4970 відвідувачів онлайн
10 669 123

Україна за час повномашстабної війни втратила понад 46 тисяч військових, - Зеленський

Володимир Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна втратила понад 46 тисяч військових за час повномасштабного вторгнення.

Про це він сказав у інтерв'ю NBC News, передає Цензор.НЕТ.

Також президент додав, що ще десятки тисяч військових вважаються зниклими безвісти.

"І ми не можемо знати напевно, тому що зниклі безвісти можуть бути мертвими, або вони можуть бути в полоні. І це десятки тисяч. Це правда. Крім того, є понад 350 000, я думаю, близько 380 000, поранених", - розповів Зеленський.

Він також додав, що Росія депортувала 19,5 тисяч українських дітей.

Крім того, немає точних даних щодо жертв серед цивільного населення. За словами президента, кількість загиблих цивільних також може вимірюватись десятками тисяч.

"Ми не знаємо, скільки там загиблих, на жаль, тому що ті міста, які ми деокупували, в які ми увійшли, ми знайшли там масові поховання. Вони проводять масові розстріли, масові катування. Знаєте, в маленьких містечках, де було пару тисяч людей, ми знаходили по 500 трупів в одній великій могилі", - розповів Зеленський.

Топ коментарі
+33
Нічого дивного. Воно ж постійно вгашене.
показати весь коментар
16.02.2025 18:51 Відповісти
+24
І ВСІ їх життя на твоєй паскудній душонке, мразота квартальная. ТИ замаран кровю українців з ніг до голови, паскуда шашличная. Тобі НІКОЛИ не відмитись від цього, гнида неголена.
показати весь коментар
16.02.2025 18:49 Відповісти
+23
"а хто не вірить - змінюйте громадянство!"
показати весь коментар
16.02.2025 18:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Вже тількі за цю брехню зеленський повинен нести відповідальність можливо і крімінальну.
показати весь коментар
16.02.2025 19:43 Відповісти
Якщо провести аналіз загиблих по будь якому місту в Україні до числа жителів то отримаєм цифру ьільше 100000 тисяч загиблих
показати весь коментар
16.02.2025 19:44 Відповісти
460 000 тільки вбитими і 1 000 000 пораненими і каліками. Цей клоун, не поважає українців
показати весь коментар
16.02.2025 19:44 Відповісти
Кацапська ботяра, ти дадай ще нулі бо куратор скаже, що погано працюєш
показати весь коментар
16.02.2025 22:53 Відповісти
У руснявого ІПСО свято! Але є одне міркування, брехати перед виборами це гарантія поразки, тому 46т це реальна цифра втрат. Але до неї треба добавити 52т зниклих та 7.5т у полоні. Загалом біля 100т.
показати весь коментар
16.02.2025 19:53 Відповісти
В моєму місті на 35 тис. населення 120 загиблих. В Україні +- в 1000 раз більше, виходить десь 120 тис. лише військових. Скільки цивільних загинуло - одному Богу відомо. Є дані, що лише в Маріутолі 100 тис. загинуло та 30 тис зниклих без вісті.
показати весь коментар
16.02.2025 19:59 Відповісти
Кацапів загинуло майже 900 тисяч ,а українців 47 тисяч , ти що українців за дурнів маєш.
показати весь коментар
16.02.2025 20:06 Відповісти
За 3 года войны ты так и не понял, что потери противника это убитые + раненые.
Прочитай внимательно эту новость:
У 2024 році РФ втратила більше солдатів, ніж за попередні два роки війни, - Сирський
показати весь коментар
16.02.2025 20:42 Відповісти
Правду узнаєм потім.
показати весь коментар
16.02.2025 20:10 Відповісти
З такими заявами може виступати або абсолютно тупе, та те що не має зв'язок з реальністю , обдовбаний в хлам нарколига.
Вибиріть самі, третього не дано...
показати весь коментар
16.02.2025 20:45 Відповісти
Немає довіри. Це лише балачки брехуна.
показати весь коментар
16.02.2025 20:52 Відповісти
И где он солгал? Потеряли более 46 тысяч. Ты считаешь, что менее?
показати весь коментар
17.02.2025 00:15 Відповісти
Вважаю, якщо у військового може бути статус безвісті зниклий то це як пальцем в небо.
А в мирний час перепис з тієї ж причини не проводили. Бо ці данні кажуть гучніше про їхню неспроможність керувати країною.
Чи данні про відсутність укріплень, що прямо залежить від чисельності.
В нас середні числа статистик приводять змішуючи декілька чинників, які мають обраховуватись окремо.
показати весь коментар
17.02.2025 09:22 Відповісти
Він не винен! Як дитя. Що йому пишуть, те і читає, що дають, те і підписує. Ще й неосудний буде. Бо довідку 100% має, що він не відає що творить
показати весь коментар
16.02.2025 20:53 Відповісти
І тому в селах повигрібали усіх чоловіків і твоя зелена ******* збирається завозити сюди бангладешців, бо вже людей немає? "Оні іспарілісь" (с) чи що, довбойоб?! Воно божевільне!
показати весь коментар
16.02.2025 20:59 Відповісти
Мене вразили не цифри. А сама заява. Що це означає ? Дивіться, дорогенькі, як я потужно накерував, що такі "НЕЗНАЧНІ" втрати ! І ні слова, що цього не мало статись !!! Аби ЗСУ мало накази та плани оборони України. Всі на Банковій знали, що вторгнення відбудеться .... після церемонії закриття Олімпіади в Пекіні, і що Сі категорично заборонив ***** розпочати "СВО" до цієї дати. 20 лютого. Та навіть якщо й було б. То ця цифра була б на порядок менша. Тобто, 4-5 тисяч. І кордони України ніхто б не наважився "трішки пєрєдвинуть!!! ??????????"
показати весь коментар
16.02.2025 21:00 Відповісти
Геть цю тваоину зелену.
показати весь коментар
16.02.2025 21:26 Відповісти
куди діваються 30 тисяч бусифікованих щомісяця? чи ця кількість неправдива?
показати весь коментар
16.02.2025 21:30 Відповісти
У такому випадку нащо кожен день проводити мобілізацію?
показати весь коментар
16.02.2025 22:16 Відповісти
Це не його країна, і на кількість втрат Оманському начхати. Для Боневтіка головне гешефт, тому поки і не втік. Яку цифру підсунуть, таку і підпише.
показати весь коментар
17.02.2025 00:28 Відповісти
Сторінка 2 з 2