10007 посетителей онлайн

Гили о результатах "Рамштайн": Согласовали поставки Украине оружия и боеприпасов на миллиарды долларов

Джон Гили об итогах Рамштайна

В среду, 12 февраля, во время заседания Контактной группы по вопросам обороны Украины в формате "Рамштайн" участники согласовали предоставление помощи Украине на миллиарды долларов.

Об этом во время итогового заявления сообщил министр обороны Великобритании Джон Гили, передает "Суспільне", информирует Цензор.НЕТ.

Гили отметил, что почти 50 стран взяли на себя обязательства продолжать поддержку Украины. По итогам встречи страны-партнеры приняли решение о поставках Украине оружия и боеприпасов на миллиарды долларов.

По словам главы Минобороны Британии, это должно усилить давление на Россию и заставить Кремль сесть за стол переговоров.

"Украина покидает эту встречу при поддержке членов этой группы, при поддержке оружия и боеприпасов на миллиарды долларов, которые они обязались сегодня предоставить для обеспечения своих бойцов, чтобы помочь усилить давление на Путина, помочь заставить Путина сесть за стол переговоров, помочь приблизить долговременный мир", - сказал Гили.

Кроме этого, британский министр рассказал, что во время встречи глава Пентагона Пит Хегетс призвал европейских партнеров продолжать помощь Украине.

"Госсекретарь США Хегсет подтвердил неизменную преданность США этой группе, стремлению Украины к длительному миру и важность гарантий безопасности, которые мы имеем. Мы услышали его призыв к европейским странам активизироваться. Мы это делаем и будем делать", - сказал Гили.

Также глава Минобороны Британии рассказал, что союзники НАТО пообещали в 2024 году предоставить Украине 40 миллиардов евро военной помощи, а предоставили 50 миллиардов евро. При этом почти 60% помощи в прошлом году поступило именно от европейских стран.

Напоследок он добавил, что европейские страны активизировали поддержку Украины.

Напомним, что в среду, 12 февраля, в Брюсселе состоялось заседание Контактной группы по вопросам обороны Украины (UDCG) в формате "Рамштайн" под председательством Британии.

Топ комментарии
+5
Поки рижі звіздять, Європа працює.
показать весь комментарий
12.02.2025 21:18 Ответить
+5
А де ж вся та гниль , що запевняла легковірних українців який Байден поганий і от як прийде Трамп
Прийшов і шо? Де ви , гниди , поховались ?
Впасти навколішки і вибачатись перед народ України і Байденом не бажаєте ?
Отож! А я вам , дурноверхим казав.
Тепер лише надія на Європу , бо у нас при владі таке саме лайно ,як і в США
Якому путін - меньше зло , ніж Порох
показать весь комментарий
12.02.2025 21:21 Ответить
+3
Новину читав? Чи як завжди,аби щось перднути? Ти краще запитай у прихільників і Байдена і Трампа, якого біса президенти США разом з канцлерами Німеччини проти України в НАТО, незалажно від призвиша українського президента???
показать весь комментарий
12.02.2025 21:35 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Тепер треба три роки чекати.
показать весь комментарий
12.02.2025 21:15 Ответить
Через 3 роки воно iм самим знадобиться 🤣
показать весь комментарий
12.02.2025 21:18 Ответить
Поки рижі звіздять, Європа працює.
показать весь комментарий
12.02.2025 21:18 Ответить
показать весь комментарий
12.02.2025 21:35 Ответить
Імбіциле, а де ти бачив , що Байден був против ступу України в НАТО
Навпаки
https://tsn.ua/exclusive/plan-peremogi-i-vstup-do-nato-chi-gotovi-ssha-ta-nimechchina-znyati-svoye-veto-interv-yu-z-oficerom-specnazu-ssha-2683443.html

США не заперечуватимуть щодо вступу України до НАТО, якщо на виборах у США 5 листопада переможе Камала Гарріс. Про це написала французька Le Monde одразу після прощального візиту Джо Байдена до Німеччини у пʼятницю, 18 жовтня.
Але після помилки США 2024 (аналог нашої 2019
Про ніяке запрошення не йдеться
показать весь комментарий
13.02.2025 17:05 Ответить
чиста клініка. Посилання на джерело яке сам дурень навіть не читав,щось чув та не до чув. Читай блазень, якщо вмієш В інтерв'ю https://time.com/6984968/joe-biden-transcript-2024-interview/ журналу Time, записаному 28 травня, Байден зробив заяви, які можна трактувати як те, що він більше не підтримує членство України в НАТО.
https://www.radiosvoboda.org/a/news-o-braien-polityka-ssha-vstup-ukrainy-do-nato/32989960.html
Май на увазі, що це Радіо Свобода, а не якесь ТСН
показать весь комментарий
13.02.2025 17:26 Ответить
Імбіціле дата моє станні новіша, тому не ганьбися ще більше і відповзи.
Бо те як ти намагаєшся старішими статтями відбріхатись - виглядає жалюгідно
Чи у тебе жовтень раніше за червень, бевзю
показать весь комментарий
17.02.2025 09:19 Ответить
Як був блазнем, так і помреш ідіотом. Ти ще вечірнє лайно і ********* з боброєдкою пригадай "Київ за три лні". Починаючи з Меркель, Саркозі, Буша вони всі були проти України в НАТО. Ти , якщо не закінчений дурень, хоч розумних людей послухай https://www.youtube.com/watch?v=tvjKz3qP4TA.
Бо схзже тобі мозок ще у детсадку відбили
показать весь комментарий
17.02.2025 13:58 Ответить
Тільки імбіцил може прирівняти Le Monde до Скабеєвої.
Обісрався - обтікай
А Шпротнікова хай бабки на лавочці слухають.
Хоча тобі , під пивас зайде
показать весь комментарий
17.02.2025 14:02 Ответить
Та тебе, ..., і стари бабці не будуть. В тебе клепка навіть відсутня. Продовжувати розмову з відвертим дурнем марна трата часу. До речі у "Шпортнікова" понад 800 тис. підписників. А у артема дві баранки .
АРТЕМ Булискерия #524928

Мене читають: 0

Я читаю: 0
показать весь комментарий
17.02.2025 15:56 Ответить
тю , всього 800к , а Зелю взагалі 73% населення обирали. Там якось більше було
От чи робиться від цього правильний вибір? Як бачимо ні
"В лайні 100% щось є , мільойни мух не можуть помилятись" (с)
А тут навіть не мільйон а меньше.
Думай-те!
показать весь комментарий
17.02.2025 21:48 Ответить
маячня лузера.
показать весь комментарий
17.02.2025 23:22 Ответить
Самокритично
показать весь комментарий
18.02.2025 00:45 Ответить
Старо, як світ. Жодної власної думки. Кажу ж самозакохане лайно 0\0
показать весь комментарий
18.02.2025 03:30 Ответить
Вже пізно. тампон вже з ****** домовився про здачу України. Так що забирайте назад і стройте свою оборону, вам скоро знадобиться.
показать весь комментарий
12.02.2025 21:23 Ответить
Думаєте, після "справедливого миру" по-трампівськи, зброя не буде потрібна? Та ще більше, щоб не допустити нової навали.
показать весь комментарий
12.02.2025 23:32 Ответить
❌РНБО запровадила санкції проти пʼятого президента України, народного депутата та бізнесмена Петра Порошенка, - Forbes.

Одне з джерел Forbes припускає, що може йтися про «статтю державна зрада». Пздц, не буде виборів кажете....
показать весь комментарий
12.02.2025 21:24 Ответить
показать весь комментарий
12.02.2025 22:27 Ответить
А умеров, про неналежне постачання ОВТ, нарікає Західних Партнерів?
ЧИ може бреше, як і усі привладні із зеленським, з Урядового кварталу?
То хто бреше?
показать весь комментарий
12.02.2025 23:14 Ответить