8694 посетителя онлайн

Украина готова подписать соглашение о недрах с США, - Зеленский

зеленський

Президент Владимир Зеленский заявил, что экономическое соглашение с Соединенным Штатами готово к подписанию министрами.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на BBC.

Президент отметил, что соглашение о добыче полезных ископаемых готово к подписанию министром.

"Наша политика не заключается в том, чтобы продолжать то, что происходило в прошлом, мы настроены конструктивно. Если мы договорились подписать соглашение о добыче полезных ископаемых, мы готовы его подписать. Соглашение, которое лежит на столе, будет подписано, если стороны будут готовы", - пояснил Зеленский.

Ранее министр финансов США Скотт Бессент заявил, что после спора президента Украины Владимира Зеленского с американским лидером Дональдом Трампом США не рассматривают подписание экономического соглашения с Украиной.

Топ комментарии
+21
Трамп ще та наволоч але корону на голові нашому лідору знатно лопатою поправив
показать весь комментарий
02.03.2025 23:59 Ответить
+16
Якась шльондра, то буду то не буду то знову підпишу.
показать весь комментарий
03.03.2025 00:01 Ответить
+14
Художня література Гордона?
показать весь комментарий
02.03.2025 23:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
02.03.2025 23:57 Ответить
Художня література Гордона?
показать весь комментарий
02.03.2025 23:59 Ответить
Нє, " фсб прєс на колінці"
показать весь комментарий
03.03.2025 01:02 Ответить
Україні не потрібна угода трампа
показать весь комментарий
03.03.2025 10:12 Ответить
0х багато,ти про що саме?
показать весь комментарий
03.03.2025 12:02 Ответить
тоість зеля спровокував трампа???Ну і бред,а півроку за Байдена хто блокував допомогу,після чого русня взяла авдіївку і пішла далі,я не захищаю оманського чорта,але венс і трамп завербовані агенти це ясно як божий день.Цікаво а всю внутрішню систему управління в сша теж зеля руйнує семимильними кроками ???Для чого сплітати дурнуваті бздури?Ви що не бачити в трампістів мало часу, народ скоро все розкусить,от вони і хочуть все розвалити до того як їх виведуть на чисту воду.І та угода тут взагалі ні до чого..
показать весь комментарий
03.03.2025 00:16 Ответить
Хрипата наркалига тут при всьому. Головна проблема України.
Вчіть зебіляки мову, читати важко
показать весь комментарий
03.03.2025 03:11 Ответить
Наш мудрий нарид неисправимый. Достаточно было почитать комментарии под новостью после того как зе выгнали из штатов. Победобесие лилось рекой
показать весь комментарий
03.03.2025 01:09 Ответить
И нафига ото навязывать. Фыркнул трамп, да и муй с ним ... Старгсырье(редкоземельное) - не для продажи, а чтобы хватило и будущим поколениям.
показать весь комментарий
02.03.2025 23:59 Ответить
Яичко дорого в Пасхальный день. Люди думали что сохраненные запасы торфа это задел благополучия будущих поколений. А изобретение видеокассеты верх научного прогресса.
Раньше аккумуляторы были свинцовыми, сегодня литиевые. Какими будут завтра?
показать весь комментарий
03.03.2025 07:21 Ответить
Трамп ще та наволоч але корону на голові нашому лідору знатно лопатою поправив
показать весь комментарий
02.03.2025 23:59 Ответить
Якась шльондра, то буду то не буду то знову підпишу.
показать весь комментарий
03.03.2025 00:01 Ответить
Ви про трампа? Так, ви праві, нажаль
показать весь комментарий
03.03.2025 00:03 Ответить
Ви пагано розумієте,шльондра є одна, зеленський.
показать весь комментарий
03.03.2025 00:10 Ответить
Це ти погано розумієш, кацапюра.
показать весь комментарий
03.03.2025 08:52 Ответить
Говорити і заявляти можна, а ось підписувати з *************** американськими просто нема сенсу, це грабунок і нічого більше.
показать весь комментарий
03.03.2025 00:01 Ответить
Думаю, что Президенту все-же виднее
показать весь комментарий
03.03.2025 00:04 Ответить
Не смішить людей,не ганьбиться,презеденту відніше блд.
показать весь комментарий
03.03.2025 00:11 Ответить
А×уєнно йому розвиднілося, коли Чонгар розминовував, а гроші з ракетної програми і озброєння перекидав на асфальт та покишенях.
показать весь комментарий
03.03.2025 00:33 Ответить
є проблема також у розвороті США в зовн політиці. тепер це не союзник, а просто постачальник за гроші. який сенс без гарантій віддавати мінерали за подаровані гранти без гарантій? розум і відповідні фахівці потрібні щоб розпорядитися копалинами, а чи є такі в Україні? Трамп торпедує копалини і немає гарантій що війна зупиниться і на яких умовах? чому спочатку він не зупинить війну? йому потрібно перекупити ***** від китаю за рахунок української м"якої капітуляції, якщо так , тоді варто розглянути просто капітуляцію без копалин)). це жарт, звичайно. наша гарантія - це ЗСУ, можливо новий ще альянс за копалини з Британія-Скандинавія -Балтія -Туреччина. оскільки в НАТО нас не беруть.Трампа не цікавить слабка расія , його вже цікавить расія - партньор осторонь від китаю. розмови про копалини потрібно призупинити і провести референдум по їх використанню. продати весь наш золото запас і купувати зброю постійно, відмовитись від росреакторів назавжди і купувати зброю!!!
показать весь комментарий
03.03.2025 06:44 Ответить
С этого все беды и начинались.
Высоцкий (пока еще не был злейшим врагом Украины) пел про жирафа которому все видно
показать весь комментарий
03.03.2025 07:24 Ответить
The show must go on!
Зедебіли, ви ж клавіши на роялі.
показать весь комментарий
03.03.2025 00:02 Ответить
рагульне бидло з Кривого Рогу думає що все так легко виправити
показать весь комментарий
03.03.2025 00:03 Ответить
Стармеру доведеться другий раз через океан до трампа пертись

.
показать весь комментарий
03.03.2025 00:17 Ответить
Не бійтесь, зеобранці, він вас недорого продасть, у придачу із надрами.Цеж його ідея факс була: дядя трамп візьми наші надра, за недорого, той вирішив , що у лоха зе і так забрати непогано б..
показать весь комментарий
03.03.2025 00:08 Ответить
Зелений електорат він бонусом безкоштовним докине
показать весь комментарий
03.03.2025 08:56 Ответить
А НАШО?
показать весь комментарий
03.03.2025 00:08 Ответить
Трамп хоче підписати?
Хай в Київ приїзджає, і без Венса!
Ще тиждень-другий, і він і в Харків буде згоден приїхати, бо ж нічого плебсу показати.
показать весь комментарий
03.03.2025 00:08 Ответить
Та він вже згоден. Чекає на твою команду.
показать весь комментарий
03.03.2025 00:14 Ответить
Можеш передати її йому.
показать весь комментарий
03.03.2025 00:21 Ответить
Якось пiхуй продавай
показать весь комментарий
03.03.2025 00:11 Ответить
Якась дивна угода - ми їм свої надра, а вони нам що? Повзіть смерди на колінах та дякуйте, що ми погодилися їх у вас взяти. Може в нас задача вистояти у війні? Тоді які торги про видобуток рідко земельних металів та ще й на додачу газу? Навіть ефемерні. Цей підкуп Трампа при його визначеності стосовно ***** просто повод познущатися з нас. Спочатку, правда, з Зеленського. Але він сам лізе у цю пастку
показать весь комментарий
03.03.2025 00:12 Ответить
Мовчи вже !

Дорослі після тебе прибирають - Стармер, Макрон та Мелані

.
показать весь комментарий
03.03.2025 00:15 Ответить
Мелані прибирає за Трампом у Білому домі. Чи вона вже покинула рудого довбака?
Було б сенсацією, якби Мелані Трамп підтримала Україну після обсьору Донні.

показать весь комментарий
03.03.2025 00:30 Ответить
Мається на увазі Мелоні, а не трампівська Меланія
показать весь комментарий
03.03.2025 01:11 Ответить
А шо там прописывать, если в угодi не прописано, мол, кто будет править бал, кто будет инвестировать и как делиться будут, типо кулаками-силою? А если конь ретивый, делиться ярмом или гривою?
показать весь комментарий
03.03.2025 00:17 Ответить
Зеля блефує просто з картярами. )))вони що сказали- їм треба "мир", а не угода, такі вони благородні і принципові))
показать весь комментарий
03.03.2025 00:17 Ответить
А, це був такий хитрий план? Ай гравець! Просто шулер! Наш слоняра!
показать весь комментарий
03.03.2025 00:30 Ответить
Зеля виборцям Трампа показує, що той похєрив вигідну для них угоду, бо ***** понад усе, а не америка. Немає сенсу справляти враження на *****вого трампона. А ось на американців-так.
показать весь комментарий
03.03.2025 00:37 Ответить
Ось що справляє враження на американців, та й на увесь захід останні кілька днів. І таких постів тисячі. Зверни увагу на кількість переглядів та репостів. Це ті самі сторіс за які казав Венс. І ось тут Зеля просто зірка!
https://x.com/MyLordBebo/status/1895752927991792126
показать весь комментарий
03.03.2025 00:45 Ответить
То ти там?) взагалі, я розумію твій тваринний страх і десь його поділяю, бо життя одне. Але повертатися в країну, де більшість чоловіків, такі, як ти-не хочу. В мене мала дитина, я повинна її захистити, а не чоловіка під спвдницею.
показать весь комментарий
03.03.2025 01:01 Ответить
Де я? Де там? Ну так завжди. Чим далі від України, тим сильніші патріоти. Класно воювати чужими життями, правда?
показать весь комментарий
03.03.2025 01:05 Ответить
Де я казала, що я патріот? Я-жінка, мати дитини, яку я захищаю від війни там, де є безпека. Цікаво, а кого більшість таких, як ти може захистити. ... Чоловік і за псвоєю природою і за законом має захищати сім'ю.
показать весь комментарий
03.03.2025 01:12 Ответить
Ну то вертайся, тебе та дитину твій зеля захистить. Він же такий молодець! Стратег! Чи ти тільки здалеку батьківщину любиш та повчаєш що робити? То підписувати, а то не підписувати. Душею я з вами під обстрілами та шахедами, але тілом на жаль в Австрії. Як ви вже задрали нафронтниці тупорилі. Все, вільна.
показать весь комментарий
03.03.2025 01:20 Ответить
Ага, знову Зеля всіх має захистити))) і чого я маю повертатися, якщо останнього захисника бусифвкували, а передостанній на цензорі ось мені строчить?
показать весь комментарий
03.03.2025 01:31 Ответить
Власне, я не вимагаю від тебе нічого. Бо життя одне. Просто за руїну в країну не потрібно все на Зе валити тоді.
показать весь комментарий
03.03.2025 01:15 Ответить
Ще б ти від мене щось вимагала. Наголосували, зебарани, та й здристнули.
показать весь комментарий
03.03.2025 01:26 Ответить
А якщо я за Пороха голосувала, то що? Чим ти гсобисто відрізняєшся від Зебарана, якщо за тебе має то Порох, то Трамп воювати.
показать весь комментарий
03.03.2025 01:33 Ответить
Мені здається, чи в нього вже кукуха відлетіла? Якщо документи готові, то чого вчора не підписав? Чи потужні дефективні манагери за ніч все підготували?
показать весь комментарий
03.03.2025 00:20 Ответить
А ти її питав?
показать весь комментарий
03.03.2025 00:31 Ответить
Нафааааня, вставай, сундук украли!
показать весь комментарий
03.03.2025 00:32 Ответить
Нюхне передумае
показать весь комментарий
03.03.2025 00:43 Ответить
Поехал, обосрался на весь мир. А теперь все забудьте давайте по новой. Не вован, так это даже на улицах кривого рога не работает
показать весь комментарий
03.03.2025 01:06 Ответить
От що я десь зустріла в коментарях. Начебто в омані зєбуїну було обіцяно спокійне життя за безперешкодну роботу кремлівських кротів (наче логічно з огляду на єрмака), поки не окупує рашка все, що їй треба. А потім мир, дружба, жвачка, а бабуїн вже використаний непотріб (можна і чайку іспіть). От він і клянчить у трампакса гарантій для своєї шкурки (всралась йому Україна), а трамп сказав "я тібє нічіго нє должєн" після чого бубачька впав на підлогу і почав сучіть ножками і пускать носом пузирі. Поравда чи ні хз.
показать весь комментарий
03.03.2025 01:07 Ответить
Колись давно, колишній перший секретар цккпу Шелест згадував. Дзвонить до нього Підгорний. Мовляв, зараз до тебе прийде подання про присвоєння Льоні звання Героя РС. Ми в Москві вже погодили. А за що?Герой соцпраці більше б підійшло. Нічого не поробиш, Льоня дуже просить. Так і почався той звєздопад і возвеличення.
Так і Бубон. Вважає, що вже спорудив собі памятник нерукотворний. Він дійсно залишиться в памяті народній як граючий на роялі в два .......і без портков.
показать весь комментарий
03.03.2025 01:11 Ответить
Любить - не любить.
Буду - не буду.
Хочу - не хочу.
Поїду - не поїду.
Підпишу - не підпишу.
Зібрались два підлітка-неврастеніка - Трамп і Зеленський.
Трамп може це собі дозволити - із США ніхто не воює.
А Зеленський щодня торгує життям і смертю Українців у війні з москальськими окупантами.
показать весь комментарий
03.03.2025 01:18 Ответить
Підписувати угоду можна не з патологічним обманщиком (пу, трамп) а з адекватними людьми з репутацією. Інакше нема сенсу, в черговий раз збрешуть
показать весь комментарий
03.03.2025 05:51 Ответить
Зачем?? Где список оружия, которое обязуются поставить? А вот это вот:
"Уряд Сполучених Штатів Америки підтримує зусилля України отримати гарантії безпеки, необхідні для створення тривалого миру. Учасники намагатимуться визначити будь-які необхідні кроки для захисту взаємних інвестицій, як визначено в Угоді про Фонд."
- это просто какой-то nonsense.
Впрочем и конкретики насчет копалин тоже нет, но эти ребята шустрые - обставят все так, чтобы взять вообще все подчистую, без конкретики.
Лучше продумали бы альтернативный вариант с европейской страной.
показать весь комментарий
03.03.2025 06:26 Ответить
Спасибі жителям Кривбаса за *********** під..аса.
показать весь комментарий
03.03.2025 08:10 Ответить
Альфред кох в своей публикации ещё раз показывает что он человек который говорит то что нужно агрессору. Возможно он был в тесной связи с органами во время работы в правительстве россии. И переехав в Европу продалжает помогает агрессору своими публикацияии. Не удивлюсь если после победы Украины найдутся факты о его связи с органами. Скорей всего. Все будет УКРАИНА!
показать весь комментарий
03.03.2025 08:33 Ответить
Звичний звиздьож на камеру. А перемовини на цю ж тему з Китаєм?
показать весь комментарий
03.03.2025 12:26 Ответить