10402 посетителя онлайн

Рада поддержала законопроект об уголовной ответственности работников ТЦК и ВВК за нарушения во время мобилизации

военный,мобилизация,билет

Верховная Рада Украины приняла в первом чтении законопроект №12442, который предусматривает уголовную ответственность за нарушение законодательства об обороне, мобилизационной подготовке и мобилизации, совершенные руководителями территориальных центров комплектования (ТЦК) и членами военно-врачебных комиссий (ВВК).

Об этом сообщил народный депутат от фракции "Голос" Ярослав Железняк в телеграме, передает Цензор.НЕТ.

"ЗА за основу - 273 голоса, включая мой", - отметил Железняк.

Законопроект предусматривает:

  • Уголовную ответственность за нарушение порядка проведения медицинского осмотра (военно-врачебной экспертизы) для определения пригодности к военной службе (новая ст. 337-1 Уголовного кодекса Украины).
  • Ответственность военных должностных лиц за нарушение порядка призыва граждан на военную службу (новая ст. 426-2 УК).
  • Расширение перечня субъектов коррупционного уголовного правонарушения, предусмотренного ст. 368-5 УК ("Незаконное обогащение"). В частности, это будет касаться председателей, заместителей, членов и секретарей внештатных постоянно действующих военно-врачебных комиссий или врачебно-летных комиссий.
Топ комментарии
+27
А що, раніше не було кримінальної відповідальності за побиття та викрадення людей?
Я не знав...Багато втратив...
показать весь комментарий
12.03.2025 11:59 Ответить
+12
"кримінальну відповідальність за порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію, вчинені керівниками територіальних центрів комплектування (ТЦК)"

Тобто, рядовим тцкунам нічого не загрожує. Можуть спокійно продовжувати бити та знущатися з українців, бити їм машини, викурювати газом, прострілювати їм коліна і т.д.
показать весь комментарий
12.03.2025 12:04 Ответить
+11
Хочу пояснити тут певним захисникам "безпрєделу " під виглядом мобілізації деякі речі.
Не факт, що вони зрозуміють ,але принаймні я спробую.

Припустимо - переможе підхід "ультрапатріотів " - В НАС ВІЙНА - ТОМУ ПЛЮВАТИ НА ЗАКОНИ - ПОТІМ БУДЕМО РОЗБИРАТИСЯ .
Війна рано чи пізно закінчиться .

Ветерани повернуться додому - скалічені , поранені , травмовані . І вони думають ,що їх там зустрінуть , як героїв, дадуть пільги ,пенсії ,державне лікування і хорошу роботу.

Але проблема в тому - що той апарат СИЛОВИКІв-чиновників ,яких ви підтримували - вже звикне дивится на простих смертних ,на сміття . Плювати на їні потреби,брехати та обманювати .

І коли ветерани зіткнуться з тим ,що ЧИновник буде не виплачувати їм нормальні пенсії та зарплати , ставитися до них як до непотребу, не давати їм землю і лікування - лише за хабар - що тоді він подумає ? За що я воював

Чому чиновник який звик порушувати закон і класти хєр на просту людину зміниться по відношенню до ветерана ? Він і не зміниться .

ТОМУ ТОЛЕРУЮЧИ БЕЗПРЄДЄЛ СЬОГОДНІ З БОКУ ДЕРЖАВНИХ ОРГАНІВ - ВИ БУДЕТЕ ЦИМ САМИМ ЧИНОВНИКОМ ПОСЛАНІ НАХЄР ЗАВТРА . а все тому ,що ви самі підтримали їхню злочинну діяльність .
показать весь комментарий
12.03.2025 12:10 Ответить

Загрузка...