13167 посетителей онлайн
6 942 92

Стефанишина подтвердила, что Венгрия заблокировала процесс вступления Украины в ЕС

Стефанишина: Венгрия заблокировала процесс вступления Украины в ЕС

Чтобы заблокировать дальнейшее продвижение Украины на пути к вступлению в ЕС, Венгрия использовала принцип единогласия решений по расширению ЕС.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом рассказала "Европейской правде" в Мюнхене вице-премьер по вопросам евроинтеграции, министр юстиции Ольга Стефанишина.

О проблемах, которые появились в процессе вступления, Стефанишина кратко заявила во время публичной дискуссии на "Украинском ланче", организованном в Мюнхене Фондом Виктора Пинчука.

"Пока мы здесь говорим, одно государство-член блокирует вступительный процесс Украины в ЕС - это произошло буквально вчера", - заявила она, не приведя сначала никаких дополнительных деталей.

Впоследствии, в кулуарах Мюнхенской конференции по безопасности, Стефанишина признала, что речь идет о Венгрии. Ранее медиа со ссылкой на источники уже сообщали, что венгры заблокировали открытие первого переговорного кластера.

"Действительно, коллеги из государств-членов сообщили нам о том, что представители стран ЕС не смогли утвердить официальное приглашение в адрес Украины до открытия первого кластера переговоров о вступлении в ЕС. Как утверждают, Венгрия требует расширить перечень условий, выдвинутых в адрес Украины", - пояснила Стефанишина.

Напомним, сейчас Украина и Евросоюз готовятся к началу практической фазы переговоров; для этого должен открыться кластер "Основополагающие вопросы"(Fundamentals). По стандартной схеме, действующей в процессе расширения ЕС, для открытия Fundamentals государство-кандидат должно согласовать с Брюсселем две "дорожные карты" - по верховенству права (включая также права человека), и по реформе системы госуправления. В дальнейшем выполнение этих дорожных карт будет определять прогресс Украины в переговорах в целом.

Венгрия требует, чтобы в запросе в адрес Украины ЕС добавил требование о подготовке третьего документа - плана защиты национальных меньшинств.

Сейчас из-за этого разногласия движение к началу переговоров полностью заблокировано, ведь без открытия Fundamentals невозможны никакие дальнейшие решения.

Пока неясно, насколько серьезную задержку это может вызвать. Стефанишина на вопрос ЕП воздержалась от прогнозов.

"Мы надеемся, что процесс будет разблокирован в ближайшее время, а пока ждем деталей и готовы объяснить, какие шаги Киев уже предпринимает в сотрудничестве с венгерским меньшинством", - заявила вице-премьер.

Ранее Стефанишина сообщала, что Украина планирует открыть первый кластер переговоров с Европейским Союзом в апреле 2025 года во время председательства Польши.

Топ комментарии
+17
Без усунення від корита цих зелених ненажерливих свиней, нічого позитивного для країни апріорі не може бути.
показать весь комментарий
16.02.2025 09:49
+16
Зато Україна надає транзит російської нафти в Угорщину! Це як ?!За які такі " коврижки"?!
показать весь комментарий
16.02.2025 09:50
+15
Ця дурепа повинна б знати шо нас туди ще ніхто і не запрошував
показать весь комментарий
16.02.2025 09:50
Комментировать
Сортировать:
мадяри.єрмак з рашистською нафтою "дружбою" .вороги України .котрі зробили свою справу...
показать весь комментарий
16.02.2025 09:47 Ответить
Одностайність при розширення ЄС,,, Коли вже розпочнеться процес зменшення ЄС на одну недокраїну.
показать весь комментарий
16.02.2025 09:54 Ответить
Угри заблокували а ця міністерка для чого? - шоб підтверджувати і бабло гребти?
показать весь комментарий
16.02.2025 09:48 Ответить
Ця дурепа повинна б знати шо нас туди ще ніхто і не запрошував
показать весь комментарий
16.02.2025 09:50 Ответить
Дебіл - це ти. Не лише запрошені, а вже і є асоціативним членом ЄС.
показать весь комментарий
16.02.2025 11:34 Ответить
Дурник диванний прокинувся.
показать весь комментарий
16.02.2025 19:04 Ответить
Вона міністр з євроінтеграції. При Янику роздерибанила гроші від Євросоюзу, виділене на євроінтеграцію
показать весь комментарий
16.02.2025 10:30 Ответить
Три тупорилих кацапськиз бота. Україна асоціативний член, Паша-кацап.
показать весь комментарий
16.02.2025 10:50 Ответить
Можно и так прочитать - пашá-кáцап
показать весь комментарий
16.02.2025 15:33 Ответить
Без усунення від корита цих зелених ненажерливих свиней, нічого позитивного для країни апріорі не може бути.
показать весь комментарий
16.02.2025 09:49 Ответить
Якби був Порошенко,Орбан нас більше любив би? Мабуть ще більше б підар Україну ненавидів.
показать весь комментарий
16.02.2025 09:56 Ответить
Якби був Порох, то, принаймі, у владі (в Кабміні, в АП) не було би оцих зелених долбойобів, а були би адекватні переговорщики, які свого часу виклянчили Асоціацію та безвіз, які нам також не хотіли давати.
показать весь комментарий
16.02.2025 10:11 Ответить
Орбан підстила параші, і працює на парашу. Так що міркування про ефективність української дипломатії в порівнянні з баблом пуйла...
А найкращий дипломат в історії України Дещиця з його лозунгом путін - ПУЙЛО!!!
показать весь комментарий
16.02.2025 10:21 Ответить
При Порошенку теж був Орбан. Євроасоціацію і безвіз дали.
показать весь комментарий
16.02.2025 10:32 Ответить
а сексологиню віслюківсько-дЄрьмаківську, направили до Болгарії, щоб ціна на кацапський 12 річний брухт у два рази виросла, а казали, що не має дип. таланту для приниження українців.
показать весь комментарий
16.02.2025 12:05 Ответить
Скоро вже на вас, зебілів, сафарі буде. Я особисто не збираюсь вам нічого доводити на словах. Буду мовчки *******.
показать весь комментарий
16.02.2025 13:45 Ответить
для тебе Порошенко досі президент України.
показать весь комментарий
16.02.2025 10:16 Ответить
ну він більше президент, чим зараз людина, яка схожа на президента
показать весь комментарий
16.02.2025 11:23 Ответить
вже вас зебільних віслюків брали в ЄС і тільки Орбан ліг та своєю тушкою заблокував вхід... Як мене вже дістали ці ***** із сукнарітних та їхній віслюк поводир.
показать весь комментарий
16.02.2025 09:49 Ответить
Зато Україна надає транзит російської нафти в Угорщину! Це як ?!За які такі " коврижки"?!
показать весь комментарий
16.02.2025 09:50 Ответить
Та й не перставала всі останні 10років
показать весь комментарий
16.02.2025 09:52 Ответить
Виправдовуєш Зе?
показать весь комментарий
16.02.2025 09:55 Ответить
Хведорич,,, у тебе хвора уява
показать весь комментарий
16.02.2025 09:57 Ответить
Качаємо вже 60 років, але ти пишеш про 10. З якою метою?
показать весь комментарий
16.02.2025 10:01 Ответить
ти сам думай! Якби того часу Україна перекрила б краник на нафту і газ в Європу - що би сталось з Україною? А сьогодні майже всі країни НАТО та Євросоюзу заохочують Україну до перекриття!
*****, як ви всі, 73/43%зебіли, вмієте викручувати свою брехню на своє виправдання вашого же заробляння на крові.
показать весь комментарий
16.02.2025 10:15 Ответить
хведорич, зробіть скидку)
йому один день. він більше десяти рахувати ще не навчився
показать весь комментарий
16.02.2025 11:24 Ответить
В зародишу треба...
показать весь комментарий
16.02.2025 11:46 Ответить
тренуйтесь: 16.02.2025 10:27
показать весь комментарий
16.02.2025 12:19 Ответить
Як же ти прогиналась перед цією неофашиською державою ,а вони своє роблять, це свої для рашистів в ЄС і НАТО.
показать весь комментарий
16.02.2025 09:51 Ответить
Вже ніхто і нікуди не йде, ні в НАТО, ні в ЄС, ніде нас не хочуть бачити
показать весь комментарий
16.02.2025 09:51 Ответить
Якшо чесно то і не хотіли
показать весь комментарий
16.02.2025 09:54 Ответить
Наразі, ніхто нас там не чекае, орбан в них як пес цепний, коли треба спускають.
показать весь комментарий
16.02.2025 09:52 Ответить
Зеленський заблокував же транзит нафтоньки до уйопшини, так же, - одразу як почув цю звістку, рішуче і потужно?
показать весь комментарий
16.02.2025 09:53 Ответить
"...29 січня 2024 року, керівник Офісу президента https://glavcom.ua/tags/andrij-jermak.html Андрій Єрмак, а також міністр закордонних справ України https://glavcom.ua/tags/dmitro-kuleba.html Дмитро Кулеба розпочали переговори з угорським міністром закордонних справ Петером Сійярто, який прибув до Ужгорода. Про це Єрмак https://t.me/ermaka2022/4289 повідомив у Telegram..." - 3.14здабол налагодив відносини і провів відвертий та конструктивний діалог .
показать весь комментарий
16.02.2025 09:53 Ответить
Друже ти ще віриш цим підорам?
показать весь комментарий
16.02.2025 09:55 Ответить
Це було рік тому. І тоді пішли на якісь поступки. Здається, щось по можливості навчання угорською. Але мад'яри завжди щось знайдуть. Допоможе лише перекриття нафтопроводу Дружба. Хай тоді Фіцо з Орбаном вирішує хто спровокував.
показать весь комментарий
16.02.2025 10:00 Ответить
Кращий засіб захисту нацменшин це переселення їх до Угорщини. Хто не бажає, хай здає угорський паспорт.
показать весь комментарий
16.02.2025 09:57 Ответить
Дякую, ви дуже чемні.
показать весь комментарий
16.02.2025 10:01 Ответить
Ну так не говори дурниць... Навіщо оці провокаційні висловлювання???
показать весь комментарий
16.02.2025 10:03 Ответить
За що ти так угорців любиш? що вони тобі зробили хорошого?
показать весь комментарий
16.02.2025 12:04 Ответить
угорців не існує
Є мадяри
показать весь комментарий
16.02.2025 13:58 Ответить
Кримінальна справа за розкрадання бюджетних грошей відкрита, а вина в нашому невігластві Угорщини.
Спагетті все смачніше.
показать весь комментарий
16.02.2025 09:58 Ответить
У кожного своя торпеда. У зепідарів- безумна, в Євросоюзі- орбаний рот. Всім вигідно тримати таких орбанів і мар'ян безумних мати , заблокував і заблокував , зато нівкого питань нема...
показать весь комментарий
16.02.2025 10:04 Ответить
А Стефанишина это не сестра свина?
показать весь комментарий
16.02.2025 10:07 Ответить
вона стефанІшина!
показать весь комментарий
16.02.2025 10:11 Ответить
Мета Путі, його шавок і виборців ЗЕ! - знищення України. Це щодалі стає ясно.
показать весь комментарий
16.02.2025 10:07 Ответить
Да Украина не входит в "золотой миллиард". Никогда в планах не было чтобы входила и входить не будет. Венгрия-не Венгрия, не важно. Не было бы Венгрии, придумали бы что-нибудь другое чтобы не принять.
показать весь комментарий
16.02.2025 10:07 Ответить
https://t.me/dragonspech/8522 Дмитро Каленчук-Вовнянко, сержант-інструктор пілотів БПЛА в навч.центрі ЗСУ:

Прочитав про Мюнхенську зустріч. Зрозумів що:
а) зустрілися
б) побалакати
в) ні хрена не домовилися

Найбільш продуктивними виглядали - заклик Кличка прийняти Україну до НАТО і наїзд Венса на всю Європу разом (і бляха, він таки правий). Себто, по Кличку ЗЕзурпатор недопрацював, тоді як з Венсом - безидейно.
Венс якщо забажає, попрацює по самому ЗЕзурпатору.
А взагалі - нудно, дівчатка. Поки що підтверджуються мої прогнози - воювати будемо до кінця року, а можливо й наступний. Тобто займатися Зеленському доведеться мобілізацією і економікою. А не тим чим він хоче.
І так. Якщо довго дивитися на Порошенка, можна побачити як він виходить з під санкцій і з під кримінальних справ. Очевидно, часу Порошенко має до біса. Його адвокати - так само.
показать весь комментарий
16.02.2025 10:08 Ответить
Черговий інтернет експерт.
показать весь комментарий
16.02.2025 10:15 Ответить
для таких дебілів, як ти - існують інші. Йди туди на!
показать весь комментарий
16.02.2025 10:16 Ответить
Ми можемо інтернувати угорців в материнську країну якщо вони вважають що їх тут притісняють. Україна не Угорщина і ніколи нею не буде для угорців. Кордон поряд - перейшов і вже там. Свій в дошку та ще й з паспортом і прийнятою Угорщині присягою.
показать весь комментарий
16.02.2025 10:09 Ответить
Шо ти можеш??? ??? Ти ж інвалід--пенсіонер в свої 54роки
показать весь комментарий
16.02.2025 10:12 Ответить
почитай в словаре и попытайся понять разницу между глаголами
интернировать и депортировать
показать весь комментарий
16.02.2025 14:24 Ответить
Нафтопровід теж їм перекрийте, поки вони блокують.
показать весь комментарий
16.02.2025 10:09 Ответить
Коли влада безхребетна тоді всі навкруги витирають ноги об неї!

П.с. Україна далі нафту качає мадярам?!
показать весь комментарий
16.02.2025 10:11 Ответить
Качає! В Європу! Відповідно до договору....
показать весь комментарий
16.02.2025 10:14 Ответить
В місцях компактного проживання українців на території Угорщини, угорці їх успішно мадяризували. Зараз вони хочуть, щоб кожний населений пункт де колись жив хоч один угорець, вважався угорською общиною. А під час угорської окупації, в кожному населеному пункті був начальник мадяр.
показать весь комментарий
16.02.2025 10:48 Ответить
Під час Другої світової війни угорці в складі гітлерівської армії відзначались надлюдською жорстокістю на території України та **********. На вимогу звільненого з під німецької окупації населення в совєцькій армії було видано наказ "Угорців в полон не брати". І це наказ ретельно виконувався всіма національностями СРСР які побачили що творили угорці на окупованих територіях з кацапами та українцями. Угорців, як спдкоємців фашистів, потрібно інтернувати в Угорщину примусово і негайно! Це "п"ята колона". Іх лідер Орбан, який роздав всім угорцям в Україні паспорти. Так само зробив ***** в Криму. І хтось мені скаже що це "дружба"? Ні. Угорці мають бути інтерновані з України, як німці з Австрії після Другої Світової! Після війни німців "денацифікували", а про угорців якось забули і вони так і лишились фашистськими недобитками. Рюкзак на спину, чумодан в одну руку, виродка в другу, угорський паспорт Орбана в зуби і геть з України - кордон поряд! І там вже розвивайтесь національно до повної орбанізації організму...
показать весь комментарий
16.02.2025 20:11 Ответить
В першу чергу Україні потрібно вирішити безпекові питання! В ЄС нас і так ніхто не чекає. Польща вже продемонструвала на яких умовах ми будемо там існувати. Потрібно залучати інвестиції та розвивати власну економіку, не чекаючи на "доброго дядю". Світ цинічний, нажаль...
показать весь комментарий
16.02.2025 10:19 Ответить
Це результат ваших геніальних здібностей. Бикування як політику та дипломатію можуть собі дозволити тільки найпотужніші держави у світі.
показать весь комментарий
16.02.2025 10:25 Ответить
Та не Угорщина зі Словаччиною винні. Це зелена українська влада тисне з усіх ніг на гальма євроінтеграції України.
Стефанишина, подивись у дзеркало.
показать весь комментарий
16.02.2025 10:53 Ответить
ви ж, ****** зелені ублюдки здали мадярам все, що вони просили!! і після цього - "угорщина заблокувала"?!
показать весь комментарий
16.02.2025 11:05 Ответить
От і чудово! Модна не проводити реформи і боротися з корупцією, а потім заявити «нащо нам той ЄС».
показать весь комментарий
16.02.2025 11:11 Ответить
А ви зтакою корупцією, знищенням свободи слова, автократією ,готові до вступу в ЄС?!
показать весь комментарий
16.02.2025 11:11 Ответить
****** они и в африке ******!все эти орбаны,фицо,папы римские и прочая мразота!
показать весь комментарий
16.02.2025 11:11 Ответить
Ой як же файно, що клята угорщина заблокувала вступ диктатури у єс,
зефілітики така країна, що зараз тут будуєтсья, і нахер не здалась у євросоюзі.
показать весь комментарий
16.02.2025 11:20 Ответить
Покійний Степан Хмара сказав уже давно, хто це і чого приліз
показать весь комментарий
16.02.2025 12:17 Ответить
А чому в ту мадярію досі йде раззійська нафта нафтопроводом "дрючба"? Що, хтось сидить на той трубі, а сирський її охороняє?
показать весь комментарий
16.02.2025 11:28 Ответить
Принцип одностайності рішень-це дебілізм ,ноу-хау ЄС .
Цей принцип не має нічого спільного з принципом
демократіі згідно якого меншість підкоряється
більшості .
Принцип одностайності рішень -це ганебна лазівка
для відходу від справедливих рішень .
показать весь комментарий
16.02.2025 12:15 Ответить
А пресуванням опозиції ви собі широкий шлях проклали в демократичну спільноту Європи, правда, маріонетка херова.
показать весь комментарий
16.02.2025 13:28 Ответить
Сам ЕС дает команду Орбану не брать Украину в ЕС...
показать весь комментарий
16.02.2025 13:40 Ответить
Угорщина заблокувала, а Трамп анулював саме ЄС.
показать весь комментарий
16.02.2025 13:56 Ответить
То що роблять зєлєнські слуги в Раді та особисто Лідор має такий результат, що й Угорщині зі Словаччиною не снилось. Вони можуть лише аплодувати.
показать весь комментарий
16.02.2025 14:40 Ответить
Такіж імперці хворі