5650 посетителей онлайн
5 005 52

Военное положение отменят после завершения горячей фазы войны, - Зеленский

Президент Украины Владимир Зеленский

Президент Украины Владимир Зеленский заявил, что военное положение в Украине может быть отменено после завершения горячей фазы войны.

Об этом он сказал в интервью изданию Economist, информирует Цензор.НЕТ.

По его словам, прекращение огня может быть частью завершения активных боевых действий, но без гарантий безопасности Украина не пойдет на такой шаг.

"Без гарантий безопасности прекращения огня только для того, чтобы Путин мог приехать через два месяца. Нет, это невозможно. А значит, горячая фаза войны закончится. Если она закончится, то закончится и военное положение, наверное", - пояснил Зеленский.

Президент также напомнил, что после отмены военного положения парламент должен провести выборы, принять соответствующие законодательные решения и объявить дату.

Комментируя заявление спецпредставителя президента США Кита Келлога относительно выборов в Украине, Зеленский выразил удивление: "Ему 80 лет, а он думает о выборах в Украине. Это интересно. Честно говоря, я думаю, что мы все будем думать о выборах, когда сможем думать о них. Сегодня это точно не главное. Не потому, что кто-то за или против. Дело не в этом. Это как если бы вы ужинали утром. Вам нужно позавтракать, поработать, а после работы прийти домой, отдохнуть с любимой женой и поужинать. Мы не можем ужинать, потому что нам нужно жить до вечера. Просто жить. Вот и весь наш путь".

Глава государства подчеркнул, что ключевая задача Украины сейчас - остановить войну и вернуть безопасность гражданам.

Топ комментарии
+17
Вава досить на сьогодні, зупинись, stop,
arrêt, detener, parar, stoppen, לְהַפְסִיק
показать весь комментарий
12.02.2025 17:51 Ответить
+14
А може спочатку проста пєрєстать стрєлять? Один Янелох Боневтікович запевняв, що війни так закінчуються. Взагалі то не збрехав. Закінчуються. Капітуляцією.
показать весь комментарий
12.02.2025 17:51 Ответить
+11
"Без гарантій безпеки припинення вогню тільки для того, щоб Путін міг приїхати через два місяці. Ні, це неможливо. А отже, гаряча фаза війни закінчиться. Якщо вона закінчиться, то закінчиться і воєнний стан, напевно".
Будь ласка, ПЕРЕКЛАДІТЬ мені це з наркоманського на звичайний!
Чотири фрази, але я НЕ МОЖУ їх зв'язати одну з іншою та зрозуміти загальну думку!
показать весь комментарий
12.02.2025 17:58 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Вава досить на сьогодні, зупинись, stop,
arrêt, detener, parar, stoppen, לְהַפְסִיק
показать весь комментарий
12.02.2025 17:51 Ответить
Астанавітесь!!!
показать весь комментарий
12.02.2025 18:03 Ответить
Ніяких виборів, війна до перемоги!
показать весь комментарий
12.02.2025 20:42 Ответить
Военный стан останется на нуле граница размежевания войск армий ..туда и к нам и россиянам будут на передок направлены вплоть до 2 линии тыла примерно 150 км наблюдатели стран НАТО и с мандатом ООН..и все остальная часть особое положение режим НС граница будет просто закрыта всеми на прием..пересчет выборы обязаны пройти досрочным порядком в срок 3 месяца как в 2014 году..и только выборы президента ..а после выборов новый президент будет подписывать мирный договор с РФ и распускать парламент зеленомордых вместе с КМУ последовательность не важна...осенью выборы в Раду по графику..
показать весь комментарий
12.02.2025 18:11 Ответить
Границю відкриють зразу як тільки скасують військовий стан.
показать весь комментарий
12.02.2025 18:15 Ответить
какие-то похожие "наблюдатели" в Израиле что-то наблюдали. но запуски ракет в 10 метрах от себя никогда не видели. даже фото кажется есть. у нас тоже "обсе"и "красный крест" наблюдали очень много. и фотки с оккупантами только в путь. и отчеты о прекрасных условиях жизни убитых пленных. наверное, те же самые "наблюдатели" приедут. всегда рады.
показать весь комментарий
12.02.2025 19:19 Ответить
А може спочатку проста пєрєстать стрєлять? Один Янелох Боневтікович запевняв, що війни так закінчуються. Взагалі то не збрехав. Закінчуються. Капітуляцією.
показать весь комментарий
12.02.2025 17:51 Ответить
Формулой Штайнмайера, подписанной Зеленским в конце 2019 года.
показать весь комментарий
12.02.2025 17:59 Ответить
А шо Явашвирок вже вибрав місце?
показать весь комментарий
12.02.2025 17:59 Ответить
Це як *****?
показать весь комментарий
12.02.2025 18:09 Ответить
Одне слово в реченні зайве...
показать весь комментарий
12.02.2025 18:23 Ответить
Може на сьогодні досить? В гамівну сорочечку - і спати?
показать весь комментарий
12.02.2025 17:53 Ответить
показать весь комментарий
12.02.2025 17:57 Ответить
Тобі мізки Таня Лайф дала поносити?
показать весь комментарий
12.02.2025 17:56 Ответить
показать весь комментарий
12.02.2025 18:00 Ответить
Ніколи такого не було - і от знову. Після візиту до Вашингтону та зустрічей з командою Трампа сьогодні мені відмовлено у виїзді на Мюнхенську безпекову конференцію. Проте традиційна практика заборони виїзду Порошенка за кордон на міжнародні зустрічі себе вичерпала.

Тому влада вручила мені 15 повісток до Державного бюро розслідувань з 14 по 28 лютого. НА КОЖЕН ДЕНЬ. Це зроблено для того, щоб я ні на фронт, ні в Мюнхен не поїхав. Таке враження, ніби для них немає путіна, немає росії, немає потреби у єдності. Для них є лише війна з тими, кого вони вважають ворогами: з Порошенком, Залужним, Червінським та бойовими комбригами.

А для нас немає нічого важливішого за безпеку українців. За останні дні ми закупили обігрівачі, «Цукорки», РЕБи, зарядні станції, «Мавіки», квадроцикли, що є ефективними засобами евакуації та логістики, екскаватори для будівництва ліній оборони, вироблені нами пральної-душові комплекси, ПАРМи…

Безпека українського війська - це допомога нашим воїнам та підтримка коаліції наших партнерів, що дасть можливість реалізувати сценарій «мир через силу». Для цього ми щотижня їздимо на фронт. І для цього мали б прямувати на Мюнхенську безпекову конференцію. Бо саме там вирішуватиметься доля України та світу.

Отямтесь! Під загрозою саме існування української держави. Єдність ви вже поховали
показать весь комментарий
12.02.2025 17:54 Ответить
може купити йому кавуна?
показать весь комментарий
12.02.2025 18:09 Ответить
думав про пороха скороморох вже забув, а ніт, щоб там не втримали "пазітівні" блохери та підконтрольні жопі тг помийки саме Петро є головним конкурентом смарагдового на виборах.
показать весь комментарий
12.02.2025 19:05 Ответить
Воєн6ий стан, не завада для роботи слідчим з ГПУ та десятка антикорупційних структур та органів України, щоб притягнути до відповідальності зеленського і групу осіб за їх дії/бездіяльність, що призвели до смерті Українців та втрати території держави!!
Виконувати треба посадовцям, норми Конституцію та Закони, а не красти гроші і тікати за кордон, як це роблять служки, з 2019 року!!
показать весь комментарий
12.02.2025 17:54 Ответить
Хто аФторр текстів для Бонапарта...
Ну прямо Шедеврально і Потужно.
показать весь комментарий
12.02.2025 17:55 Ответить
той малюк сам добрий щур, робить як скаже єрмак
показать весь комментарий
12.02.2025 18:16 Ответить
показать весь комментарий
12.02.2025 17:58 Ответить
Скоріше б уже заморозили та зупинили війну.
показать весь комментарий
12.02.2025 17:58 Ответить
А шо так? Мо', за шашликами скучив?
показать весь комментарий
12.02.2025 18:03 Ответить
Ага, краще змаж вазєліном, вони вам так краще заходять. Какаяразніца как)
показать весь комментарий
12.02.2025 18:18 Ответить
І відпочинеш нарешті під пиво і квартал?
показать весь комментарий
12.02.2025 18:30 Ответить
Хто? Слуги? Так в них бізнес на крові! Чи ті , хто наголосував в 2019-му? Так вони з'**@лись в Польщу, як і обіцяли!
показать весь комментарий
12.02.2025 18:20 Ответить
"Це як якби ви вечеряли вранці. Вам потрібно поснідати, попрацювати, а після роботи прийти додому, відпочити з коханою дружиною і повечеряти. Ми не можемо вечеряти, тому що нам потрібно жити до вечора". Предшественники этих зебилов были намного талантливее.
показать весь комментарий
12.02.2025 18:00 Ответить
"Мы не можем ужинать, потому что нам нужно жить до вечера. Просто жить. Вот и весь наш путь."
Бусидо-путь воина.Кто знает-как будет путь скумбрии и игрока членом на пианино?При условии что "буси"-самурай на японском,а "до"-путь.
показать весь комментарий
12.02.2025 20:57 Ответить
Не хоче ВаВа на нари
показать весь комментарий
12.02.2025 18:08 Ответить
Який невтомний, не їсть, не спить, все обіцяє і обіцяє і обіцяє обіцяти - цінуйте
показать весь комментарий
12.02.2025 18:09 Ответить
..тут гоЛовне питання - коли ти, нарешті, скасуєш себе.. бо перший та єдиний срок, про який ти пздІло лохам своїм, давно вже минув...
чи то - ти, як завжди, напздІло..? ото дебіли понаобирали, що вже й не здихатися цьОї зеленської напасті нема можливості простими заходами..
показать весь комментарий
12.02.2025 18:13 Ответить
Янєлох хоче бути пожиттєвим президентом.
показать весь комментарий
12.02.2025 18:16 Ответить
******* сцить виборів.
він за вибори але через дію, і щоби у виборах не прймав участі Порошенко та Залужний - тому на Залужного тиснуть справами на його генералів, намагаючись на них скинути свою зраду, а Пороху виписали 15 повісток на допити до ДБР, на кожен день до кінця місяця, щоби ні до Мюнхену не поїхав і у ВР не міг ходити, за висмоктаним приводом з відповіді журналісту 15 років тому…
показать весь комментарий
12.02.2025 18:22 Ответить
То есть никогда? Вова возомнил себя вечным императором?
показать весь комментарий
12.02.2025 18:37 Ответить
Тобто ніколи поки яжнєлох при владі?
показать весь комментарий
12.02.2025 18:40 Ответить
И опять язык впереди мозгов.

Что значит, после окончания горячей фазы, а тёплая фаза, это как и куда?

Господи, вразуми ты нашего президента, наложи на него обет молчания до окончания войны.
показать весь комментарий
12.02.2025 18:49 Ответить
Це він після інтервью Наєва і Бутусова суфлерує доугий день
показать весь комментарий
12.02.2025 18:53 Ответить
ага, а наступного дня вибори
показать весь комментарий
12.02.2025 19:26 Ответить
какие гарантии , натовских войс небудет на разграничении сказал хегсет ...а кто будет ...беларусы ?
показать весь комментарий
12.02.2025 20:57 Ответить
Навіщо той самопроголошений кремлівський зелений чорт торочить про воєнний стан? До чого тут антиконституційний воєнний стан, яким він прикрився щоб узурпувати всю владу в державі?
В Україні за вимогами Конституції має діяти стан війни під час війни.
Жодних виборчих обмежень під час дії стану війни Конституція України не передбачає.
показать весь комментарий
12.02.2025 21:07 Ответить
Ішак буде триматись за владу, доки його не винесуть вперед ногами.
показать весь комментарий
12.02.2025 21:10 Ответить
Де таке бачено, щоб засівший кремлівський агент добровільно віддав узурповану владу в Україні?
показать весь комментарий
12.02.2025 21:15 Ответить