3744 посетителя онлайн
1 952 13

Неизвестные дроны фиксируют возле порохового завода в Финляндии

Неизвестные дроны фиксируют возле военного завода в Финляндии

Полиция Финляндии расследует вероятное пребывание беспилотников возле порохового завода компании Nammo на прошлой неделе.

Об этом пишет Yle, передает Цензор.НЕТ.

Завод расположен в Вихтавуоре, недалеко от города Ювяскюля на юге страны.

Представитель криминальной полиции Юсси Луото заявил, что БПЛА видели несколько раз. На этом этапе правоохранители не могут раскрывать больше деталей, чтобы не навредить расследованию.

В Nammo от комментариев отказались.

Топ комментарии
+18
Чому не відомі. 100 відсотків кацапська падаль.
показать весь комментарий
11.02.2025 12:10 Ответить
+13
депортуйте всіх кацапів, і коптери зразу перестануть літати.
показать весь комментарий
11.02.2025 12:15 Ответить
+11
Фіксують вони. Попкорн купіть, фіксатори, ля...
показать весь комментарий
11.02.2025 12:11 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Чому не відомі. 100 відсотків кацапська падаль.
показать весь комментарий
11.02.2025 12:10 Ответить
Фіксують вони. Попкорн купіть, фіксатори, ля...
показать весь комментарий
11.02.2025 12:11 Ответить
яка муха вас вкусила, щоб фінам мозок трахати? Давали, дають та будуть давати собі раду, бо не зебіли та пам'ять не атрофована.
показать весь комментарий
11.02.2025 12:16 Ответить
Фінни мабуть форум не читають...
показать весь комментарий
11.02.2025 12:54 Ответить
Вони вже в НАТО , пізно
показать весь комментарий
11.02.2025 12:12 Ответить
кацапи принюхуються де порохом пахне
показать весь комментарий
11.02.2025 12:13 Ответить
Запросіть наших операторів БПЛА на тиждень. Нашим хлопцям вистачить цього часу, щоб очистити ваше небо від кацапів.
показать весь комментарий
11.02.2025 12:14 Ответить
депортуйте всіх кацапів, і коптери зразу перестануть літати.
показать весь комментарий
11.02.2025 12:15 Ответить
Депортувати кацапів ніззя.
У кацапів там "сопствєность".
показать весь комментарий
11.02.2025 12:55 Ответить
треба з'ясувати зі штаб квартирою нато. провести засідання. узгодити рішення всіх членів, а вже потім щось робити!
а ви як хотіли? вступили, то виконуйте.
цікаво, що турція срала на всі протоколи. їбашить на своє бачення, куди забажає.
показать весь комментарий
11.02.2025 12:16 Ответить
Рецепт боротьби з таким простий - ловите пару цих дронщиків, і застосовуєте до них найвищу міру покарання - висилка назад в улюблену ними паРашу. І все. Інших відпустить миттєво. Адже для закордонного патріота раші немає нічого страшнішого, ніж відправитись туди жити. Вони намагаються її любити здалеку.
показать весь комментарий
11.02.2025 12:20 Ответить
Чиї ж то можуть бути дрони????
показать весь комментарий
11.02.2025 12:21 Ответить
Вони розслідують, а треба глушити або збивати. Довкола таких об'єктів має бути безполітна зона для малих повітряних суден. З'явилось - знищити. А ще краще - з'ясувати точку походження сигналу керування.
показать весь комментарий
11.02.2025 12:46 Ответить