5196 посетителей онлайн
6 983 80

Ле Пен, Орбан и другие: лидеры ультраправых партий ЕС провели большой саммит в Мадриде

Ультраправые провели саммит в Испании

Лидеры ультраправых партий, которые входят в третье по величине объединение Европарламента "Патриоты за Европу", провели большой саммит в Мадриде под лозунгом "Сделаем Европу снова великой".

Об этом пишет агентство Reuters, информирует Цензор.НЕТ.

В мероприятии приняли участие премьер-министр Венгрии Виктор Орбан, вице-премьер Италии Маттео Сальвини, а также неформальный лидер французской партии "Национальное объединение" Марин Ле Пен и лидер нидерландской "Партии свободы" Герт Вилдерс.

Ультраправые политики приветствовали возвращение Дональда Трампа к власти в США.

"Торнадо Трампа изменило мир всего за несколько недель... Вчера мы были еретиками, сегодня мы - мейнстрим",- заявил глава правительства Венгрии Орбан, выступая на мероприятии.

Отмечается, что докладчики выступали против иммиграции, а большинство призывали к новой "Реконкисте" - отсылка к средневековому завоеванию христианскими королевствами контролируемых мусульманами частей Пиренейского полуострова.

В то же время от участия в саммите отказались некоторые из самых влиятельных партий ЕС в этом лагере, такие как "Братья Италии" премьер-министра Италии Джорджи Мелони, "Альтернатива для Германии" и "Право и справедливость" в Польше.

Топ комментарии
+25
Ніт, планетою крокує фашизм який почав свій шлях з Москви.
Коричнева чума знов виползла з нори куди її загнали союзники у 1945 році. І прав був сер У. Черчиль який тоді сказав шо зарізали не ту свинню.
показать весь комментарий
08.02.2025 19:36 Ответить
+14
Фашисти та рашисти всіх країн гоп до купи.
А чого Маска не було?
показать весь комментарий
08.02.2025 19:25 Ответить
+8
Вже один додік робить Америку "великою".
Дебілізм крокує планетою.
показать весь комментарий
08.02.2025 19:28 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Відео на Х Маска -штук 2о Патріотів за Європу ходять з плакатами - свободу Х в ЄС!!
показать весь комментарий
08.02.2025 19:25 Ответить
*** в ЄС не свободний???
показать весь комментарий
08.02.2025 19:26 Ответить
так 50 млн переглядів й серед 30 тис дописів було це запитання, й достатньо багато
показать весь комментарий
08.02.2025 19:28 Ответить
Хтось з патріотів зігував?
показать весь комментарий
08.02.2025 19:32 Ответить
ні , вони просто тримали плакати з великобюлітерою Х ( це те саме) руки були при ділі...
але була цікава монтажна з Макроном - відео 2017 року обрізане в повторі , жест руки Макрона до гори й слова Маска знизу , типу -а чому не було претензій до Макрона ?.
Я побачила обрізану долоню в долоні лівої руки Макрона й почала шукати справжню відео- не повірите така дешева ************ у самого МАСКА!!! це було відео 2017 після перемоги на виборах він за руку з дружиною вітали людей- жести долоні до серця й розмахування розкритими долонями натовпу ...

А хіба на Гренландії відос з ескімосами - ДАРОАГОЙ ТРАМП вазьмі нас к себе , не та ж сама ************ про мальчіка в трусиках?
показать весь комментарий
08.02.2025 19:57 Ответить
Це так само 20 ескімосів в бейсболках МАГА просилися , як наша вова до Путіна- Тамп вазьмі Гренландію к себе
показать весь комментарий
08.02.2025 19:27 Ответить
Фашисти та рашисти всіх країн гоп до купи.
А чого Маска не було?
показать весь комментарий
08.02.2025 19:25 Ответить
...та іньші підори побачилось
показать весь комментарий
08.02.2025 19:28 Ответить
То не побачилось, то підсвідомість підказала те, що є по факту
показать весь комментарий
08.02.2025 19:30 Ответить
Вже один додік робить Америку "великою".
Дебілізм крокує планетою.
показать весь комментарий
08.02.2025 19:28 Ответить
А зараз МАСК параллельно з тим, що "Х"акає діпстєйт" він ще веде до перемоги нацистську партію в Німеччині та розбиває єдність Євросоюзу . AfD набирає +10 підтримки на 6 січня, (21 % рейтинг) а ХДС менше ніж +4 ,(29 %). Вперше за післявоєнні роки другої світової такі досягнення ультрапарвих націоналістів. Х Маска веде активно-агресивну кампанію за прихід їх до влади. Й будьте впевненні вони з надією чекають 23-го дня виборів , бо аутист звихнутий на перемозі цієї партії . Шансів мало -бо скоріш за все ХДС зробить коаліцію з партією Шольца або Зеленими . В Австрії перемогла така партія - ВПЕРШЕ В ІСТОРІЇ!!! Зелені 16 голоасми теж врятували коаліцію й там. Ще до того Австрія , як Австрія стала членом ЄС-. Цей крок був дуже непростим як для політичної еліти і населення Австрії, так і для Європейського союзу.
показать весь комментарий
08.02.2025 19:32 Ответить
Ніт, планетою крокує фашизм який почав свій шлях з Москви.
Коричнева чума знов виползла з нори куди її загнали союзники у 1945 році. І прав був сер У. Черчиль який тоді сказав шо зарізали не ту свинню.
показать весь комментарий
08.02.2025 19:36 Ответить
справжній фашизм не коричневий, а червоний. і зветься він рашизм чи більшевизм.
показать весь комментарий
08.02.2025 19:54 Ответить
Фашизм майже не відрізняєтся від комунізма. Як шо порівняти немецький націонал-соціалізм, який виріс з італійського фашизму, та родянський соціалізм то на 99% блюзюки як у колярах прапорів так і у программі партій тощо.
показать весь комментарий
08.02.2025 19:58 Ответить
спершу був більшовизм. з нього як паралельна гілка пішов фашизм. далі ви все знаєте.
показать весь комментарий
08.02.2025 20:00 Ответить
Як їх не діли на сорти, а всі вони агресивні виродки-вбивці. Що фашисти, що комуністи, чи ще якісь шизануті тварюки.
показать весь комментарий
08.02.2025 20:41 Ответить
більшовизм це мамка всіх покидьків
показать весь комментарий
08.02.2025 20:45 Ответить
Доречі, яскравочервоні(ультра) й навіть просто ліві зараз не потрапляють в парламент Німеччини .Це говорить лиш про одне- МАСК разом з нацистами Європи руйнують ЄС на ізоліціоністські держави з "патріотами"націй. А ТРАМП доречі ігнорує Брєсель повністю, як столицю ЄС - це не я помітила, це говорять політоголги котрим я довіряю.
показать весь комментарий
08.02.2025 20:03 Ответить
Звичайно так. Але я маю на увазі дебілізм лохтората, який не бачить далі свого носа і навіть не усвідомлює, чим обернеться в майбутньому його вибір. Чомусь фашистська пропаганда абсолютно не діє на розумних людей, але їх стає все менше по всьому світу.
показать весь комментарий
08.02.2025 20:35 Ответить
Шо там наші в штатах,шо поїхали за власні кошти?***** послали їх,чи шо,щось не чути новин
показать весь комментарий
08.02.2025 19:28 Ответить
Вони моляться та снідают.
Снідают у ресторації пОслиці.
показать весь комментарий
08.02.2025 19:38 Ответить
шабаш **** ..их
показать весь комментарий
08.02.2025 19:28 Ответить
Херня,наш десант уже в штатах у розмірі 37 штук,вболіваймо за наших
показать весь комментарий
08.02.2025 19:30 Ответить
показать весь комментарий
08.02.2025 19:29 Ответить
показать весь комментарий
09.02.2025 08:42 Ответить
показать весь комментарий
08.02.2025 19:30 Ответить
Новоспечений американський фашист, який за допомогою демократії захопив владу, вдався до терору не тільки до своїх сусідів Канади та Мексики, так як його подільник путін до України, але й шантажує тепер в Європі Данію Гренландією та простягнув щупальця Маска та Келлога до Німеччини та України, прагнучи привести до влади в цих країнах проросійські коричневі нацистські сили.

Антихрист, який не клав руку на Біблію під час присяги і про якого так довго пророкували християни, схоже на те, що нарешті прийшов та вимагає тепер кожному поклонитись йому та його законам замість Бога.
показать весь комментарий
08.02.2025 19:31 Ответить
Хто впустив їх у Мадрид? Ультраправі в Іспанії не відсвічують себе ніяк. Іспанці мають досить сильний антиамериканський рух та протестують проти анексії Гази.
показать весь комментарий
08.02.2025 19:31 Ответить
а ше в них сіеста та ліголайз - респект!
але чому вони тіх дебілів з гази *******?
показать весь комментарий
09.02.2025 03:34 Ответить
Це вони так роблять Європу великою не вилазячи з Китаю і Підорашки? Це як людоїди за вегетаріанство. Невже європейці такі тупі що вибирають цих комуністичних гнид
показать весь комментарий
08.02.2025 19:31 Ответить
Комуністи це ультраліві. Вони залишилися в таких заповідниках як Північна Корея і Куба.
показать весь комментарий
08.02.2025 19:37 Ответить
Походження фашизму

Фашизм виник в Італії на початку 20-го століття, ідеологом якого став Беніто Муссоліні. Він опирався на націоналізм, корпоративну економіку та культ сильної державної влади. Фашизм заперечував демократію, але при цьому не прагнув знищити приватну власність, як більшовизм.
показать весь комментарий
08.02.2025 20:05 Ответить
це відповідь чату GPT
показать весь комментарий
08.02.2025 20:06 Ответить
Хороша відповідь. Мій пост саме про це.
показать весь комментарий
08.02.2025 20:10 Ответить
🔹 Історичні моменти взаємодії

Пакт Молотова-Ріббентропа (1939) - короткий союз між СРСР і нацистською Німеччиною перед Другою світовою війною.

"Червоні фашисти" в Китаї та Північній Кореї - радикальні версії комунізму мали націоналістичні елементи (Мао ідеалізував китайську культуру, Кім Ір Сен побудував кланову диктатуру).

******* неофашисти та радикальні ліві інколи мають антиглобалістські погляди, що їх зближує у протестних рухах.

Чому це не одне і те саме?

Попри деякі схожості, ідеологічно комуністи та ультраправі - це непримиренні вороги. У ХХ столітті вони жорстоко боролися один з одним (Іспанія 1936-1939, Друга світова війна, Холодна війна).

Висновок: зв'язок між комуністами та ультраправими є непрямим - вони можуть мати схожі методи, але їхні ідеології та кінцеві цілі принципово різні.
показать весь комментарий
08.02.2025 20:20 Ответить
Пані настіко лінива ша навіть в Гугол зайти не може і пошукати там - а потім пошукавши вам ліньки прочитати сторінку другу інфи і на основі того самостійно самій зробити подібний висновок . Якшо маючи доступ до інфи люди ліняться самі її знаходити і головне самим трішечки робити висновки з знайденого то це вирок людству .
показать весь комментарий
09.02.2025 08:50 Ответить
почитай про футбольну долю футболіста українського патріота та волонтера Романа Зозулі в Іспанії. Здається, https://www.dw.com/ru/%D1%84%D0%B0%D0%BD%D1%8B-%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE-%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%B5%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D0%B7%D0%BE%D0%B7%D1%83%D0%BB%D0%B8-%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D0%BB%D0%B0/a-51700044 фанати РайоВальєкано його зачмирили
показать весь комментарий
08.02.2025 23:25 Ответить
відьми Пороха знищують кацапню на донбасі та рештах територій які здав твій зеленський твоїм братушкам мохнорилим. ти мене зрозуміла ніка?
показать весь комментарий
08.02.2025 19:37 Ответить
То не ЗСУ знищують кацапів?
показать весь комментарий
08.02.2025 19:49 Ответить
А Порошенко не українець? а кому Порошенко допомагає,ЗСУ чи кому?
показать весь комментарий
08.02.2025 19:51 Ответить
Ти обісрався.
показать весь комментарий
08.02.2025 19:42 Ответить
він ним родився. і взагалі це вона.
показать весь комментарий
08.02.2025 19:47 Ответить
Вони ультраправі тільки з точки зору ультралівих. А з точки зору центриста байдужого до політичних гасел вони звичайний мейнстрім.
показать весь комментарий
08.02.2025 19:34 Ответить
Орешником б туди вдарити.
показать весь комментарий
08.02.2025 19:35 Ответить
він не літає. ось чим кацапня робила замахи на зеленського.
показать весь комментарий
08.02.2025 19:40 Ответить
є-банутИє всєх стран об'єдіняйтєсь!... знову...
без фашизму-рашизму заспаним бюргерам Європи стало нудно, хочется двіжухі...
показать весь комментарий
08.02.2025 19:36 Ответить
показать весь комментарий
08.02.2025 21:32 Ответить
А що, від кацапстану не було жодного представника? Дивно.
Чи вирішили завчасно не "палити" ein großes Friedensunternehmen?
показать весь комментарий
08.02.2025 19:39 Ответить
представників не було. вони їх організували. головними були.
показать весь комментарий
08.02.2025 19:48 Ответить
Странно, что Испания приняла этот шАбаш недобитых фашистов, путлеровских проплаченных холуёв, я понимаю, если бы это был китай или северная корея, они больше подходят для этих уродов.
показать весь комментарий
08.02.2025 19:40 Ответить
Диктатор Франко правив Іспанією до 1975 року.
показать весь комментарий
08.02.2025 19:58 Ответить
шабаш ідітіотів теж ніхто не відміняв - всі під рижого стали!
їх чяс.
показать весь комментарий
08.02.2025 19:44 Ответить
"Альтернатива для Німеччина" настільки паскудна, що її навіть на це збіговисько не запросили...
показать весь комментарий
08.02.2025 19:45 Ответить
There is nothing extreme in the programs of any of these parties: France's RN, Italy's Lega, Spain's Vox, Portugal's Chega, etc. are all completely mainstream, avoid racist narratives, and do not advocate for any kind of violent action whatsoever. The basis of their policies is common sense, and this is precisely why they are getting increasingly popular.
показать весь комментарий
08.02.2025 19:49 Ответить
капітал оф інгленд есть ландон....!
показать весь комментарий
08.02.2025 21:36 Ответить
-мгимо финишед?
-аск!
показать весь комментарий
09.02.2025 03:38 Ответить
-градуейтед.
-реплайд.
показать весь комментарий
09.02.2025 05:14 Ответить
Провели саміт - зробимо Європу разом!
показать весь комментарий
08.02.2025 19:54 Ответить
Прокацапський шабаш.
показать весь комментарий
08.02.2025 19:55 Ответить
Чого ви "ікру метаєте..."?! Це звичайне "ППР"... "Посиділи, потринділи, розійшлись...".
показать весь комментарий
08.02.2025 19:59 Ответить
"Проказница-Мартышка,
Осёл,
Козёл,
Да косолапый Мишка..."(с)
показать весь комментарий
08.02.2025 20:19 Ответить
Щоб ніхто не запідозрив вирішили зібратись подалі від Москви
показать весь комментарий
08.02.2025 20:27 Ответить
🤡Ідійоти пархаті 😁
Вам араби таку реконкісту покажуть, що дупи почорніють
показать весь комментарий
08.02.2025 20:27 Ответить
Вони націоналісти, а не "ультраправі". Ультраправості в них нуль цілих нічого. Перестаньте користуватися методичками європейських шахраїв.
показать весь комментарий
08.02.2025 20:36 Ответить
Не стая воронья слеталась.
показать весь комментарий
08.02.2025 20:36 Ответить
І як до цього віднеслись іспанці? Вони ж в основній масі "ліваки " та любителі мароканських єлдаків...)))
показать весь комментарий
08.02.2025 20:44 Ответить
Ніхто ж не називає польський PiS ультра-нацистами хоча вони брати близнюки Ле Пен та Орбана, а стосовно мігрантів навіть радикальніші.
показать весь комментарий
08.02.2025 20:47 Ответить
Їхнє гасло має бути "Зробимо мудакiв як ми знову великими".
показать весь комментарий
08.02.2025 21:08 Ответить
а трумп їх вітав, (чи держдеп) - хто знає?
показать весь комментарий
08.02.2025 23:17 Ответить
Цікаво, довго ще в Європі фашистам "в дупу заглядатимуть"? Може вже хтось таки відкриє підручник історії...
показать весь комментарий
09.02.2025 00:23 Ответить
просто чорні дістали
показать весь комментарий
09.02.2025 03:39 Ответить
Шапіто...
показать весь комментарий
09.02.2025 08:28 Ответить
Почуваюсь громадянином вільного античного міста, який з порушеної захисної стіни , спостерігає як його сусіди несміливо виходять за ворота, аби приєднатись до вогнищ андрофагів. Спочатку гостями, потім складовою меню. А хтось , дивись, і пройде посвячення в канібали...
показать весь комментарий
09.02.2025 08:57 Ответить
"Патріоти путіна за Європу".
показать весь комментарий
09.02.2025 10:01 Ответить
ДРОН ДРАКОН ДЛЯ ЦІЄЇ КУНСКАМЕРИ ПОТРІБЕН