4961 посетитель онлайн
10 670 123

Украина за время полномасштабной войны потеряла более 46 тысяч военных, - Зеленский

Владимир Зеленский

Президент Владимир Зеленский заявил, что Украина потеряла более 46 тысяч военных за время полномасштабного вторжения.

Об этом он сказал в интервью NBC News, передает Цензор.НЕТ.

Также президент добавил, что еще десятки тысяч военных считаются пропавшими без вести.

"И мы не можем знать наверняка, потому что пропавшие без вести могут быть мертвыми, или они могут быть в плену. И это десятки тысяч. Это правда. Кроме того, есть более 350 000, я думаю, около 380 000, раненых", - рассказал Зеленский.

Он также добавил, что Россия депортировала 19,5 тысяч украинских детей.

Кроме того, нет точных данных о жертвах среди гражданского населения. По словам президента, количество погибших гражданских также может измеряться десятками тысяч.

"Мы не знаем, сколько там погибших, к сожалению, потому что те города, которые мы деоккупировали, в которые мы вошли, мы нашли там массовые захоронения. Они проводят массовые расстрелы, массовые пытки. Знаете, в маленьких городках, где было пару тысяч человек, мы находили по 500 трупов в одной большой могиле", - рассказал Зеленский.

Топ комментарии
+33
Нічого дивного. Воно ж постійно вгашене.
показать весь комментарий
16.02.2025 18:51 Ответить
+24
І ВСІ їх життя на твоєй паскудній душонке, мразота квартальная. ТИ замаран кровю українців з ніг до голови, паскуда шашличная. Тобі НІКОЛИ не відмитись від цього, гнида неголена.
показать весь комментарий
16.02.2025 18:49 Ответить
+23
"а хто не вірить - змінюйте громадянство!"
показать весь комментарий
16.02.2025 18:58 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Вже тількі за цю брехню зеленський повинен нести відповідальність можливо і крімінальну.
показать весь комментарий
16.02.2025 19:43 Ответить
Якщо провести аналіз загиблих по будь якому місту в Україні до числа жителів то отримаєм цифру ьільше 100000 тисяч загиблих
показать весь комментарий
16.02.2025 19:44 Ответить
460 000 тільки вбитими і 1 000 000 пораненими і каліками. Цей клоун, не поважає українців
показать весь комментарий
16.02.2025 19:44 Ответить
Кацапська ботяра, ти дадай ще нулі бо куратор скаже, що погано працюєш
показать весь комментарий
16.02.2025 22:53 Ответить
У руснявого ІПСО свято! Але є одне міркування, брехати перед виборами це гарантія поразки, тому 46т це реальна цифра втрат. Але до неї треба добавити 52т зниклих та 7.5т у полоні. Загалом біля 100т.
показать весь комментарий
16.02.2025 19:53 Ответить
В моєму місті на 35 тис. населення 120 загиблих. В Україні +- в 1000 раз більше, виходить десь 120 тис. лише військових. Скільки цивільних загинуло - одному Богу відомо. Є дані, що лише в Маріутолі 100 тис. загинуло та 30 тис зниклих без вісті.
показать весь комментарий
16.02.2025 19:59 Ответить
Кацапів загинуло майже 900 тисяч ,а українців 47 тисяч , ти що українців за дурнів маєш.
показать весь комментарий
16.02.2025 20:06 Ответить
За 3 года войны ты так и не понял, что потери противника это убитые + раненые.
Прочитай внимательно эту новость:
У 2024 році РФ втратила більше солдатів, ніж за попередні два роки війни, - Сирський
показать весь комментарий
16.02.2025 20:42 Ответить
Правду узнаєм потім.
показать весь комментарий
16.02.2025 20:10 Ответить
З такими заявами може виступати або абсолютно тупе, та те що не має зв'язок з реальністю , обдовбаний в хлам нарколига.
Вибиріть самі, третього не дано...
показать весь комментарий
16.02.2025 20:45 Ответить
Немає довіри. Це лише балачки брехуна.
показать весь комментарий
16.02.2025 20:52 Ответить
И где он солгал? Потеряли более 46 тысяч. Ты считаешь, что менее?
показать весь комментарий
17.02.2025 00:15 Ответить
Вважаю, якщо у військового може бути статус безвісті зниклий то це як пальцем в небо.
А в мирний час перепис з тієї ж причини не проводили. Бо ці данні кажуть гучніше про їхню неспроможність керувати країною.
Чи данні про відсутність укріплень, що прямо залежить від чисельності.
В нас середні числа статистик приводять змішуючи декілька чинників, які мають обраховуватись окремо.
показать весь комментарий
17.02.2025 09:22 Ответить
Він не винен! Як дитя. Що йому пишуть, те і читає, що дають, те і підписує. Ще й неосудний буде. Бо довідку 100% має, що він не відає що творить
показать весь комментарий
16.02.2025 20:53 Ответить
І тому в селах повигрібали усіх чоловіків і твоя зелена ******* збирається завозити сюди бангладешців, бо вже людей немає? "Оні іспарілісь" (с) чи що, довбойоб?! Воно божевільне!
показать весь комментарий
16.02.2025 20:59 Ответить
Мене вразили не цифри. А сама заява. Що це означає ? Дивіться, дорогенькі, як я потужно накерував, що такі "НЕЗНАЧНІ" втрати ! І ні слова, що цього не мало статись !!! Аби ЗСУ мало накази та плани оборони України. Всі на Банковій знали, що вторгнення відбудеться .... після церемонії закриття Олімпіади в Пекіні, і що Сі категорично заборонив ***** розпочати "СВО" до цієї дати. 20 лютого. Та навіть якщо й було б. То ця цифра була б на порядок менша. Тобто, 4-5 тисяч. І кордони України ніхто б не наважився "трішки пєрєдвинуть!!! ??????????"
показать весь комментарий
16.02.2025 21:00 Ответить
Геть цю тваоину зелену.
показать весь комментарий
16.02.2025 21:26 Ответить
куди діваються 30 тисяч бусифікованих щомісяця? чи ця кількість неправдива?
показать весь комментарий
16.02.2025 21:30 Ответить
У такому випадку нащо кожен день проводити мобілізацію?
показать весь комментарий
16.02.2025 22:16 Ответить
Це не його країна, і на кількість втрат Оманському начхати. Для Боневтіка головне гешефт, тому поки і не втік. Яку цифру підсунуть, таку і підпише.
показать весь комментарий
17.02.2025 00:28 Ответить
Страница 2 из 2