5186 посетителей онлайн

Лидеры ЕС готовятся, что Венгрия может заблокировать продление санкций против РФ на этой неделе, - Euractiv

Премьер Венгрии Виктор Орбан

Лидеры Европейского союза смогли отбить попытку Венгрии сорвать саммит по Украине, который состоялся на прошлой неделе. Однако не исключают, что на этой неделе Венгрия может заблокировать продление санкций против РФ, срок которых истекает 15 марта.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом пишет Euractiv со ссылкой на неназванных европейских дипломатов.

Отмечается, что Венгрия отказалась подписать совместное заявление саммита. Дипломаты предполагают, что премьер Виктор Орбан на этот раз не требовал уступок и не поднимал спорных вопросов потому, что встреча не предусматривала принятия важных решений. Следующий саммит 20 марта может быть более напряженным.

Дипломаты считают, что Венгрия намеренно "придержала огонь" перед решающим голосованием по продлению санкций ЕС против России, которые действуют до 15 марта. Санкционный пакет требует единодушной поддержки всех 27 стран ЕС, что дает Орбану возможность выдвигать требования или даже заблокировать решение.

Сейчас в черном списке ЕС находится более 2400 физических и юридических лиц, а Будапешт неоднократно использовал санкции как инструмент для получения уступок.

В последнее время Венгрия настаивает на исключении восьми человек из санкционного списка и требует новых уступок в газовых переговорах с Украиной. После визита в Вашингтон глава МИД Венгрии Петер Сийярто заявил, что ожидает ответа от ЕС по газовому вопросу, прежде чем рассматривать санкции. Венгрия и Словакия уже несколько месяцев конфликтуют с Украиной из-за прекращения Киевом соглашения о транзите российского газа в Европу.

Ранее Венгрия сняла вето на продление санкций только после того, как получила гарантии, что Брюссель серьезно рассмотрит ее газовые проблемы. На этой неделе послы ЕС имеют три возможности для утверждения санкционного пакета - в понедельник, среду и, в случае необходимости, в пятницу.

Напомним, ранее глава МИД Венгрии Петер Сийярто заявил, что Венгрия не поддержит продление санкций против РФ и Беларуси.

Топ комментарии
+20
Цирк. Просто цирк! Весь Євросоюз не може поставити у стойло одного висерка.....Немає слів
показать весь комментарий
10.03.2025 11:26 Ответить
+11
Вам доведеться знайти спосіб заблокувати Угорщину.
Інакше вона вам доблокується до того, що оновлену русняву армію зустрічатимете з голими дупами.
показать весь комментарий
10.03.2025 11:30 Ответить
+10
а їм вигідно мати таку "угорщину"...і далеко ще не факт що саме угорщина це блокує, а не ті які "діють під прикриттям" угорщини...
той же приклад НАТО....тупо сша не хочуть, не хотіли і т.д, але робили все чужими руками
показать весь комментарий
10.03.2025 11:41 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Цирк. Просто цирк! Весь Євросоюз не може поставити у стойло одного висерка.....Немає слів
показать весь комментарий
10.03.2025 11:26 Ответить
Це не цирк! Це ******* сплюндрована демократія...
показать весь комментарий
10.03.2025 11:33 Ответить
За всієї моєї огиди до "орбана", ЄС не може порушувати правило консенсусу, яке є основою всіх рішень.

При вступі до ЄС кожна країна знає про це.
показать весь комментарий
10.03.2025 11:43 Ответить
а їм вигідно мати таку "угорщину"...і далеко ще не факт що саме угорщина це блокує, а не ті які "діють під прикриттям" угорщини...
той же приклад НАТО....тупо сша не хочуть, не хотіли і т.д, але робили все чужими руками
показать весь комментарий
10.03.2025 11:41 Ответить
Трампутін зараз прямим текстом заявляє, що йому абсолютно байдуже, що там лишиться від України в майбутньому. Але про НАТО їй слід забути. Враховуючи поведінку рудого пацюка, чинні члени блоку вже теж сумніваються в його ефективності.
показать весь комментарий
10.03.2025 11:55 Ответить
Може і так.
показать весь комментарий
10.03.2025 12:03 Ответить
Що значить ЄС готується🤔 Що записуються в чергу, хто за ким буде орбанова в сраку цілувати, чи перша п'ятірка навіть удостоїться честі в самісінький центр ще й лизнути😝😝😝😝😝😜🤪 Тьфу, ***, гнилота сциклива, буде не дуже дивно, коли кацапи дружно посцють в фонтани Парижа та висруться всім скопом під Ейфелевою вежею та на сходах рейхстаг, а вони такі, вони можуть паффффтаріть і будуть німецькі фройляйн сосати москальського хєра, як їхні бабки сосали, теж свого роду зможуть паффффтаріть-паааасааасать, євродибіли євросерливі 😝😝😝😝😝😜🤪
показать весь комментарий
10.03.2025 11:59 Ответить
Не може а буде блокувати мадярська лярва прокацапська.
показать весь комментарий
10.03.2025 11:27 Ответить
і чому ви такі прогнозовані, скоро на лампочку реагуватимете, що собака Павлова... Жаба Орбан- це не вся Угорщина, так як Україна- це і близько не те саме, що віслюк обрізаний із "рукою" на Біблії...
показать весь комментарий
10.03.2025 11:33 Ответить
Каву готуйте.. можна з ''новічком'', для надійності.
показать весь комментарий
10.03.2025 11:29 Ответить
Вам доведеться знайти спосіб заблокувати Угорщину.
Інакше вона вам доблокується до того, що оновлену русняву армію зустрічатимете з голими дупами.
показать весь комментарий
10.03.2025 11:30 Ответить
А чому російську може і вже американську, зважаючи хто прийшов до влади в них зараз.
показать весь комментарий
10.03.2025 11:31 Ответить
Ні, ***** скаже Трампу: ето - моі сучєчкі. Трамп не полізе.
показать весь комментарий
10.03.2025 11:32 Ответить
Угорщина керує євросоюзом. Це логічне завершення політики одностайного прийняття рішень.
показать весь комментарий
10.03.2025 11:30 Ответить
Шо там готуватися? - заблокують
показать весь комментарий
10.03.2025 11:31 Ответить
а визнати вітю під@уйловського загрозою для усього ЄС не пробували?
показать весь комментарий
10.03.2025 11:31 Ответить
Навіщо таке ЄС потрібно, якщо один виродок може робити що завгодно. Чи не сподівається ЄС на то що в случае їхнього с ху....лостаном конфлікту таки виродки не підтримує ху....ла
показать весь комментарий
10.03.2025 11:32 Ответить
Тому що ЄС виник як економічне об'єднання європейців. У мирний час, коли США ще була оплотом демократії і гарантувала безпеку Європи від самі знаєте кого.
показать весь комментарий
10.03.2025 11:34 Ответить
А що обставини не потребують змін
показать весь комментарий
10.03.2025 11:49 Ответить
Ну и как они готовятся?
показать весь комментарий
10.03.2025 11:34 Ответить
***** ********* угорщину релігія не дозволяє?
показать весь комментарий
10.03.2025 11:39 Ответить
ви, прихильник криворагульської школи дипломатії? Пишаєтесь віслюком та його досягненням у винищенні українців?
показать весь комментарий
10.03.2025 11:48 Ответить
Хотелось бы узнать, как они готовятся!? Каком вверх или вниз
показать весь комментарий
10.03.2025 11:45 Ответить
А осьнаприклад Польша, вона ж може заблокувативилелення коштів МУДЬЯрії? Чи наприклад Чехія? Мудака МУДЬЯра можно ж дресерувати таким чином.
показать весь комментарий
10.03.2025 11:47 Ответить
Органу клав на угорщину, йому важливіше особиста вигода від ху...ла
показать весь комментарий
10.03.2025 11:52 Ответить
А це ще питання ...
показать весь комментарий
10.03.2025 12:05 Ответить
Лидеры Европейского союза смогли отбить попытку Венгрии сорвать саммит по Украине, который состоялся на прошлой неделе.

Их борьба 😎
показать весь комментарий
10.03.2025 12:02 Ответить
Справа точно влише в Орбані ...?
"...якщо війна в Україні завершиться раніше 2029 чи 2030 року, Росія створить загрозу для Європи.
Про це Бруно Каль https://www.dw.com/de/kahl-schutz-der-ukraine-gemeinsame-aufgabe-des-westens/video-71864739 сказавв інтерв'ю DW."Швидше закінчення війни в Україні дозволить росіянам використовувати свою енергію там, де вони цього справді хочуть, а саме проти Європи", - заявив він.

На слова Каля про те, що "якби війна в Україні тривала ще 5 років, для Європи це було б безпечніше", відреагували у РНБО
показать весь комментарий
10.03.2025 12:04 Ответить
Смешно и стыдно смотреть на такую дряхлую Европу, как же вы собираетесь противостоять двум дебилам, трампу и путлеру, если вы не в состоянии задавить одну вонючую гниду, орбана?

Уберите из своего Устава право вето и всё станет на свои места, что же вы такие тупые?
показать весь комментарий
10.03.2025 12:22 Ответить
У ціх лідерів Європи просто немає самоповаги та відчуття самозбереження. Якщо Євросоюз буде існувати далі, то правила повинні бути змінени і такі орбани повинні підкорятись волі більшості або, як мінімум, заборона на голосування.
показать весь комментарий
10.03.2025 12:31 Ответить
Європейські підери шукають приводи та виправдання
показать весь комментарий
10.03.2025 12:52 Ответить
Я подумав про дещо інше. В ЄС розуміють, що у разі війни, нападу на балтійські країни Угорщина з орбаном виконувати ст. 5 Статуту НАТО не стануть. Клали вони на НАТО. Проте коли їм буде щось загрожувати, то вимагати будуть все, і навіть ядерну зброю. І мільйону армію США. Теж. Можливо треба ставити всім членам ЄС та НАТО питання руба: ви за нас чи проти нас ?
показать весь комментарий
10.03.2025 14:26 Ответить
Одно мне здесь интересно очень. А как именно они готовятся к тому, что Венгрия заблокирует транш? Какие тут действия как бы? Вот же прохиндеи с честным лицом и детскими глазами! Умеют---не отнять ****!
показать весь комментарий
10.03.2025 18:22 Ответить