5317 відвідувачів онлайн

Гілі про результати "Рамштайну": погодили постачання Україні зброї та боєприпасів на мільярди доларів

Джон Гілі про підсумки Рамштайну

У середу, 12 лютого, під час засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі "Рамштайн" учасники погодили надання допомоги Україні на мільярди доларів.

Про це під час підсумкової заяви повідомив міністр оборони Великої Британії Джон Гілі, передає "Суспільне", інформує Цензор.НЕТ.

Гілі наголосив, що майже 50 країн взяли на себе зобов'язання продовжувати підтримку Україні. За підсумками зустрічі країни-партнери ухвалили рішення про постачання Україні зброї та боєприпасів на мільярди доларів.

За словами глави Міноборони Британії, це має посилити тиск на Росію та змусити Кремль сісти за стіл переговорів.

"Україна залишає цю зустріч за підтримки членів цієї групи, за підтримки зброї і боєприпасів на мільярди доларів, які вони зобов'язалися сьогодні надати для забезпечення своїх бійців, щоб допомогти посилити тиск на Путіна, допомогти змусити Путіна сісти за стіл переговорів, допомогти наблизити довготривалий мир", - сказав Гілі.

Окрім цього, британський міністр розповів, що під час зустрічі глава Пентагону Піт Гегетс закликав європейських партнерів продовжувати допомогу Україні.

"Держсекретар США Гегсет підтвердив незмінну відданість США цій групі, прагненню України до тривалого миру і важливість гарантій безпеки, які ми маємо. Ми почули його заклик до європейських країн активізуватися. Ми це робимо і будемо робити", - сказав Гілі.

Також глава Міноборони Британії розповів, що союзники НАТО пообіцяли у 2024 році надати Україні 40 мільярдів євро військової допомоги, а надали 50 мільярдів євро. При цьому майже 60% допомоги минулого року надійшло саме від європейських країн.

Наостанок він додав, що європейські країни активізували підтримку України.

Нагадаємо, що в середу, 12 лютого, у Брюсселі відбулося засідання Контактної групи з питань оборони України (UDCG) у форматі "Рамштайн" під головуванням Британії.

Топ коментарі
+5
Поки рижі звіздять, Європа працює.
показати весь коментар
12.02.2025 21:18 Відповісти
+5
А де ж вся та гниль , що запевняла легковірних українців який Байден поганий і от як прийде Трамп
Прийшов і шо? Де ви , гниди , поховались ?
Впасти навколішки і вибачатись перед народ України і Байденом не бажаєте ?
Отож! А я вам , дурноверхим казав.
Тепер лише надія на Європу , бо у нас при владі таке саме лайно ,як і в США
Якому путін - меньше зло , ніж Порох
показати весь коментар
12.02.2025 21:21 Відповісти
+3
Новину читав? Чи як завжди,аби щось перднути? Ти краще запитай у прихільників і Байдена і Трампа, якого біса президенти США разом з канцлерами Німеччини проти України в НАТО, незалажно від призвиша українського президента???
показати весь коментар
12.02.2025 21:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тепер треба три роки чекати.
показати весь коментар
12.02.2025 21:15 Відповісти
Через 3 роки воно iм самим знадобиться 🤣
показати весь коментар
12.02.2025 21:18 Відповісти
Поки рижі звіздять, Європа працює.
показати весь коментар
12.02.2025 21:18 Відповісти
показати весь коментар
12.02.2025 21:35 Відповісти
Імбіциле, а де ти бачив , що Байден був против ступу України в НАТО
Навпаки
https://tsn.ua/exclusive/plan-peremogi-i-vstup-do-nato-chi-gotovi-ssha-ta-nimechchina-znyati-svoye-veto-interv-yu-z-oficerom-specnazu-ssha-2683443.html

США не заперечуватимуть щодо вступу України до НАТО, якщо на виборах у США 5 листопада переможе Камала Гарріс. Про це написала французька Le Monde одразу після прощального візиту Джо Байдена до Німеччини у пʼятницю, 18 жовтня.
Але після помилки США 2024 (аналог нашої 2019
Про ніяке запрошення не йдеться
показати весь коментар
13.02.2025 17:05 Відповісти
чиста клініка. Посилання на джерело яке сам дурень навіть не читав,щось чув та не до чув. Читай блазень, якщо вмієш В інтерв'ю https://time.com/6984968/joe-biden-transcript-2024-interview/ журналу Time, записаному 28 травня, Байден зробив заяви, які можна трактувати як те, що він більше не підтримує членство України в НАТО.
https://www.radiosvoboda.org/a/news-o-braien-polityka-ssha-vstup-ukrainy-do-nato/32989960.html
Май на увазі, що це Радіо Свобода, а не якесь ТСН
показати весь коментар
13.02.2025 17:26 Відповісти
Імбіціле дата моє станні новіша, тому не ганьбися ще більше і відповзи.
Бо те як ти намагаєшся старішими статтями відбріхатись - виглядає жалюгідно
Чи у тебе жовтень раніше за червень, бевзю
показати весь коментар
17.02.2025 09:19 Відповісти
Як був блазнем, так і помреш ідіотом. Ти ще вечірнє лайно і ********* з боброєдкою пригадай "Київ за три лні". Починаючи з Меркель, Саркозі, Буша вони всі були проти України в НАТО. Ти , якщо не закінчений дурень, хоч розумних людей послухай https://www.youtube.com/watch?v=tvjKz3qP4TA.
Бо схзже тобі мозок ще у детсадку відбили
показати весь коментар
17.02.2025 13:58 Відповісти
Тільки імбіцил може прирівняти Le Monde до Скабеєвої.
Обісрався - обтікай
А Шпротнікова хай бабки на лавочці слухають.
Хоча тобі , під пивас зайде
показати весь коментар
17.02.2025 14:02 Відповісти
Та тебе, ..., і стари бабці не будуть. В тебе клепка навіть відсутня. Продовжувати розмову з відвертим дурнем марна трата часу. До речі у "Шпортнікова" понад 800 тис. підписників. А у артема дві баранки .
АРТЕМ Булискерия #524928

Мене читають: 0

Я читаю: 0
показати весь коментар
17.02.2025 15:56 Відповісти
тю , всього 800к , а Зелю взагалі 73% населення обирали. Там якось більше було
От чи робиться від цього правильний вибір? Як бачимо ні
"В лайні 100% щось є , мільойни мух не можуть помилятись" (с)
А тут навіть не мільйон а меньше.
Думай-те!
показати весь коментар
17.02.2025 21:48 Відповісти
маячня лузера.
показати весь коментар
17.02.2025 23:22 Відповісти
Самокритично
показати весь коментар
18.02.2025 00:45 Відповісти
Старо, як світ. Жодної власної думки. Кажу ж самозакохане лайно 0\0
показати весь коментар
18.02.2025 03:30 Відповісти
Вже пізно. тампон вже з ****** домовився про здачу України. Так що забирайте назад і стройте свою оборону, вам скоро знадобиться.
показати весь коментар
12.02.2025 21:23 Відповісти
Думаєте, після "справедливого миру" по-трампівськи, зброя не буде потрібна? Та ще більше, щоб не допустити нової навали.
показати весь коментар
12.02.2025 23:32 Відповісти
❌РНБО запровадила санкції проти пʼятого президента України, народного депутата та бізнесмена Петра Порошенка, - Forbes.

Одне з джерел Forbes припускає, що може йтися про «статтю державна зрада». Пздц, не буде виборів кажете....
показати весь коментар
12.02.2025 21:24 Відповісти
показати весь коментар
12.02.2025 22:27 Відповісти
А умеров, про неналежне постачання ОВТ, нарікає Західних Партнерів?
ЧИ може бреше, як і усі привладні із зеленським, з Урядового кварталу?
То хто бреше?
показати весь коментар
12.02.2025 23:14 Відповісти