6696 посетителей онлайн
9 171 73

Рада со второй попытки приняла постановление о поддержке Зеленского

Рада приняла постановление о поддержке Зеленского парламентом

Верховная Рада поддержала постановление "Заявление Верховной Рады Украины о поддержке демократии в Украине в условиях агрессии РФ".

Об этом сообщил нардеп Ярослав Железняк, информирует Цензор.НЕТ.

Решение поддержали 268 нардепов.

Рада приняла постановление о поддержке Зеленского парламентом

О чем говорится в постановлении

"ВРУ отмечает, что именно Путин несет ответственность за то, что в Украине на сегодня невозможно организовать свободные, прозрачные и демократические выборы с приглашением международных наблюдателей, которые были бы признаны такими международным сообществом.

Парламент констатирует, что введенное в условиях полномасштабного вторжения рф военное положение в Украине не позволяет провести выборы согласно Конституции Украины. Вместе с тем, Украинский народ един в том, что такие выборы должны состояться после завершения войны.

ВРУ от имени Украинского народа заявляет, что Украина как демократическая страна, как только на ее территории будет обеспечен всеобъемлющий, справедливый и устойчивый мир, по решению Парламента Украины объявит проведение выборов президента Украины и обеспечит их проведение в соответствии со всеми международными избирательными стандартами.

ВРУ в очередной раз напоминает, что президент Украины Владимир Зеленский избран на свободных, прозрачных, демократических выборах. Его мандат не ставится под сомнение Украинским народом и Верховной Радой Украины.

Парламент Украины акцентирует внимание на необходимости соблюдения предусмотренного законами Украины принципа институциональной непрерывности власти, особенно в условиях действия правового режима военного положения, и подчеркивает, что президент Украины Владимир Зеленский должен выполнять свои полномочия до вступления на пост новоизбранного президента Украины согласно части первой статьи 108 Конституции Украины.

ВРУ призывает международное сообщество объединить усилия с целью достижения общей победы, прекращения вооруженной агрессии РФ против Украины и установления всеобъемлющего, справедливого и устойчивого мира для Украины. Только установление всеобъемлющего, справедливого и устойчивого мира для Украины позволит восстановить нормальную жизнь в государстве, неотъемлемой частью которого будет проведение выборов в соответствии с Конституцией и законами Украины, с соблюдением всех международных стандартов правового демократического государства", - рассказал нардеп.

Ранее сообщалось, что 24 февраля 2025 года Рада в присутствии еврокомиссаров провалила постановление о поддержке Зеленского парламентом

Топ комментарии
+24
https://www.5.ua/polityka/zelenskyi-maie-ne-pro-reitynhy-dumaty-a-pro-zavershennia-viiny-poroshenko-345566.html Петро Порошенко: "Зеленський має не про рейтинги думати, а про завершення війни на умовах України"

У світі не існує іншої нації, яка б хотіла миру більше, ніж українці. 90% українців хочуть миру, не втрачати людей і закінчення війни. Про це заявив п'ятий президент України Петро Порошенко в спільному етері телеканалів "5 каналу" і "Прямого".
"Рожевих окулярів уже немає ні в кого. Багато хто дивився пресконференцію Володимир Зеленського. Що хотіли українці почути? Народ України хотів почути, коли закінчиться війна, коли буде мир і на яких умовах. Під загрозою існування нашої держави, а ця пресконференція була спрямована винятково на внутрішню аудиторію, щоб підняти рейтинг Зеленського всередині держави. "От подивіться, які ми сильні, що послали американців в дупу". Я кажу це зараз не як політик, а як патріот і громадянин. Ви маєте думати стратегічно і не ігнорувати позицію США", - звернувся до влади України Порошенко.
Він наголосив, що якщо Зеленський хоче перевірити, чи зможе Україна вижити без допомоги Європи і США, то ціна за такі експерименти буде занадто висока.
"Так, Європа підтримує нас. Так, вона має гроші, але не має зброї. Україна за ці три роки вже забрала все, що можна. Зброя виробляється на заводах, які розташовані у США. Без базових позицій Україна буде в значно слабкіших умовах", - наголосив Порошенко.

Також дивіться відео: "https://www.youtube.com/watch?v=Gi1fF1UQSMs 24 лютого. ТРИ РОКИ ВЕЛИКОЇ ВІЙНИ ⚡ Спільний марафон Прямого і 5 каналу. Спецгість - Петро ПОРОШЕНКО"
показать весь комментарий
25.02.2025 11:32 Ответить
+16
показать весь комментарий
25.02.2025 11:33 Ответить
+16
https://t.me/irynagerashchenko/18737 Ірина Геращенко:

Навіщо в ВР України гратися за російським сценарієм і притягувати російські наративи про «нелегітимність» української влади і втягуватися в цю дискусію, коли ніхто в світі не ставить під сумнів питання легітимності української влади- питання риторично. Хіба що якщо потреба в цих славословʼях є на Банковій.

Фарисейство при цьому говорити про демократію в Україні на фоні політичних репресій проти опозиції, позасудових санкцій проти Порошенка, політичної цензури і арештів бойових командирів.

«ЄС» участі в цьому фарсі не брала.
показать весь комментарий
25.02.2025 11:37 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
25.02.2025 11:29 Ответить
Проти нуль, утрималися нуль,не голосували 12. Отже всі фракції підтримали піаніста?
показать весь комментарий
25.02.2025 11:37 Ответить
та якось зеленський та демократія речі різні
Верховна Рада підтримала постанову "Заява Верховної Ради України про підтримку демократії в Україні в умовах агресії РФ". Джерело: https://censor.net/ua/n3537777
показать весь комментарий
25.02.2025 11:39 Ответить
Дивна позиція і це як мінімум.Мова йде не про шита зепреза а про державу Україна і тому те ,що ''творить ''ПАРАШАнка у голову українця не вміщається.
PS; воно хоче влади і бабла ціною України,в історії все це вже було ,коли ''два гетмана'' ділили Україну а у результаті такоїї''політичної боротьби '' Україна зникала на довгий час.Ти цього хочеш?
показать весь комментарий
25.02.2025 11:54 Ответить
Я знаю одного гетьмана. Хто другий?
показать весь комментарий
25.02.2025 13:54 Ответить
Назва якась дивна. Провокативна. Насправді йдеться про вибори - будуть проведені після завершення війни. "на сьогодні неможливо організувати вільні, прозорі та демократичні вибори із запрошенням міжнародних спостерігачів, які були б визнані такими міжнародною спільнотою."
показать весь комментарий
25.02.2025 12:06 Ответить
Чому ви дивуєтесь? Невже ви очікували захисту конституції і демократії від тих слуг кремля?
Вони український народ не представляють і ніколи не представляли.
Їх всіх виростив і висунув прокремлівський олігархат з дозволу кремля, тільки їм вони присягали на вірність, тільки їх інтереси захищають.
Ви для них лише жертва, на якій можна нажитися та використати для досягненя своїх цілей.
Тому не будуйте собі марних ілюзій, поки вони при владі в Україні.
показать весь комментарий
25.02.2025 12:32 Ответить
запитання в другому...
провалений закон може голосуватися лиш через півроку, мені здається.
саме тому, якщо пам,ятаєте, перед ""важливим""" голосуванням, люди з найближчого оточення бога, з маленької, бігають, дзвонять, примушують нажати зелену кнопку, і лиш коли впевнені, тоді викидають на голосування.
так було завжди..
але коли конституцію перепутали з роялем, то можна переголосовувати до переможного кінця
показать весь комментарий
25.02.2025 12:55 Ответить
Злив зарахований! 😁
показать весь комментарий
25.02.2025 11:30 Ответить
ЗЄля маринував шашлики замість підготовки до війни, то ж хай і підписує капітуляцію, за яку його судитимуть за держзраду

Президент Залужний має починати з чистого листа.
показать весь комментарий
25.02.2025 12:55 Ответить
Який сенс з цього закону, якщо до цього було те ж саме? Популізм? І так ясно що зе буде до останнього шукати можливості залишитись при владі.
показать весь комментарий
25.02.2025 11:30 Ответить
а оце вже shame! фуу покажіть хто голосував щоб більше не вляпатись в ото
показать весь комментарий
25.02.2025 11:30 Ответить
Оце потужно, бл...!
показать весь комментарий
25.02.2025 11:32 Ответить

«ЄС» участі в цьому фарсі не брала.
показать весь комментарий
25.02.2025 11:37 Ответить
Проголосували за:

"ВРУ вкотре нагадує, що Президент України Володимир Зеленський обраний на вільних, прозорих, демократичних виборах. Його мандат не ставиться під сумнів Українським народом та Верховною Радою України. "

І воно щось дзяволить про "політичні репресії проти опозиції, позасудові санкції проти Порошенка"
Туди вам всім і дорога, на смітник історії.
показать весь комментарий
25.02.2025 11:58 Ответить
Ти спочатку в тцк сходи, історик.
показать весь комментарий
25.02.2025 13:57 Ответить
А який зв'язок з тцк, логіка тут де, воїн?
показать весь комментарий
25.02.2025 17:06 Ответить
ЄС проголосували за,чи ні? Ну арештують Порошенка і в Європі нічого не скажуть,бо вони все повністю підтримують тут.
показать весь комментарий
25.02.2025 13:15 Ответить
Це вже лишнє і нікому не потрібне голосування . Це таким чином ви ***** з тампоном хочете щось доказати ?
показать весь комментарий
25.02.2025 11:33 Ответить
показать весь комментарий
25.02.2025 11:33 Ответить
А про "уряд народної довіри" вони там взагалі не подумали?
Хоча, треба вже не "уряд довіри", а "уряд порятунку України" збирати, а ЗЕшоблу саджати за грати.
А те, що вони знову щось пропихнули на "відмазку" маланця - це тільки узаконює узурпацію влади в країні, де офіційно "парламентсько-президентський" устрій, а не навпаки.
показать весь комментарий
25.02.2025 11:34 Ответить
написане тобою, це страшний сон зеопи!!!!!
показать весь комментарий
25.02.2025 12:11 Ответить
Просроченцы за просроченца,демократия - это выборы вне закона,сдача территорий и атомной станции - это победа,президет США - больший враг Украины,чем путин - это филигранная дипломатия,европейская нация развивается и прогрессирует.
показать весь комментарий
25.02.2025 11:35 Ответить
Легітимний номер 2.
показать весь комментарий
25.02.2025 11:37 Ответить
Був у Трампа один диктатор у світі і того відмазали!
показать весь комментарий
25.02.2025 11:38 Ответить
показать весь комментарий
25.02.2025 13:11 Ответить
А шо,так можна було? Просто один завгар цікавиться...
показать весь комментарий
25.02.2025 11:39 Ответить
Такого цирку навіть у африканських диктаторів-канібалів не побачиш.
показать весь комментарий
25.02.2025 11:40 Ответить
Мабуть сказали що будете голосувати поки не проголосуєте
показать весь комментарий
25.02.2025 11:55 Ответить
Ну-ну. Каддафи и другие диктаторы тоже заметали под ковер. Реальность их не пощадила. Торчок сколько угодно может запугивать подлых депутан и олигархов. Майдан рано или поздно сметет его.
показать весь комментарий
25.02.2025 11:58 Ответить
Сьогодні в Україні остаточно впала демократія, та встановилась диктатура Зеленського-Єрмака.
показать весь комментарий
25.02.2025 11:58 Ответить
Що це за Верховна зрада, яка могла вчора провалити річ, від якої залежить саме існування України? Мала б бути розігнана к…
показать весь комментарий
25.02.2025 11:59 Ответить
ви, вочевидь, далекі від адекватного сприйняття реальності, ця заява далеко не та річ, від якої залежить існування країни.
показать весь комментарий
25.02.2025 12:17 Ответить
Військовий стан заважає.
Вони це добре знають.
показать весь комментарий
25.02.2025 12:49 Ответить
Це дуже дуже погано. Бо згідно цього Закону- "щойно на її території буде забезпечено всеохоплюючий, справедливий і сталий мир, за рішенням Парламенту України оголосить проведення виборів Президента України" Джерело: https://censor.net/ua/n3537777
Оскільки всеохоплюючого, справедливого і сталого миру для України не буде- справедливого, так точно. То виборів не буде, і Зеленський буде правити ще дуже довго!
показать весь комментарий
25.02.2025 12:00 Ответить
Не тілко Зеленський, але й Верховна Рада саме у цьому стані також.
показать весь комментарий
25.02.2025 12:51 Ответить
Треба прйняти іншу постанову: на нари ішака безтолкового.
показать весь комментарий
25.02.2025 12:08 Ответить
Так, потрібен референдум за народною ініціативою про узурпацію державної влади організованою злочинною групою у ОПі та ВР, введення стану війни, який може бути скасований лише після звільнення всіх окупованих територій і призначення всіх виборів в Україні, відповідно до вимог Конституції України.
показать весь комментарий
25.02.2025 12:44 Ответить
Оголосіть будь ласка тарифи за голосування.
Цікаво знати, скільки проголосувавшим зайшло на картки.
показать весь комментарий
25.02.2025 12:10 Ответить
Там Долари Готівкою Пачками і на вагу...
показать весь комментарий
25.02.2025 12:18 Ответить
Не на картки, а на рахунки у криптовалюті, але це не так важливо
показать весь комментарий
25.02.2025 12:46 Ответить
Зеленський точно не Черчіль і далеко не Цинциннат...
показать весь комментарий
25.02.2025 12:12 Ответить
З Конституційних 450 депутатів наразі маємо повноважних 400 депутатів.
В голосуванні взяли участь усього лиш 280 депутатів.
Зеленського підтримали 268:
- слуги Зеленського.
- москалі заЖопу.
- бізнес-групи від олігархів.
Ось така політична арифметика від новоспеченого олігарха-клоуна Зеленського і його вірного слуги кабана Стефанчука.
показать весь комментарий
25.02.2025 12:15 Ответить
Я так розум партія яка також підтримала цю постанову, з гучною лицемірною назвою ,,ЕС" є ,,бізнес групою від олігархів" ???
показать весь комментарий
25.02.2025 12:56 Ответить
Вельмишановний невігласе.
Перед тим як щось стверджувати необхідно бути в темі питання.
Фракція ЄС не брала участі в голосуванні.
Ваше спекулятивне запитання - брехливе.
показать весь комментарий
25.02.2025 13:04 Ответить
Ще забули проголосувати, що сьогодні - вівторок 12г17хв
показать весь комментарий
25.02.2025 12:18 Ответить
"Його мандат не ставиться під сумнів Українським народом" Отакої))) Отримали? Тут більшість вже не народ.
показать весь комментарий
25.02.2025 12:20 Ответить
Останняй раз коли Україна так потужно ганбилась, це було у 2019 році,коли зеленського обрали презедентом.
показать весь комментарий
25.02.2025 12:20 Ответить
Коли ВР прийняла диктаторські закони януковіча
Це дежавю від поплічників із влади "лєгітимнаго"
показать весь комментарий
25.02.2025 12:49 Ответить
Непокаране зло завжди повертається.

Цей день увійде в історію України як день спроби відновлення кремлівської диктатури руками повністю підконтрольного йому парламенту України.
показать весь комментарий
25.02.2025 13:03 Ответить
а хто ж його не покарав у 2014 ?
хто там був презедент
показать весь комментарий
25.02.2025 14:06 Ответить
Ви боїтеся назвати прізвище щоб вас не забанили "за порушення правил" критики олігархів і перекладаєте свою місію на мене?
Звичайно що кандітєр.
До речі, він сьогодні у ВР гарно "підлизав" "лєгітімному", коли з трибуни прокричав наче московський узурпатор досі залишається легітимним в Україні попри закінчення отриманого на виборах від виборців мандату довіри.
показать весь комментарий
25.02.2025 18:59 Ответить
Я обирав презедента на 5 років! не на 6р. не на 8р не на 15р. А на 5 років! І мені до одного міста його видумки, війна, епідемія, обісрані труси. Він для мене не легітимний, як і вся его вертикаль влади. Зеленський узурпатор який за свое презеденство плате ріками української кровіЇ
показать весь комментарий
25.02.2025 12:24 Ответить
а не ***** л'є ті ріки крові в Україні? Якась в вас перевернута до гори дригом реальність.
показать весь комментарий
25.02.2025 13:15 Ответить
1в1

Депутаты Госдумы от партии «Единая Россия» внесли на рассмотрение парламента законопроект, который разрешит президенту Владимиру Путину еще два раза баллотироваться на пост главы РФ.
показать весь комментарий
25.02.2025 12:28 Ответить
Это не голосование высшего законодательного органа цивилизованной страны... Это языческий ритуал поклонения верховному шаману с жертвоприношением в виде овцы Ірини Кормишкіної...
показать весь комментарий
25.02.2025 12:30 Ответить
«Верховна Рада підтримала постанову "Заява Верховної Ради України про підтримку узурпації влади в Україні в умовах агресії РФ"».
Замість демократії - монархія по прикладу моськовії.
показать весь комментарий
25.02.2025 12:41 Ответить
хтось дуже принциповий за ніч передумав і скасував свою принциповість.
а я ще вчора з подоляка сміявся коли той сказав що це технічна помилка, зараз переголосують і все буде норм.
сміється той хто сміється останній.
показать весь комментарий
25.02.2025 12:46 Ответить
об*єднуватись треба навколо ЗСУ а не Зе
показать весь комментарий
25.02.2025 12:54 Ответить
навколо таких як комполка азова
прокопенко?
показать весь комментарий
25.02.2025 12:59 Ответить
Кожний хто пішов в ЗСУ обеднався вже.
Зеленський лідер який приставляе Украіну, тому до кінця війни украінці мають бути з ним одноцілі! Так як Е на ділі.а трамповські ідеі і путіна можна ......
показать весь комментарий
25.02.2025 13:26 Ответить
с трампоном еднайся ідіот
показать весь комментарий
25.02.2025 14:08 Ответить
До вчорашніх 218 злочинців за ст. 109-111 додалися нові співучасники.
До ворогів зі зброєю на фронті додалася ще їх 5 колона всередині країни, що узурпувала всю державну владу.
Агресор кидає на війну проти України всі свої активи і можливості для її знищення.
показать весь комментарий
25.02.2025 12:57 Ответить
Тепер рада має повним складом ********* на фронт, показати захист демократіїї ослбистим прикладом.
показать весь комментарий
25.02.2025 13:09 Ответить
Опозиція проголосувала.
показать весь комментарий
25.02.2025 13:12 Ответить
Все правильно, дивно що треба було голосувати двічі?хтось тормозив?
показать весь комментарий
25.02.2025 13:23 Ответить
показать весь комментарий
25.02.2025 13:41 Ответить
Ну от. Тепер коли війна закінчиться, придурок виїде на білому коні як генералісімус і тріумфатор. І судити придурка як лютого держаного злочинця стане просто дуже важко. І взагалі - є в Україні справедливість? та в тюрьмах гниють люди за мільйонну долю злочинів цього дуропляса. А народ вигодовує армію тих хто повинен би служити йому, але служить злочинцям та співучасникам злочинів.
показать весь комментарий
25.02.2025 14:22 Ответить