6540 посетителей онлайн

На возможных переговорах с РФ Украина может предложить "обмен территориями", - Зеленский

Зеленский планирует обменять территорию Курщины

Президент Владимир Зеленский не исключает, что во время вероятных переговоров с РФ может предложить "обмен территориями".

Об этом глава государства заявил в интервью The Guardian, передает Цензор.НЕТ.

Зеленский сказал, что если переговоры с РФ все же начнутся, то он планирует предложить обмен территориями. Так, Украина откажется от захваченных территорий на Курщине.

"Мы поменяем одну территорию на другую", - заявил президент, добавив, что еще не знает, какую часть оккупированной Россией территории Украина будет просить взамен.

"Не знаю, посмотрим. Но все наши территории важны, здесь нет приоритета", - сказал он.

Топ комментарии
+22
По якому курсу міняти хочеш,нарколига хрипата?
показать весь комментарий
11.02.2025 16:52 Ответить
+22
Вова, міняй Курщину на свою квартиру в Криму
.
.
показать весь комментарий
11.02.2025 16:52 Ответить
+15
Вже не чути і про "справедливий мир"...
показать весь комментарий
11.02.2025 16:56 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ша, Верховний Пропонуй, вгомонися!
показать весь комментарий
11.02.2025 16:47 Ответить
Верховне Міняло.
показать весь комментарий
11.02.2025 16:54 Ответить
О це дiло.
показать весь комментарий
11.02.2025 16:47 Ответить
Кубань на Донбас ?
показать весь комментарий
11.02.2025 16:47 Ответить
помешкання у Лондоні на Маріуполь
показать весь комментарий
11.02.2025 16:58 Ответить
Тихо будь! - ша! - ще нічого не почалося
показать весь комментарий
11.02.2025 16:48 Ответить
Йо'хнувся? Це як міняти один вкрадений у тебе гаманець на інший теж в тебе вкрадений...
показать весь комментарий
11.02.2025 16:48 Ответить
головне його потім втримати.
показать весь комментарий
11.02.2025 19:26 Ответить
По якому курсу міняти хочеш,нарколига хрипата?
показать весь комментарий
11.02.2025 16:52 Ответить
"Часи на труси",або "майку на фуфайку".
показать весь комментарий
11.02.2025 19:37 Ответить
Вова, міняй Курщину на свою квартиру в Криму
.
.
показать весь комментарий
11.02.2025 16:52 Ответить
А дача в Италии, недвижимость в Великобритании и Франции.
показать весь комментарий
11.02.2025 17:51 Ответить
А може ''сайдьомса па срєдінє''?
показать весь комментарий
11.02.2025 16:55 Ответить
Та він вже сходиться ! Усе як в Омані !
показать весь комментарий
11.02.2025 17:11 Ответить
Поміняє 20% окупованих територій на шматок захопленої Курської області. Ага, щаззз.
показать весь комментарий
11.02.2025 16:55 Ответить
Вже не чути і про "справедливий мир"...
показать весь комментарий
11.02.2025 16:56 Ответить
І чим в куській області можна торганути?: Суджою? А був варіант захопити курську АЕС. Але ж не з дєрьмаком ОП.
показать весь комментарий
11.02.2025 16:57 Ответить
КАЕС і "нігтя" ЗАЕС не варта.
показать весь комментарий
11.02.2025 17:12 Ответить
No comment 🤦🏽‍♂️
показать весь комментарий
11.02.2025 19:57 Ответить
Якщо вважаєте, що кацапи швидше погодяться на розмін, то ви просто наївні.
Відкрию маленький секрет - навіть якщо ЗСУ захоплять КАЕС, вона все одно буде працювати і буде забезпечувати болота електроенергією. А пі#дари будуть продовжувати наступ на сході.
показать весь комментарий
12.02.2025 08:13 Ответить
Це не секрет, а ваші персональні здогадки.
показать весь комментарий
12.02.2025 14:30 Ответить
"рф не обговорюватиме з Україною обмін територіями: ми всіх військових ЗСУ виженемо з наших земель" - пєсков (сьогодні).
А от ваші здогадки стосовно КАЕС дійсно примарні.
показать весь комментарий
12.02.2025 16:37 Ответить
Не маніпулюйте. Я писав про можливість захоплення КАЕС півроку тому з подальшими перспективами...Ну а цитувати мені маячню піськи-це ви просто зашкварилися та й все.
показать весь комментарий
12.02.2025 16:45 Ответить
Це ви нісенітниці пишете. Захоплення КАЕС не дає нам ні-чо-го. Тут піськов правий, ким би ви його не вважали. Ніякого обміну АЕС не буде, тому повторю - ваш перший коментар повна маячня.
показать весь комментарий
12.02.2025 16:59 Ответить
ХТО ВИ, що це стверджуєте?
показать весь комментарий
12.02.2025 17:02 Ответить
А ви хто?

Час покаже, хто був правий.
показать весь комментарий
12.02.2025 17:15 Ответить
Це влада почала інформаційну кампанію по підготовці людей до поганих новин. Мовляв ви там не дуже гнівайтесь на Зе-Єрмаків, коли вони підпишуть ганебну капітуляцію і здачу половини України.Треба прйняти цю "незручну реальність", ми робили все, щоб цього не трапилось.)
показать весь комментарий
11.02.2025 16:58 Ответить
Знову за старе ,путін злочинець, фашист імперець ,по перше що про жодні переговори і не думає допоки його виродки просуваются на Донбасі ,що таке Суджа порівняно що рашисти окупували 10 міст і понад 50 сіл на Доннечині за останій рік ,жодних ілюзій. Рашиський злочинець може вести переговори з Трампом лише про зняття з росії санкцій і сфери впливу в світі .
показать весь комментарий
11.02.2025 16:58 Ответить
Ухилянт, поміняй краще ОПЗЖ і кацапских попів на Азовців !!!
показать весь комментарий
11.02.2025 17:02 Ответить
А нащо ***** та курщина з її проблемами та біженцями? Ресурсів там немає, станція залишилась у кацапів, стадо голодранців? Вова - ти ЛОХ!!!
показать весь комментарий
11.02.2025 17:08 Ответить
Незабаром кацапи полізуть на Дніпро. Мабудь про це воно меле.
показать весь комментарий
11.02.2025 17:09 Ответить
500 кв.км. Курської області на 500 кв.км. Херсонської? Оце ти до цього докомандувалося разом з Йермаком і Творожним за 3 роки війни?
показать весь комментарий
11.02.2025 17:17 Ответить
Ви звернули увагу,Воно вже давно,навіть,не говорить про відвоювання територій,вигнання окупантів? Картавий баритончик каркає тільки про обмін територіями,передачу якомусь придуркуватому рудому амеро-дідугану природних ресурсів,скоро почне говорити,що палестинці з Гази відбудують нам країну тощо....Остаточно,деградувало,хоча чому там вже деградувати....
показать весь комментарий
11.02.2025 17:23 Ответить
А полонених всіх повернуть ? Чому воно про них мовчить ?
показать весь комментарий
11.02.2025 17:24 Ответить
З Курском визначився. Увечері ще щось підкине у видосик.. Ну от якого плескать язиком, якщо ще немає визначеності, а якщо вже все вирішив, то й говори прямо...
показать весь комментарий
11.02.2025 17:26 Ответить
Оманська Гнида - генетичне сміття
показать весь комментарий
11.02.2025 17:41 Ответить
Нарешті, Вола Боневтік Брехливий знійснить свою обіцянку -"сойтись посередінє" і запише її, як виконана обіцянка номер один. Але Боневтік Брехливий тут майже ні до чого, то нарід 73% проміняв "Армію, мову, віру" на "какую разніцу" і "соітісь посередінє".
показать весь комментарий
11.02.2025 18:15 Ответить
Если менять, то пропорционально: какой процент захваченной территории они возвращают, такой же процент от контролируемой Украиной русской территории возвращает Украина. Всю контролируемую территорию Украина возвращает только в обмен на все оккупированные территории.
показать весь комментарий
11.02.2025 18:18 Ответить
Україна контролює 422 кв км , (для порівняння площа Києва -840 кв км ), обміняють хіба що на таку ж саму площу в Харківській області ,не стільки тієї території ,скільки розмов про неї
показать весь комментарий
11.02.2025 19:45 Ответить
ВІН ІДІОТ. Ну міняєм курщину на Харківщину - там десь порівно. А все інше РФ так?
показать весь комментарий
11.02.2025 19:04 Ответить
"Ми вам Одеську, а ви нам Львівську!" - Так?
показать весь комментарий
11.02.2025 19:17 Ответить