7620 посетителей онлайн
2 300 37

Состояние Папы Римского остается критическим, но стабильным, - Ватикан

Папа Римский Франциск

Клиническое состояние Папы Римского Франциска, который находится уже 12 дней в больнице с двойным воспалением легких, стабильное.

Об этом сообщает Vatican News, информирует Цензор.НЕТ.

"Клиническое состояние Святейшего Отца остается критическим, но стабильным. Никаких острых респираторных эпизодов не было, а параметры гемодинамики остаются стабильными", - говорится в сообщении.

В пресс-службе Ватикана сообщили, что вечером 25 февраля Папе Римскому сделали плановую компьютерную томографию для рентгенологического контроля двусторонней пневмонии.

Там добавили, что "прогноз остается сдержанным".

Утром, после принятия Евхаристии, он возобновил свою трудовую деятельность

Напомним, что 14 февраля понтифика госпитализировали из-за обострения бронхита. Впоследствии у него обнаружили начало двусторонней пневмонии.

Топ комментарии
+19
Ми молимося.
Але за свої інтереси!
А також, щоб Небо покарало тих хто бере брудні гроші диктаторів
показать весь комментарий
25.02.2025 21:39 Ответить
+12
Бажаю папі римському перестати вести війну і супротив і примиритися з хворобою
показать весь комментарий
25.02.2025 21:42 Ответить
+8
більше цікавить стан воїнів ЗСУ..

а стан папи - взагалі пох
показать весь комментарий
25.02.2025 21:44 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ми молимося.
Але за свої інтереси!
А також, щоб Небо покарало тих хто бере брудні гроші диктаторів
показать весь комментарий
25.02.2025 21:39 Ответить
ми вже тісто під пиріжки замісили, чуваче, не підводь.
показать весь комментарий
25.02.2025 21:41 Ответить
Стан Папи Римського залишається критичним, але стабільним.

показать весь комментарий
25.02.2025 21:41 Ответить
О Боже! 88 років - критичний стан! А який він має бути в такому віці??!! Та прогули вже на цвинтарі стоять!!!
показать весь комментарий
25.02.2025 21:42 Ответить
Бажаю папі римському перестати вести війну і супротив і примиритися з хворобою
показать весь комментарий
25.02.2025 21:42 Ответить
А у Трампа хіба не рак шкіри ?

показать весь комментарий
25.02.2025 21:44 Ответить
синці на тильній стороні долоні - звичайні наслідки регулярного прийому антикоагулянтів.
показать весь комментарий
25.02.2025 21:55 Ответить
Моя версія більш імовірна.

Абсолютні протипокази до застосування антикоагулянтів: гіперчутливість, психічні захворювання, алкоголізм, похилий вік.
показать весь комментарий
25.02.2025 22:04 Ответить
))) ага, розкажіть це тим, хто приречений до кінця життя приймати магнікор\лоспірін, тобто ацетилсаліцилову кислоту у дозуванні 0,75 мг.
p.s. батько приймав до 90 років.
показать весь комментарий
25.02.2025 22:37 Ответить
То він багато дрочить.
А ще від цього зір гіршає.
показать весь комментарий
25.02.2025 21:56 Ответить
Я чув про деменцію...
показать весь комментарий
25.02.2025 22:00 Ответить
Ви чули, а ми ще й бачили!
показать весь комментарий
25.02.2025 22:09 Ответить
показать весь комментарий
25.02.2025 22:17 Ответить
Коли крапельницю ставлять в кисть, а не ліктеву частину руки то бувають такі наслідки.
показать весь комментарий
25.02.2025 22:22 Ответить
Певно, такий, як у ***** з 2014-го.
показать весь комментарий
26.02.2025 08:52 Ответить
більше цікавить стан воїнів ЗСУ..

а стан папи - взагалі пох
показать весь комментарий
25.02.2025 21:44 Ответить
Навіщо ж Ви так...
Приміром, я дивлюсь на то оптимістичніше: ану як новим Папою буде обрано нового Кароля Войтилу?
показать весь комментарий
25.02.2025 21:59 Ответить
Бог не теля - бачить звідтіля!
В морг - так в морг...
показать весь комментарий
25.02.2025 21:47 Ответить
Покарання Бога.
показать весь комментарий
25.02.2025 21:48 Ответить
Это ещё не пиз...ц покарання. Покарання наступит там. Когда Папа узнает что у Бога вообще нет наместника на земле. А он (Папа) последние года был самозванцем.
показать весь комментарий
25.02.2025 23:23 Ответить
Мабудь Папі надо пимиритись та побрататись з Сатаною тоді одужае..Хоча він вже пробував..маб нестарався..Пройтись в обнимку з Дияволом повулицях Ватикану ця ідея думаю може допомогти...
показать весь комментарий
25.02.2025 21:48 Ответить
А Ви впевнені, що ту "мирову угоду" папік досі не уклав з... тою стороною, і весь час старанно не виконував умов тої угоди? Бо ж відомо: "за справами їхніми упізнаєте їх".
показать весь комментарий
25.02.2025 21:57 Ответить
О, то лихі парфуми у пеклі хором включили "режим ждуна"?
показать весь комментарий
25.02.2025 21:54 Ответить
- Ногами в перед, ногами в перед, кажу вам !
показать весь комментарий
25.02.2025 21:57 Ответить
Кабзон йому на біс заспіває, все таки не рядова персона
показать весь комментарий
25.02.2025 21:58 Ответить
Лікар сказав - в морг, то в морг. Папа, на тебе вже чекає небесний папа.
показать весь комментарий
25.02.2025 22:07 Ответить
Напевно Папа не дуже вірить в існування раю та бога, якщо так хоче ще пожити. А лохи нехай вірять і грошики несуть.
показать весь комментарий
25.02.2025 22:10 Ответить
З його відношенням до України-начхать на його здоров'я.
показать весь комментарий
25.02.2025 22:32 Ответить
Так він агент кдб, яке ти очікуєш відношення
показать весь комментарий
25.02.2025 23:10 Ответить
Значить скоро до кобзона. Ще б ***** до нього приєднався
показать весь комментарий
25.02.2025 22:36 Ответить
"а теперь *****! я сказал *****!" ))
показать весь комментарий
25.02.2025 22:45 Ответить
Папа вмре… потім буде смердіти… Його братки розповідатимуть які благоухання істочає святе тіло папи…
показать весь комментарий
25.02.2025 22:48 Ответить
пора би йому вже в казан зі смолою
показать весь комментарий
25.02.2025 23:16 Ответить
В Банку Ватікана ***** тримає свої гроші. Пофіг хто буде Папою. Ватикан на гачку у ФСБ. Назавжди.
показать весь комментарий
26.02.2025 00:08 Ответить
Стан критичний, але відновив свою трудову діяльність. Напевне, у різних лікарів різне тлумачення стану критичності.
показать весь комментарий
26.02.2025 04:11 Ответить