8330 посетителей онлайн

Пробуют, как гопники, забрать собственность. Я знал о санкциях еще с 2020 года. Зеленский 6 лет меня ненавидит, - Порошенко

СНБО ввел санкции против Порошенко

Власть давно готовилась к введению санкций против Петра Порошенко.

Об этом лидер "Европейской солидарности" Петр Порошенко рассказал в интервью Цензор.НЕТ.

Сам Порошенко отметил, что знал об их подготовке.

"Знал ли я это? Знал. Еще, думаю, с 2020-го и 2021 года. Они жили и мечтали о санкциях. Сначала они хотели это провести через законопроект об олигархах, но сползли, потому что была очень жесткая реакция Венецианской комиссии и Еврокомиссии. Потом они надеялись на эффективность уголовных дел - потому что всякие их идиоты рассказывали, что у них есть тайные, но очень убийственные материалы - только потом один за другим все эти материалы рассыпались.

Я надеялся, что санкций уже не будет, потому что я был убежден, что они себе этим стреляют в ногу...", - отметил Порошенко.

Он также выразил уверенность, что для введения санкций против него нет оснований.

"Санкции являются неконституционными, санкции являются внесудебными. На этих санкциях условным маркером, большими буквами написано: "Ненавижу". Зеленский 6 лет меня ненавидит, президент не имеет права себя так вести.

Вторая позиция - выборы. И его мнение такое: я уже боюсь, что я их не выиграю, и поэтому надо убирать конкурентов или оппонентов. И здесь мы уже не выбираем путей... Скажите мне, пожалуйста, вот кто, какой шпион, когда готовились материалы, написал, что Порошенко запрещено покупать военную продукцию двойного назначения? Кому от этого стало лучше? У нас что, армия всем обеспечена?" - задает он вопрос.

"Они пробуют, как гопники, забрать часть собственности. В первую очередь они пытались отработать Прямой и Пятый канал. По каналам мы готовились и 4-5 лет назад действительно договорились с трудовыми коллективами, что мы им передаем. Мы дали им 10-летний кредит, чтобы они рассчитались за пакет каналов.

Второе - это рейдерство, когда у тебя забирают активы, чтобы не дать возможность финансировать никакие оппозиционные проекты, финансировать избирательную кампанию, давайте называть вещи своими именами", - добавляет Порошенко.

Лидер "Евросолидарности" также отметил, что планирует обращаться в суд относительно законности применения к нему санкций.

Санкции СНБО

12 февраля 2025 года, по данным СМИ, Совет национальной безопасности и обороны принял решение о санкциях против Петра Порошенко.

Впоследствии лидер "ЕС" Порошенко прокомментировал введение против него санкций.

Президент Владимир Зеленский подписал указ о введении санкций против Порошенко, Жеваго, Коломойского, Боголюбова и Медведчука.

Полный текст интервью с Петром Порошенко читайте по ссылке.

Топ комментарии
+60
показать весь комментарий
16.02.2025 15:24
+50
Проголосували в 2019 році за шопопало, а потім «Політика брудна річ…».
показать весь комментарий
16.02.2025 15:17
+44
А уголовные дела, по которым Порох ходил в суды как на работу до февраля 2022? Это были так, шутки? И если бы не грамотные действия его адвокатов и реакция Запада - его давно бы уже прикрыли. Хватит нести бред.
показать весь комментарий
16.02.2025 15:34
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Відволікання уваги,від капітуляції.
показать весь комментарий
16.02.2025 16:14 Ответить
Чого ви ще тут? Наші всі повлаштовувались на Заході нормально, особливих скарг не чув ні від кого. Їдьте поки є можливість, скінчиться все повернетесь.
показать весь комментарий
16.02.2025 16:40 Ответить
Скільки вже вас повилазило, свіжевилуплених під зєрмаківську тему проти Порошенка?
Передай куратору, що дуже помітно грубу роботу.
Ruslana #601225

Мене читають: 0

Я читаю: 0

Реєстрація: 03.02.2025
показать весь комментарий
16.02.2025 17:27 Ответить
показать весь комментарий
16.02.2025 17:37 Ответить
ще раз за зеленського проголосуй
показать весь комментарий
16.02.2025 23:16 Ответить
Я тебе от вже 21-й рік ненавиджу, ще з початку 2000х. А до цього просто не знав про твоє існування бо був занадто малий, так би ненавидів ще раніше.
показать весь комментарий
16.02.2025 16:29 Ответить
к психиатру не пробовал обращаться ?
показать весь комментарий
16.02.2025 16:40 Ответить
а що, тобі допоміг?
показать весь комментарий
16.02.2025 17:17 Ответить
Так чим ти від "Блазня" відрізняєшся? Тільки цілком ница істота неневидить більш достойну, за себе, людину...
показать весь комментарий
16.02.2025 17:02 Ответить
я так розумію тоді виходить пітун достойніший за нас, чи ми його любимо?
показать весь комментарий
16.02.2025 17:15 Ответить
За ВАС? Ні не "достойніший"... Він РОЗУМНІШИЙ"... Бо "сделал вас всех вместе"...
показать весь комментарий
16.02.2025 17:34 Ответить
Ну да, я його ненавиджу, пітуна. Виходить за вашими словами, він достойніший за мене. А ви його ненавидите? Він є достойнішим за вас?
показать весь комментарий
16.02.2025 17:43 Ответить
Саме за те, що він розумніший тебе, і вас усіх, разом з "Блазнем" обдурив і "обвів кругом пальця", ти його і ненавидиш... А не тому, що він - ворог України...
показать весь комментарий
16.02.2025 17:48 Ответить
ой ну я так і знав, що попав на фаната пітуна та сивого
показать весь комментарий
16.02.2025 17:51 Ответить
Ти ще напиши тут, що Путін і Порошенко домовилися "здать" Україну Кремлю...
показать весь комментарий
16.02.2025 17:59 Ответить
Нащо мені писати очевидні речі? Я ж не пишу, що небо синє, вода мокра і т.п.
показать весь комментарий
16.02.2025 18:13 Ответить
Та я з тобою повністю згоден... Ти "цілком очевидно", пишеш "бредятину"...
показать весь комментарий
16.02.2025 19:05 Ответить
Якась тупа каша у вашій голові. Як можна порівнювати ненависть до ворога, окупанта і просто до людини за те, що вона має розум і гідність. Різниці геть не помітно? Чи методичка не дозволяє бачити очевидні речі?
показать весь комментарий
16.02.2025 20:28 Ответить
Дивись не вкакайся, Льоша...
показать весь комментарий
16.02.2025 21:08 Ответить
Олексійович треба бути опозицією, а не створювати кавунізм! А чого ви мовчали, коли в країні просто анархія? З Зе не можна нічого порішать в кулуарах, і будь-які домовленості з ним як з росіянами, не варті паперу на якому написані. Лоялізм до деспотії яку будує Зе колись доведе нас не те що до переслідування опозиції, а взагалі до концтаборів. Якщо цьому не дати відсіч.
показать весь комментарий
16.02.2025 16:37 Ответить
показать весь комментарий
16.02.2025 17:39 Ответить
Бо знав завжди - ніколи блазню не досягти рівня Гетьмана.
показать весь комментарий
16.02.2025 17:05 Ответить
А "правки Лозового" - ці норми, додані у законодавство ще у 2017 році, НІ створюють корупційний шлях, що дозволяє закривати кримінальні справи.

зміни Лозового не мають зворотної дії в часі та застосовуються до справ, початих після введення в дію цих змін. Однак, закон не регулює ситуацій об'єднання кримінальних проваджень, які з'явилися як до, так і після змін.

Справу Татарова закрили 21 квітня 2022 року, оскільки слідчий суддя відмовився продовжувати строки слідства .... винна - норми, додані у законодавство ще у 2017 році

ще у 2017 році ???
показать весь комментарий
16.02.2025 18:00 Ответить
Тут ще окремі індивідууми з твоєї кагали пишуть, що ДНРівське вугілля по трубі гнав... І метан...
показать весь комментарий
17.02.2025 00:40 Ответить
показать весь комментарий
16.02.2025 17:37 Ответить
Я впевнений, що зелений віслюк вирив собі таку глибоку яму, що впавши в неї ніколи звідти не вибереться. Ніколи! Він увійде в історію світу, як самий великий політичний шахрай і телепень, як його права рука Беня, який вкрав найбільше валюти з банку по всьому світу. Не відмиються журнашлюхи і шобла, яка себе назвалша політиками, бо коли закінчиться війна, а вона закінчиться, то пацюків з їх нір будуть витягувати не тільки чесні правоохоронці, а і військові, які втратили своїхх друзів, члени родини, які втратили рідних та дітей і навіть вчителі, яких обдурив зелений хупца зарплатою в 4 штуки та іншим. Рано чи пізно, а відповідати прийдеться.
показать весь комментарий
16.02.2025 17:47 Ответить
Щойно ви прослухали від одноденного акоунта русняву нацистську методичку про царя та "чисті гени", та улюблене русняве - про яйця. Саме русня хворіє на чисті "гени правителя" ще з часів царів, яких і повбивали.
Гени не грають жодної ролі, якщо виховання та принципи відсутні.
показать весь комментарий
16.02.2025 20:14 Ответить
Порох прийняв від яника армію зі 105 тис. осіб, а передав Зєльцману 250 тис. ЗСУ і 50 тис. відновленої Нацгвардії. Давай, пиши ще про підірвані склади, Ок?)))
показать весь комментарий
16.02.2025 20:42 Ответить
Поверни санітарам телефон, опудало...
показать весь комментарий
16.02.2025 20:53 Ответить
Я підтримую Зеленськоно на всі 100%.Справжній патріот своєї країни.
показать весь комментарий
16.02.2025 21:55 Ответить
Casus incurabilis.
показать весь комментарий
16.02.2025 23:23 Ответить
Як тільки відкриють кордони виїдуть всі хто має мізки, бо вже зрозуміли, що таке мудрий нарід і що від нього чекати. Так що не хвилюйтесь більше ніяких майданів не буде, а буде чергова диктатура, ну років через сто спробуєте ще раз
показать весь комментарий
16.02.2025 23:33 Ответить
Та ніхто їх не відкриє навіть після підписання якогось "перемир'я", не панікуйте. Скажу більше, після підписання ЄС зразу ж скасує статус "тимчасового захисту" і соціалку для хохлів)))
показать весь комментарий
08.03.2025 21:58 Ответить
Страница 2 из 2