5881 посетитель онлайн

Зеленский 10 апреля посетит ЮАР для переговоров с Рамафосой, - Bloomberg

пар

Президент Украины Владимир Зеленский 10 апреля посетит Южно-Африканскую Республику и проведет переговоры с президентом ЮАР Сирилом Рамафосой относительно мирного процесса.

Об этом сообщает Bloomberg, информирует Цензор.НЕТ

По словам представителя президента ЮАР Винсента Магвеньи, эта встреча является частью текущих дипломатических контактов Рамафосы с Владимиром Путиным и Владимиром Зеленским в рамках инициативы мирного урегулирования войны между Россией и Украиной.

Как отмечается, Южная Африка занимает внеблоковую позицию относительно конфликта и ранее продвигала идею посредничества. В частности, два года назад Рамафоса инициировал мирную миссию с участием шести африканских стран, которая не дала результатов.

Топ комментарии
+11
це просто капець як першочергово..ПАР - стратегічний союзник !
показать весь комментарий
07.03.2025 12:28 Ответить
+8
Чергові гастролі за державний кошт. Але оплесків не буде...
показать весь комментарий
07.03.2025 12:32 Ответить
+6
Саньок, харе вже колесити світом за кошти українців та їх податків. Сиди дома та донать на ЗСУ, буде більше користі! Ми вже бачили наслідки твоїх вояжів! 🤬
показать весь комментарий
07.03.2025 12:33 Ответить
Комментировать
Сортировать:
це просто капець як першочергово..ПАР - стратегічний союзник !
показать весь комментарий
07.03.2025 12:28 Ответить
... чекаємо літак Патрушева на авіабазу в Преторії!! )) Там частенько буває військовий кацапський Іл-62....
показать весь комментарий
07.03.2025 13:32 Ответить
транспондер виключать ..світитись так явно як в Омані не будуть )
показать весь комментарий
07.03.2025 13:34 Ответить
В значній частині Африки нема ніякого РЛ відстеження. Можеш його навіть не вимикати... Все одно тебе ніхто не бачить...а тільки чують. А от у ПАР такий фокус не пройде. Там достатньо великий авіаційний движ...і хочеш..не хочеш... а включити заставлять..))) Навіть кацапів!!)))
показать весь комментарий
07.03.2025 13:44 Ответить
це просто капець якого дурня вибрали у президенти
показать весь комментарий
07.03.2025 14:29 Ответить
Він не дурень, він цинічний і нахабний ворог України.
показать весь комментарий
07.03.2025 16:55 Ответить
🤔😯🙄
показать весь комментарий
07.03.2025 12:29 Ответить
Мабуть хоче, щоб той одного громадянина ПАР з США на батьківщину забрав.
показать весь комментарий
07.03.2025 12:30 Ответить
Це жарт?
Особисті справи?
показать весь комментарий
07.03.2025 12:31 Ответить
Чергові гастролі за державний кошт. Але оплесків не буде...
показать весь комментарий
07.03.2025 12:32 Ответить
На черзі - Нова Гвінея, Нова Зеландія, Австралія, Південна Америка.. Коморські острови та багато інших місць, де ще не була зелена ропуха разом зі скумбрією по 8грн.
показать весь комментарий
07.03.2025 17:06 Ответить
Саньок, харе вже колесити світом за кошти українців та їх податків. Сиди дома та донать на ЗСУ, буде більше користі! Ми вже бачили наслідки твоїх вояжів! 🤬
показать весь комментарий
07.03.2025 12:33 Ответить
Пробачте, забув як звати боневтіка, бо для мене він пі.. ар, тому замість саньок, читайте вовчик! 😁
показать весь комментарий
07.03.2025 12:47 Ответить
це ж сюр

Зенелох поїхало в турне (США воно вже відбідоносило по самі помідорки)
показать весь комментарий
07.03.2025 12:34 Ответить
не життя а казка
показать весь комментарий
07.03.2025 12:36 Ответить
"Злочинність, бідність та нерівність залишаються широко розповсюдженими у ПАР: близько чверті населення є безробітними і живуть на менш ніж 1,25 долара США на день.." (с)

Ну і чим ця голитьба нам допоможе?
показать весь комментарий
07.03.2025 12:37 Ответить
..до виходу з в*язниці Мандели і до взяття влади ПАР була США у Африці. Дуже розвинена країна з дуже добрим майбутнім. Але владу взяло корінне населення накшталт мудрого українського наріду і все полетіло у прірву. Ще з початку 2000-х уряд ПАР повільно розвернувся у сторону кацапів... Нічог нового..бо все лайно тягнеться до лайна. А чорне лайно завжди ********* дармовщину... )))
показать весь комментарий
07.03.2025 13:41 Ответить
І сенсаційно проголосить що він негр, жертва апартеїду...
показать весь комментарий
07.03.2025 12:38 Ответить
я так розумію що в ПАР прилетів Патрушев ..Зенелох летить на случку
показать весь комментарий
07.03.2025 12:39 Ответить
Їде поПАРитись.
показать весь комментарий
07.03.2025 12:39 Ответить
з Патрушевим ?
показать весь комментарий
07.03.2025 12:43 Ответить
Не факт, що не так )
показать весь комментарий
07.03.2025 12:52 Ответить
Не забудь с Камбоджей или там Зимбабве "переговорить", важное дело.
показать весь комментарий
07.03.2025 12:41 Ответить
Заїде у Намібію і Ботсвану, а потім проголосе:
- Південь Африки - наш !
показать весь комментарий
07.03.2025 12:47 Ответить
Та ще зерна папуасам відсипле.
показать весь комментарий
07.03.2025 12:57 Ответить
Местным каннибалам не мешало бы перекусить зеденком.
показать весь комментарий
07.03.2025 12:47 Ответить
Та ну його...Воно таке потужне-його дуже довго варити треба.
показать весь комментарий
07.03.2025 12:59 Ответить
далекосяжні плани. Думає, що ще буде?
показать весь комментарий
07.03.2025 12:53 Ответить
Ще чорносраких не питали, що нам робити.
показать весь комментарий
07.03.2025 13:07 Ответить
Поехал к людоедам просить вернуть бусы, подаренные в прошлом веке?
показать весь комментарий
07.03.2025 13:13 Ответить
З таким же успіхом і результатами можна було в пивбарі на Троєщіні з якимось Миколою провести перемовини. І скільки народних грошей зберегли б...
показать весь комментарий
07.03.2025 13:21 Ответить
Не кажи, з Миколкою не перетрешь за купивлю затишного будиночку в перемісти Кейптауну. Треба іхати самому, подивитися, обнюхатися, шо, як і за які гроші.
показать весь комментарий
07.03.2025 13:34 Ответить
Після виїзду білих кому потрібні ті дикі чорні передмістя Кейптауну?
показать весь комментарий
07.03.2025 15:39 Ответить
показать весь комментарий
07.03.2025 13:21 Ответить
БУДЕШ ЇХАТИ, ТО БУСИ ВДЯГНИ, а то і цим будеш посланий!
незламний ти НАШ - "хєрпіду"
показать весь комментарий
07.03.2025 13:22 Ответить
А Папуа Нова Гвінея, треба розуміти, то наступна?
показать весь комментарий
07.03.2025 13:34 Ответить
Ні, наступна Країна рожевих поні.
показать весь комментарий
07.03.2025 14:20 Ответить