11017 посетителей онлайн
2 986 36

США считают, что Украина не может быть в НАТО, потому что это эскалация с русскими, - Зеленский

Дональд Трамп не готов говорить об Украине в НАТО

Владимир Зеленский заявил, что президент США Дональд Трамп не готов говорить о членстве Украины в НАТО.

Об этом он заявил во время общения с журналистами в Мюнхене, передает Цензор.НЕТ.

"Сегодняшняя Америка и президент Трамп не готовы говорить о НАТО. Они открыто об этом говорят. Мне кажется, что мы с вами читаем одни и те же ресурсы. Они считают, что Украина не может быть в НАТО", - сказал глава государства.

"Они считают, что Украина не может быть в НАТО, потому что это эскалация с русскими. Они считают, что то, что НАТО в Конституции (Украины. - Ред.) - это является главным фактором оккупации Украины и т.д.", - добавил Зеленский.

По словам президента, Украина стремится в НАТО из-за гарантий безопасности.

Топ комментарии
+22
"руськими" - какое отношение кацапы имеют к Руси?
показать весь комментарий
14.02.2025 13:10 Ответить
+16
а постійна ескалація росії проти України це їх влаштовує? Україні власну ЯЗ!
показать весь комментарий
14.02.2025 13:09 Ответить
+9
Оскільки раша має ЯЗ, засоби доставки, здатні донести заряд будь-куди та погрожує половині світу, ЯЗ має бути у кожної країни, яка вважає це необхідним.
показать весь комментарий
14.02.2025 13:15 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ніхто не хоче нас в НАТО - ні Баиден ні Трамп - кацапи іх лякають і наша корупція
показать весь комментарий
14.02.2025 13:09 Ответить
У вас тільки перший пункт збігається з реальністю.
показать весь комментарий
14.02.2025 13:15 Ответить
це яким треба бути дурнем, щоб вважати що їх лякає корупція???😂
показать весь комментарий
14.02.2025 17:24 Ответить
а постійна ескалація росії проти України це їх влаштовує? Україні власну ЯЗ!
показать весь комментарий
14.02.2025 13:09 Ответить
Оскільки раша має ЯЗ, засоби доставки, здатні донести заряд будь-куди та погрожує половині світу, ЯЗ має бути у кожної країни, яка вважає це необхідним.
показать весь комментарий
14.02.2025 13:15 Ответить
Дуже погана і давно дирява, прострочена прокладка між кріслом президента і посадою президента...
показать весь комментарий
14.02.2025 13:09 Ответить
"руськими" - какое отношение кацапы имеют к Руси?
показать весь комментарий
14.02.2025 13:10 Ответить
Ну так єрмак написав.
показать весь комментарий
14.02.2025 13:12 Ответить
Звідки безтолковому жилу про це знати? Какая разніца?
показать весь комментарий
14.02.2025 13:16 Ответить
Малорос є малорос. І таким він залишиться до гробової дошки.
показать весь комментарий
14.02.2025 13:17 Ответить
А з бурятами чи якутами ескалації не буде?
Яке ж воно закварталине!!!
показать весь комментарий
14.02.2025 16:00 Ответить
Скільки днів Зєля не замовкає. Він так довго не витримає...
показать весь комментарий
14.02.2025 13:10 Ответить
Я вже не витримую ...
показать весь комментарий
14.02.2025 13:32 Ответить
Ось на що кокс животворящий здатен!
показать весь комментарий
14.02.2025 14:20 Ответить
Тобто, США, роблять теж саме, що робив і гнусавий, з 2019року?
показать весь комментарий
14.02.2025 13:10 Ответить
8 березня 2021року:
Верховна рада провалила голосування щодо проєкту постанови про звернення Верховної ради до Конгресу Сполучених Штатів Америки щодо надання Україні двостороннього статусу основного союзника США поза НАТО.
показать весь комментарий
14.02.2025 13:11 Ответить
Мабуть доцільно було б згадати результати цього голосування ВРУ по фракціям.
показать весь комментарий
14.02.2025 13:48 Ответить
Прямо зараз спецпредставник Трампа Келлог проводить зустріч з Єрмаком, - про це сказав Зеленський.
показать весь комментарий
14.02.2025 13:11 Ответить
Україна з Янєлохом не може бути в НАТО, бо це суперечить здоровому глузду. Дімку Литвина спічрайтером і Єрмака завгоспом НАТО там ніхто не хоче бачити.
показать весь комментарий
14.02.2025 13:13 Ответить
Прямо зараз спецпредставник Трампа Кіт Келлог проводить зустріч з головою ВП Єрмаком, - Зеленський.
Поки презедент цілий день, мається зі зйомочною групою кварталістів, дорослі дяді почали про щось говорити.
показать весь комментарий
14.02.2025 13:16 Ответить
Зеленський сказав, шо США дуже бояться путіна і рф.
Так і є.
показать весь комментарий
14.02.2025 13:19 Ответить
З якими, *****, "руськими"?
показать весь комментарий
14.02.2025 13:21 Ответить
надо хотя бы скасовать безядерный статус...
показать весь комментарий
14.02.2025 13:21 Ответить
****, ,,руськимиʼʼ...***** ну що за тупість!!!!!
показать весь комментарий
14.02.2025 13:24 Ответить
Ну так таке саме казав у лютому 2022 - що Порошенко привів війну в Україну. Правда те що Рада голосувала конституційною більшістю то таке - дрібниці.
показать весь комментарий
14.02.2025 13:24 Ответить
Трампісти кажуть те саме, що Зеленський вважає, що Україна не може бути в НАТО. Усі прикинулися лаптями...
показать весь комментарий
14.02.2025 13:25 Ответить
Акуєть. Так Україна ж не була в НАТО коли рузькі напали на Україну. Так що кому ви ліпите що ***** провокує НАТО. ***** навпаки провокує беззахисність жертви, чи як казали рашисти в 2014 що вони підібрали що пагано лежало іпогано охороняється
показать весь комментарий
14.02.2025 13:25 Ответить
Скільки років спілкувався з рашистами і вони ніразу не сказали що вони напали на Україну тому що Україна вступала в НАТО. Навпаки вони всі говорили і сміялися що Україна нікому не потрібна і беззбройна тому вони йдуть забирати її собі. Так що про НАТО даже не киздіть
показать весь комментарий
14.02.2025 13:31 Ответить
Не "руські" вони, мамина поця... Вони кацапи смердючі!
показать весь комментарий
14.02.2025 14:18 Ответить
"Шо, опять?" . Святое слово "эскалация", им легко можно оправдать любое предательство.
показать весь комментарий
14.02.2025 14:22 Ответить
Просто дивує величезна кількість неконструктивної критики і поливання брудом!
Зе протирічить сам собі: якщо він каже, що Путін збирається напасти на НАТО, то якого чорта нам туди вступати? Все-рівно воно не захистить!
показать весь комментарий
14.02.2025 18:11 Ответить
Не ескалації вони бояться, а лижників - є обгрунтована впевненість, шо вони продадуть НАТО в Омані.
показать весь комментарий
14.02.2025 19:14 Ответить
Опять брешет...Впрочем, а когда он не брехал.... А как на самом деле ? очень просто Этому дурню говорили: восстанови демократию в стране, перестано воровать, как не в себя, посади русских шпионов - получишь полную военную помощь. ПОлучишь полную военную помощь - х**Ло потухнет на границах 91-го... Войнва кончится - мы тебя примем...
Думаете - он этого не услышал? Не понял ?
Не угадали. Его начальситво не Запад, а х**ло . И он выполнял его план. А с запада он вместа струшивали бабло...то есть лоховали Запад, а бабло делили. Наглядней всего это видно в истории с АЭС когда сейчас , во время войны (!!!) 600 лярдов отправляют рашке покупкой русского оборудования.
А значит - он умышленно игнорировал все требования Запада ...чтоб не дай Бог УКраина не победила...
показать весь комментарий
15.02.2025 13:40 Ответить