4209 посетителей онлайн
1 688 23

Британия стремится гарантировать Украине, что Путин не вернется с войной, - Лемми

Министр иностранных дел Великобритании Дэвид Лемми

Великобритания продолжит работать над обеспечением мира в Украине, чтобы Россия и ее президент Владимир Путин не вернулись с агрессией.

Об этом заявил государственный секретарь по иностранным делам Британии Дэвид Лемми на совместном с главой МИД Украины Андреем Сибигой брифинге в Киеве, информирует Цензор.НЕТ.

По его словам, Соединенное Королевство будет играть ключевую роль в обеспечении мира в Украине, когда наступит это время.

"Я не сомневаюсь, что когда мы дойдем до мира - а мы когда-то дойдем до него - вы увидите Соединенное Королевство, которое играет полную роль в обеспечении, что Путин больше не вернется. Это должен быть прочный мир, и Соединенное Королевство очень четко это подчеркивает", - добавил Лемми.

Он также добавил, что Британия продолжит поддерживать Украину в развитии инновационного оборонного потенциала.

"Я считаю, что на данном этапе мы не видим, что Россия серьезно относится к переговорам и серьезно относится к миру. А условия, выдвинутые Путиным в прошлом году, не были основанием, на котором вы могли бы серьезно ожидать, что суверенная страна начнет переговоры", - сказал он.

Напомним, Великобритания выделяет Украине около $70 млн финансовой поддержки, направленной на усиление устойчивости государства, развитие энергетической системы, экономическое восстановление и социальные программы.

Ранее сообщалось, что глава МИД Великобритании Дэвид Лемми прибыл с визитом в Киев.

Топ комментарии
+6
Возможный гарант этого сейчас находится в Британии, а гарант того, что Ху#ло с войной вернётся, всё ещё сидит на Банковой на радость дегенератам, которые его туда усадили.
показать весь комментарий
05.02.2025 13:51 Ответить
+5
ЦЯ БРЕХНЯ ДЛЯ УКРАЇНИ І ЇЇ НАРОДУ,БУЛА ПРОПИСАНА ДАВНО В БУДАПЕШТІ.
показать весь комментарий
05.02.2025 13:53 Ответить
+3
"...у гарантуванні, що Путін більше не повернеться." Джерело: https://censor.net/ua/n3534126

Справа не у путіні. Воно й так не повернеться - його свої "затабакерять", якщо настане припинення бойових дій. Продовження війни для путлєра - це гарантія утримання при владі і збереження життя (майже так само, як і для нашого найвеличнішого). А після йухла прийде інше, таке саме, і буде готуватися до чергової війни. Там ціла країна таких "путінів". І щоб "путін більше не повартався" треба унеможливити існування країни "путіних", ІМХО
показать весь комментарий
05.02.2025 14:10 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Возможный гарант этого сейчас находится в Британии, а гарант того, что Ху#ло с войной вернётся, всё ещё сидит на Банковой на радость дегенератам, которые его туда усадили.
показать весь комментарий
05.02.2025 13:51 Ответить
Те, кто не против продолжают оставаться дегенератами, причём в квадрате.
показать весь комментарий
05.02.2025 19:05 Ответить
аби Росія та її президент Володимир Путін не повернулися до агресії. Джерело: https://censor.net/ua/n3534126
- що означає "повернувся" ? Тобто - для них , ЦЯ війна в Україні вже закінчилась ?!
показать весь комментарий
05.02.2025 13:52 Ответить
"Я не сумніваюся, що коли ми дійдемо до миру - а ми колись дійдемо до нього - ви побачите Сполучене Королівство, яке відіграє повну роль у гарантуванні, що хйло - (ред) - більше не повернеться. Це має бути міцний мир, і Сполучене Королівство дуже чітко на цьому наголошує!", - додав Леммі. -------Ви уривками читали?
показать весь комментарий
05.02.2025 13:59 Ответить
Ну ...? І де там про перемогу України ?
ми дійдемо до миру
До якого миру ? Який результат буде в цієї війни - хтось вже знає ?
показать весь комментарий
05.02.2025 14:03 Ответить
Ну ...? І де там про перемогу України ? -- а це залежить від того, що ми вважатимемо, перемогою України. Наприклад ви, на вашу думку, перемога, це що, і якою ціною для нас, це буде досягнуто.
показать весь комментарий
05.02.2025 14:12 Ответить
Тут не про те , що ми будем вважати за перемогу ... тут пишеться про мир ! А що це означає ? Якщо кацапи захоплять Україну , в результаті , також буде мир ... руський мир
Так зрозуміло ?
показать весь комментарий
05.02.2025 14:26 Ответить
А хто каже, що Україну захоплять? Йдеться про стан речей на сьогоднішній день. І яким методом це зупинити, враховуючи інтереси України. -- "Я вважаю, що на даному етапі ми не бачимо, що росія серйозно ставиться до переговорів і серйозно ставиться до миру. А умови, висунуті путіним минулого року, не були підставою, на якій ви могли б серйозно очікувати, що суверенна країна почне переговори", - сказав Леммі. Він також додав, що Британія, продовжить підтримувати Україну в розвитку інноваційного оборонного потенціалу. що незрозумілого??
показать весь комментарий
05.02.2025 14:37 Ответить
Ніхто таких гарантій дати не може! Москалі психічно хворі!
показать весь комментарий
05.02.2025 13:53 Ответить
ЦЯ БРЕХНЯ ДЛЯ УКРАЇНИ І ЇЇ НАРОДУ,БУЛА ПРОПИСАНА ДАВНО В БУДАПЕШТІ.
показать весь комментарий
05.02.2025 13:53 Ответить
показать весь комментарий
05.02.2025 13:56 Ответить
Зараз все вирішується просто. Познаходять всі кацапські гроші за кордоном, заблокують їх і скажуть: "Якщо нападете, то ми це все заберемо собі". Звісно, що ніхто не розглядає варант, коли ***** все одно нападе. Зате всім вигідно буде. Безпрограшний варіант
показать весь комментарий
05.02.2025 14:10 Ответить
"...у гарантуванні, що Путін більше не повернеться." Джерело: https://censor.net/ua/n3534126

Справа не у путіні. Воно й так не повернеться - його свої "затабакерять", якщо настане припинення бойових дій. Продовження війни для путлєра - це гарантія утримання при владі і збереження життя (майже так само, як і для нашого найвеличнішого). А після йухла прийде інше, таке саме, і буде готуватися до чергової війни. Там ціла країна таких "путінів". І щоб "путін більше не повартався" треба унеможливити існування країни "путіних", ІМХО
показать весь комментарий
05.02.2025 14:10 Ответить
Справа саме в путіні. Настрої населення визначає телевізор, а хто вирішує що будуть по телевізору показувати. Якщо завтра ***** дасть наказ прогандонам вихваляти Степана Бандери, через місяць його буде пів Росії обожнювати. Кацапи інертні в своїх массі.
показать весь комментарий
05.02.2025 15:22 Ответить
Вже гарантували, а зараз навіть про кордони сувереної України ніхто не каже. Всі ті гарантії до сраки, тільки ліквідація рашки може щось гарантувати.
показать весь комментарий
05.02.2025 14:10 Ответить
В случае ЕСЛИ дойдет до мира. то гарантии - это размещение войск и тактического ЯО.
показать весь комментарий
05.02.2025 14:16 Ответить
А методи Британії прості: щоб путін не повернувся в Україну з війною - треба щоб він ніколи з цією війною з України й не виходив.
показать весь комментарий
05.02.2025 14:16 Ответить
Краще нехай будапештський меморандум гарантують!
показать весь комментарий
05.02.2025 15:18 Ответить
ви вже гарантували, харанти хер*ві