7961 посетитель онлайн

Поддержка Украины станет для Европы еще дороже, - Орбан

Премьер-министр Венгрии Виктор Орбан

Премьер-министр Венгрии Виктор Орбан раскритиковал политику ЕС по поддержке Украины, заявив, что после изменения подхода США это станет еще большим финансовым бременем для Европы.

Об этом сообщает Telex, информирует Цензор.НЕТ.

Орбан выразил сомнение в целесообразности поддержки Украины, решение о которой приняли 26 стран-членов ЕС на саммите 6 марта.

"Если европейцы продолжат тянуть это на себе, то наши последние копейки пойдут на эту войну", - заявил венгерский премьер.

Он перечислил четыре основные расходы, которые, по его мнению, ложатся на плечи Европы:

  • финансирование украинской армии,
  • поддержка функционирования государства,
  • усиление собственной обороноспособности,
  • возможное присоединение Украины к ЕС.

Орбан утверждает, что таких средств нет ни в Европе, ни, возможно, даже в США.

Венгерский премьер также повторил тезис о том, что его страна выступает за мир и страдает от экономических последствий войны.

Топ комментарии
+17
Каже той пітар, що постійно смокче дотації з Європи.
показать весь комментарий
07.03.2025 10:27 Ответить
+16
Переживає, що йому менше дотацій перепаде. І тоді його владі - кінець.
показать весь комментарий
07.03.2025 10:27 Ответить
+15
завали хлібало, пі@ар
вижити у Європі тобі @андону стане дорожче
показать весь комментарий
07.03.2025 10:26 Ответить
Комментировать
Сортировать:
завали хлібало, пі@ар
вижити у Європі тобі @андону стане дорожче
показать весь комментарий
07.03.2025 10:26 Ответить
Угорщина має зникнути.
показать весь комментарий
07.03.2025 10:26 Ответить
Переживає, що йому менше дотацій перепаде. І тоді його владі - кінець.
показать весь комментарий
07.03.2025 10:27 Ответить
Коли вже здохне ця шавка **********.
показать весь комментарий
07.03.2025 10:27 Ответить
Каже той пітар, що постійно смокче дотації з Європи.
показать весь комментарий
07.03.2025 10:27 Ответить
А то Орбан хоч щось платив. Всі пам'ятають як він у 2022 посунув армію на Закарпаття. Але потім зробив вигляд, що то він допомагати йшов.
показать весь комментарий
07.03.2025 10:29 Ответить
А який ти насправді дорогий ЄС(((
показать весь комментарий
07.03.2025 10:30 Ответить
Ну тепер зрозуміла дружба Трампа з оцим уобком ще далеко до виборів? Через кого він планами з хйлом ділився?
показать весь комментарий
07.03.2025 10:30 Ответить
Сциться цей орбан. США до нього немає ніякого діла, у Європі він всім набрид а плєшіває його кине як використовону ганчірку.
показать весь комментарий
07.03.2025 10:32 Ответить
А що немита мудярська дотаційна циганва щось платить в ЄС?)))
Оце анекдот
показать весь комментарий
07.03.2025 10:33 Ответить
Фурункул на тілі Європи...
показать весь комментарий
07.03.2025 10:33 Ответить
ждун європейського масштабу.
показать весь комментарий
07.03.2025 10:33 Ответить
Скільки можна терпіти цього цинічного виродка Орбана ,
який бажає смерті нашому народові і розвал Європи ?
Женіть його в три шиї із ЄС
і нехай кремлівська мразота
оплачує існування Угорщини і іх кремлівських холуїв 😡
показать весь комментарий
07.03.2025 10:33 Ответить
Скільки наекономила Угорщина для Європи, коли підтримала іншого агресора - Гітлера?
показать весь комментарий
07.03.2025 10:35 Ответить
Коли сдохне, а це нещабаром, ця сиара жаба-смоктун, треба в Україні зробити жнем святковий. Один раз. Такий соді "День сдохшой жаби-смоктуна".
показать весь комментарий
07.03.2025 10:35 Ответить
"наші останні копійки підуть на цю війну" - а скільки ж копійок надав особисто орбан, цікаво?
показать весь комментарий
07.03.2025 10:38 Ответить
Чи цей вітьок свої платить?
показать весь комментарий
07.03.2025 10:40 Ответить
Ні, це йому ху...ло виплатив аванс, вот він і відробляє
показать весь комментарий
07.03.2025 11:02 Ответить
Самим дорогим для Європи є тримання в ЄС Орбана з його роботою на Ху й ла
показать весь комментарий
07.03.2025 10:41 Ответить
думаю пора Орбана вже ліквідувати
показать весь комментарий
07.03.2025 10:48 Ответить
Навіщо так радикально, для початку, як попередження, його треба каструвати
показать весь комментарий
07.03.2025 11:01 Ответить
Мудяр, треба в ,,тєплушки" и туди, звідки приперлися, на Урал. Там їм буде добре, між такими як вони . І газ рядом, на треба вирішувати транзит, коротше кажучи, самий позитив для всіх.
показать весь комментарий
07.03.2025 10:53 Ответить
Да, козел смердючий, твоя жопа і всієї Європи коштує нашим хлопцям життя. І ми платимо найдорожчу ціну, щоб ти, жаба, могла дихати і п@діти
показать весь комментарий
07.03.2025 10:57 Ответить
Їдь у кремль і посмокчи.
показать весь комментарий
07.03.2025 10:58 Ответить
Орбан, та всі вже й так знають, що використаний гандон ><уйла!
показать весь комментарий
07.03.2025 10:58 Ответить
Якщо від тебе позбавляться, то буде даже непомітною
показать весь комментарий
07.03.2025 10:59 Ответить
Ціну собі набиває -иому б татуху на лобі набити - *****№2
показать весь комментарий
07.03.2025 11:05 Ответить
Так, найдешевше розпустити НАТО і запросити *****
показать весь комментарий
07.03.2025 11:07 Ответить
а чи згодні угорці жити як козлорилі завдяки тобі?
показать весь комментарий
07.03.2025 11:10 Ответить
Тіпа воно саме шось там платило...
показать весь комментарий
07.03.2025 11:11 Ответить
Україна потратила саме дороге що в неї є, це частину працьовитого українського населення, а барига орбан хоче нас обезцінити. Потрібно поставити його на місце, в стойло.
показать весь комментарий
07.03.2025 11:25 Ответить
Підтримка альфонса орбана Європі у рази дорожче обходиться
показать весь комментарий
07.03.2025 11:30 Ответить
скотиняка
показать весь комментарий
07.03.2025 11:41 Ответить
Угорці лягли під свою ропуху і мовчать.Ганьба!
показать весь комментарий
07.03.2025 11:50 Ответить
Ти **** тільки про гроші думаєш, як трамп!!! Тебе і твою країну і так позбавлять допомоги, як ти голосуєш проти України!!!
показать весь комментарий
07.03.2025 11:51 Ответить
Орбан - острівець стабільності у бурхливому океані новин.
показать весь комментарий
07.03.2025 12:04 Ответить
І де ті мадяри, які палили російські танки в 1956-му?
показать весь комментарий
07.03.2025 12:35 Ответить
Сказав л(п)ідер самої розвинутої та передової країни Європи, на якій тримається благополуччя всього ЄС.
показать весь комментарий
07.03.2025 12:41 Ответить