8456 посетителей онлайн
3 010 39

Трамп хочет возобновить контакты с Ким Чен Ыном

президент США Трамп

Президент США Дональд Трамп намерен восстановить отношения с северокорейским диктатором Ким Чен Ыном.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина.

Во время пресс-конференции с премьер-министром Японии Сигеру Исибой, Трамп сказал, что считает "очень большим преимуществом для всех" то, что он ладит с Ким Чен Ыном.

При этом, по словам Трампа, Японии нравится его идея о контактах с Пхеньяном.

"Если я смогу поддерживать отношения не только с ним, но и с другими людьми по всему миру, где, похоже, есть сложности, я думаю, это будет огромным преимуществом для всего мира, а не только для Соединенных Штатов", - уточнил президент США.

В свою очередь премьер Японии подчеркнул, что США должны решить сами, хотят ли они налаживать контакты с Северной Кореей. Он уточнил, что было бы хорошо решить вопросы с КНДР, которые включают денуклеаризацию.

Топ комментарии
+12
Трамп постійно відволікає увагу від свого пустопорожнього триндіння новим таким самим триндінням. Це тактика людини, що обісралася на морозі - головне не зупинятися, постііно рухатися, неважливо, в якому напрямку, інакше штани примерзнуть до дупи, і всі помітять, що ти засранець.
показать весь комментарий
08.02.2025 00:03 Ответить
+7
Трампа підсвідомо тягне до таких людей як путин та кім чен ин, тому що він мріє стати таким же. Але він розуміє, що в нього ніколи не буде абсолютної влади, як у цих диктаторів, тому хоче хоч побачити і зустрітися з ними.
показать весь комментарий
08.02.2025 00:00 Ответить
+7
денуклеаризація після України?🤣
піндоси, других таких дурнів ви в світі більше не знайдете.
Ваші гарантії гі*на варті, і пончик не такий тупий на це повестися.
показать весь комментарий
08.02.2025 00:02 Ответить
Комментировать
Сортировать:
на фіга ?
показать весь комментарий
07.02.2025 23:55 Ответить
там ракети і ядерна зброя
показать весь комментарий
08.02.2025 00:00 Ответить
Імперії ділитимуть світ на сфери впливу.
показать весь комментарий
08.02.2025 00:01 Ответить
імперія ,це там де люди їдять траву щоб не здохнути ?
показать весь комментарий
08.02.2025 00:15 Ответить
та там просто трава трошки дешевше чим рисовий відвар ))
показать весь комментарий
08.02.2025 00:25 Ответить
зато сам трамп у них тепер на посилках.
А у нас траву не їдять, зато трамп прийде і відбере останнє.
Хз, може їсти траву не так вже і погано, але посилати всіх мудаків на х* ?
показать весь комментарий
08.02.2025 02:43 Ответить
можеш спробувати поїсти . мені достатньо розповідей моєї бабусі яка пережила два голода 1933 і 1946 років .
показать весь комментарий
08.02.2025 07:54 Ответить
денуклеаризацію
==
серьозно? А ***** в курсі?
показать весь комментарий
07.02.2025 23:58 Ответить
Трампа підсвідомо тягне до таких людей як путин та кім чен ин, тому що він мріє стати таким же. Але він розуміє, що в нього ніколи не буде абсолютної влади, як у цих диктаторів, тому хоче хоч побачити і зустрітися з ними.
показать весь комментарий
08.02.2025 00:00 Ответить
лизнути фаллос диктатури як неперевершений смак потустороннього пломбіру, таємно заправленого спермою путіна
показать весь комментарий
08.02.2025 00:07 Ответить
Можно подумать Трамп убедит пончика не поставлять рашке оружие и перестать кошмарить соседей.
показать весь комментарий
08.02.2025 00:00 Ответить
Трамп і Сі точно таку куйню обговорювати не будуть.
показать весь комментарий
08.02.2025 00:03 Ответить
денуклеаризація після України?🤣
піндоси, других таких дурнів ви в світі більше не знайдете.
Ваші гарантії гі*на варті, і пончик не такий тупий на це повестися.
показать весь комментарий
08.02.2025 00:02 Ответить
Чому одразу дурні? Ми ніколи не були суверенами , до 91 року 300 років рабства, після 91 міноритарні тримачі влади...
показать весь комментарий
08.02.2025 00:05 Ответить
А он помнит из-за кого Северная Корея стала государством-изгоем, с ущемлением возможностей на мировом рынке?
Эта политика выглядит как детские песочницы в масштабе. Сидят пухляшки с игрушками в своих песочницах. У одного друзья в песочнице есть, по разным причинам и много, а другого с его песочницей он сам обложил стеной со всех сторон и с ним разве что екшается мини узурпатор путянчик.
И вот пухляш, у которого всё в супер, идёт налаживать контакт с тем, кого обложил стенами и не дал играться в свой песочнице. Там вроде бы и были какие-то веские причины, но это не столь важно. Важно то, что такое налаживание контакта имеет вполне прогнозируемый результат - обложенный помохает гривой, скажет что-то доброе, но "будет иметь ввиду", и естественно продолжать гнуть свою ядерную линию, изредко поплёвывая в большеглазую девочку волшебницу по имени Японочка, своими новыми ракетами.
показать весь комментарий
08.02.2025 00:03 Ответить
Трамп постійно відволікає увагу від свого пустопорожнього триндіння новим таким самим триндінням. Це тактика людини, що обісралася на морозі - головне не зупинятися, постііно рухатися, неважливо, в якому напрямку, інакше штани примерзнуть до дупи, і всі помітять, що ти засранець.
показать весь комментарий
08.02.2025 00:03 Ответить
Може Трамп і півкорейському диктатору запропонує провести демократичні вибори??? Нині ця ідея у тренді американської адміністрації.
показать весь комментарий
08.02.2025 00:05 Ответить
зброю найголовніше забрати 🤣 під меморнадум)) і віддати росії.
Десь вже це було))
показать весь комментарий
08.02.2025 02:45 Ответить
О це так підтримка України на яку напала Північна Корея...
показать весь комментарий
08.02.2025 00:05 Ответить
Мальчік хочет в Тамбов
показать весь комментарий
08.02.2025 00:16 Ответить
Мальчик кончил в тампон...
показать весь комментарий
08.02.2025 02:29 Ответить
"ладнає".
Он воно як, Міхалич!
показать весь комментарий
08.02.2025 00:17 Ответить
Трампа палата №6 кличе
показать весь комментарий
08.02.2025 00:20 Ответить
Давно стверджую факт: як тільки ядерна країна стає божевільною, з нею керівники провідних демократичних держав одразу прагнуть домовлятися та налагоджувати хороші стосунки, а безядерним країнам, які заради безпеки людства відмовилися від ядерної зброї, безапеляційно радять відмовитися від частини своєї землі на користь божевільного агресора. До речі, Україна має П"ЯТЬ АЕС, які є потужною стаціонарною ядерною зброєю. Після злочинів путлєра і заяв Трампа щодо товстуна кіма-ина одразу захотілося збожеволіти. Світ сприймає лише сильних та рішучих. То чому б і ні???
показать весь комментарий
08.02.2025 00:23 Ответить
В Україні ЧОТИРИ АЕС, одна з яких окупована. Вивчив матчасть
показать весь комментарий
08.02.2025 07:45 Ответить
1. Чорнобильська (неактивна, але по вінця заповнена радіоактивними елементами), 2. Запорізька (окупована, але вразлива для ракетних систем), 3. Південно-українська, 4. Хмельницька, 5. Рівненська. Арифметика і економічна географія не є вашою сильною частиною знань. Не зважайте, і без них люди живуть якось.
показать весь комментарий
08.02.2025 09:27 Ответить
Давно ним Товстунчик не підтирався?
показать весь комментарий
08.02.2025 00:24 Ответить
А як іще зробити Америку "great again"?
показать весь комментарий
08.02.2025 00:28 Ответить
Дуже просто, віджати Канаду
показать весь комментарий
08.02.2025 11:13 Ответить
От вам і різниця між ядерною зброєю і будапештським меморандумом. Якщо є ядерна зброя перед тобою вся демократія на колінах повзає. А якщо якась бумажка з гарантіями то тебе *********** і даже не посчитають належним об'явити війну
показать весь комментарий
08.02.2025 00:35 Ответить
Трамп ніби то бореться з "ліваками". Кім "лівак" в квадраті. Ну от як у Трампа в голові співіснує одночасне "проти" і "за"?
показать весь комментарий
08.02.2025 01:05 Ответить
Аттракцион невиданной заокеанской тупости продолжается! Ждём Епические встречи рыжего деда и всевозможных диктаторов))))
показать весь комментарий
08.02.2025 01:21 Ответить
Руда курва и его сексуальные партнеры..
показать весь комментарий
08.02.2025 01:43 Ответить
Якщо це не шиза, то що?
показать весь комментарий
08.02.2025 06:35 Ответить
Схоже разом з вухом Трамп отримав контузію мозку.
показать весь комментарий
08.02.2025 07:40 Ответить
Сам Трамп бажає отримати доступ до Кім Чен Ином?
показать весь комментарий
08.02.2025 08:21 Ответить
Это просто позор какой-то!(с)
показать весь комментарий
08.02.2025 11:28 Ответить
Мазохіст? Та нехай їде. Ким об нього ще раз ноги витре. Мабуть, першого разу Трампу було мало.
показать весь комментарий
08.02.2025 13:27 Ответить