4756 посетителей онлайн
3 242 51

Ожидаем продолжения поставок F-16 Украине в 2025 году, - Зеленский

F-16 для Украины

Украина рассчитывает, что в 2025 году продолжится поставка истребителей F-16 нашей стране.

Об этом сообщил президент Украины Владимир Зеленский во время телефонного разговора с премьер-министром Нидерландов Диком Схоофом, информирует Цензор.НЕТ.

"Важен разговор о справедливом окончании войны и укреплении единства в Европе. Нидерланды разделяют нашу позицию: ничего об Украине - без Украины, ничего о Европе - без Европы. Нас объединяет понимание необходимости усиливать нашу военную мощь как гарантию безопасности для Украины и всей нашей Европы. Благодарны Нидерландам за всю оказанную помощь и готовность продолжать и увеличивать поддержку Украины - это важно для стабильности всей Европы. Ожидаем в этом году продолжения поставок F-16. Небо над Украиной должно быть закрытым и безопасным", - отметил глава государства.

Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что Бельгия отложила поставку Украине тридцати F-16, минимум, на год.

Топ комментарии
+13
Та вже чули!!!!! Країну роздирають, а ця **** казочки розказує
показать весь комментарий
22.02.2025 16:42 Ответить
+12
літаки ці є америкаського виробництва , так що "зе" може очікувати "болт"
показать весь комментарий
22.02.2025 16:32 Ответить
+11
Очікуй далі. Ішак.
показать весь комментарий
22.02.2025 16:29 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Очікуй далі. Ішак.
показать весь комментарий
22.02.2025 16:29 Ответить
бельгія вже!!!!
мінус F-16 на 2025
показать весь комментарий
22.02.2025 16:49 Ответить
Очікуємо продовження постачання F-16

*********...
показать весь комментарий
22.02.2025 16:30 Ответить
літаки ці є америкаського виробництва , так що "зе" може очікувати "болт"
показать весь комментарий
22.02.2025 16:32 Ответить
Самолеты допустим есть. А обслуживание, а критические расходники, а необходимое вооружение?
показать весь комментарий
22.02.2025 16:38 Ответить
американського , а не трамповського
показать весь комментарий
22.02.2025 16:40 Ответить
маєш на увазі,що "трамбон" сидить в кріслі Криворіжського Вілкула????
показать весь комментарий
22.02.2025 16:50 Ответить
Якби Трамп був на місці Наполєона, ніякої Росіі б не було.
показать весь комментарий
22.02.2025 16:34 Ответить
не було б Великого Вибуху
показать весь комментарий
22.02.2025 16:37 Ответить
був би антівибух -чорна діра
показать весь комментарий
22.02.2025 16:39 Ответить
На щастя не тільки янкі виробляють ******* літаки. Це буде для України уроком, треба орієнтуватися на нормальні країни, хай вони заробляють а амерам болт.
показать весь комментарий
22.02.2025 16:41 Ответить
Оманська Гнида накидує гівна на вентилятор
показать весь комментарий
22.02.2025 16:34 Ответить
мавпочка робить тільки те, чому навчилась...
показать весь комментарий
22.02.2025 16:42 Ответить
Краще більше розробок своїх безпілотників в Україні.
показать весь комментарий
22.02.2025 16:35 Ответить
вам навіть виставку показали .. трембіта там...ще якісь літачки

зельона дитяча творчість
показать весь комментарий
22.02.2025 16:38 Ответить
Обижаете. Еще были "Паляница" и "Пекло". А недавно еще раз Зеля показал кадры испытаний в 2018\19 годах "Вильхи М" и "Нептуна". Только вот ударов ими как не было, так и нет.
показать весь комментарий
22.02.2025 16:41 Ответить
всьо ?! ) ..перемога ? ))

Літаки летять, будем всіх бомбить! - Володимир Зеленський.
показать весь комментарий
22.02.2025 16:42 Ответить
показать весь комментарий
22.02.2025 16:43 Ответить
А ракеты к F-16 этот умник где собирается брать? Сам производить будет?
показать весь комментарий
22.02.2025 16:36 Ответить
їх не тікі сша виробляють
показать весь комментарий
22.02.2025 16:41 Ответить
Только США. Они и лицензедержатели.
показать весь комментарий
22.02.2025 16:42 Ответить
США , а не Трамп , а оборонке треба доходи
показать весь комментарий
22.02.2025 16:47 Ответить
Разрешение на экспорт дает президент Трамп. Он уже остановил даже продажу всего для нас. Полностью остановил.
показать весь комментарий
22.02.2025 16:49 Ответить
Конгресс
показать весь комментарий
22.02.2025 16:50 Ответить
Вранье. Госдеп.
показать весь комментарий
22.02.2025 16:51 Ответить
Не треба очікувати літаки від дурня. Треба очікувати проблеми з їх сервісом, та готуватись до цього. На щастя є Mirage, та просити Gripen який найбільше підходить для України.
показать весь комментарий
22.02.2025 16:37 Ответить
Потужність не сховаєш...
Як тобі таке, Дональде?
Як проведемо позачергову сесію Збаражської громади, ти просто зобов'язаний скоритися...
показать весь комментарий
22.02.2025 16:39 Ответить
Ти дурачок ще пошли раз Трампа і отримаєш трибунал замість пуйла
показать весь комментарий
22.02.2025 16:40 Ответить
Та вже чули!!!!! Країну роздирають, а ця **** казочки розказує
показать весь комментарий
22.02.2025 16:42 Ответить
Зєля і надалі в ''кавеен'' бавиться.
показать весь комментарий
22.02.2025 19:39 Ответить
У Польщі не вірять, що США можуть відключити оплачуваний нею Starlink в Україні
показать весь комментарий
22.02.2025 16:45 Ответить
Українці очікують,що ти найближчим часом подохнеш,гнида **********.
показать весь комментарий
22.02.2025 16:46 Ответить
до речі реальний і легітимний шанс на вибори
показать весь комментарий
22.02.2025 16:50 Ответить
"Літаки летять, будем всіх бомбить!"
показать весь комментарий
22.02.2025 16:48 Ответить
Такий активний, бойовий, рухливий, як почув про 4%, і угоди відкидає, і літаки буде отримувати, і усі міськради підписи на його підтримку збирають - руки геть від препіЗЄдєнта! Ну атєц нациі, не інакше
показать весь комментарий
22.02.2025 16:48 Ответить
Все вже закінчилося. Ніхто не буде без підтвердження США зброю постачати.
показать весь комментарий
22.02.2025 16:49 Ответить
По-перше, треба розробляти свої літаки. Тоді не будемо залежати від примх американців. По-друге, треба орієнтуватись на літаки європейських виробників. Європа нам ближче, ніж США.
показать весь комментарий
22.02.2025 17:17 Ответить
тепер хєр нам, а не АІМ-20D. А "метеори" на "міражі" не адаптовані.
показать весь комментарий
22.02.2025 17:17 Ответить
120d . Хто зна, можливо міражі адаптували.
показать весь комментарий
22.02.2025 17:27 Ответить
120d на "міражі" не адаптовані, і ніколи не будуть адаптовані. США не надасть згоди інтегрувати ******* шину MIL-STD-1760 на "міраж2000-5". Теж саме стосується і зворотнього процесу - США ніколи не нададуть можливість інтгрувати європейський "метеор" на платформу F-16, хоча шина дозволяє шляхом оновлення програмного забезпечення та записом відповідної інформації використовувати ракету цього типу. Тому тепер нам прийдеться у довгостроковій перспективі орієнтуватись на європейські платформи, бажано на "гріпен", враховуючи низьку вартість експлуатації ієї платформи.
показать весь комментарий
22.02.2025 18:35 Ответить
Я мав на увазі що можливо адаптували міражі під метеор.
показать весь комментарий
23.02.2025 11:38 Ответить
з шиною MIL-STD-1760 може бути така ж хєрня, як і з Link16 - там де є хоч якась участь США, то відбувається якась *****, або через деескалаторщиків, або через трампонутих. Тому вірогідність інтеграції "метеора" на цю платформу дорівнює нулю. Найскоріший спосіб отримати "метеор" - отримання "гріпенів" з навченими на цих бортах пілотами. Ну і плюс ASC890, звичайно. І якщо все це робити швидко і в борг, то все одно це буде мінімум півтора року. Час був нами (а тепер і Європою, як ми бачимо) втрачений на невірний вибір орієнтуватись на платформу F-16.
показать весь комментарий
23.02.2025 11:58 Ответить
Очікуємо ? То не треба нахабніти ! Треба всі свої вимоги доносити в дипломатичній формі, які не дуже давлять на опонента, але показують наші інтереси.
показать весь комментарий
22.02.2025 17:57 Ответить
Чому не ф-35 ...?
показать весь комментарий
22.02.2025 17:59 Ответить
Ну да, ожидаем. А пока в ремонт дорог за год стоимость 150 самолётов f16 вложим
показать весь комментарий
22.02.2025 19:32 Ответить
Стєсняюсь спрасіть, а де підготовка до гарячої війни потужного менеджменту ОПи, Кабміну, В. Ради? Чи ви нам "нічєво нє далжни"? І чому "проста пєрєстать стрєлять" раптово не допомогло?
показать весь комментарий
22.02.2025 19:33 Ответить
Віслюк, а шо ти робиш для цього?
показать весь комментарий
22.02.2025 21:23 Ответить