8594 посетителя онлайн
3 521 23

Исключение вопроса членства Украины в НАТО из мирных переговоров было ошибкой, - Писториус

Министр обороны Германии Борис Писториус

Министр обороны Германии Борис Писториус заявил, что исключение вопроса членства Украины в НАТО из мирных переговоров было ошибочным решением.

Об этом министр заявил во время выступления на Мюнхенской конференции по безопасности, информирует Цензор.НЕТ.

"Снимать с повестки дня вопрос членства Украины в НАТО было ошибкой. Владимир Путин не отступил ни на дюйм", - заявил Писториус.

Он также подчеркнул, что нельзя идти на территориальные уступки еще до начала переговоров, надеясь таким образом достичь компромисса с Кремлем.

По словам Писториуса, Европа должна быть непосредственно вовлечена в любые мирные переговоры по Украине. В противном случае европейские страны не смогут гарантировать длительный мир в регионе.

Кроме этого, министр обороны Германии призвал членов НАТО увеличить расходы на оборону. Он подчеркнул, что установленного уровня в 2% ВВП для стран-участниц альянса недостаточно для укрепления обороноспособности.

"Никто не верит, что нынешних 2% от ВВП достаточно для прочной обороноспособности НАТО", - отметил Писториус.

Ранее сообщалось, что глава Пентагона Пит Гегсет заявил, что не исключает членства Украины в НАТО в будущем.

Топ комментарии
+15
Раз це помилка, а перемовини ще не почались то можно і додати, обов'язковий вступ України до НАТО!!!
показать весь комментарий
14.02.2025 15:58 Ответить
+9
Зараз ображена на США Європа почне і не таке видавати. Виявиться що вони не тільки за Україну в НАТО, а й самі готові були воювати тут, і рашку розвалити планували, ... Але Трамп все зіпсував, негідник!

Лицемірство зашкалює.
показать весь комментарий
14.02.2025 16:01 Ответить
+5
Трампон кончений неук.
показать весь комментарий
14.02.2025 15:58 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Раз це помилка, а перемовини ще не почались то можно і додати, обов'язковий вступ України до НАТО!!!
показать весь комментарий
14.02.2025 15:58 Ответить
Да идите к черту уже. Дайте крылатые ракеты и думайте дальше.
показать весь комментарий
14.02.2025 15:58 Ответить
Трампон кончений неук.
показать весь комментарий
14.02.2025 15:58 Ответить
перше враження вiд команди рудого-вони не орiэнтуються нi на мiжнароднi закони,а нi на банальну справедливiсть,нi на логику!
показать весь комментарий
14.02.2025 15:59 Ответить
Дутий мільярдер Маск їм всім в голову насрав. Трампу, правда, й срати не треба було. Там і так гівна повна руда макітра.
показать весь комментарий
14.02.2025 17:34 Ответить
А де це воно було виключення,офіційно,хто його бачив?
показать весь комментарий
14.02.2025 16:00 Ответить
Здається це тільки нам не показують, а вони вже більше там бачать
показать весь комментарий
14.02.2025 16:03 Ответить
Як здається,то хреститься треба
показать весь комментарий
14.02.2025 17:43 Ответить
Ну ви хочете сказати, що він просто балаболить? Європа може і зашугані але все ж там політики дуже обережно ставляться до свої заяв та слів
показать весь комментарий
14.02.2025 17:45 Ответить
Зараз ображена на США Європа почне і не таке видавати. Виявиться що вони не тільки за Україну в НАТО, а й самі готові були воювати тут, і рашку розвалити планували, ... Але Трамп все зіпсував, негідник!

Лицемірство зашкалює.
показать весь комментарий
14.02.2025 16:01 Ответить
Зіпсував не трмп, а "папєрєднік" Байден.
А Шольц просто "валяв шольца".
Все заради "недопущення екскалації".
показать весь комментарий
14.02.2025 16:09 Ответить
Ну якщо помилка, то збирайте комітет НАТО і голосуйте за вступ України.
Чи це черговий піздьож накшталт "двері відкриті"?
показать весь комментарий
14.02.2025 16:01 Ответить
Знову красиво і головне потужно, нам таке подобається
показать весь комментарий
14.02.2025 16:04 Ответить
Ну то поверніть те питання назад-най в *уйла від люті інфаркт трапиться.
показать весь комментарий
14.02.2025 16:04 Ответить
Судя по последним заявлениям чиновников стран ЕС, от инициатив Трампа и его команды они мягко говоря не в восторге.
показать весь комментарий
14.02.2025 16:05 Ответить
Так що, Європа згодна прийняти Україну в НАТО вже зараз?
Чи Європа згодна і далі балакати про "шлях України в НАТО" колись в майбутньому?
показать весь комментарий
14.02.2025 16:05 Ответить
показать весь комментарий
14.02.2025 16:05 Ответить
Хтось може виключати хоч сотні разів, але якщо керівництво України із цим не погодиться, то ніяки підписи КОГОСЬ окрім України без її згоди не зможуть зробити угоду дійсною!!!
показать весь комментарий
14.02.2025 16:06 Ответить
Тут ти правий, через два роки кацапи будуть серти в Берліні і Парижі на головних площах.
показать весь комментарий
14.02.2025 16:34 Ответить
Хоча земразь на все згодна ,вже і рідкоземи віддав безкоштовно американським **********,і українчики мовчать - на все згодні. Будуть скоро служити в армії параші,хто ще не втік.
показать весь комментарий
14.02.2025 16:36 Ответить
Пропонуєш все ж таки втікти всім? А ще скажи навіщо ти використовуєш ,,українчики,, і так як не до себе, а до когось. Це у вас такий пароль ботярський, один одного пізнавати?
показать весь комментарий
14.02.2025 17:37 Ответить
Я теж не розумію про які переговори йдеться далі якщо Україну ще до переговорів вже общипали до гола? На переговорах будуть домовлятися кому Львів і Франківськ віддати?
показать весь комментарий
14.02.2025 16:55 Ответить