10590 посетителей онлайн
1 530 17

Зеленский анонсировал переговоры с командой Трампа: прочный и длительный мир должен стать ближе

Зеленский рассказал о подготовке к встрече с командой Трампа

Президент Владимир Зеленский заявил, что следующие недели будут насыщенными в дипломатии.

Соответствующее заявление он опубликовал в своем Telegram-канале, сообщает Цензор.НЕТ.

"Следующие недели могут быть очень насыщенными в дипломатии, и мы сделаем все необходимое, чтобы это время было эффективным и продуктивным. Мы всегда ценим сотрудничество с президентом Трампом. Также планируем встречи и переговоры на уровне команд", - сказал глава государства.

По словам Зеленского, сейчас украинские и американские команды уже прорабатывают детали.

"Прочный и длительный мир должен стать ближе", - добавил напоследок президент.

Напомним, что 7 февраля президент США Дональд Трамп заявил, что, вероятно, встретится с президентом Украины Владимиром Зеленским на следующей неделе.

Топ комментарии
+5
це просто слово "капітуляція" підмінили на мир
показать весь комментарий
07.02.2025 22:17 Ответить
+3
Потужно!
показать весь комментарий
07.02.2025 22:05 Ответить
+2
Цікаво - що дає зустріч одного дурня, який не знає що робити, з іншим дурнем, який теж не знає що робити? Зеленський ясно - він гарує на кремль. А Трампутін наобіцяв купу усього - тепер судомно намагається скинути відповідальність на когось і замести все під килимок. Раніше казали - запасайтеся попкорном - тепер треба ліпше запасатися памперсами - все буде так цікаво, що усратися можна.
показать весь комментарий
07.02.2025 22:18 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Потужно!
показать весь комментарий
07.02.2025 22:05 Ответить
міцний і тривалий мир з російськими загарбниками це дійсно потужно і незламно! А запорукою цього будуть кластери!
показать весь комментарий
07.02.2025 22:15 Ответить
Якби уринотерапія мала якийсь ефект, то зебіли були б безсмертними
показать весь комментарий
07.02.2025 22:10 Ответить
Команда! - це п"ять "потужних" менеджерів - які рулюють в Украіні
показать весь комментарий
07.02.2025 22:10 Ответить
А не заткнулося б ти в прєдсказаніях
показать весь комментарий
07.02.2025 22:11 Ответить
показать весь комментарий
07.02.2025 22:11 Ответить
з попередньоi iнформацii складаэться враження,що той можливий мир,навiть,вже не предбачаэться справедливим....
показать весь комментарий
07.02.2025 22:13 Ответить
це просто слово "капітуляція" підмінили на мир
показать весь комментарий
07.02.2025 22:17 Ответить
Цей мир означає піррову перемогу путлєра, бо йому не залежало на Бахмуті чи якомусь селі Донецької чи Луганської областей. Він до того часу мріяв переварити Україну і штурмувати Польщу мобілізованими українцями. Але щось пішло не так і раша за мить від краху.
показать весь комментарий
07.02.2025 22:26 Ответить
Цікаво - що дає зустріч одного дурня, який не знає що робити, з іншим дурнем, який теж не знає що робити? Зеленський ясно - він гарує на кремль. А Трампутін наобіцяв купу усього - тепер судомно намагається скинути відповідальність на когось і замести все під килимок. Раніше казали - запасайтеся попкорном - тепер треба ліпше запасатися памперсами - все буде так цікаво, що усратися можна.
показать весь комментарий
07.02.2025 22:18 Ответить
показать весь комментарий
07.02.2025 22:20 Ответить
"Міцний і тривалий мир має стати ближчим" -цей мир був би набагато ближчим до України і українського народу.якби у 2019 році "мудрий нарід" не проголосував за клована і не допустив "зелених проросійських слуг" до влади в Україні на відстань дальності польоту ракет "himars" ....
показать весь комментарий
07.02.2025 22:32 Ответить
Мир хай стане блищим ,а ти зеленський🤡 утирок , стань на далеку відстань від України ...Амінь !!!
показать весь комментарий
08.02.2025 00:43 Ответить
Міцний і тривалий мир має стати ближчим заявив Зеленський .
А чи ближчим стане повернення українських територій (125 000 кв. км.)
що окуповані кремлівськими фашистами, він промовчав. Видно Трамп
і )(уйло забороняють йому про це говорити? Ось такий злочинний мир
а це ганебна капітуляція для України стає все ближчим і ближчим !
показать весь комментарий
08.02.2025 06:35 Ответить
маюся в суперечках - бубсель все також в кедах і потній майці приїде на зустріч з трампом?
бо доня за неповагу може і з ноги дати...
показать весь комментарий
08.02.2025 07:42 Ответить