9471 посетитель онлайн
5 657 76

Мы готовы к любой конструкции, чтобы остановить Путина, - Зеленский

Зеленский готов к диалогу, чтобы остановить Путина

Президент Владимир Зеленский заявил о готовности к любому диалогу, чтобы остановить российского диктатора Путина.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом он заявил во время общения с журналистами в Мюнхене.

"Я не вижу, что есть готовый план у США. Я передал президенту Трампу... я готов в любой момент. Мне ничего не нужно для этого, я все знаю. Мы готовы в любой момент реально говорить. Мы понимаем географию своего государства. Мы видим, где наибольшие риски. Мы готовы говорить обо всем: от контингента до гарантий безопасности, от НАТО - мы в НАТО или НАТО в нас. Мы готовы к любой конструкции, чтобы остановить Путина. Мы открыты, но мы хотим действовать согласно международному праву, согласно закону, согласно превенции будущих страхов, ужасов мира возвращения Путина", - пояснил глава государства.

Трамп поговорил с Путиным и Зеленским

Президент США Дональд Трамп провел телефонный разговор с Путиным утром 12 февраля 2025 года.

Впоследствии Зеленский и Трамп провели разговор.

По словам Трампа, разговор с Зеленским "прошел очень хорошо".

В Белом доме заявили, что США стремятся достичь мирного соглашения между Россией и Украиной и положить конец войне.

По данным The Telegraph, США больше не заинтересованы в обеспечении украинской и европейской безопасности.

Топ комментарии
+38
Ні, ******* мамі ріми, не до любий конструкції. А краща конструкція для тебе, мразота яку НАРОДУ на шию посадило тупе населення, це шибениця.
показать весь комментарий
14.02.2025 12:56 Ответить
+21
Мрію подивитися, як він сіпає ніжками в петлі. Підозрюю, що в мене стояк навіть буде від такої красоти.
показать весь комментарий
14.02.2025 13:00 Ответить
+17
Цікавий спосіб у вас з Тампоном зупиняти ***** вилизуючи йому яйця
показать весь комментарий
14.02.2025 12:56 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
14.02.2025 12:55 Ответить
показать весь комментарий
14.02.2025 12:58 Ответить
Іншими словами впала руда Гадюка ЗЕлену жабу. І жаба вертілась як могла
показать весь комментарий
14.02.2025 15:35 Ответить
Ми готові... Хто ми? Ти з Дєрьмаком і Бєнєю Бородачом?
показать весь комментарий
14.02.2025 20:18 Ответить
Готовий "приймати з любої сторони а любій позі"???
Нагундосив 95 квартал???
показать весь комментарий
14.02.2025 15:42 Ответить
Повії вони такі... Тільки повія відповідає тільки за свої дірки, а повія ЗЕ вбила десятки тисяч і смокче далі
показать весь комментарий
14.02.2025 21:05 Ответить
Ні, ******* мамі ріми, не до любий конструкції. А краща конструкція для тебе, мразота яку НАРОДУ на шию посадило тупе населення, це шибениця.
показать весь комментарий
14.02.2025 12:56 Ответить
Мрію подивитися, як він сіпає ніжками в петлі. Підозрюю, що в мене стояк навіть буде від такої красоти.
показать весь комментарий
14.02.2025 13:00 Ответить
Шкода що то можно зробити тільки один раз. Я б кожен день насолоджувався, як ранковою кавою
показать весь комментарий
14.02.2025 15:08 Ответить
Фу, Вы извращенец
показать весь комментарий
14.02.2025 16:19 Ответить
Ізвращенці ті, хто вибрали ту мерзотну скотину собі в гетьмани. Я лише люблю коли все гармонійно. Шибениця і зеленський то 100% гармонія.
показать весь комментарий
14.02.2025 17:05 Ответить
показать весь комментарий
14.02.2025 20:03 Ответить
збоченець
показать весь комментарий
15.02.2025 09:42 Ответить
Фонд Порошенка нагороджений відзнакою від головнокомандувача Збройних Сил України Олександра Сирського за підтримку військових. Фонд Порошенка також отримав Подяку від Командування Сил логістики ЗСУ.
Запахло путчем?
показать весь комментарий
15.02.2025 09:28 Ответить
Самое смешное в преследовании Порошенка Слугами

Это то, что тот был министром во времена Януковича

Все помнят плакатик Квартала "Молодь за Януковича"?

показать весь комментарий
15.02.2025 10:31 Ответить
"Молодь за Януковича": як Зеленський і Манжосов за Віктора Федоровича агітували

У мережі опублікували флаєр , на якому Володимир Зеленський, https://www.uaportal.com/ukr/news/scho-manzhosov-skazav-pro-zelenskogo-i-chomu-protivniki-poroshenka-torzhestvuyut.htm Денис Манжосов, Олена Кравець та інші відомі учасники студії "Квартал 95" запрошують всіх бажаючих на концерт, що агітує молодь голосувати за Віктора Януковича.

А вони й залишилися - януковичі... Ментальні януковичі. Невже ті, хто стояли на Майдані 2004 і 2014 року, можуть підтрити цю модифіковану модель Януковича, ментального малороса.
показать весь комментарий
15.02.2025 10:39 Ответить
Підтримка ЗСУ - святе дІло!
показать весь комментарий
15.02.2025 10:41 Ответить
Ключове питання: на який час зупинити?
Можна підписати стамбул - русня зупиниться. Чи надовго?
показать весь комментарий
14.02.2025 12:56 Ответить
Зупини надовше, якщо можеш. З дивану воно, мабуть, видніше, як русню зупинити.
показать весь комментарий
14.02.2025 13:04 Ответить
Ну вам-то легше на всі вимоги ***** погодитись.
показать весь комментарий
14.02.2025 13:06 Ответить
Це вже ПОТУЖНО всралися чи лише так собі?
показать весь комментарий
14.02.2025 12:56 Ответить
Цікавий спосіб у вас з Тампоном зупиняти ***** вилизуючи йому яйця
показать весь комментарий
14.02.2025 12:56 Ответить
Ставай раком, янелох, цього разу, ***** буде шукати мир в твоїх очах.....
показать весь комментарий
14.02.2025 12:57 Ответить
якби ж то... скоріше в нас....
показать весь комментарий
15.02.2025 09:44 Ответить
Що, і на зовсім віддати українські землі?
показать весь комментарий
14.02.2025 12:58 Ответить
Українські землі уже фактично віддані всяким мерзотникам -аферистам. Так, один з них, Веревський володіє уже практично всією Полтавською областю. В інших областях- не краще.
показать весь комментарий
15.02.2025 02:29 Ответить
Все це тимчасово.
А американці хочуть назавжди
Ви думаєте вони порядніші за наших рвачів ?
ХА ХА
показать весь комментарий
15.02.2025 10:22 Ответить
я все знаю. ..
Дальше не интересно...
показать весь комментарий
14.02.2025 12:59 Ответить
Географія наше все - шо це він накидав? - план ше не підвезли?
показать весь комментарий
14.02.2025 13:02 Ответить
твої конструкції схожі на обструкції
показать весь комментарий
14.02.2025 13:04 Ответить
обсрукції
показать весь комментарий
15.02.2025 09:45 Ответить
показать весь комментарий
14.02.2025 13:06 Ответить
Ну валіть нафіг з влади! Теж ''конструкція''.
показать весь комментарий
14.02.2025 13:07 Ответить
Знленський молодець - все вірно говорить
показать весь комментарий
14.02.2025 13:07 Ответить
Какой-то Знленский молодец, а Зеленский ?
показать весь комментарий
15.02.2025 07:43 Ответить
Буд
ь якої? П потім біжї ,Вова
Біжї.
показать весь комментарий
14.02.2025 13:08 Ответить
Готові приймати з усіх сторін - ми ж актриси німецьких фільмів для дорослих.
показать весь комментарий
14.02.2025 13:08 Ответить
Він готовий, на що скаже Трамп.
Очевидно,що Трамп також в деталях,що він робив в Омані,тому тремтить,щоби не опублічив його.
показать весь комментарий
14.02.2025 13:09 Ответить
гатоф прінять с любой старани, в любом каллічествє?
показать весь комментарий
14.02.2025 13:21 Ответить
продажне чьмо готове на все , щоб угодити крємлю.
показать весь комментарий
14.02.2025 13:21 Ответить
Ти вже ,підор,здав рідкоземи безкоштовно тампонам *******, і частину України ******* кацапами.
показать весь комментарий
14.02.2025 13:30 Ответить
Ми готові до будь-якої конструкції, щоб зупинити Путіна, - Зеленський

Схоже, що готові не до конструкції, а до будь-якої пози. Сказано - бумеранг німецької повії повернувся...
показать весь комментарий
14.02.2025 13:51 Ответить
клоун - лучший продавец, сам трамп это говорил
показать весь комментарий
14.02.2025 14:22 Ответить
Коли говориш язиком то яким боком ти кацап до мови України?
показать весь комментарий
14.02.2025 15:15 Ответить
Скороморох любые, даже самые провальные переговоры о заморозке войны и потере территорий выдаст за перемогу и позитив! Ораторский талант не пропьешь!!! Когда на черное говорится белое, а на белое - черное........
показать весь комментарий
14.02.2025 15:16 Ответить
Крім конструкції ракет середньої дальності.
показать весь комментарий
14.02.2025 15:18 Ответить
Я маг, все знаю,подивлюсь в очі ху-лу і зупинимось посередині. Чув розмови дітей в пісочниці--вони були більш розумнішими.
показать весь комментарий
14.02.2025 16:07 Ответить
Ми всі винні, що у нас зараз держава настільки слабка, що з нею ніхто не рахується. Не тільки зеля. Чи не ми самі вибирали тих хто підписував будапештські меморандуми, роззброював військо, зазирав в очі ****!
показать весь комментарий
14.02.2025 16:23 Ответить
Хіба Трамп винен, що Україна слабка? **** ж не на Трампа напало, а на (як він думав) "самоє слабоє звєно"
показать весь комментарий
14.02.2025 16:43 Ответить
Хіба ми перемагаємо? Перемога - критерій. Хто перемагає той сильний, а хто ні, то ні!
показать весь комментарий
14.02.2025 16:48 Ответить
Та годі вже прикривати Зе цим Меморандумом!
показать весь комментарий
15.02.2025 05:51 Ответить
А що не так. Чи меморандум правильно підписали?
показать весь комментарий
15.02.2025 07:42 Ответить
А що було би, якби його не підписали, при тому, що на той момент ядерна зброя і не тільки вже були у росіі?
показать весь комментарий
15.02.2025 15:39 Ответить
Мається на увазі не сам папірець, а його суть, тобто передача ядерної зброї до росії
показать весь комментарий
16.02.2025 11:35 Ответить
Будь яка конструкція, тебе хрипатія вже не стосується,дави на копита віслюче, разом з наєздніком єрмачілой, бо більше не буде численних планів перемог .
показать весь комментарий
14.02.2025 16:30 Ответить
Є у тебе одна конструкція - виходить та каже - Українськи Військові не красиво вмирають. Які ще можуть бути конструкції - ганьбище.
показать весь комментарий
14.02.2025 17:16 Ответить
Безмозгле шапіто зі своєю шоблу здає ,вся провальна політика . Ніхто в світі не спримае того клоуна ,а особливо трамп тепер .Дуzhе тривожно !!!
показать весь комментарий
14.02.2025 17:22 Ответить
Ми це хто? Чи членограй себе вже вважає потужно-множинно-незамінним?
показать весь комментарий
14.02.2025 19:05 Ответить
За дупу себе вкуси, конструктор уєв.
показать весь комментарий
15.02.2025 00:09 Ответить
поки що ця хвора зелень зупиняє найбільш діяльних, ефективних і продуктивних українців, щоб, не дай Боже!, не перешкодили йому й надалі замилювати очі народу та здавати Україну любому дружбану-пуйлу
показать весь комментарий
15.02.2025 00:40 Ответить
Народ, ти такий самий, як і ваш президент.
Корупцію не спинив, економіку не підняв, війну розв'язав.
Насправді діяння Зеленського схожі на мавпу, яка залізла в кухню й куди не повернеться - все зачепить й воно впаде, що в руки не візьме - впустить й розіб'є, до чого не торкнеться - те зламає, що не візьметься зробити - все зіпсує.
Що, не видно? Таких звуть - руки з жопи.
Діагноз. Ви того не бачите - бо ви такі самі.
Це - руки з жопи.
показать весь комментарий
15.02.2025 02:48 Ответить
Пані лягли і просють (с)
показать весь комментарий
15.02.2025 07:32 Ответить
Готовий ти, підр до всього
Але не був готовий не чіпати Залужного
показать весь комментарий
15.02.2025 10:21 Ответить
Порох, Залужний, хто наступний буде заважати найвеличнішому?
показать весь комментарий
15.02.2025 11:05 Ответить
Асфальтик боком выходит.
Как же ты спишь?
показать весь комментарий
15.02.2025 10:26 Ответить
"Мы готовы к любой конструкции"

Хто це ми?
Хіба хтось із "МИ" хоч щось спитав у українців ? Все робиться за спинами народу.
Хіба народ дозволив вирішувати долю України Єрмаку?
Хіба народу розказали, коли шобло на чолі з Арахамією поїхало до Стамбулу підписувати капітуляцію ?
Народ України досі не знає, що ЗЄ робив у Омані

Та взяти з самого початку, коли ЗЄ на стадіоні пристав до Пороха щодо аналізу на наркотики.
То чому ж ЗЄ доо цих не оаприлюднив свій аналіз?
показать весь комментарий
15.02.2025 11:02 Ответить
Как тебе, Вова, спится?
Что тебе, Вова, снится?
показать весь комментарий
15.02.2025 11:07 Ответить