11406 посетителей онлайн
14 285 179

Надо прекратить общение с США в формате стадиона, - Порошенко

Порошенко о переговорах с Трампом

Петр Порошенко на фоне резкого обострения в отношениях между властями Украины и администрацией президента США Дональда Трампа призвал перейти от эмоций к рациональным действиям, чтобы преодолеть опасный для Украины международный кризис.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу "ЕС".

"Как политик очевидно я должен был бы присоединиться к мощному хору критики в адрес Трампа, чтобы снять свою порцию сливок. Но как государственный деятель считаю нужным предложить перейти от бурных эмоций к здравомыслящему рацио. Пора наконец начинать взрослый разговор и делать анализ ситуации, чтобы понять, как нам преодолеть кризис в отношениях с нашим основным стратегическим партнером - Соединенными Штатами Америки. Они остаются для нас ключевым звеном спасения государства. И мы рискуем это партнерство потерять. А это, в свою очередь, существенно усложнит положение Украины в войне с Россией", - считает политик.

"И Макрон, и Стармер, и в конце концов сам Зеленский признали, что без Америки выиграть невозможно, потому что придется неуместными рейтингами сбивать баллистику. Итак, на фоне всего сказанного нам нужен ответ на вопрос, как спасать ситуацию и что Украине делать. Поражает, как показательно и очень быстро перешли от стратегии и плана победы к замерам рейтингов, которые являются десятым вопросом, что, к большому сожалению, почему-то стало главным", - констатирует Порошенко.

  • "Первое, что надо сделать, - прекратить общение с американцами в формате стадиона, потому что эта перепалка идет точно не на пользу Украине, какими бы красноречивыми ни были аргументы. Дискуссия с Трампом требует дипломатического мастерства, терпения, тишины, достаточных для того, чтобы не рефлексировать на каждое его заявление. Я с ним работал три года и я знаю, о чем говорю. Вдумайтесь, как филигранно руководители Канады, Мексики, Дании и даже Панамы добились своего в диалоге с Трампом после его потрясающих сенсационных заявлений. Посмотрите, как аккуратно ищет к нему подходы президент Франции. Все они умеют держать эмоции в руках", - замечает Порошенко.
  • "Во-вторых, власти следует провести работу над ошибками и разобраться, кто из пяти-шести "мощных" менеджеров не менее "мощно" провалил развитие отношений с новой американской администрацией. Кто вместо того, чтобы навести мосты, их сжег? И теперь проблемы власти в коммуникациях с Вашингтоном стали проблемой всей нашей страны", - говорит лидер партии "ЕС". "Наша команда еще в октябре, ноябре, декабре и январе предупреждала об этих проблемах коммуникации украинской власти с командой Трампа. Нас не только не услышали, а даже продолжали пытаться блокировать парламентские поездки оппозиции", - напомнил Порошенко.
  • "Третье: именно поэтому следует сформировать круг профессиональных переговорщиков как для переговоров с США, так и с Евросоюзом, роль и значение которого очевидно растут. Хотя я не вижу даже теоретической возможности, когда Евросоюз при всем уважении смог бы нам в полной мере поставлять те объемы оружия, которыми нас обеспечили Соединенные Штаты. Если у власти есть расчеты, пусть покажет и успокоит общество", - отмечает Порошенко.
  • "В-четвертых, надо увеличивать роль межпарламентской дипломатии и вообще роль парламента. Я готов ехать хоть в Брюссель, хоть в Вашингтон, чтобы спасать ситуацию. И это должны быть другие депутаты, профессиональные дипломаты-тяжеловесы, авторитетные представители гражданского общества. Посмотрите, каких мастодонтов повыставляли в переговорные группы американцы и россияне", - отмечает пятый президент. "Несмотря на то, что своими антиконституционными санкциями Зеленский ставит под угрозу срыва мою программу финансовой частной поддержки Вооруженных Сил (хотят заблокировать незаконно и внесудебно как платежи, так и оборонные закупки), за прошедшую неделю я побывал на двух направлениях фронта, под Покровском, и под Курщиной. Считаю, что назрел вопрос о немедленной встрече Президента, военного руководства с лидерами парламентских фракций. Потому что ситуация на фронте так же очень сложная, и если это умножить на геополитические вызовы, риски и проблемы, то она может развиваться крайне неблагоприятным образом", - предостерегает Порошенко.
  • "И наконец о главном. Монополия на власть Офиса над лишенным субъектности парламентом полностью себя исчерпала. Нам сегодня нужны усиление и новое качество внутреннего единства. Время слов прошло. Вместо деклараций, видосиков нужны действия. Очевидна необходимость создания коалиции правительства национального единства с профессиональными министрами, выбросив сейчас из сотрудничества пятую колонну кремля - ОПЗЖ. Уберите язык единого марафона, начните честный разговор с обществом, потому что именно политика бравады и непрофессионализма нас привела к тому, где мы сейчас находимся. Все это только усилит страну, усилит единство украинцев, что особенно важно в условиях, когда у нас нет возможности провести выборы, пока нет мира", - отмечает Порошенко.

"Итак, ответом на кризис должны быть выводы и изменения. Нам критически важен профессиональный подход к дипломатии и управлению страной. Угроза суверенитету и государственности критическая, поэтому действовать надо быстро. Времени на ошибки больше нет. Надо наконец прекратить терять людей, территории и время", - резюмирует Порошенко.

Топ комментарии
+50
В політиці повно дибілів це не є приводом так само себе поводити. Порошенко дійсно дипломат та політик.
показать весь комментарий
20.02.2025 20:07
+36
Браво, те що я писав, а мене мало в фсбшники не записали. Я казав, досить гавкати один на одного через океан.
показать весь комментарий
20.02.2025 20:03
+35
Петр Алексеевич, кому вы это рассказываете ? 73% шаурма, поржать, пожрать, и шашлыки в мае.
показать весь комментарий
20.02.2025 20:06
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
«Якби ми були тотально корумповані, ми б програли війну відразу. А цього не сталося, - значить, не така вже і наскрізь просочена корупцією країна, як багато хто вважав. Так, у нас є корупція, але не в таких масштабах, як дехто там говорить і намагається всіх переконувати».

Саме усвідомлення цього та передусім військова спроможність українців змусили європейців інакше подивитися на Україну і суттєво просунутися в євроінтеграційних питаннях.
показать весь комментарий
20.02.2025 20:31 Ответить
Общаться с такими типами как Трамп нужно на понятном им языке, твёрдо, жёстко, не переходя на личности. Ведь весь бред Трампа опровергается очень легко и доказательно, так и надо действовать.
показать весь комментарий
20.02.2025 20:20 Ответить
А за результатами такого"общенія" - ви чим ракети збивати будете? Трамп може собі дозволити бути таким, який він є, але країна у війні , щоб вижити ( я вже про перемоги за два-трі дня не говорю) - повинна керуватися розумом, професіоналізмом і кожний раз питати: а що на виході?? Ну, поговорить Зеленський на понятном Трампу язике і шо ? - нам більше зброї дадуть, грошей- і з чого б це??? Порошенко говорить правильно - емоційність у політиці - це зло, а непрофесоналізм нашого керівництва - це пряма дорога до шашликів на всій територіі України. Окремо хочу нагадати, що Порошенко якось з Трампом домовлявся, і зброю та військову допомогу той надавав. То може , пора вже з Порошенко домовлятися - ідея Національного уряду порятуку ( причому не з ОПЖЗ) вже давно повинна була стати реальністю.
показать весь комментарий
21.02.2025 08:46 Ответить
Порошенко дипломат, я розумію. Ось він сказав про Мексику, Канаду і Панаму які, мовляв, домовились з Трампом без крику. Вони просто відмовили йому. І все. Більше він їх не турбує. Те саме зробила і наша влада. Але тут якийсь дивний інтерес виключно до нас у Трампа. Цей інтерес в свою чергу співпадає з хатєлками *****. Так що в нашому випадку хоч тихо відмовляй, хоч галасуй ця солодка парочка буде перти своє. З такими особами як ***** й Трамп працює тільки пі с дюліна, якої, нажаль, у нас немає.
показать весь комментарий
20.02.2025 20:21 Ответить
Нічого вони не відмовили. Якраз навпаки, домовилися з Трампом.
показать весь комментарий
20.02.2025 20:50 Ответить
Про що домовились. Про передачу Панамського каналу чи включення Канади в США? Єдине чого домігся рудий Трамп це перейменування на картах Гугл Мексиканської затоку на Американську. І то тільки в США. Йому потішили его. Як малі дитині чи старому імбецилу. Це коштувало 10 доларам платні програмісту який за одну хвилину вбив нову назву на картах.
показать весь комментарий
20.02.2025 21:02 Ответить
Ідіот. Про підсилення кордону, боротьбу з мігрантами і наркотрафіком. Панама розірвали проект з Китайцями. Ну які ж ви тупі, що приймайте за чисту монету трамповські клікбейти про "Штат Канада" та решту. А тупих не шкода.
показать весь комментарий
20.02.2025 21:08 Ответить
Так, я тупий. Я сприймаю погрозу як погрозу. То й вимоги до України щодо надрів є клікбейтом? а не реальною погрозою? Трамп про Гренландію шуткував чи про повернення Панамського каналу у власність США? І як погодилась Данія на подібну пропозицію?
показать весь комментарий
20.02.2025 21:14 Ответить
Кажуть, що ще не домовилися. І сума претензій Трампа вже знизилася до 115 млрд. Із списку "бажань" Трампа виключили інфраструктуру, порти, аеропорти, газогони та інше. Звичайна торгівля. Трамп хотів наскоком "на лоха" - не вдалося. Тепер більш реалістичні пропозиції, хоча він шантажує, що заборонить Європі купляти американську зброю для України.
показать весь комментарий
21.02.2025 12:32 Ответить
Щоб не казали на Порошенко.. але у всіх випадках, як державник він один з кращих...а може і кращий!
показать весь комментарий
20.02.2025 20:21 Ответить
От що заважало ППО, маючи всі важелі влади, не допустити фсб Буратіно до виборів? Сподівався, що ВОНО не пройде?
показать весь комментарий
20.02.2025 20:21 Ответить
Он верил в украинский народ...
показать весь комментарий
20.02.2025 20:37 Ответить
Порошенко не закривав неугодн1 йому телеканали,як наш бурат1но...
показать весь комментарий
20.02.2025 22:03 Ответить
він би закрив але у ПОРОХА не було більшості у ВР
показать весь комментарий
21.02.2025 06:31 Ответить
Я якщо людину пре після порошку, як тут стримаєшся? А ще оточення нашіптує - Вова ти світовий лідор, найтотужніший в нашій Галактиці...
показать весь комментарий
20.02.2025 20:23 Ответить
Канада і Мексика пошли на угоду, і Трамп призупинив мита. Панама вийшла з договору з Китаем.
показать весь комментарий
20.02.2025 20:51 Ответить
Перепрошую. Помилився.
показать весь комментарий
20.02.2025 20:57 Ответить
Конкретно з чим погодились канадці?
показать весь комментарий
20.02.2025 21:04 Ответить
Підсилення захисту кордону, боротьба з мігрантами і наркотрафіком.
показать весь комментарий
20.02.2025 21:05 Ответить
Мексиканці погодились відправити 10 тисячні сили на кордон, які по факту в них і так там знаходились. Трампа проперло, мовляв, як я їх нагнув.
показать весь комментарий
20.02.2025 21:06 Ответить
Те саме з Канадою. І там і там просто гасла- ,,усіліть, увєлічіть, достічь висот,,
показать весь комментарий
20.02.2025 21:07 Ответить
Вас спеціально під теми заряжають на цей сайт відділеннями, а то й взводами, русваєнний ти наш?
показать весь комментарий
20.02.2025 21:18 Ответить
Не там вони находилися. Трамп не дарма наїхав на Мексика, тому що та ніяк не реагувала не нелегалів. Плюс, боротьба з наркокартелями.
показать весь комментарий
20.02.2025 21:10 Ответить
і що змінилось ?

.
показать весь комментарий
20.02.2025 21:32 Ответить
Він має рацію.Надто довго Верховний Головнокомандувач зі своїм "офісом простих рішень" літав в хмарах ілюзій,а на землі справи розвалювалися і все зайшло в глухий кут.Три роки носилися з кримськими платформами, самітами миру, безпековими угодами,планами,сварилися з партнерами, і не змогли встановити контакти з американцями. Де всі ці формули миру і плани незламності? Навіть Зе вже про них не згадує, а скільки втрачено часу.
показать весь комментарий
20.02.2025 20:28 Ответить
А бюджетного бабла скільки розтранжирено на ті нікчемні поїздки?
показать весь комментарий
20.02.2025 21:58 Ответить
Поки дурень при владі у сша, краще геть не спілкуватися з ним. Як говорить українське прислів'я :"Зв'яжись з дурнем, сам дурнем станеш".
показать весь комментарий
20.02.2025 20:29 Ответить
показать весь комментарий
20.02.2025 20:29 Ответить
Такий розумний аж страшно. Пам'ятаю як Петька їздив до Тампона то їх цепками помічники тримали і дивились один на одного як собака на вовка. В ітозі ледве ледве з Тампона видавили аж 100 джавелінів і то завдяки тому що в оточенні Тампона тоді були проукраїнські республіканці
показать весь комментарий
20.02.2025 20:31 Ответить
а що видавив потужний гундос?
показать весь комментарий
20.02.2025 21:44 Ответить
А гундосе поки тільки гавкає, як моська на слона, та свої рейтинги замірює, бо то ж для нього найголовніше.
показать весь комментарий
20.02.2025 22:00 Ответить
Петька,-це напево тв1й сус1д по канал1зац1йному люку...
показать весь комментарий
20.02.2025 22:12 Ответить
Тобто, наскільки зрозуміло, Олексійович пропонує все-таки йти на переговори.
показать весь комментарий
20.02.2025 20:36 Ответить
Выбор очевиден, Когда нет выбора
показать весь комментарий
20.02.2025 20:38 Ответить
Вони вміють тільки так... На жаль...
показать весь комментарий
20.02.2025 20:38 Ответить
ну вони ж кончені...
показать весь комментарий
20.02.2025 20:39 Ответить
А це Зеленскький винен що трамп дебіл? Петро Ляксієвич досі політики "розділяй та властвуй" ви зараз на користь ворогів цю заяву робите.
показать весь комментарий
20.02.2025 20:40 Ответить
Такий вишуканий, тонкий натяк.
Браво, Петре
показать весь комментарий
20.02.2025 20:41 Ответить
Так а Ви пане Порошенко за вибори під час війни, чи проти? Ви за ту пропозицію, що Трамп запропонував щодо українських ресурсів? Мені не подобаються санкції проти Вас і ЗЕ команда мені теж не подобається. Але щось Ви забагато зараз про вибори говорите. Як на мене - не на часі. Як простому українцю мені подобається наступний план: припинення війни, гарантії безпеки для України на 5 років, нові вибори, новий Президент підписує угоду про глобальну безпеку для України. Все решта - це не плани в інтересах України. Це навіть не плани в інтересах Європи.
показать весь комментарий
20.02.2025 20:51 Ответить
Читай що він написав.
показать весь комментарий
20.02.2025 20:57 Ответить
Дуже смішно, наприклад Іран з ядерними ракетами нападає на Ізраїль, і Ізраїль просить Вас підписати з ним гарантії безпеки для нього, щоб Ви пішли воювати з Іраном і ще й оплатили це. З якого дива? Ну наприклад євреї ж страждали у Другу Світову. Або Тайвань, або Південна Корея. Гарантії безкоштовними не бувають.
показать весь комментарий
20.02.2025 21:05 Ответить
Так, згодний, не бувають. Тоді хай в одному документі все і прописують - ми вам захист, а ви нам ваші копалини. А не так, що ви нам ваші копалини, а про захист потім поговоримо.
показать весь комментарий
20.02.2025 21:25 Ответить
Він свою позицію вже прояснив, і Залужний теж, до речі. Просто читати можна ж не тільки цензор
показать весь комментарий
20.02.2025 22:02 Ответить
Порадьте, будь ласка, що ще почитати.
показать весь комментарий
20.02.2025 22:13 Ответить
так фофан напідписував штук двадцять ..глобальних .. ..угод.. з багатьма державами --- збирав саміти миру . ляпав про ..план перемоги.. і в підсумку пшик і мильна бульбашка . а по народному плив плив а біля берега всрався . тому що трампакс навіть не запросив сибігу на зустріч в ер ріяді -- це приниження нижче плінтуса . цей рудий нарцис як керівник найпотужнішоі держави планети просто бовдур у великій політиці . з такими підходами ***** його переграє з сухим рахунком . у першу каденцію у трампа був помпео . дуже мудрий політик який бачив набагато вперед а зараз долбойоб джей венс такий же дятел як і трамп
показать весь комментарий
21.02.2025 06:48 Ответить
ягель жуй підар
показать весь комментарий
20.02.2025 21:58 Ответить
Мудрий нарід повірив у байки про "агента Мальвіну" і привів до влади маріонетку Ермака.

Тепер мудрий нарід починае вірити в те що США наш ворог і бажає розісратися з США.

Пубертатні дебіли що ніяк не подорослішають.
показать весь комментарий
20.02.2025 20:54 Ответить
Ворог не США, а конкретно Трамп та його команда. А ще, на слові пубертантний ти кончаєш чи що? Бо занадто в твоїх текстах його.
показать весь комментарий
20.02.2025 21:21 Ответить
Порошенко натякає що без США Україна отримає цих-во на порядок більше ніж зараз, а українці і далі поводяться як наче їм усі завинили. Дудаєв намагався заручитися підтримкою США, не зміг, і де тепер Дудаєв і Чечня
показать весь комментарий
20.02.2025 20:54 Ответить
Коли не буде ракет для Петріотів, то для більшості гавкаючих таки дійде вся суть загрози. Звичайно, залишиться і група вірунів - все збито все відбито і банка огірків.
показать весь комментарий
20.02.2025 21:04 Ответить
Це було вже, вижили.
показать весь комментарий
20.02.2025 21:18 Ответить
Мова не тільки про чиєсь життя, а критичність тих об'єктів та їх функцію в обороні. Хоча якщо це потрібно пояснювати, то справи кепські.
показать весь комментарий
20.02.2025 21:26 Ответить
Ось воно що
показать весь комментарий
20.02.2025 21:06 Ответить
А Зеленському розміновувати Чонгар
показать весь комментарий
20.02.2025 23:28 Ответить
Можно перед рыжим чучелом хоть на коленях ползать, ничего это не изменит. Потому что оно уже давно на крючке у ***** и никогда проукраинским не станет. Никакая дипломатия уже тут не поможет, только терять время и самоуважение. Надежда только на самих себя, на Европу, отчасти на Конгресс, который пока еще не стал протрамповским.
показать весь комментарий
20.02.2025 21:16 Ответить
.
показать весь комментарий
20.02.2025 21:18 Ответить
Проф. політика і дипломата відразу видно. Це вам не криворагульське самодурне бидло, зелену сраку якому почало стадо активно вилизувати. бо потужного лідора Трамп обізвав.
показать весь комментарий
20.02.2025 21:22 Ответить
казати нема кому ... 🤡 робить свою справу ,як патрушев замовив !!! Das ist alles . Vielen Dank.
показать весь комментарий
20.02.2025 21:31 Ответить
@ Всем кто сталкивается с Трампом нужно избрать тактику Ким Чен Ына. Улыбаться, жать руки, писать письма, соглашаться, но нихуя не делать. Полный игнор. Трамп слабак. Громко кричит, шумит, но когда его игнорируют, тихо залазит под шконку.
показать весь комментарий
20.02.2025 21:34 Ответить
+💯!

Порох прямо це сказав на прикладах Еквадора, Мексики, Канади, Панами...

чорти б вас, ЗЄльоних забрали !
як можна бути настільки тупими ?

Трамп і його банда просто підловили ЗЄлібоба на честолюбстві
після свого провалу переговорів з кацапами

.
показать весь комментарий
20.02.2025 21:43 Ответить
"Загроза суверенітету і державності критична, тому діяти треба швидко. Часу на помилки більше немає. Треба нарешті припинити втрачати людей, території і час", - резюмує Порошенко.

Порох прямо сказав, що Україна на грані краху і треба якнайшвидше йти на переговори.
показать весь комментарий
20.02.2025 22:28 Ответить
В Пупса є ядрьона бонба і на нього ніхто не напав. Тому він може всіх ігнорувати. Навіть Трампа.
показать весь комментарий
20.02.2025 22:25 Ответить
коли зе підпис поставить, це вже не відкатиш. А вони за підписом приїхали....
показать весь комментарий
20.02.2025 23:47 Ответить
Так. Тому Зеленський буде намагатись морозитись до трампівського дедлайну № 1 - спільного християнського Великодня, а може і до ************ № 2 - "дня пабєди".
показать весь комментарий
20.02.2025 23:53 Ответить
за горло беруть. Он годину часу давали. Зараз добу дадуть
показать весь комментарий
21.02.2025 01:27 Ответить
Позиция государственника, дипломата, профессионала, патриота. Поклонная благодарность Вам, уважаемый Петр Алексеевич! Хочу верить, что Вас услышат, сработает инстинкт самосохранения. Слава Украине!
показать весь комментарий
20.02.2025 21:42 Ответить
Розумні робочі пропозиції.
показать весь комментарий
20.02.2025 22:44 Ответить
в чомусь він правий, а в чомусь лукавить.
У випадку Канади, Мексики, Данії і навіть Панами мова йшла про мита і всяку лабуду.
трампу пояснили, що мита - штука взаимоострая, і нема проблем з митами - зеркальні мита проти сша йдуть одразу. Схаменувся.

Що ми можемо сказати на його забаганки?? хай нам дасть взамін свої ресурси? поверни яз?? що??
показать весь комментарий
20.02.2025 23:50 Ответить
не треба займатися віктімблеймінгом і винуватити жертву.
Україна і зеленський не винуваті анітрохи що трамп є*анутий.
а те що є*анутий ано чи пізно домахається до когось так це завжди так було.
щодо канади та мексики.
вони огризалися і трамп відчепився.
вони не повзали перед ним на колінах.
щодо уряду національної єдности.
він був цілком доцільний в 22 році.
зараз він як п'яте колесо до воза.
показать весь комментарий
20.02.2025 23:50 Ответить
Никакие действия с нашей стороны не помогут . Трамп полностью завербован Парашей. https://antikor.com.ua/articles/434834-kgb_nachal_razrabatyvatj_molodogo_i_tshcheslavnogo_trampa_40_let_nazad__daily_mail
Уже на всех сайтах кремлеботы его "отбеливают".
Теперь надо ждать когда Трамп получит импичмент ( уже 2 было) и надеюсь в этот раз со сроком .
показать весь комментарий
21.02.2025 02:05 Ответить
Підтримую Пороха на всі 100%!!! Порох не святий,від слова ЗОВСІМ!! Але на сьогодні він гутарить те,що на язиках усіх свідомих(не хворих на голову) громадян України і треба це підтримати всім свідомим громадянам. Треба щось робити,хіба не видно,що ДУЖЕ і ДУЖЕ слабенькі теперішні перемовники,потрібно терміново збирати сильну команду,залучати всії тих,які в курсах таких тем.
показать весь комментарий
05.03.2025 16:37 Ответить
Страница 2 из 2