10399 посетителей онлайн
2 868 43

Украина производит 30% вооружения. Пока мы не в НАТО, будем рассчитывать на себя, - Зеленский

Украинские снаряды

Сейчас Украина производит 30% вооружения, необходимого для оборонных нужд страны.

Об этом сегодня на пресс-конференции рассказал президент Украины Владимир Зеленский, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на ZN.ua.

Он подчеркнул, что этого "недостаточно, но это очень немало".

По его словам, это больше, чем любая другая страна Европы производит отдельно. Президент отметил, что после завершения войны Россия останется соседом Украины, поэтому производство вооружения придется увеличивать.

"Пока мы не в НАТО, мы будем рассчитывать на себя и на партнеров, но на себя - ключевое. И поэтому будем увеличивать собственное производство. Дроны, РЭБы, артиллерия - прежде всего", - подчеркнул президент.

Топ комментарии
+14
Ну то гепнеш себе бракованою міною по голові,телепень.
показать весь комментарий
19.02.2025 14:04
+10
Порошенківським Нептуном. До чого тут лайно зелене?
показать весь комментарий
19.02.2025 14:18
+8
Покажи хоч одну крилату чи балістичну ракету, яка долетить до кре мля, клоун махровий
Зброю воно виробляє власну
показать весь комментарий
19.02.2025 14:15
Комментировать
Сортировать:
Трамп спить, можна погундіти. Україна виробляє більше ніж весь ЄС виходить?
показать весь комментарий
19.02.2025 14:03 Ответить
Ну то гепнеш себе бракованою міною по голові,телепень.
показать весь комментарий
19.02.2025 14:04 Ответить
Лучше частями руснявого реактора. Так надежнее.
показать весь комментарий
19.02.2025 14:12 Ответить
На папері всі пʼятсот сто тисяч відсотків. А реально Макс 10 відсотків.
показать весь комментарий
19.02.2025 14:05 Ответить
Яке в ***** НАТО? Забудь! Бо Тампон каже,що Україна агресор,а Засрашка жертва! Скоріше Засрашку приймуть в НАТО!
показать весь комментарий
19.02.2025 14:06 Ответить
Ви міни (Карл!) на фронт не здатні зробити, ви за 3 роки не зробили ні аналог шахеда, ні дальнобійні ракети, ні ППО - що ви взагалі 30% виробляєте? Лопати кулеби?
Боже, Україні просто кінець з цим самодуром, воно ідіот. Абсолютний.
показать весь комментарий
19.02.2025 14:06 Ответить
Свэта, чим топили руцький чорноморський флот?
показать весь комментарий
19.02.2025 14:17 Ответить
Порошенківським Нептуном. До чого тут лайно зелене?
показать весь комментарий
19.02.2025 14:18 Ответить
Для початку хоч би знала, що шоколадний в 2014 році цю програму закрив і лише в 2016 році туртошка домігся її поновлення. Чула дзвін та не знаєш, де він.
показать весь комментарий
19.02.2025 16:08 Ответить
таке як міни? то може краще купувати, хоч ЗСУ не постраждають.
показать весь комментарий
19.02.2025 14:07 Ответить
Все вірно - нехай амери там спілкуються з ким завгодно - нам своє робити і сподіватися можем лише на себе !
показать весь комментарий
19.02.2025 14:07 Ответить
Головне тепер, щоб була зброя, яку можна придбати на кошти ЄС, які він виділяє і виділятиме. А ця зброя, в наявності, є тільки в США. Найвеличніший правитель світу казав, що за гроші ЄС зброю нам продасть, якщо вони захочуть її придбати для України. Так нехай платять одразу США гроші і зброя буде нам постачатися, як раніше, а може швидше. Для Трампа гроші - це головне. Він і свого друга путіна за гроші продасть)) так що нехай домовляються з ЄС, щоб вони виділяли на це більше коштів. Не 6 мільярдів, а 60.
показать весь комментарий
19.02.2025 14:08 Ответить
Остальные 70%- это асфальт и гундосые видосики после "медицинской" конопли.
показать весь комментарий
19.02.2025 14:09 Ответить
Як справи з покаранням тих, хто виготовив і тими, хто не перевірив та відправив на фронт браковані міни?....
показать весь комментарий
19.02.2025 14:12 Ответить
- приблизно так само , як і з постачальниками неякісного одягу , взуття та харчів ...
показать весь комментарий
19.02.2025 14:15 Ответить
Тоді нам партнери не потрібні....5-6 менеджерів впораються...без сумніву..
показать весь комментарий
19.02.2025 14:17 Ответить
показать весь комментарий
19.02.2025 14:14 Ответить
Покажи хоч одну крилату чи балістичну ракету, яка долетить до кре мля, клоун махровий
Зброю воно виробляє власну
показать весь комментарий
19.02.2025 14:15 Ответить
Как раз с видосиками и с фоточками проблем нет. Проблемы с применением. Мы слышим о них с зимы 22\23.
показать весь комментарий
19.02.2025 14:22 Ответить
А яка "потужна" презентація була...
показать весь комментарий
19.02.2025 16:21 Ответить
Скільки ботів повилазило на приємну новину
показать весь комментарий
19.02.2025 14:15 Ответить
Патріоти проти математики . Хто кого ?

Задачка

Народ України в 2014 - 49 мільйонів, в 2025 - 30-32 мільйони . Населення РАБсійської ********* - 2014 - 145 мільйонів, 2025 - 145 мільйонів .

Питання - скільки потрібно НАОБІЦЯТИ народу мільйонів дронів і скільки випросити МІЛЬЯРДІВ допомоги ,щоб остаточно перемогти ?
показать весь комментарий
19.02.2025 14:19 Ответить
То такі спеціальні "голосувальні" мільйони на болотах, живих там удвічі менше.
показать весь комментарий
19.02.2025 16:23 Ответить
Я воював,воював у піхоті,вбив двох кацапів,мені вже за 50 років,я не знаю про що вони там домовляться,але якщо кацапа побачу-вб'ю,навіть брата жінки та свого двоюрідного,які там живуть.
показать весь комментарий
19.02.2025 14:21 Ответить
ттссс.....
не треба так волати, про це.
тихесенько прийшов, тихесенько зробив, тихесенько пішов.
тобі ж не медалька потрібна, а справедливість.
показать весь комментарий
19.02.2025 14:27 Ответить
тобі порох казав озброювати ЗСУ відразу після виборів
казав кожен день на протязі 2,5 років
ти заберав гроші у МО і витрачав на дороги та ще хузнакуда
зараз на твою опу йде 10 млн грн в день в день
на що, *****???
куда йдуть ці кошти????
те що не на зброю, це 1000%
показать весь комментарий
19.02.2025 14:21 Ответить
Так це ж Порошенко у всьому винен, хіба ні?
показать весь комментарий
19.02.2025 16:25 Ответить
Не можна ставити особисті образи вище за державні інтереси. Допомога США і Європи неоціненна і без неї прийшов би повний пистець, це факт

Другий факт, що радянське озброєння не тільки своє, а й країн колишнього східного блоку здебільшого витратили. У будь-якому разі потрібно переходити на натовські стандарти і зараз уже переходимо

І третій факт, що через корупцію та інше багато випускають браку - міни, гранати не тієї системи, мівіною забиті та інше.

І четвертий факт (через ту ж саму корупцію) цифри про своє озброєння можуть бути сильно завищеними, тому що примудряються навіть безоплатну допомогу протягнути за кошторисом як власного виготовлення або придбання...
показать весь комментарий
19.02.2025 14:23 Ответить
Справедливості ради, не було ніяких гранат з мівіною, то був прикіл від військових, то тротил такий порошковий, вже цей фейк розвінчали
показать весь комментарий
19.02.2025 14:33 Ответить
У наших умовах прикол, м'яко кажучи, тупуватий вийшов
показать весь комментарий
19.02.2025 16:02 Ответить
якби ми виробляли хочаб 20% всього необхідного озброєння (не тільки ***********), то це вжеб було чудо з чудес, але реальність така, що навіть той самий HIMARS без сполучених штатів стріляти не буде, а без потужної ракети, робота по тилам буде просто 0, те саме і з петріотами.
показать весь комментарий
19.02.2025 14:31 Ответить
А ШИСТЬ років під час війни, ти, скотиняка неголена та воровита, на шо розраховувала?
показать весь комментарий
19.02.2025 14:34 Ответить
Ух як цензор-спільнота "любить" зеленського , мама в дитинстві його так не любила.
показать весь комментарий
19.02.2025 14:37 Ответить
Війна завдала Україні збитків на $320 мільярдів, з яких $120 мільярдів - це прямі втрати українців, а ще $200 мільярдів - допомога від США та Європи, - заявив Зеленський.

Але варто розуміти, що ці $120 мільярдів ( 30%) - це не витрати на озброєння, а руйнування інфраструктури, житла, підприємств, економічні втрати та інші наслідки війни. Це знищені міста, розбомблені заводи, ДніпроГЕС, втрачений бізнес.
показать весь комментарий
19.02.2025 15:17 Ответить
зі 120мм мінами ні ху...ово так на себе розрахували...
показать весь комментарий
19.02.2025 16:00 Ответить
О,уже 30%,а было пару недель назад 40%.
показать весь комментарий
19.02.2025 16:20 Ответить
Давно пора.