не оперує реальними цифрами, а є суфлером окремо взятої суб'єктивної думки, яка наявна в деяких колах денацифікованих та "пацифікованих" російськими грошима політиків в Європі.

Бо якщо порівняти ВВП росії та Євросоюзу, то маємо на порядок незаперечливу перевагу країн Євроспільноти. Чому ж тоді безтурботна можливість і надалі косити єврогазони та грати гольф британцями на англійських полях має коштувати сотень тисяч українських життів, які за три роки перебування України в заручниках світових геополітичних торгів викинув з європейського літака кремлівський терорист путін?

А чи може у європейців, так само як і у України, яку вони кинули напризволяще своєю мізерною позірною допомогою, зв'язані руки, і вони до цієї пори не здогадались, що в таких випадках потрібно проводити вартісну антитерористичну операцію?
показать весь комментарий
07.02.2025 20:52 Ответить
А треба йому усім світом дати кізди і він відразу зрозуміє що самбо це не саме круте у світі.
показать весь комментарий
07.02.2025 20:39 Ответить
Бляха, то дайте нам зброю! І накладіть санкції на зебанду для підняття бойового духу наших хлопців!
показать весь комментарий
07.02.2025 20:40 Ответить
"Бляха, то дайте нам зброю! " - ви коли прокинулись? Вчора?
А що, по вашому, вони роблять ВЖЕ 3 роки?
Нє, я розумію, що терпець кінчається, але ж не можна гнати на тих, хто ДІЙСНО допомагає!
А ЗЕбанду шлєперів зальотних нам прийдеться самим сковирнути, а не чекати, що "хтось прідьот і порядок навідьот". Так це не працює. Самі собі ярмо на шию повісили - самі його і скидуйте.
показать весь комментарий
07.02.2025 20:54 Ответить
Чому брити не ввели війська у 2014 році за будапештським меморандумом? Ви всі винні Україні назавжди.
показать весь комментарий
07.02.2025 21:09 Ответить
А в тому "меморандумі" так і написано: "строго для "Artmind" і тільки для нього та для всіх, хто не вміє або не хоче читати - за цим меморандумом ми 100пудово введемо війска" - я сам бачив, зуб даю!
показать весь комментарий
08.02.2025 19:05 Ответить
Хтось казав на Прямому, що зброї ми мали максимум 30% від необхідного. Так, дають, але недостатньо!
показать весь комментарий
08.02.2025 10:18 Ответить
Може в першу чергу спитати у Кучми,Ющенка,Юлі з Гриценко,януковича..,куди поділася зброя ЗСУ,а не Захід та США які допомагають чим можуть
показать весь комментарий
08.02.2025 11:54 Ответить
Питати будемо після Перемоги. А зараз було б добре, щоб дали достатньо для нашої Перемоги.
показать весь комментарий
08.02.2025 12:38 Ответить
Ну то прибийте *уйла, відправте до *уйла ''людину президента''. Чи ви герої тільки в голівудських фільмах?
показать весь комментарий
07.02.2025 20:40 Ответить
Ти карту давно роздивлявся? Ще пам'ятаєш де Голлівуд, а де Біг Бен і Темза?
показать весь комментарий
07.02.2025 20:55 Ответить
Джеймс понт - британський агент.
показать весь комментарий
07.02.2025 21:10 Ответить
О, а ти активний...парамон! Працюєш тут? І як платять?
показать весь комментарий
08.02.2025 19:06 Ответить
Україна очікувала в 2022р. на відкриття Другого Фронту проти російського фашизму. Однак чи міг хтось передбачити тоді, що через три роки виснажливої оборони, їй доведеться воювати тепер вже на два фронти.

Світовий поліцейський, якого намагався докликатися заявник, коли його та його сім'ю вбивали в його домі криваві розбійники-людожери, не приїхав на виклик. Крім того цей поліцейський в якості новообраного президента Трампа ще й поспівчував людоїдам, що власник будинку спровокував розбійників до кривавої вакханалії, бо не захотів віддати на поїдання канібалам частини свого тіла та оборонявся, прагнучи вступити в НАТО.

Україна зараз мусить не тільки самотужки оборонятись від російських військових злочинців, але й почати дипломатичну війну та апелювати скаргами в американську "прокуратуру" про бездіяльність світового поліцейського. Бо в американських спецслужбах та Конгресі ще мабуть не знають, що в США переміг агент москви, завдання якого не розкривати, а покривати злочини російських геополітичних розбійників.

Ніколи не кажи ніколи. Ніколи не здавайся.
показать весь комментарий
07.02.2025 20:41 Ответить
Значить, як заохотити отих "розбійників-людожерів" до себе на кухню "шашликами в має" то ви не звертали уваги на те, що отой "Світовий поліцейський" вам казав про напад, про захист, про окопи - ви розмінували ВСІ мости і проклали асфальт від людожерів до вас на кухню та ще й висміювали того ж "поліцейського", а зараз, коли ви "раптом, через 3 роки піздюлєй" згадали про нього і чомусь вирішили, що він за вас повинен когось на вашій кухні ганяти, а ви в цей час будете душити свою ж дружину, бо вам репетувала перед вторгненням "укріплюйся, дай гроші на армію, на зброю" - то як ви собі оце все уявляєте, шановний? Чи буде отой "поліцейський" захищати вас? А може він просто подивиться на вас, на вашу тусню на тій же кухні і вирішить - "та ну їх нах.., вони ДІЙСНО "адінНарот" і нічим не відрізняються один від одного!"
Коли ж в українців знову з'явиться повага до самих себе і увімкнеться мозок для того щоб зрозуміти - самі все натворили, то треба хоч починати розуміти ЩО натворили і робити висновки, а не чекати, що прийде якийсь "добрий дядя" і прибере ваше ж гівно та ще й витре вам жопу.
показать весь комментарий
07.02.2025 21:13 Ответить
Коли ж в українців знову з'явиться повага до самих себе і увімкнеться мозок для того щоб зрозуміти - самі все натворили, то треба хоч починати розуміти ЩО натворили і робити висновки, а не чекати, що прийде якийсь "добрий дядя" і прибере ваше ж гівно та ще й витре вам жопу????

що щамаячню я тільки що прочитав??? ці гондони нас не роззброїіли? не забрали у нас всю зброю включаючи з ядерною за пусті обіцянки?? ви 1ий клас школи закінчили?? ви не в курсі що добрий дядя під розстрілом Україну не брав в Нато, щоб не сердити друга владіміра? і той же добрий дядя, хай горить у пеклі, наклав на Україну ембарго на постачання зброї? нам гнилого патрона ніхто б не продав!
чи ви ще в дитсадку з дебільними судженнями вважаєте, що Україна могла самотужки підняти весь воєнний потенціал і оборонятися сама без Нато проти 2ої армії світу зїх нафтою і газом?

де вас дебілів клонують? прибери свій гів*ний пост і витри собі ось те саме місце. Бо смердить дуже
показать весь комментарий
07.02.2025 23:12 Ответить
Ти геть ******** і не приховуєш це.
Ось такі дебіли, як ти, і вибрали оцю гнидоту що зараз тиче всюди отой "меморандум", але вони там розуміють, ЩО то таке, а от ти, поцарик - ні...або робиш вигляд(по методичці?) що не розумієш.
Я бачу, що ти тільки тиждень як тут зареєструвався, то відіб'ють тобі роги трошки і от тільки потім ти або зрозумієш щось, або...просто зникнеш, дурілка.
показать весь комментарий
08.02.2025 18:57 Ответить
от дебіл я на цьому сайті 10років і не такому як ти роги обламував)))
показать весь комментарий
08.02.2025 19:38 Ответить
Ну, значить я був правий - ти провокатор.
показать весь комментарий
08.02.2025 21:15 Ответить
Це позиція стороннього спостерігача. Які ваші пропозиції?
показать весь комментарий
07.02.2025 20:42 Ответить
Пропозыции простые - продолжайте войну еще лет пять морально мы с вами, жму руку, обнимаю, всегда искренне ваш )
показать весь комментарий
08.02.2025 10:52 Ответить
Британія стільки натерпілася приниження від Маска - має право тролити Трампа очевидною правдою . В Німеччині Він вже своїм Х вивів нацистську партію AfD на небачений рівень рейтингу - 21 відсоток . Більше зараз тільки у ХДС 29. Й при цьому на 6 січня приріст у нацистів +10,2 а у ХДС всього менше 5 . В Нмеччііні військові держструктури прийняли рішення не користуватися Х. Тепер Маск на Х організував відео з десяток тітушок з плакатами ( як на Гренландії з ескімоси - хотім в США в кепках ім MAGA) ) - вони захищаютьсвободу Х в Євросоюзі .
Шанс залишити AfD на другому місці ( вперше за історію новітньої Німеччини )- це коаліція партій з ХДС .
А в Австрії там вже всього 16 зелених допомогли перебороти коаліцією першість нацистської партії ;

Й МАСК пише на Х- патріоти Германії борються за свободу х в ЄС ( бо саме AfD-це ізоляціоністька від ЄС партія.)
показать весь комментарий
07.02.2025 20:48 Ответить
Новоспечений американський фашист, який за допомогою демократії захопив владу, вдався до терору не тільки до своїх сусідів Канади та Мексики, так як його подільник путін до України, але й шантажує тепер в Європі Данію Гренландією та простягнув щупальця Маска та Келлога до Німеччини та України, прагнучи привести до влади в цих країнах проросійські коричневі нацистські сили.

Антихрист, який не клав руку на Біблію під час присяги і про якого так довго пророкували християни, схоже на те, що нарешті прийшов та вимагає тепер кожному поклонитись йому та його законам замість Бога.
показать весь комментарий
07.02.2025 20:54 Ответить
Так одразу після свого зігування на інавгурації він почав знищувати премєра Британії своїм Х за його минулі професійні справи. Потім прямо підтримувати партії праві у Британії та Німеччині. Британія вже не ЄС , але праві в США й сам Трамп не хочуть бачити ЄС міцною міжнародною структурою. Вони ігнорують Брюссель повністю.
показать весь комментарий
07.02.2025 21:08 Ответить
А ще додати невизнання МКС та санкції до євросуду, який відкрив кримінальну справу проти путіна.
показать весь комментарий
07.02.2025 21:15 Ответить
Путін і "кремльовські" - не самовбивці... Для них "зворотньої дороги немає...". Як тільки вони не те що погодяться на "мирову" - а лише зупиняться, Росія почне тверезіть і задавать "незручні" запитання: "А нахєра всё это было?" І ставить питання почнуть не тільки "нррмальні", але й "навіжені" "патріоти СВО". Тобто, невдоволення буде звучать з УСІХ таборів! Саме цього "кремльовські" і бояться... Бо з них зроблять "крайніх" і почнуть "рвать на шмаття"...
показать весь комментарий
07.02.2025 20:53 Ответить
А у Трампа лишається один шлях - пацан сказав... ще в виборчому процесі- не захоче хйло перемовин- дасть допомогу Україні.
Після блефу з золотим пейджером БІ-БІ про вивіз палестинців, у Трампа шансів зберегти обличчя зменшилося. Він же з Бі-Бі проговорився, як про бажане про ПРЕМІЮ МИРУ , але в історії з палестинцями. На другий день-спорстування пішло з Білого Дому , не буде армія США вивозити палестинців... Ну а озвучене бажання отримати Премію миру не знищиш спростуванням Білого Дому...
показать весь комментарий
07.02.2025 21:04 Ответить
Побачимо... Ще тижнів два тому я почав тут писать, що якщо Трамп не заспокоїться - він "натриндиить" собі на імпічмент...
показать весь комментарий
07.02.2025 21:09 Ответить
...І тому давайте з ****** перемовини мутити?... Гітлер в пеклі просто в істериці. А що,так можна було?!
показать весь комментарий
07.02.2025 21:07 Ответить
Можно.
Если начну вам рассказывать очутюсь рядом с русским кораблем.
Если не в лом. Наберите " Сепаратные переговоры 2-я мировая"
Оказывается все со всеми общались не переставая
показать весь комментарий
07.02.2025 21:23 Ответить
Власть в кацапии на сегодня держиться только благодаря войне, и хорошо держится, население войну почти полностью приветствует. И так будет дальше. Военных преступлений совершено уже очень много, после даже короткой остановки или перемирии временном всё начнёт вылазить. Там давно сформирован громадный административный аппарат силовиков и бюджетников. Им война выгодна очень. ВПК работает давно и хорошо, союзники есть и настоящие, бабла в бюджете хватает вполне. Китай покупает и купит всегда и всё. Ни каких переговоров не будет пока, или великолепно будут тянуть резину до тепла, как подсохнет, чтоб переть дальше. Может и до Днепра---реку имею в виду а не город. А могут и до реки не идти---а кое что другое упороть. Не стану говорить что---но легко догадаться. Думаем и решаем как можно быстрее.
показать весь комментарий
07.02.2025 21:35 Ответить
Ну вот и проверим насколько серьезно настроен пан Трамп. Потому как сидеть и рассказывать байки из серии "ничего не вижу, ничего не слышу" можно годами и при этом почти ничего не делать...