3844 посетителя онлайн

Свободный мир нуждается в новом лидере, - Каллас

Каллас о новом лидере мира

Глава дипломатии ЕС Кая Каллас подчеркнула необходимость усиления поддержки Украины.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом говорится в заметке Каллас в Х.

"Украина - это Европа! Мы стоим вместе с Украиной. Мы усилим нашу помощь, чтобы украинцы могли продолжать борьбу с агрессором", - написала она.

Также Каллас отметила, что сейчас свободный мир нуждается в новом лидере.

"Мы, европейцы, должны принять этот вызов", - подытожила Каллас.

Как сообщалось ранее, поддержку Зеленскому выразили в совместном заявлении президент Европейской комиссии Урсула фон дер Ляйен, президент Европейского совета Антониу Кошта.

Топ комментарии
+12
Андрюха, ніззя ж так палитися.
показать весь комментарий
01.03.2025 14:51 Ответить
+11
До речі Тампон ще перез Зеленським, відмінив зустріч з Каллас. Будете звинувачувати Каллас в тому що вона не захотіла лизати сраку Тампону? Так що Тампон ціленаправлено відсторонюється від тих хто заважає йому з ****** переділити світ
показать весь комментарий
01.03.2025 14:51 Ответить
+10
Новый мировой лидер это наш Зеленский.
показать весь комментарий
01.03.2025 14:44 Ответить
Комментировать
Сортировать:
піаніст підійде ?
показать весь комментарий
01.03.2025 14:43 Ответить
нє, яник з ростова
показать весь комментарий
01.03.2025 14:44 Ответить
Оберіть жінку.
показать весь комментарий
01.03.2025 14:43 Ответить
Погоджуюсь. Як казав класик: «всю саму страшну ***** у світі скоюють чоловіки».
показать весь комментарий
01.03.2025 14:46 Ответить
А як же Єва?
показать весь комментарий
01.03.2025 15:01 Ответить
Адаму менше треба було грати на роялі.
показать весь комментарий
01.03.2025 15:10 Ответить
Адаму треба було слухати Бога, а не Еву!🙏🙏🙏
показать весь комментарий
01.03.2025 16:30 Ответить
Таня якшо слухати Бога то ти залишишся НЕУДОВЛЄТВОРЬОННОЮ.
Ба більше - якшо слухати Бога то ти б залишилась дєвстствєніцей і так незайманкою б і померла.
показать весь комментарий
01.03.2025 18:40 Ответить
Читайте Бiблiю! Господь сотворив чоловiка та жiнку i сказав:"Плодитесь та розмножуйтесь"! А як би розмножувались люди в Райскому саду ми вже на землi не пiзнанаемо....
показать весь комментарий
02.03.2025 09:42 Ответить
Новый мировой лидер это наш Зеленский.
показать весь комментарий
01.03.2025 14:44 Ответить
Андрюха, ніззя ж так палитися.
показать весь комментарий
01.03.2025 14:51 Ответить
Це сарказм!
показать весь комментарий
01.03.2025 16:05 Ответить
Сірий, за що ти так світ ненавидиш?
показать весь комментарий
01.03.2025 14:53 Ответить
Торарісщ майор, на кого розраховані такі примітивні вкиди?
Ти ж бачш, що крім ваших, фермерських, ніхто тебе не пролайкав
показать весь комментарий
01.03.2025 15:03 Ответить
одне говно на вибір.
це значить і головах людей говно. бо лише говно може обрати говно.
показать весь комментарий
01.03.2025 14:44 Ответить
Трамп поламався. Несіть наступного.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:06 Ответить
Європу ліпіть до кучі - замісь закликів
показать весь комментарий
01.03.2025 14:45 Ответить
Невже Олександрович?
показать весь комментарий
01.03.2025 14:45 Ответить
Модно казати Санич (один притулений порадив)
показать весь комментарий
01.03.2025 14:55 Ответить
Так Давайте, е Мерц,Макрон,Старнер
показать весь комментарий
01.03.2025 14:45 Ответить
Мерц
показать весь комментарий
01.03.2025 14:46 Ответить
Має бути той, в кого є ЯЗ. Макрон.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:22 Ответить
Можливо
показать весь комментарий
01.03.2025 17:27 Ответить
Вот есть же женщині с тестикулами (в моральном смысле)
показать весь комментарий
01.03.2025 14:45 Ответить
Європейські лідери знову піднімають пафосні гасла про підтримку України, проте реальність цієї "допомоги" виглядає значно менш героїчною. Кая Каллас заявляє про необхідність посилення підтримки, але не згадує, що більшість техніки, яку передають Україні, є застарілою та такою, що більше не використовується в арміях країн ЄС.

Фактично, Україна стала полігоном для утилізації старих зразків озброєння:
1. Танки Leopard 1A5 - розроблені ще в 1960-х, зняті з озброєння Німеччини у 2000-х. Частина з них, передана Україні, потребувала капітального ремонту, а деякі навіть не могли виїхати з ангарів.
2. БМП Marder 1A3 - 1970-х років виробництва, теж потребували ремонту перед передачею.
3. Бронетранспортери FV103 Spartan та FV432 - британська техніка 1960-70-х років, яка знята з озброєння та виставлена на продаж приватними компаніями.
4. Ракети для ППО - Україна отримувала ракети для ЗРК NASAMS та IRIS-T, але в обмежених кількостях, тоді як запаси застарілих ракет до радянських комплексів закінчуються.
5. Артилерія - передана гаубична артилерія M109 (США), ************** 2000 (Німеччина), Caesar (Франція) часто має дефіцит снарядів, а деякі гармати, як PzH 2000, виявились занадто вибагливими до інтенсивного використання.

Європейські країни активно "позбуваються" техніки, яка мала б піти на списання або консервацію, використовуючи війну як інструмент утилізації та випробувань. Водночас, новітні зразки озброєнь (такі як ******* танки Leopard 2A7 або F-16 Block 70/72) до нас майже не доходять або відкладаються "на майбутнє". Це виглядає як банальне лицемірство: на словах - "ми допомагаємо Україні", на ділі - "ми оновлюємо власні склади за рахунок української армії".
показать весь комментарий
01.03.2025 14:46 Ответить
Перед тим, як повчати, згадайте, скільки саме літаків Eurofighter Typhoon передано, в якій комплектації та якого року виробництва. Чи є у вас ці дані, чи знову просто слова на вітер?

Перед тим, як говорити про допомогу Україні, варто згадати, скільки БТР M113 було передано. США передали Україні понад 200 одиниць цієї техніки в різних модифікаціях. Однак не можна забувати, що M113 - це техніка, випущена ще в 1960-х роках, яка часто потребувала ремонту перед відправкою. Хоча вони виконують роль транспортування військ, через свою застарілість ці БТР мають обмежену ефективність на ********* полі бою.
показать весь комментарий
01.03.2025 14:56 Ответить
Так може всіх посадимо в Т-62? Там гармата 115 мм, правда танк розраховувався, як одноразовий, із мінімальними шансами вижити, але хто ж цих людей рахує, вірно?
показать весь комментарий
01.03.2025 15:09 Ответить
якби не та стара техніка у нас і коні вже б скінчилися.
показать весь комментарий
01.03.2025 14:55 Ответить
Я не казав, що це погано - нам потрібна будь-яка техніка. Мій коментар про те, що Європа використовує гучні гасла, але не постачає нову та ******* техніку. Звісно, їм треба подякувати за те, що дали, але говорити, що вони завжди з нами і підтримують - це вже перебільшення.
показать весь комментарий
01.03.2025 14:57 Ответить
Розумні зрозуміли, бовдури сперечаються. Висновок. Ніколи бовдуру не доведеш, що він бовдур. Він й цього не розуміє.
показать весь комментарий
01.03.2025 15:03 Ответить
Конкретно, що я брехав і чим маніпулював? І був би вдячний, якби текст був би більш читабельним, а не так, як в інших коментарях, ніби хтось хавалом клавіатуру чесав і випадково пару слів набрав
показать весь комментарий
01.03.2025 15:07 Ответить
Ще ра питання для тупих, бо друкувати навчили, а з читанням схоже проблеми: Конкретно, що я брехав і чим маніпулював?
показать весь комментарий
01.03.2025 15:15 Ответить
Для європейців також настав час істини, бо трампістська Америка припиняє будь-яку допомогу нам.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:29 Ответить
А якби у роті росли гриби ?
показать весь комментарий
01.03.2025 15:01 Ответить
777 було передано 152 штуки, на фронт, який простягається на 3 000 кілометрів. Це типу одна гаубиця на 20 кілометрів фронту?
показать весь комментарий
01.03.2025 15:13 Ответить
І для неуків: 777 поставляли в основному США, а не Європа. Мій пост - саме про Європу. Чмоня читає, але не розуміє, що читає?
показать весь комментарий
01.03.2025 15:16 Ответить
згоден,техніка 60-70-х років. а ви,кацап, вже перейшли на віслюків і мулів 2020-х років...
показать весь комментарий
01.03.2025 15:11 Ответить
Це ти кому пишеш і підлизуєш? Якщо по факту нічого сказати, то відпрацьовуєш по методичці зелених - всі враги, всі кацапи?
показать весь комментарий
01.03.2025 15:14 Ответить
Бред. Леопарды 1A5 зарекомендовали себя просто великолепно. Главное их правильно использовать в современных условиях. Побольше бы такого "старья". А еще были Страйкеры, Топоры, PZH2000, Цезари и т.д.
показать весь комментарий
01.03.2025 15:52 Ответить
За всю историю, никто -кроме Зе публично не сказал НЕТ!!! президенту США
показать весь комментарий
01.03.2025 14:46 Ответить
Що здобула Україна і про що преЗЕдент сказав "ні"?...
показать весь комментарий
01.03.2025 14:48 Ответить
Підписання угоди, яку першим запропонував преЗЕдент і яку готував уряд України разом з США повинна була зробити Україну Чехословакією 2? ...Тобто. преЗЕдент і уряд готували для підпису і погодили умови зрадницької угоди для України?...А хіба вчора преЗЕдент сказав, що не підпише угоду, бо вона призведе до Чехословакії 2?...
показать весь комментарий
01.03.2025 14:55 Ответить
Ну добре. Тепер Україна повторить шлях Південного В'єтнаму.
показать весь комментарий
01.03.2025 14:59 Ответить
Людочка, так ви всеж наполягаєте на Чехословакії 2?
показать весь комментарий
01.03.2025 15:10 Ответить
Ні. Чехословакію ніхто не питав, у нас ситуація була краще. Була. Що вже зараз буде, залежить від реакції та практичних дій Європи без патронату США.
показать весь комментарий
01.03.2025 15:19 Ответить
Він розумів, що єдиний шанс залишитися при владі, далі шкодити і грабувати з дєрьмаками, і ні за що не відповідати - це нічого не підписати і зірвати мирний процес (угода про ресурси припинення вогню вибори перемовини з кацапією). Гнида хоче й далі дерти, наче останній день живе.
І спілкуйтеся людською мовою, ботняві міши падалЬюки, хіба в школі українську не вчили?
показать весь комментарий
01.03.2025 15:07 Ответить
та най краще він би його в сідниці 100 раз поцілував і ми отримали для армії зброю
а не пиху зелі
показать весь комментарий
01.03.2025 16:04 Ответить
Китаю потрібна Європа , а росія це сировинний придаток , та ще і продажний ктрі обіцяють США все що можуть . В росію з її не визначенністю ніхто з бізнесу не зайде , Від слова Ніхто.
показать весь комментарий
01.03.2025 14:47 Ответить
Спочатку старих в мавзолеї покладіть.
показать весь комментарий
01.03.2025 14:47 Ответить
За них самих, цього ніхто не зробить...
показать весь комментарий
01.03.2025 14:49 Ответить
Всяка деструктивна, на перший погляд, подія, несе в собі конструктивні потенціали, щоб впав старий світ і народився новий, й потрібні отакі "лідери", і бачу вони добре справляються, все в них вийде...
показать весь комментарий
01.03.2025 14:47 Ответить
Як почнуть когось обирати, то пересваряться остаточно одне з одним ще й у Європі. Там ультраправі набирають обертів і це все кодло їсть з руки *****. Страшні часи на нас насуваються.
показать весь комментарий
01.03.2025 14:49 Ответить
Нічого не поробиш, зміна циклу...
показать весь комментарий
01.03.2025 14:50 Ответить
До речі Тампон ще перез Зеленським, відмінив зустріч з Каллас. Будете звинувачувати Каллас в тому що вона не захотіла лизати сраку Тампону? Так що Тампон ціленаправлено відсторонюється від тих хто заважає йому з ****** переділити світ
показать весь комментарий
01.03.2025 14:51 Ответить
Скасував зустріч із Каллас, змусив Дуду принизливо чекати годину заради 10-хвилинної розмови ні про що, провів короткий беззмістовний діалог із Макроном...
показать весь комментарий
01.03.2025 14:59 Ответить
Прикол в том що він не переділить світ. З такою політикою закінчиться все тим що Китай їх просто зжере. І америкососію і рашку на закуску. США перестали бути лідером світу. Трамп "мейк америку лузером егейн". Жаль (
Тепер питання чи зможе об'єднатися і вижити Європа.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:11 Ответить
Симбіоз УКРАЇНА-НІМЕЧЧИНА є непереможним.
показать весь комментарий
01.03.2025 14:51 Ответить
Це вона себе має на увазі?
показать весь комментарий
01.03.2025 14:52 Ответить
ще раз це Європа котра і по впк так і по людях і ввп не поступитися США А ось далі дивимось на біржу в США і втрати там вже дуже суттєві
показать весь комментарий
01.03.2025 14:56 Ответить
Ничего критического не произошло. Можете выдыхать.
Трампа больше всего волнуют две вещи - Деньги и Власть. Он понимает что единственным человеком в этом мире кто может ему поднять рейтинги на мировой арене является Зеленский. Он знает что Путлер является крайне токсичным и дружба с бункерным уничтожит его как политика, а это не входит в его планы на будущее.

После "перепалки" Зеленского с Трампом и Венсом, рейтинги Зеленского значительно выросли и это может быть кредитом для президента Украины от президента США. Скорее это было спланировано заранее
показать весь комментарий
01.03.2025 14:56 Ответить
А ви оптиміст.
показать весь комментарий
01.03.2025 15:00 Ответить
Скоріш за все просто дурень думкою радіє.
показать весь комментарий
01.03.2025 15:14 Ответить
нема лідерів - закінчились
показать весь комментарий
01.03.2025 14:57 Ответить
десять гривень на ядерку,краще ніж десять висерів в фейсбуці
Моно на ядерку банка https://send.monobank.ua/jar/vzLFutJ72
показать весь комментарий
01.03.2025 14:57 Ответить
КАЛлас в цього лідора наряжає Потужну Зелупу?
показать весь комментарий
01.03.2025 15:00 Ответить
Лідери є ! І їх багато. Треба тільки дивитись, а не "турбуватись та непокоїться!" Я бачу вже одного. І чехи побачили. Це Петр Па́вел (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A7%D0%B5%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0 чеськ. Petr Pavel; нар. https://uk.wikipedia.org/wiki/1_%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D0%B4%D0%B0 1 листопада https://uk.wikipedia.org/wiki/1961 1961, https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B0_(%D0%A7%D0%B5%D1%85%D1%96%D1%8F) Плана, https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A7%D0%B5%D1%85%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%87%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%B0 Чехословаччина) - https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A7%D0%B5%D1%85%D1%96%D1%8F чеський політик та відставний https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BB генерал, https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82_%D0%A7%D0%B5%D1%85%D1%96%D1%97 Президент Чехії з 9 березня 2023 рокуhttps://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B5%D1%82%D1%80_%D0%9F%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%BB#cite_note-9 [9]. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D0%92%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D1%96%D1%82%D0%B5%D1%82%D1%83_%D0%9D%D0%90%D0%A2%D0%9E Голова Військового комітету НАТО з 2015 до 2018 року.
показать весь комментарий
01.03.2025 15:09 Ответить
Буиних мало - от і нема вожаків
показать весь комментарий
01.03.2025 15:11 Ответить
У нас є свій Найпотужніший незламний !
показать весь комментарий
01.03.2025 15:14 Ответить
Новый лидер в мире это Зеленский. Вы думаете Трамп идиот? Нет. Трамп осознанно выдвигает Зеленского на место мирового Лидера
показать весь комментарий
01.03.2025 15:18 Ответить
А потом скажет - Это Я сделал этого парня крутым чем поднимет себе рейтинги. Скриньте
показать весь комментарий
01.03.2025 15:20 Ответить
Молодєц! Зайдйош в ОП за премієй!
показать весь комментарий
01.03.2025 16:12 Ответить
Досить вже ліпити з трампона розумнтка! Воно звичайне пихате чмо нарцис! Імхо!
показать весь комментарий
01.03.2025 16:47 Ответить
Який би трамп не був, він розворушив хоч щось. А ці сидять на своїй пʼятій точці і говорять, обіцяють та більше ніхріна. Війська вводьте свої, а потім говоріть. Поки ми гинемо, ви там говорите тільки.
показать весь комментарий
01.03.2025 15:21 Ответить
Лидеры Эстонии, Литвы и Латвии очень недовольны, что не получили приглашение принять участие в намеченном на 2 марта саммите в Лондоне, для обсуждения украинского конфликта. (с)
показать весь комментарий
01.03.2025 15:22 Ответить
І кого вона особисто бачить "світового", або европейського лідера, який забеспечить мир, Макрона, Мелоні, Стармера,Мерца? Які ледь тримаються у владі. Приклад є, в В.Британіі, за останні роки змінилось 5-6 П-міністрів, були на посаді від 6-7 місяців до 2 років, чи Німеччини, по пів-року формували уряд, який успішно розпадався, і т.п. Пуста политична маячня.
показать весь комментарий
01.03.2025 15:24 Ответить
Орбана чи Фіцо?
Вибір невеликий...
показать весь комментарий
01.03.2025 15:27 Ответить
Речь же идёт про Лидера а не про ******, так что пролетел ваш кремлёвский дырявый..
показать весь комментарий
01.03.2025 15:43 Ответить
Дай им с кремлёвскими агентами разобраться, у них голова идёт кругом, после вчерашнего фиаско.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:03 Ответить
Так і є. Європа має бути самостійною і сильною. Іншого варіанту вже не існує.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:02 Ответить
Сенатор-демократ Кори Букер отлично написал вчера у себя в твиттере:

"Мы - американцы.

Мы - самая могущественная нация на планете.
Но нас определяет не способность подавлять слабых.
Наш характер проявляется не в том, чтобы травмировать угнетённых.
О нас говорит не умение насмехаться, унижать и презирать раненых, сломленных и измученных.

Мы -
Страна, создавшая план Маршалла.
Нация, осуществившая Берлинский воздушный мост.
Народ, чей лидер однажды сказал: «Господин Горбачёв, снесите эту стену».

Мы являемся самими собой, когда стоим против зла, а не когда угождаем его творцам.
Мы говорим правду, когда защищаем слабых, а не когда делаем это лишь за плату.
Мы остаёмся Америкой, когда наши лидеры называют диктаторов диктаторами, а тех, кто борется за демократию против тирании, - героями.

Сегодня Дональд Трамп и Джей Ди Вэнс не проявили силу - они продемонстрировали слабость.

Они попытались умалить величие и лишь показали собственную ничтожность.

Они носят одни из самых почётных титулов в мире - Президент и Вице-президент Соединённых Штатов Америки. Но титулы не делают человека. И сегодня оба эти человека опозорили свои звания.

Перед ними стоял измождённый воин. Человек, потерявший тысячи друзей и боевых товарищей из-за несправедливой и преступной агрессии авторитарного лидера.

Но они не проявили ни великодушия, ни благородства духа, ни дипломатической мудрости.
Они вели себя, как мелкие забияки с большими должностями, унизив историю и наследие страны, которой управляют.

Сегодня Дональд Трамп вёл себя скорее как российский Путин, чем как американский президент".
показать весь комментарий
01.03.2025 16:55 Ответить