5167 посетителей онлайн

Зеленский сделал "худшее заявление" о далеком мире с РФ. США не будут с этим мириться, - Трамп

Президент США Дональд Трамп назвал "худшим заявлением" слова президента Украины Владимира Зеленского о том, что до прекращения войны с РФ еще "очень далеко".

Об этом он написал в своей соцсети Truth Social, передает Цензор.НЕТ.

Слова Зеленского, которые прокомментировал американский президент, прозвучали накануне вечером, когда украинский лидер покидал Лондон после участия в саммите. Тогда он также выразил надежду на то, что США будут продолжать помощь Украине, несмотря на публичную ссору в Овальном кабинете, цитировало Associated Press.

"Это худшее заявление, которое мог сделать Зеленский, и Америка не будет долго с этим мириться! Это то, что я говорил, этот парень не хочет, чтобы был мир, пока у него есть поддержка Америки, а Европа на встрече с Зеленским прямо заявила, что они не справятся без США", - заявил Трамп.

По его словам, "наверное это не лучшее заявление", сделанное с точки зрения "демонстрации силы перед Россией".

"О чем они думают?" - резюмировал Трамп.

Трамп раскритиковал Зеленского за слова о далеком мире с Россией

Спор Трампа и Зеленского

Напомним, в Белом доме в пятницу, 28 февраля, состоялась встреча президента США Дональда Трампа и президента Украины Владимира Зеленского.

Дональд Трамп и Владимир Зеленский начали спорить и перешли на повышенные тона во время встречи в Овальном кабинете.

Президент Украины Владимир Зеленский досрочно покидает Белый дом после встречи с Дональдом Трампом в Овальном кабинете.

В Вашингтоне не состоялось подписание соглашения о полезных ископаемых между Украиной и США.

Президент США Дональд Трамп после спора с президентом Украины Владимиром Зеленским во время встречи в Белом доме заявил, что тот якобы не готов к миру и "проявил неуважение".

Мировое сообщество и чиновники в США отреагировали на спор лидеров Украины и США.

Топ комментарии
+47
Рижий півень, не знає, що українців не зламати
показать весь комментарий
03.03.2025 19:17 Ответить
+41
показать весь комментарий
03.03.2025 19:20 Ответить
+33
І головне, що про ***** - ні слова.
"Погоджуйся ХЗ на що, бо я ***** тебе у карти програв"
показать весь комментарий
03.03.2025 19:18 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Донні, давай не розмінюйся на дрібниці!
Обʼяви війну Канаді та Мексиці!
Просто диву даєшся, що американці таке непорозуміння могли обрати.
показать весь комментарий
03.03.2025 19:38 Ответить
Як ти вже облізла гнида за*бала. ***** лізе в Україну а Тампон звинувачує українців що вони не хочуть миру. Чого ж ти **** боїся дати гарантії безпеки раз твоє ***** хоче миру? Дайте йому хто небудь уколів в голову
показать весь комментарий
03.03.2025 19:39 Ответить
Що, Нобелівська Премія "горить"?
показать весь комментарий
03.03.2025 19:39 Ответить
Трампон обiсрався. Але цього замало. Треба розмазати ще по пицi!
показать весь комментарий
03.03.2025 19:39 Ответить
На твоєму дурному місці я би взагалі не смикався - бо твоя Костянтинівка буде в складі РФ якщо ми не отримаємо справедливого миру. Не зараз так за пару років.
Саме тому що такі як ти барани бекали про "усталость ви вайни" в 19-му - саме тому твоя Костянтинівка в такій жопі.
показать весь комментарий
03.03.2025 19:56 Ответить
падажді нємного, скоро асвабадят. Но ето нє точно.
показать весь комментарий
03.03.2025 19:59 Ответить
Язик президента є або союзником і найкращим другом держави в котрій він президент, або є лютим ворогом для держави, та її народу ,в котрій він президент .Рашистський агент "трамп"-мир в руках у куйла.Виводить головорізів з території України- Божий мир .продовжує війну , котру підтримує США І "ТРАМБОН" диявольський промисел "слуг антихриста на землі....Так чиї Ви "слуги" "с..чі дітки"????
показать весь комментарий
03.03.2025 19:42 Ответить
Бачу в "Білому домі" з'явилася нова забавка - розбір та трактування промови Зеленського. Впевнений за усю історію США промови жодного іноземного лідера не "вивчались" так досконало...😆🤣🤣🤣
показать весь комментарий
03.03.2025 19:42 Ответить
вони мають просити зелень писати медленіше -бо бачу що не вспівають записувати
показать весь комментарий
03.03.2025 19:44 Ответить
показать весь комментарий
03.03.2025 20:56 Ответить
втомився читати брєд божевільного-скоріше б його санітари забрали на марс
показать весь комментарий
03.03.2025 19:42 Ответить
Пацан на імпічмент працює
показать весь комментарий
03.03.2025 19:42 Ответить
Українці не зрозуміли, що найважливішу новину про майбутнє країни озвучив дебіл Мілованов - головним є рейтинг Шашличного і заради цього рейтингу можна закрити очі на будь-що
показать весь комментарий
03.03.2025 19:42 Ответить
Стармер вважає, що угоди про надра мало для гарантій безпеки Україні
показать весь комментарий
03.03.2025 19:42 Ответить
Рейтинги падають,трампон хоче вибачень від того, що нічого поганого не сказав,щоб прикрити свою дупу ніби то він все правильно зробив а зеля такий провокатор!Недаром букмекери почали ставки приймати коли того рижого холуя копнуть в сра...у!Трампон поспішає бо куйло підганяє!
показать весь комментарий
03.03.2025 19:43 Ответить
показать весь комментарий
03.03.2025 19:43 Ответить
Вождя Стоячого Ведмедя змусили одягнути костюм, ну, бо вони ж цивілізовано і культурно в індіанців забирали їхні землі.

Цей знімок, зроблений у 1948 році. На ньому зображено момент підписання договору, пов'язаного з будівництвом греблі Гаррісон (Garrison Dam) на річці Міссурі. Це призвело до затоплення земель, що належали корінним народам ******, Арікара та Хідаца в Північній Дакоті. Вождь племені ****** Генрі Вайршт (Henry "Standing Bear" Wirts) плаче під час церемонії підписання, адже це рішення означало втрату їхніх предкових земель...
показать весь комментарий
03.03.2025 19:45 Ответить
Главное, не слушать этого параноика, нужно Европе и Украине выдержать паузу и не делать никаких комментариев, рано или поздно приступ у него закончится и его американцы отправят в дурку.
показать весь комментарий
03.03.2025 19:46 Ответить
О-ба - Трамп не хоче миритися!
Ми теж! Порозумілися!
показать весь комментарий
03.03.2025 19:47 Ответить
Невже ніхто не розуміє.що як іх зараз не зупинити -то нема нашоі планети Земля?
показать весь комментарий
03.03.2025 19:52 Ответить
Орбан виявляється ще вміняємий мужик
показать весь комментарий
03.03.2025 19:52 Ответить
Реальная пуля будет не поцарапать ухо, а реально в бошку.
На3,14здел он больше, чем ДОХРЕНА 🤔
показать весь комментарий
03.03.2025 19:57 Ответить
Думаю, що Зеленський має сказати. Якщо Трамп та США, дійсно, виступають за мир, то Трам має:
1. Публічно вибачитись, перед Українцями та Зеленським за свою поведінку в Білому Дому Вашингтона;
2. Як мінімум, відсторонити свого віце-президента, від будь-яких, переговорів з Україною та росієюв в будь-яких переговорах, як максимум відстоонити його, та назначити адекватного;
3. Висловити свою позицію. Мир між Україною та росією, можливий лише за однією умовою: Вивід російських військових, на кордони 24.08.1991 року.
показать весь комментарий
03.03.2025 19:58 Ответить
показать весь комментарий
03.03.2025 20:07 Ответить
При всій повазі до Ігоря Лапіна, якщо твій американський візаві або вже захворів на маразм, помножений на маньку величі, або ж елементарно є москальською консервною, то можеш хоч розбитися на друзки, хоч станцювати гопака, хоч цілувати його а дупу, але результат буде той самий негативний. Тут можна процитувати Леоніда Глібова: 'Він, щоб присікатись знайде причину...'. І саме цю тезу треба доносити зараз світу, а не наїзжати на Зеленського. Чим скоріше Трамп перестане бути президентом США (в будь-який спосіб), тим буде краще українцям, американцям та решті нормального світу.
показать весь комментарий
03.03.2025 21:08 Ответить
хоч станцювати гопака
************
Рижий підор хотів, щоб Зеленський станцював перед ним циганочку з виходом. )))

показать весь комментарий
03.03.2025 21:36 Ответить
4. І піти у відставку
показать весь комментарий
04.03.2025 12:43 Ответить
Сьогодні ЗСУ влупили по Уфі, 1500 км. Ось тобі рижий і карти, і козирі.
показать весь комментарий
03.03.2025 19:59 Ответить
По маасквє треба, регулярно, українськими ракетами, а не по бочкам з мазутом. Для трумпа це не карти, як і для цапні - не критично
показать весь комментарий
03.03.2025 20:02 Ответить
Наша Сатана летить на 15 000 км. Нехай рижий закриє свою кастрюлю і не тарабанить кришкою.
показать весь комментарий
03.03.2025 20:06 Ответить
у тебе з гаража Р-36М запускається ?)
показать весь комментарий
03.03.2025 20:29 Ответить
Щоб по маасквє, то для ефекту треба або одночасно запустити з півсотні (як мінімум) ракет та дронів, або ж одну, але термоядерну. На жаль зараз у України немає можливостей ні на перше, ні на друге. А у випадку 'бочок з мазутом' максимальний ефект досягається при мінімальних зусиллях.
показать весь комментарий
03.03.2025 21:14 Ответить
Кацапію потрібно-знищити як вірус-інакше не буде планети Земля.
показать весь комментарий
03.03.2025 20:03 Ответить
Якщо трамп так обсмоктує кожне слово Зеленського, то видно, що в нього добре пердак горить. Сьогодні Лех Валенса гарно йому написав, порівнявши його дії з діями гебістів в бувших застінках, які Валенса колись пройшов.
показать весь комментарий
03.03.2025 20:04 Ответить
Більше 50% американців підтримує Україну. 80% демократів і 70% республіканців за Україну. Ху йла підтримує 4%.
показать весь комментарий
03.03.2025 20:10 Ответить
Так Трамп просив Українські копалини, і нічого не пропанував, ти про що тунгусе?
показать весь комментарий
03.03.2025 20:15 Ответить
Козирєв (був у Єльцина такий міністр закордонних справ) вже порадив Україні тишком-нишком обзавестися хоча б десятком ядерних зарядів, і тоді і Трамп, і Путін приповзатимуть навшпиньках.
показать весь комментарий
03.03.2025 21:19 Ответить
показать весь комментарий
03.03.2025 20:09 Ответить
А хто проти, окрім трампа і хйла???
показать весь комментарий
03.03.2025 20:15 Ответить
Пуйло обіцяв Трампу в подарунок пару копалин літію. Трампло спітнів заламувати руки Зеленському. Копалини все віддаляються і стають примарними. Нашому президенту неможна їздити вАмерику. Трампон ради літію піде на все…
показать весь комментарий
03.03.2025 20:11 Ответить
Виступ Роберта Де Ніро на церемонії Оскара був короткий - Фак Трамп ( пнх трамп - по нашому )
Реакція зала - бурхливі аплодисменти стоячи .
..
показать весь комментарий
03.03.2025 20:11 Ответить
Это им не помешало отдать главные Оскары фильму про кацапов, с кацапскими актерами.
показать весь комментарий
03.03.2025 20:22 Ответить
Але там , на церемонії нагородження , ведуча сказала - цей фільм про те як відмовили могутньому рузькому . ( У фільмі йдеться про відносини олігарха і стриптизерку , яка олігарху підсунула гарбуза ) !
показать весь комментарий
03.03.2025 20:27 Ответить
Де Ніро міг би прямо з прапором вийти на сцену. )))
показать весь комментарий
03.03.2025 21:06 Ответить
Американець розповідає що США це взірець демократії там любий громадянин якщо йому не подобається президент то може його послати на хер і за це не понесуть відповідальності. Європейці йому відтовідають у нас такий же рівень демократії , ми також можемо послати вашого президента нахер і навіть ще далі, теж не понесемо відповідальності.
показать весь комментарий
03.03.2025 21:16 Ответить
Це дуже-дуже старий анекдот, але в ньому йшлося зовсім не про європейців, а про СРСР, Москву та Червону площу, на якій можна дуже голосно послати американського президента. І тоді, давно, це дійсно було актуально та смішно.
показать весь комментарий
03.03.2025 21:25 Ответить
Говорить fuck это одно. Но потуги на свержение власти в США всегда жестко пресекались. Было время когда таких вешали без суда. Смена власти в США возможна только законным способом.
показать весь комментарий
03.03.2025 21:34 Ответить
Европа всеми силами отбивается от Украины толкая Зеленского обратно Трампу. Зеленский, лежа у них на руках, весело болтает и делает все хуже и хуже. Европейцы потеют, глупо лыбятся и продолжают нести его к Трампу.
показать весь комментарий
03.03.2025 20:17 Ответить
Во какую создали ситуацию - стоит Зеленскому только сказать два слова по реальной ситуации на войне, как сегодня - он сказал, что до конца войны еще далеко (что он сказал неправильно???), как тут же Трамп подхватил это его выражение и на весь мир теперь глаголет, что Зеленский не хочет быстрого окончания войны и для этого добивается от США военной и финансовой помощи!!!???? А какое быстрое окончание сегодня войны можно вообще прогнозировать, это возможно только в воспаленном мозгу Трампа, подогреваемого Путиным?
показать весь комментарий
03.03.2025 20:21 Ответить
Буде залучено до перемовин Китай,а гарантії безпеки гарантують "миротворці" з Білорусі, саме тому обком у Монако задіяв усі ресурси,бо у разі мирної угоди за посередництвом США, усіх цих істот зелених чекає буцегарня,а тих хто розкрадав Україну тридцять років конфіскація майна.
показать весь комментарий
03.03.2025 20:27 Ответить
Блудниці приходить кінець, трамп про це добре знає.Мир праху твоєму!
показать весь комментарий
03.03.2025 20:27 Ответить
Трампу невідомо поняття гідності. Все продається і купується.
показать весь комментарий
03.03.2025 20:29 Ответить
Дебілоїди, що топлять проти Трампа та США - що скажете, коли у ЗСУ закінчаться ракети до "петріотів", а також інша американська або за американською ліцензією зброя? Європейських аналогів немає, що далі? Хоча хто про це замислюється, головне хайпанути зараз, та й власники ботоферм добре заробляють
показать весь комментарий
03.03.2025 20:37 Ответить
Так проти Трампа лише ті,хто чекає на *****,тому й поводяться аналогічно москалям,та сама риторика.У них винні бендери та омєріка.
показать весь комментарий
03.03.2025 20:41 Ответить
Проблема в тому, що облизування трампової дупи аж ніяк не гарантує, що ракети до 'патріотів' не закінчаться. На це впливатимуть зовсім інші на багато глибокі чинники, а не те хто кого куди послав. Якщо Трамп розумітиме геостратегічні інтереси США та зважатиме на них, то допомога не припиниться (як би він не ставився до Зеленського, хіба що спробує його усунути в якийсь спосіб). Ну а якщо Трамп чомусь вирішить водити хороводи з Путлером, то тут не допоможе навіть пан Ісус з Назарета на чолі української делегації.
показать весь комментарий
03.03.2025 21:36 Ответить
Терміновий антикриз від ОПи?
показать весь комментарий
04.03.2025 06:29 Ответить
Більш цинічної гри за мордор гундосий ще не демонстрував. Але найбільший треш в тому, що йому ще й масово и закохано аплодують за це...., стоячи на краю могили...
показать весь комментарий
03.03.2025 20:42 Ответить
Без США та їх військової підтримки в України не має жодного шансу закінчити або не програти цю війну, а в іншому випадку слід очікувати на надзвичайно негативний прогноз.
показать весь комментарий
03.03.2025 20:44 Ответить
Спасибі США за зброю, якою не дозволяли бити по кацапії, спасибі США за літаки та танки, які обіцяли до кінця 2022 року та так й не дали, спасибі Пентагону, за слив кацапам планів контрнаступу ЗСУ. Спасибі США, за обіцянки Будапештського договору. Мати такого союзника,й ворогів не треба.
показать весь комментарий
03.03.2025 21:32 Ответить
Трампісти ведуть США до масових протестів.
показать весь комментарий
03.03.2025 20:50 Ответить
Хай би йому хтось із журналістів чи політиків запропонував дуже конкретно розказати що він вимагає від Росії та які будуть його дії, якщо Путін не погодиться. Не зможе відповісти на це запитання, тоді Трампа можна буде публічно звинуватити, що він є москальська 'консерва'. Вся прелєсть подібного звинувачення в тому, що його буває важко довести, але спростувати взагалі неможливо (хіба що Трамп погодиться на поліграф або 'сиворотку правди' - але і в цьому випадку сумніви все рівно залишаться).
показать весь комментарий
03.03.2025 20:52 Ответить
показать весь комментарий
03.03.2025 20:52 Ответить
зараз чомусь трамп нагадав мені януковича
показать весь комментарий
03.03.2025 20:57 Ответить
ты- рыжий *****-не США!ты позор США!и рано или поздно тебе крысе ********** придётся за всё ответить!
показать весь комментарий
03.03.2025 21:15 Ответить
Жаба проти гадюки крпк
показать весь комментарий
03.03.2025 21:16 Ответить
США не будуть із цим миритися, - Трамп
-------------------------------------------------------
Так влупи властелину болот по самые гланды, как нарушителю всех международных законов и соглашений.
Ты обещал это сделать за 24 часа.
Где твое слово? Или главное, чтобы только хорошо сидел костюм?
показать весь комментарий
03.03.2025 21:26 Ответить
щоб зараз не казав Зеленський, щоб він не робив ця банда не заспокоїться, це як гопота колись чіплялась, хто слабший той винен
показать весь комментарий
03.03.2025 21:31 Ответить
..Борис Джонсон, сказал что обвинение Украины в агрессии со стороны Трампа - это то же самое если бы Америку обвинили в нападении на Японию в Пирл-Харборе во время Второй Мировой войны..
показать весь комментарий
03.03.2025 21:38 Ответить
Однією з головних причин Перл-Харбору було блокування Америкою постачання нафтопродуктів до Японії. Після цього війна Японії і США була тільки питанням часу.

21 червня 1941 року американці підготували різку ноту японському уряду, на що японці дали заплутану і завуальовану відповідь. Після введення японських військ на південь Індокитаю 25 липня уряд США ввів ембарго на експорт нафти до Японії та заморозив усі японські активи в США на загальну суму 130 мільйонів доларів. Також були припинені поставки літаків, металообробних верстатів та авіаційного бензину. Наступного дня філіппінська армія була включена до складу збройних сил США. Військове відомство встановило новий орган - командування американськими військами на Далекому Сході на чолі з генералом Д. Макартуром. У зв'язку з «ремонтом» Панамський канал був закритий для японського судноплавства.
показать весь комментарий
03.03.2025 22:08 Ответить
А, значит, Япония была права что напала на Штаты в Пирл - Харборе?
показать весь комментарий
03.03.2025 22:48 Ответить
Трамп - это антиРузвельт. Если бы во время Второй Мировой войны президентом США был Трамп - он точно не стал бы открывать Ленд-лиз Союзу, типа: "Деньги вперёд!" И неизвестно чем бы тогда закончилась война, наверное, вместо Европы была бы большая "Deutshland Über Alles".. )
показать весь комментарий
03.03.2025 21:40 Ответить
Если бы Зеленский был на встрече в костюме - то всё равно всё закончилось бы так же, так как этот скандал предположительно был уже заранее запланирован..
И если бы Трамп действительно хотел подписать документы - то он не цеплялся бы за слова а просто подписал бы их - и все, и он - герой Америки..
показать весь комментарий
03.03.2025 21:54 Ответить
перш ніж замахуватись дональд би задумався що хоч він і був обраний американцями, це зовсім не означає що він почне капрізнічать і робити особисте - проявить себе як неадекват обісравшийся то верещатиме вже на смітнику історії
показать весь комментарий
03.03.2025 22:32 Ответить
Трамп как в фильме "Крёстный отец:" "Поцелуй мой перстень"..
показать весь комментарий
03.03.2025 22:45 Ответить
То нехай не миряться, а ідуть *****, якщо ним щось не подобається!
показать весь комментарий
03.03.2025 22:45 Ответить
Надо попытаться сблизиться с Китаем, с главным врагом США в экономической сфере, тогда Трамп резко изменит свою позицию.. )
показать весь комментарий
03.03.2025 22:52 Ответить
Мюрідка https://t.me/anatoly_nesmiyan/23904 пише, що завтра Трамп збирається озвучити докази (великої) корупції чинної української влади, щоб перевернути позицію Зе.
показать весь комментарий
03.03.2025 22:59 Ответить
В смысле ? Ты блд старый гандон хочешь заставить меня дружить с кацапами ? Ты не при@ел , козлина ?
показать весь комментарий
03.03.2025 23:16 Ответить
Страница 2 из 2