9311 посетитель онлайн

Трампу не понравился внешний вид Зеленского, - Axios

Встреча Трампа и Зеленского в США 28 февраля

Президент США Дональд Трамп начал спор с лидером Украины Владимиром Зеленским из-за его внешнего вида.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Axios.

Как отмечается, Трамп отказался от встречи с Зеленским после напряженного диалога в Овальном кабинете, заявив, что украинский лидер должен покинуть Белый дом.

Во время визита Зеленского в Вашингтон украинская делегация рассчитывала подписать соглашение о полезных ископаемых, но встреча закончилась без каких-либо договоренностей.

Источники Axios также сообщают, что Трампу не понравился внешний вид Зеленского. Команда американского лидера заранее просила украинского президента отказаться от военной формы. Зеленский прибыл в Белый дом в черном наряде с национальной символикой, но без официального костюма.

По данным СМИ, государственный секретарь США Марко Рубио и советник по нацбезопасности Майк Уолц передали Зеленскому, что он должен покинуть Белый дом.

Позже Трамп заявил в Truth Social, что Зеленский проявил "неуважение к США" и сможет вернуться только тогда, когда будет готов к переговорам о мире.

Спор Трампа и Зеленского

Напомним, в Белом доме в пятницу, 28 февраля, состоялась встреча президента США Дональда Трампа и президента Украины Владимира Зеленского.

Дональд Трамп и Владимир Зеленский начали спорить и перешли на повышенные тона во время встречи в Овальном кабинете.

Президент Украины Владимир Зеленский досрочно покидает Белый дом после встречи с Дональдом Трампом в Овальном кабинете.

В Вашингтоне не состоялось подписание соглашения о полезных ископаемых между Украиной и США.

Топ комментарии
+47
Тобто вигляд цього пана Трампу подобався, а Зеленського - ні?
показать весь комментарий
01.03.2025 14:33 Ответить
+37
рамп в овальному кабінеті буквально називає попереднього президента Америки Байдена тупим чуваком і в той же час вимагає поваги до овального кабінету. Венс буквально називав Трампа ідіотом до його президенства і в той же час вимагає поваги, дипломатичності і вдячності. Дякую
показать весь комментарий
01.03.2025 14:31 Ответить
+34
А була б ЯЗ в Україні, Трамп би руки цілував Зеленському. Ось такий правовий світ в якому ми живемо.
показать весь комментарий
01.03.2025 14:31 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
А з якою метою цікаветесь? Трамп ідійот, може і зробити, і шо? Європейці на дипломатичних зустрічах носять костюми. Мова не про арабів, індусів, тощо.
показать весь комментарий
01.03.2025 15:11 Ответить
Хотів переодягнутися у арабського шейха та прийти на прийом до Трампа.
показать весь комментарий
01.03.2025 17:35 Ответить
Два дибіла то є сила. Весь світ спостерігав на шоу клоунів
показать весь комментарий
01.03.2025 14:51 Ответить
А мені от не подобається вигляд і поведінка ******** кацапо-фашиста трампа і його шобли підзаборних наркоманів венса і маска.
показать весь комментарий
01.03.2025 14:52 Ответить
а когда рыжая обезьяна встречается с лидерами Индии и Арабских стран он тоже всем тыкает на их прикид ? Уверен что куйла он обслуживает в любом его наряде !
показать весь комментарий
01.03.2025 14:56 Ответить
А маск в бейсбольці поруч з трампом на пресконференції в Білому домі, гарно виглядає? А дитина на плечах маска поруч з президентом, а шмарклі дитини на столі трампа? Гопники.
показать весь комментарий
01.03.2025 15:00 Ответить
Ви плутаєте хто президент другої економіки світу, а хто 138.
показать весь комментарий
01.03.2025 15:13 Ответить
Венс щось там балакав про дипломатичний етикет, а він не залежить від рейтингу країни.
показать весь комментарий
01.03.2025 19:47 Ответить
Це не має значення. Цю зустріч призначили саме для того аби звинуватити Україну в тому що вона не хоче миру а кацапи хочуть. Неважливо як був би вдягнений Зеленський якби він ковтав все лайно яке вивалили ті шакали, він був би "гуд гай"
показать весь комментарий
01.03.2025 15:02 Ответить
Нехай патякає руда абізяна. Чим більше він виллє на нас лайна, тим швидше світ згуртується навколо нас. Ніхто не захоче бути наступною жертвою ***** та трампа.
показать весь комментарий
01.03.2025 15:04 Ответить
показать весь комментарий
01.03.2025 15:09 Ответить
перестаньте порівнювати Черчілля з Зенелохом
показать весь комментарий
01.03.2025 17:49 Ответить
сравнивают не личности, а костюмы
показать весь комментарий
01.03.2025 17:57 Ответить
он внизу сидить араб ..от нехай там і порівнюють, валентіна
показать весь комментарий
01.03.2025 17:59 Ответить
ви про такий костюм бидла що сракою на стол всілось?
показать весь комментарий
01.03.2025 18:03 Ответить
так і США вступили у війну ..порівняння недоречне
показать весь комментарий
01.03.2025 18:00 Ответить
До чого це? Тут про одяг, а не про вступ у війну йдеться.

P.S. Для довідки: Сполучені Штати Америки вступили в Другу світову війну 7 грудня 1941 року. І лише 6 червня 1944 року було відкрито Західний фронт у Європі. І США НЕ ОГОЛУШВАЛИ війну Німеччині. Все було з точністю до навпаки...
показать весь комментарий
01.03.2025 18:08 Ответить
показать весь комментарий
01.03.2025 18:10 Ответить
Фофудья...
показать весь комментарий
01.03.2025 15:13 Ответить
я не розумію чому зеленський не носить костюм.
показать весь комментарий
01.03.2025 15:16 Ответить
показать весь комментарий
01.03.2025 15:17 Ответить
ну таке собі. Костюм це повага до приймаючою сторони, та до своєї країни. Не розумію, навіщо таскати "трєніки" та толстовку, представляючи Україну в світі.
показать весь комментарий
01.03.2025 15:37 Ответить
Тут же ж не про кастюмчик правильний, а про подвійні стандарти. З одними - з рушниками,хустками на голові та у простирадлах - можна. А з іншими - у регланах та мілітарі-штанах - ні.
показать весь комментарий
01.03.2025 15:41 Ответить
нудисти взагалі проти одяку, але ж це не привід йти голим в білий дім -це не пляж та не цирк
показать весь комментарий
01.03.2025 15:44 Ответить
нудисти проти одяну на пляжі, якщо ти не знав
показать весь комментарий
01.03.2025 16:02 Ответить
ну та да, як казав поручик Ржевский:

"форма одежды - пенсне и кондон"

.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:06 Ответить
на фото національний одяг арабів. То хай би вишиванку та шаравари надів)
Етикет це повага до оточуючих.
показать весь комментарий
01.03.2025 15:47 Ответить
Трохи вище кидав фото Уінстона Черчілля під час візиту до Білого дому 3 січня 1942 року. Це третій рік війни з нацистською Німеччиною. Ну і? Таке собі?
показать весь комментарий
01.03.2025 15:50 Ответить
шо, в розтянутих трєніках та толстовці?
показать весь комментарий
01.03.2025 15:53 Ответить
Тобто принципових заперечнь проти регланів та штнанів немає? Є лише зауваження щодо окремих нюансів типу розтягнутих колін? Ну тоді про що ми говоримо?
показать весь комментарий
01.03.2025 15:58 Ответить
ти не розумієш, що в світі лідери сприймають це більше як неповагу до себе, чим ознаку війни. Тим більше Зеленський не носить військову форму, як Черчиль, він носить толстовку й спортивки.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:03 Ответить
Наведи мені приклади ОФІЦІЙНОГО незадоволення зовнішнім виглядом Зеленського до його зустрічі з трампом. Що йому до зустрічей наполегливо радили так не одягатися.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:06 Ответить
Мається на увазі незадоволення лідерів інших країн.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:07 Ответить
Було. Навіть краватку дарували.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:58 Ответить
Це Ви про Туска? Ну і? Де тут офіційне незадоволення? Йому ще, до речі, велосипед дарували.
показать весь комментарий
01.03.2025 17:16 Ответить
Ось, до речі, ще один штрих. Цього разу у спідниці:

https://media.cnn.com/api/v1/images/stellar/prod/gettyimages-2198733071.jpg?q=w_1110,c_fill/f_webp
показать весь комментарий
01.03.2025 15:56 Ответить
ти не бачиш різниці в національних костюмах та спортивка з толстовкою.
показать весь комментарий
01.03.2025 15:59 Ответить
Я тобі раджу погуглити значення словосполучення "подвійні стандарти". Ти ж все чудово розумієш. І національними костюмами прикриваєшся лише заради того, щоб продовжувати цю безглузду розмову.

Що - якби Зеленський одягнувся у костюм, щось зімнилося? Ні.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:03 Ответить
Ти б ще фото первісних людей у шкірах тварин запостив…
Враховуючи важливість моменту, Вова міг би відступити від власних звичаїв.
Але ж ні, приїхав неголений, у футболці та бикував.
Ти готовий виправдати все, що він робить і каже, не лише нехлюйський одяг?..
показать весь комментарий
01.03.2025 16:26 Ответить
Ти розумієш, що тут йдеться не про Зеленського, а про Україну??? Це ТВОГО президента, який представляв ТВОЮ країну, публічно принизили. А ти ще цьому радієш... Ну так може ще напишеш, що нам треба було зробити, як йому радили? Тобто підмахнути черговий нікчемний папірець? Такого ти для нас хотів, так?
показать весь комментарий
01.03.2025 16:32 Ответить
Ось, до речі, з чого почалася ця історія з костюмом. Брайан Гленн, головний кореспондент «Голосу Америки», запитав Зеленського:

Чому Ви не носите костюм? Ви перебуваєте у найвищому офісі цієї країни і відмовляєтеся носити костюм. У вас є костюм? Багато американців мають проблеми з тим, що ви не поважаєте цей офіс

НА ЦЕ ТРАМП ВІДПОВІВ:

https://streamable.com/qoflr7

Це було на самому початку розмови, коли всі ще жартували і посміхалися один одному. Тобто тоді трампа все влаштовувало. В тому числі і одяг Зеленського. Це ще раз свідчить про те, що одяг тут був ні до чого.
показать весь комментарий
01.03.2025 17:06 Ответить
До речі, Брайан Гленн - бойфренд затятої трампістки Марджері Грін.
показать весь комментарий
01.03.2025 17:11 Ответить
показать весь комментарий
01.03.2025 19:16 Ответить
США була у війні вже. недоречно геть

нате ван вашого зенелоха у костюмі

показать весь комментарий
01.03.2025 18:04 Ответить
зєлєнскій і вишиванка? Невдалий жарт...
показать весь комментарий
01.03.2025 20:59 Ответить
зеБидло отримало те, на що заслуговує! Тільки питання при чому тут Україна та її народ!?
показать весь комментарий
01.03.2025 16:06 Ответить
Тому, що буратінка до України, як роми до Риму.
показать весь комментарий
01.03.2025 20:45 Ответить
Шукай відповідь у завгоспа зєлєнського. Він його вдягає, він йому радить, він за нього виконує обов'язки президента. А куклу вдягати можна й без її бажань та смаків.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:25 Ответить
В даному випадку щоб Зеленський був навіть в смокінгу результат був би такий же.
показать весь комментарий
01.03.2025 15:16 Ответить
поважають за щось , за якісь дії . за що поважати старого придурка який постійно бреше ?
показать весь комментарий
01.03.2025 15:19 Ответить
А Зеля розраховував, що з ним будуть панькатись, як вшиві інтелігентики до тепер робили...
А за одежу? Ну уявіть, у вас весілля. Всі запрошені приходять нарядні. А один небритий, в спортивному костюмі, і кедах. Як це виглядає? Як неймовірна повага до молодят та гостей? А Зеля тупий, чи спеціально принижує?
показать весь комментарий
01.03.2025 15:26 Ответить
Рішення були приняті до візиту, костюму, обговорення та прочей фігні. Зельку вивели на виставу, щоб мати привід. Мовчав би він, чи був в похоронному костюмі..... Все одно. Трамп та його фашистікі все ж заранеєє озвучили, хто вміє читати....
показать весь комментарий
01.03.2025 15:34 Ответить
"Укладай угоду або забирайся геть" - передовиця британського видання "The Daily Telegraph":
показать весь комментарий
01.03.2025 15:39 Ответить
Головне не костюм, а те що американці не збираються давати ніяких гарантій безпеки Україні, а лише добувати корисні копалини, переважна більшість яких знаходиться на окупованих територіях. Американці уже домовилися з ****** за метали на Донбасі і їм лише потрібна ця тупа угода від України, щоб не виглядати грабіжниками.
показать весь комментарий
01.03.2025 15:41 Ответить
Які корисні копалини? Вони хоч є?
показать весь комментарий
01.03.2025 15:51 Ответить
Якраз Ішак і цирк влаштував бо копалини та доходи від них олігархи-злодії та кончене Ішачило віддавати не хочуть!!
показать весь комментарий
01.03.2025 16:09 Ответить
є титан, уран ще дещо, а решта ....

решту рєдкозьомів можна продати за тріліон... або два-три.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:09 Ответить
Ну хд я б в такому нестабільному регіоні не захотів би вести бізнес - це по перше
По друге - скільки треба фінансів на розмінування, побудови інфраструктури.
І які гарантії, що після того як США вкладеться, розбудує усе , росіяни не відіжмуть бізнес?
показать весь комментарий
01.03.2025 16:35 Ответить
все давно розділили між собою олігархи

казочка про надра - для охлоса
показать весь комментарий
01.03.2025 18:08 Ответить
Головне не договір. Головне що зєлєнський сам ЗАПРОПОНУВАВ Трампу копалини, й отримав АТВЄТКУ.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:27 Ответить
Да он в таком виде вваливается к королевским особам, Трамп слегка приземлил летающего в облаках актёришку.
показать весь комментарий
01.03.2025 15:47 Ответить
Ну, зустріли по одежині, і вигнали за розумом. Власне, там ні в кого розумом і не пахло - якийсь базар сварливих торговок. Дожились...
показать весь комментарий
01.03.2025 15:50 Ответить
О, зате в тебе тролику розуму --аж на три рублі.
показать весь комментарий
01.03.2025 15:52 Ответить
Вам не привикати в одному спідньому ходити .
показать весь комментарий
01.03.2025 17:04 Ответить
Чув таку думку, що військова форма на лідерах держав асоціюється в американців з диктаторами, як кастро з куби, або ким член ином з кндр. та інші. Про це постійно говорять в сша з 2022р.
показать весь комментарий
01.03.2025 15:52 Ответить
Вам, як віслюкам морковину, вкинули писанину якоїсь нікому не відомої газетки, а ви й раді кинутись обсмоктувати.
показать весь комментарий
01.03.2025 15:54 Ответить
Хто хоче робити (перемовини) робить, а хто не хоче шукає привід (костюм) не робити.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:09 Ответить
ой - та хватить писати гуйню - трамп не трамп....трамп прекрасно знає хто такий зеленський - оманський конь,агент буратіно і розміновувач чонгара.сам кацапів в Україну завів - а тепер куксами перед ібалом махає , хачу - не хочу.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:12 Ответить
Правильно. Перегорнули сторінку. Лише залишився неприємний спогад. І персонажі. А так хочеться, щоб персонажі були інші, НОВІ. А старі, щоб валили якнайдалі. Зі своїх країн.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:30 Ответить
Ось так одягався Черчилль для візиту до Вашингтона під час війни

показать весь комментарий
01.03.2025 16:34 Ответить
Ну и что из этого, а Зеленскому не понравился цвет и длина трусов у трампа, но он же молчит?
показать весь комментарий
01.03.2025 17:01 Ответить
мне вот например не нравится мерзкое **** трампа.о Украинского президента должно волновать мнение какого то ************** ******?!в США я глубоко убеждён найдётся масса порядочных людей и во власти также которые могут довести до импичмента этого урода если он не изменит своего холуйского отношения перед рашкой.
показать весь комментарий
01.03.2025 19:01 Ответить
Трамп мудак, но на встречу с президентом США можно было бы одеть костюм и галстук.
показать весь комментарий
01.03.2025 19:19 Ответить
Думаю, що перед наступним візитом Боневтіка Потужного до США, якщо це ще можливо, то США пришлють Боневтіку три новенькі костюми - чорного, синього і зеленого кольору, три сорочки і три кроватки та одні туфлі, щоб не ганьбив століттями прийнятий етикет в дипломатії. Таке враження, що Боневтік на "Віденський бал" припреться в крирозових чоботях і галіфе і скаже "так нада".
показать весь комментарий
01.03.2025 19:39 Ответить
"Клавдия Константиновна была глупа, и преклонный возраст ее не позволял надеяться на то, что она когда-нибудь поумнеет" (с)
показать весь комментарий
01.03.2025 19:39 Ответить
Ти виродок кончаний свого уродливого пса прибери а ді венса Урода кончаного