11757 посетителей онлайн

Начинается встреча украинской и американской делегаций в Джидде, - МИД (обновлено). ВИДЕО+ФОТО

Сегодня, 11 марта 2025 года, в Джидде (Саудовская Аравия) начинается встреча украинской и американской делегаций.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр МИД.

Больше информации на эту минуту не известно.

Позже в МИД сообщили, что делегации Украины и США уже начали встречу в Джидде.

С украинской стороны во встрече принимают участие руководитель Офиса президента Андрей Ермак, министр иностранных дел Андрей Сибига, министр обороны Рустем Умеров, заместитель руководителя Офиса президента Павел Палиса.

С американской стороны принимают участие госсекретарь США Марко Рубио, советник президента США по национальной безопасности Майкл Уолтц, спецпредставитель президента США по делам Ближнего Востока Стивен Уиткофф.

Ключевыми темами встречи станут путь к миру и двусторонние отношения Украины и США.

зустріч України та РФ у Джидді
зустріч України та РФ у Джидді
зустріч України та РФ у Джидді

Ранее сообщалось, что украинская делегация прибыла в Джидду (Саудовская Аравия) для переговоров с США.

Переговоры Украины и США в Саудовской Аравии

Ранее президент Украины Владимир Зеленский заявил, что команды Украины и США возобновили работу и на следующей неделе может состояться "содержательная встреча".

По данным Fox News, 11 марта, в столице Саудовской Аравии Эр-Рияде состоится встреча делегаций Украины и Соединенных Штатов.

В МИД Украины считают, что встреча представителей США и Украины в Эр-Рияде является возможностью подписать соглашение о полезных ископаемых.

Топ комментарии
+22
показать весь комментарий
11.03.2025 11:00
+20
та шо там підводити все вже давно вирішено,нам пропонують здати 5 областей України де юре,ми їх посилаєм ***** і війна продовжується,ми йдем далі працювати,донатимо на русоріз,москва палає,..Ось і весь росклад)
показать весь комментарий
11.03.2025 11:07
+20
Для ділової зустрічі нормальні люди одягають діловий костюм. Тим самим вони демонструють і власну гідність і повагу до співрозмовника.
Діловий костюм то не обо`язково піджак, штани зі стрілкою і краватка, бо є багато стилів ділового костюма: європейський, арабський, індуський... і навіть папуаський.
Якщо мова про представника європейської держави то мова саме про піджак, краватку і штани зі стрілочками. Мало того, чиста випрасувана сорочка, поголена фізія, помита голова і бажано чисті шкарпетки.
А от коли європеєць неголений, немитий, в мятому тренувальному костюмі то відверта демонстрація неповаги і до себе і до оточуючих.
Думаю, я зрозуміло пояснив, чи ні, ні?
показать весь комментарий
11.03.2025 11:10
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Чи не вискочить з-за лаштунків русня?
Тіпа, коли зєлю протиснуть на поступки, ніби перед обличчям американців, раптом з'явиться якийсь чєрмєзов з недопідписаним стамбульським папірцем і владно підсуне його зєлє під ніс: ти жє согласілся на условія - а тєпєрь подпісивай.
показать весь комментарий
11.03.2025 11:17 Ответить
Зелю на поступки вже давно "протиснули". Зараз у Джидді на тому сходняку вирішують, як "протиснути" зраду в Україні та Європі аби не засвітити агентів рашки в керівництві США та України.
показать весь комментарий
11.03.2025 11:21 Ответить
всі ті умови попередньо погоджувалися в березні 22 як компроміс за умови відмови від територіальних поступок.
рашисти з 23 року намагаються подати частину домовленостей як додаток до нових домовленостей
до речі, найбільший успіх це мало саме в укр середовищі як наративи рос пропаганди
сподіваюсь, на рівні дипломатів буде кому зрйнувати ці маніпуляції
показать весь комментарий
11.03.2025 13:27 Ответить
на рівні дипломатів
ЗавжОП - ось наш рівень "дипломатії".
показать весь комментарий
11.03.2025 13:29 Ответить
якщо іншого нема, хто ж в тому винен
показать весь комментарий
11.03.2025 14:05 Ответить
Є він, тільки трошки сцить.
показать весь комментарий
11.03.2025 14:09 Ответить
хто? сибіга?
показать весь комментарий
11.03.2025 14:36 Ответить
показать весь комментарий
11.03.2025 11:21 Ответить
хто така ота Влада, що про неї завжди говорять? як її прізвище, по-батькові, чи по-матері? де вона зиве.. оця Влада?
показать весь комментарий
11.03.2025 12:24 Ответить
Ми вже чекали, затамувавши подих, переговорів нашого президента з Трампом. Чекали прориву. Отримали зупинку військової допомоги. Які "позитивні" наслідки будуть від цієї зустрічи професійних дипломатів з величезним світовим досвідом і зв"язками в особі Єрмака і його заступника по офісу? До речи, чому в цій делегації не включена посол у Болгарії?
показать весь комментарий
11.03.2025 11:25 Ответить
Єрмак, як синочок офіцера ГРУ РФ, не посрамить батька.
показать весь комментарий
11.03.2025 11:29 Ответить
Познімали маскувальну робу і повдягали костюмчики. А боневтіка не взяли з собою, бо той ще ніяк не може вийти з ролі Черчіля і ходить в робі.
показать весь комментарий
11.03.2025 11:31 Ответить
теж має перевдягти "маскувальну робу"? 🤭
показать весь комментарий
11.03.2025 12:25 Ответить
Хотів би сказати що Зеленському кінець, якщо він ляже під Трампа. Але всі ми розуміємо що нічого такого не буде. У соцмережах народ буде кричати Зе бест кращий, яких вам ще костюмів нада!
показать весь комментарий
11.03.2025 11:32 Ответить
А хто очолює делегацію? єрмак? А хто він такаий? Чі має він право представляти України на міжнародній арені? І, взагалі, хто керує реально країною? зе?........
показать весь комментарий
11.03.2025 11:40 Ответить
а в нас відколи що робиться згідно Конституції?
у нас безвладдя та сваволя чиновничого класу!
показать весь комментарий
11.03.2025 12:27 Ответить
там же всі фе-ес-бешники, від України там нікого немає!!!

які повноваження в дєрьмака? хто і чим його уповноважив? де можна подивитися офіційний документ?
показать весь комментарий
11.03.2025 11:40 Ответить
це згідно Конституції раралельної реальності! просто нас забули попередити! але в тій конституції скпзано, що то нормально і нічого страшного!
тому у нас безвладдя та сваволя чиновничого паралельного класу!
показать весь комментарий
11.03.2025 12:28 Ответить
Дожились! шашличники і торгаші з пивного ларька вирішують долю України
показать весь комментарий
11.03.2025 11:41 Ответить
Громко сказано, бо це квартальные лабухи... А тяга до канцерогенной пистчи, то от мацы от мам Р.мы в буремные 90-е
показать весь комментарий
11.03.2025 11:50 Ответить
Рейтинг ермака зараз так зросте , як топінамбур на грядці .
показать весь комментарий
11.03.2025 11:46 Ответить
А когда он вытащит руку из кармана и покажет как он внатуре "волнуется" за судьбы (тобто, покажет на ладошке гогошар), дык, .ля буду, рейтинг зашкалит.
показать весь комментарий
11.03.2025 11:53 Ответить
Так і буде. У нас 73% населення -*******.
показать весь комментарий
11.03.2025 11:55 Ответить
А чому дЄрмак не в кожаному кітєлі?
показать весь комментарий
11.03.2025 11:49 Ответить
показать весь комментарий
11.03.2025 11:49 Ответить
Хто такий "Єрмак"? Чому він говорить від імені України? У нас що, посаду Президента скасовано?
Стаття 106. Президент України:
3) представляє державу в міжнародних відносинах, здійснює керівництво зовнішньополітичною діяльністю держави, веде переговори та укладає міжнародні договори України;
показать весь комментарий
11.03.2025 12:07 Ответить
все так.. але то лишень ж формальність.. по факту!!
адже скажи.. яка різниця в лоб чи по лобі, коли результат той же, позитивний він чи негативний..
показать весь комментарий
11.03.2025 12:30 Ответить
Формально Президент має бути, а не завгосп офісу.
А результат... ну, подивимось на той результат, вже дуже скоро.
показать весь комментарий
11.03.2025 12:31 Ответить
Уйобки у владі 100%
показать весь комментарий
11.03.2025 13:58 Ответить
в тому то і справа, що ваші формальності це пшик!!
показать весь комментарий
13.03.2025 10:45 Ответить
Та годі. От аж не вірю, що це Ви написали.
показать весь комментарий
11.03.2025 14:21 Ответить
Не розумію здивування.
показать весь комментарий
11.03.2025 14:28 Ответить
Оцініть пікантність перемовин:
================
Держзрадник, узурпатор, крадій і агент кремля єрмак веде перемовини з кремлем про капітуляцію України.
показать весь комментарий
11.03.2025 11:53 Ответить
Сподіваючь перекладача взяли(Але не аби капітулювати((
показать весь комментарий
11.03.2025 11:58 Ответить
Год назад никто не мог вообразить, что рашку на переговорах будут представлять американцы.
показать весь комментарий
11.03.2025 11:58 Ответить
А мене цікавить, яканотаріальна контора м. Київа видала Єрмаку доручення від імені преZідента Українивести міжнародні переговори і укладати міжнародні угоди? Чи з ним мартишка Сібіга, яка вміє розписуватися?
показать весь комментарий
11.03.2025 12:04 Ответить
що, і представникам трампа не видали від нього дозвіл? Бо трамп також не присутній.
показать весь комментарий
11.03.2025 14:12 Ответить
До переговорного столу допустили тільки тих,
хто є в діловому костюмі ,
а інші десь заникались
показать весь комментарий
11.03.2025 12:09 Ответить
На такі перемовини потрібно брати з собою Героя Майдану Володимира Парасюка :

показать весь комментарий
11.03.2025 12:14 Ответить
До речі ''чорна мітка'' спрацювала - ''Антибіотик'' від ускладнень короновірусу пішов на той світ.
показать весь комментарий
11.03.2025 14:01 Ответить
https://x.com/BorisenkoBoris

Boris Borisenko@BorisenkoBoris



Перед Перемов\в СА США провели"артпідготовку" Відключ\Хамайрсів,F-16 Блокування розвідданих,вже зафракт\зброї Погрози відключ\старлінка Тільки батіг Х@йло-ракетами Трамп-дiями Україну ЗАГНАЛИ в кут! До рф-ЖОДНИХ питань Вихід-підготовили Трамп з х@ло
показать весь комментарий
11.03.2025 12:55 Ответить
дуже сумно, що першими за три роки змусили українську делегацію перевдягнутися в костюми саме США, повторюючи і трнаслюючи рос наративи які були від самого початку війни
показать весь комментарий
11.03.2025 13:19 Ответить
Не сумуй, після війни і виборів вони знову надінуть клоунські костюми а хтось з них і тюремну робу
показать весь комментарий
11.03.2025 14:46 Ответить
Європейці і попередня штатівська адміністрація не змусили, бо вони як той кролик з мультика - "что подумал кролік никто нє узнал, потому что он бьіл очень воспітанний". А тут шапіто нарвалось на не дуже вихованих пациків, от пришлось переодягатись
показать весь комментарий
11.03.2025 15:58 Ответить
Тільки давайте в об'єктивність, а не в балачки. Просто на початку війни було прийняте таке символічне рішення. Один з символів спротиву та прийомів привернення уваги політиків всього світу. Який сукупно з іншими дав шалену дипломатичну підртимку в 22 році. Воно було тимчасовим ("на кілька тижнів").
А потім вже стало неможливим відступатися від цього символу.

Зеленський так виступав на Генасамблеї ООН та перед Конгрессом. Це точно повище ніж будь-який інший рівень.
І всі це приймали та розуміли.
"Не розумів" і використовував це лише роспроп, місцеві дурні яким або насрати на своїх, і ось теперь чомусь інфлюенсери в США.
показать весь комментарий
11.03.2025 16:09 Ответить
Ok, давайте в об'єктивність, шалену підтримку на початку 22 року дали 1) жахливі кадри з Бучі 2) неймовірний героїчний та успішний спротив ЗСУ під командуванням Залужного (цього не очікували на заході, бо бачили що влада ігнорує всі попередження і розвід дані і фактично здає країну).

Так, варто визнати що створений кварталом імідж Боневтіка якийсь час працював та допомагав на дипломатичному фронті, але без того що я перечислив ніяка допомога заходу не була б можлива
показать весь комментарий
11.03.2025 16:57 Ответить
тоді у нас немає предмету суперечки.
я також написав "сукупно з іншими" факторами
показать весь комментарий
11.03.2025 17:04 Ответить
Не сумуй.Умеров все рівно забив на США і приїхав не в костюмі.
показать весь комментарий
11.03.2025 16:35 Ответить
дермак - стрьомний кардинал української полУтики епохи дермака
показать весь комментарий
11.03.2025 13:27 Ответить
Двірники приїхали на перемовини.
показать весь комментарий
11.03.2025 13:52 Ответить
шкода, що Пристайко немає у складі(((
показать весь комментарий
11.03.2025 14:10 Ответить
ооо, вже, розплюхалися тут. Невже не зрозуміло, що інший формат перемовин? Це б виглядало по ідіотському, якби на зустріч з кобилом чи піськовим поїхав Президент України. Або трамп припхався б на зустріч до Сибіги чи Єрмака.
показать весь комментарий
11.03.2025 14:17 Ответить
Американцам верить нельзя! Один раз они крупно ******* Украину с ядерным оружием, теперь хотят сделать тоже самое с недрами и территориями.
показать весь комментарий
11.03.2025 15:44 Ответить
Страница 2 из 2