9678 відвідувачів онлайн
3 241 51

Очікуємо продовження постачання F-16 Україні в 2025 року, - Зеленський

F-16 для України

Україна розраховує, що у 2025 року продовжиться постачання винищувачів F-16 нашій країні.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський під час телефонної розмови із прем’єр-міністром Нідерландів Діком Схоофом, інформує Цензор.НЕТ.

"Важлива розмова про справедливе закінчення війни та зміцнення єдності у Європі. Нідерланди поділяють нашу позицію: нічого про Україну без України, нічого про Європу без Європи. Нас обʼєднує розуміння щодо необхідності посилювати нашу військову міць як гарантію безпеки для України та всієї нашої Європи. Вдячні Нідерландам за всю надану допомогу та готовність продовжувати й збільшувати підтримку України – це важливо для стабільності всієї Європи. Очікуємо в цьому році продовження постачання F-16. Небо над Україною має бути закритим і безпечним", - зауважив глава держави.

Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що Бельгія відклала поставку Україні тридцяти F-16 щонайменше на рік.

Топ коментарі
+13
Та вже чули!!!!! Країну роздирають, а ця **** казочки розказує
показати весь коментар
22.02.2025 16:42 Відповісти
+12
літаки ці є америкаського виробництва , так що "зе" може очікувати "болт"
показати весь коментар
22.02.2025 16:32 Відповісти
+11
Очікуй далі. Ішак.
показати весь коментар
22.02.2025 16:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Очікуй далі. Ішак.
показати весь коментар
22.02.2025 16:29 Відповісти
бельгія вже!!!!
мінус F-16 на 2025
показати весь коментар
22.02.2025 16:49 Відповісти
Очікуємо продовження постачання F-16

*********...
показати весь коментар
22.02.2025 16:30 Відповісти
літаки ці є америкаського виробництва , так що "зе" може очікувати "болт"
показати весь коментар
22.02.2025 16:32 Відповісти
Самолеты допустим есть. А обслуживание, а критические расходники, а необходимое вооружение?
показати весь коментар
22.02.2025 16:38 Відповісти
американського , а не трамповського
показати весь коментар
22.02.2025 16:40 Відповісти
маєш на увазі,що "трамбон" сидить в кріслі Криворіжського Вілкула????
показати весь коментар
22.02.2025 16:50 Відповісти
Якби Трамп був на місці Наполєона, ніякої Росіі б не було.
показати весь коментар
22.02.2025 16:34 Відповісти
не було б Великого Вибуху
показати весь коментар
22.02.2025 16:37 Відповісти
був би антівибух -чорна діра
показати весь коментар
22.02.2025 16:39 Відповісти
На щастя не тільки янкі виробляють ******* літаки. Це буде для України уроком, треба орієнтуватися на нормальні країни, хай вони заробляють а амерам болт.
показати весь коментар
22.02.2025 16:41 Відповісти
Оманська Гнида накидує гівна на вентилятор
показати весь коментар
22.02.2025 16:34 Відповісти
мавпочка робить тільки те, чому навчилась...
показати весь коментар
22.02.2025 16:42 Відповісти
Краще більше розробок своїх безпілотників в Україні.
показати весь коментар
22.02.2025 16:35 Відповісти
вам навіть виставку показали .. трембіта там...ще якісь літачки

зельона дитяча творчість
показати весь коментар
22.02.2025 16:38 Відповісти
Обижаете. Еще были "Паляница" и "Пекло". А недавно еще раз Зеля показал кадры испытаний в 2018\19 годах "Вильхи М" и "Нептуна". Только вот ударов ими как не было, так и нет.
показати весь коментар
22.02.2025 16:41 Відповісти
всьо ?! ) ..перемога ? ))

Літаки летять, будем всіх бомбить! - Володимир Зеленський.
показати весь коментар
22.02.2025 16:42 Відповісти
показати весь коментар
22.02.2025 16:43 Відповісти
А ракеты к F-16 этот умник где собирается брать? Сам производить будет?
показати весь коментар
22.02.2025 16:36 Відповісти
їх не тікі сша виробляють
показати весь коментар
22.02.2025 16:41 Відповісти
Только США. Они и лицензедержатели.
показати весь коментар
22.02.2025 16:42 Відповісти
США , а не Трамп , а оборонке треба доходи
показати весь коментар
22.02.2025 16:47 Відповісти
Разрешение на экспорт дает президент Трамп. Он уже остановил даже продажу всего для нас. Полностью остановил.
показати весь коментар
22.02.2025 16:49 Відповісти
Конгресс
показати весь коментар
22.02.2025 16:50 Відповісти
Вранье. Госдеп.
показати весь коментар
22.02.2025 16:51 Відповісти
Не треба очікувати літаки від дурня. Треба очікувати проблеми з їх сервісом, та готуватись до цього. На щастя є Mirage, та просити Gripen який найбільше підходить для України.
показати весь коментар
22.02.2025 16:37 Відповісти
Потужність не сховаєш...
Як тобі таке, Дональде?
Як проведемо позачергову сесію Збаражської громади, ти просто зобов'язаний скоритися...
показати весь коментар
22.02.2025 16:39 Відповісти
Ти дурачок ще пошли раз Трампа і отримаєш трибунал замість пуйла
показати весь коментар
22.02.2025 16:40 Відповісти
Та вже чули!!!!! Країну роздирають, а ця **** казочки розказує
показати весь коментар
22.02.2025 16:42 Відповісти
Зєля і надалі в ''кавеен'' бавиться.
показати весь коментар
22.02.2025 19:39 Відповісти
У Польщі не вірять, що США можуть відключити оплачуваний нею Starlink в Україні
показати весь коментар
22.02.2025 16:45 Відповісти
Українці очікують,що ти найближчим часом подохнеш,гнида **********.
показати весь коментар
22.02.2025 16:46 Відповісти
до речі реальний і легітимний шанс на вибори
показати весь коментар
22.02.2025 16:50 Відповісти
"Літаки летять, будем всіх бомбить!"
показати весь коментар
22.02.2025 16:48 Відповісти
Такий активний, бойовий, рухливий, як почув про 4%, і угоди відкидає, і літаки буде отримувати, і усі міськради підписи на його підтримку збирають - руки геть від препіЗЄдєнта! Ну атєц нациі, не інакше
показати весь коментар
22.02.2025 16:48 Відповісти
Все вже закінчилося. Ніхто не буде без підтвердження США зброю постачати.
показати весь коментар
22.02.2025 16:49 Відповісти
По-перше, треба розробляти свої літаки. Тоді не будемо залежати від примх американців. По-друге, треба орієнтуватись на літаки європейських виробників. Європа нам ближче, ніж США.
показати весь коментар
22.02.2025 17:17 Відповісти
тепер хєр нам, а не АІМ-20D. А "метеори" на "міражі" не адаптовані.
показати весь коментар
22.02.2025 17:17 Відповісти
120d . Хто зна, можливо міражі адаптували.
показати весь коментар
22.02.2025 17:27 Відповісти
120d на "міражі" не адаптовані, і ніколи не будуть адаптовані. США не надасть згоди інтегрувати ******* шину MIL-STD-1760 на "міраж2000-5". Теж саме стосується і зворотнього процесу - США ніколи не нададуть можливість інтгрувати європейський "метеор" на платформу F-16, хоча шина дозволяє шляхом оновлення програмного забезпечення та записом відповідної інформації використовувати ракету цього типу. Тому тепер нам прийдеться у довгостроковій перспективі орієнтуватись на європейські платформи, бажано на "гріпен", враховуючи низьку вартість експлуатації ієї платформи.
показати весь коментар
22.02.2025 18:35 Відповісти
Я мав на увазі що можливо адаптували міражі під метеор.
показати весь коментар
23.02.2025 11:38 Відповісти
з шиною MIL-STD-1760 може бути така ж хєрня, як і з Link16 - там де є хоч якась участь США, то відбувається якась *****, або через деескалаторщиків, або через трампонутих. Тому вірогідність інтеграції "метеора" на цю платформу дорівнює нулю. Найскоріший спосіб отримати "метеор" - отримання "гріпенів" з навченими на цих бортах пілотами. Ну і плюс ASC890, звичайно. І якщо все це робити швидко і в борг, то все одно це буде мінімум півтора року. Час був нами (а тепер і Європою, як ми бачимо) втрачений на невірний вибір орієнтуватись на платформу F-16.
показати весь коментар
23.02.2025 11:58 Відповісти
Очікуємо ? То не треба нахабніти ! Треба всі свої вимоги доносити в дипломатичній формі, які не дуже давлять на опонента, але показують наші інтереси.
показати весь коментар
22.02.2025 17:57 Відповісти
Чому не ф-35 ...?
показати весь коментар
22.02.2025 17:59 Відповісти
Ну да, ожидаем. А пока в ремонт дорог за год стоимость 150 самолётов f16 вложим
показати весь коментар
22.02.2025 19:32 Відповісти
Стєсняюсь спрасіть, а де підготовка до гарячої війни потужного менеджменту ОПи, Кабміну, В. Ради? Чи ви нам "нічєво нє далжни"? І чому "проста пєрєстать стрєлять" раптово не допомогло?
показати весь коментар
22.02.2025 19:33 Відповісти
Віслюк, а шо ти робиш для цього?
показати весь коментар
22.02.2025 21:23 Відповісти