5730 посетителей онлайн

Силы обороны отбросили врага возле Западного и Успеновки, - DeepState. КАРТЫ

Подразделениям Сил обороны удалось отбросить россиян у Западного и Успеновки.

Об этом пишут DeepState, передает Цензор.НЕТ.

"Силы Обороны отбросили врага возле Западного и Успеновки. Уточнена линия соприкосновения в Черкасском Поричном", - говорится в сообщении.

Успехи ВСУ в районе Западного
Западное

Черкасское Поречное

Топ комментарии
+9
Радісно. Сиджу… чекаю рудого чи не зтягнуть з трибуни за задницю… Мабуть ні, бо з переляку минулу ніч обіцяв щось велике сказати. А насправді, знаючи цього шулєра, вийде, напердить і щезне в тумані свого смороду.(((
показать весь комментарий
05.03.2025 03:17 Ответить
+7
ви і справді чекаєте там чогось нового?
все теж і одне саме буде - "я чемпіон i всі лайно, хто так не думає!"
не марнуйте чяс, послуxайте якусь українську музику,
перечитайте Кобзаря, нагадайте собі щось приємне....
показать весь комментарий
05.03.2025 04:38 Ответить
+5
всім все зрозуміло після доніного вихваляння самого себе - хлопай-хлопай?
чи то був штучний інтелект?
кому щє ні? - раджу 2 дні послухати зелемарафет - там теж саме,
але з меншіми спроможностями - пихатись така ж сама...
показать весь комментарий
05.03.2025 05:36 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Радісно. Сиджу… чекаю рудого чи не зтягнуть з трибуни за задницю… Мабуть ні, бо з переляку минулу ніч обіцяв щось велике сказати. А насправді, знаючи цього шулєра, вийде, напердить і щезне в тумані свого смороду.(((
показать весь комментарий
05.03.2025 03:17 Ответить
він вже майже рожевий ... так я теж на українському Голос Америки
показать весь комментарий
05.03.2025 03:33 Ответить
Промова президента США Дональда Трампа до Конгресу. Наживо з перекладом українською- ютуб Голос Америки
показать весь комментарий
05.03.2025 03:34 Ответить
ви і справді чекаєте там чогось нового?
все теж і одне саме буде - "я чемпіон i всі лайно, хто так не думає!"
не марнуйте чяс, послуxайте якусь українську музику,
перечитайте Кобзаря, нагадайте собі щось приємне....
показать весь комментарий
05.03.2025 04:38 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=rDJKL00GTVo --Наживо
показать весь комментарий
05.03.2025 04:42 Ответить
всім все зрозуміло після доніного вихваляння самого себе - хлопай-хлопай?
чи то був штучний інтелект?
кому щє ні? - раджу 2 дні послухати зелемарафет - там теж саме,
але з меншіми спроможностями - пихатись така ж сама...
показать весь комментарий
05.03.2025 05:36 Ответить
Героям слава!!!
показать весь комментарий
05.03.2025 05:45 Ответить
далеко далеко
показать весь комментарий
05.03.2025 06:09 Ответить
два нацисяри ніколи один одного в одій кімнаті не знайдуть,
бо хтось таки повинен бути нарцисярєє іншого.
ніхт перекладачів на перемовинах!
буба на англійській, як рудий на мові...
показать весь комментарий
05.03.2025 06:14 Ответить
І жодного слова про те, що сьогодні чи не найперший за майже увесь рік день, коли русня ніде не просунулась територією України.
Висновок який? Треба терміново закріплювати результат, тобто негайно капітулювати.
Сарказм, якщо що.
Насправді русня готує великий наступ. Наші попереджають.
показать весь комментарий
05.03.2025 08:39 Ответить
На том орехове и заглохнут а форсировка Днепра вообще смешно выглядит.а так пускай хоть на ослах рыпаються с пулеметами.
показать весь комментарий
05.03.2025 10:08 Ответить
Мучний каже, що м'яса вони зараз в район Новосілки та Покровська наганяють до чорта. Ну і ЗСУ теж не сидять, готуються. Що вийде, чорт його знає. Все залежить від адекватності командування (з цим вже краще) і наявності ресурсів (тепер з цим все гірше стає).
показать весь комментарий
05.03.2025 10:10 Ответить
Господи, Матінко Богородице, бережіть та допомагайте нашим захисникам