11174 посетителя онлайн
3 390 25

Не верю Путину. Я не думаю, что он хочет мира в Украине, - Фредериксен

Метте Фредериксен рассказала доверяет ли Путину

США создают "очень большую неопределенность" относительно войны в Украине, НАТО и Европы.

Как информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Европейскую правду, об этом заявила премьер-министр Дании Метте Фредериксен.

Она подчеркнула, что сомневается в том, что российский диктатор Владимир Путин стремится к миру.

"Я не чувствую такой уверенности в отношении американцев, как в прошлом", - заявила Фредериксен.

Она отметила, что никогда не предполагала, что время второго срока Дональда Трампа будет таким же, как и время его первого срока.

"Но я думаю, что все удивлены скоростью, с которой была создана неопределенность с американской стороны, и мы должны реагировать на это", - уточнила премьер-министр.

В то время как США и президент Трамп начали процесс прекращения войны в Украине Фредериксен заявила, что не доверяет Путину и его намерениям.

"Я должна быть честной и сказать, что я не верю Путину. Я не думаю, что он хочет мира в Украине, - заявила она

"Я понимаю, что многие думают, что мирное решение или прекращение огня звучит как хорошая идея, но мы рискуем, что мир в Украине на самом деле более опасен, чем война, которая происходит сейчас", - сказала Фредериксен.

Напомним, премьер-министр Великобритании Кир Стармер и президент Франции Эмманюэль Макрон договорились продемонстрировать "объединенное лидерство в поддержку Украины" накануне поездки в США для встречи с президентом Дональдом Трампом.

Топ комментарии
+10
Дякую вам пані Фредеріксен.
показать весь комментарий
24.02.2025 09:56 Ответить
+9
як можна вірити брехунам і вбивцям, то смішно
показать весь комментарий
24.02.2025 09:53 Ответить
+8
Красива жінка та ще й розумна!!!
показать весь комментарий
24.02.2025 09:55 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Він не те щоб не хотів миру , він вже не може його хотіти, бо на 2 й день миру його розчинять в сірчаній кислоті і ***** як професійний бандит і вбивця це добре знає
показать весь комментарий
24.02.2025 09:52 Ответить
як можна вірити брехунам і вбивцям, то смішно
показать весь комментарий
24.02.2025 09:53 Ответить
як не дивно іран і сєвєрная Корея кращі союзники для паРаші ніж США для України... За що нам це все?? В цьому світі є хоч якась правда і справедливість??
показать весь комментарий
24.02.2025 09:53 Ответить
ти на якій планеті живеш???
яка нах....й справедливість????
капіталізм!!!!! не маю нічого проти, капіталізму цивілізованого!
але коли людина тоне і їй пропонують переписати хату за порятунок,
це не капіталізм а силізм!!!
хто сильніший той правий!!!!
а при силізмі, справедливості місця нема!!!!
показать весь комментарий
24.02.2025 10:02 Ответить
PS. щойно зайшов в гугл, почитати що означає слово СИЛІЗМ.
виявилось що я придумав це слово, бо його не існувало.
тож мене можна поздоровляти....
показать весь комментарий
24.02.2025 10:16 Ответить
показать весь комментарий
24.02.2025 09:53 Ответить
Це, доречі, канадська українка на фото.
показать весь комментарий
24.02.2025 10:36 Ответить
Вірю не вірю це все балачки. Якщо ви не зробили за три роки все для перемоги України і своєї безпеки то і не треба базікати.
показать весь комментарий
24.02.2025 09:54 Ответить
Красива жінка та ще й розумна!!!
показать весь комментарий
24.02.2025 09:55 Ответить
Дякую вам пані Фредеріксен.
показать весь комментарий
24.02.2025 09:56 Ответить
Мало хто на цьому форумі знає, що Данія один з найвідданіших наших союзників.... судячи з коментів.
показать весь комментарий
24.02.2025 10:01 Ответить
"Той, хто збрехав світові один раз- брехатиме йому завжди" "той,хто повірив рашистській брехні,співучасник брехні , і стає однією подобою(суттю) з рашистським брехуном,"
показать весь комментарий
24.02.2025 09:57 Ответить
я знову ж переконуюсь яка ЦЕ лжива і підла продажна мерзота цей руSSкій мір і його адепти!
руZZкому міру повірити - себе обманути!
показать весь комментарий
24.02.2025 10:43 Ответить
Та всі все розуміють. Просто Захід не знає, як діяти і як з цієї ситуації виходити, от і все. Ядерна зброя все змінює, РФ по факту недоторкана. Стратегія вимотування результатів не дає, а якщо й колись дасть - що заважає РФ сказати - "ну все, вистачить, даємо тиждень на виконання наших умов, а далі влупимо"? Все це - просто затягування часу, а що далі, ніхто не знає.
показать весь комментарий
24.02.2025 09:59 Ответить
Не вірю Путіну. Я не думаю, що він хоче миру в Україні

Що хоче путін - очевидно. Елементарно треба дивитися на діла, а не слухати слова - як заповідали нам мудрі предки. Будучи патологічним брехлом, вихованим у вигрібній ямі радянського КДБ, путін словами завжди буде маскувати діла. А діла не сховаєш - і діла свідчать, що путін шизофренік який не те що миру не хоче - він бажає весь світ втопити у хаосі і крові, він відчуває насолоду від того, що комусь погано. Ніякі "перемовини" не допоможуть, як би того не хотіли різні щирі і нещирі миротворці. Єдиний шлях - знищити путіна, як скаженого пса, а рашку видалити з поверхні планети, як ракову пухлину, бо вона розростається і може наробити багато горя.
показать весь комментарий
24.02.2025 10:01 Ответить
Поки Трамп буде з пуилом вась - вась - то якии може бути мир?
показать весь комментарий
24.02.2025 10:04 Ответить
Ситуативно він, можливо, і хоче миру, але завдання спільноти в тому, щоб поставити його в таке положення, яке не дасть йому, або його наступнику можливості безкарно атакувати Україну в майбутньому...
показать весь комментарий
24.02.2025 10:05 Ответить
про що ви пишете всі,який трамп чи іран з кореєю....як вами вибраний янелох здав вас з потрохами ще не будучи презедентом.ви погано бачили чи не сповна розуму ?
показать весь комментарий
24.02.2025 10:09 Ответить
*уйло хоче миру, але миру кацапського де небуде України, можливо і Європи..
показать весь комментарий
24.02.2025 10:11 Ответить
похоже путлеру верят трамп и витьков, больше никто.
показать весь комментарий
24.02.2025 10:16 Ответить
Ну каннешна не веришь. Только теперь вашу жопу прикрывать никто не будет и вы сможете заниматься тем чем вы доожны были с самого начала - рашкой
показать весь комментарий
24.02.2025 10:17 Ответить
"Не вірю путіну...".- Фредеріксен, бо вона добре знає, що

руZZкому міру повірити - себе обманути!
показать весь комментарий
24.02.2025 10:39 Ответить