Рада підтримала законопроєкт про кримінальну відповідальність працівників ТЦК та ВЛК за порушення під час мобілізації

Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроєкт №12442, який передбачає кримінальну відповідальність за порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію, вчинені керівниками територіальних центрів комплектування (ТЦК) та членами військово-лікарських комісій (ВЛК).
Про це повідомив народний депутат від фракції "Голос" Ярослав Железняк у телеграмі, передає Цензор.НЕТ.
"ЗА за основу - 273 голоси, включно з моїм", - зазначив Железняк.
Законопроєкт передбачає:
- Кримінальну відповідальність за порушення порядку проведення медичного огляду (військово-лікарської експертизи) для визначення придатності до військової служби (нова ст. 337-1 Кримінального кодексу України).
- Відповідальність військових посадових осіб за порушення порядку призову громадян на військову службу (нова ст. 426-2 КК).
- Розширення переліку суб’єктів корупційного кримінального правопорушення, передбаченого ст. 368-5 КК ("Незаконне збагачення"). Зокрема, це стосуватиметься голів, заступників, членів та секретарів позаштатних постійно діючих військово-лікарських комісій або лікарсько-льотних комісій.
Я не знав...Багато втратив...
Тобто, рядовим тцкунам нічого не загрожує. Можуть спокійно продовжувати бити та знущатися з українців, бити їм машини, викурювати газом, прострілювати їм коліна і т.д.
Не факт, що вони зрозуміють ,але принаймні я спробую.
Припустимо - переможе підхід "ультрапатріотів " - В НАС ВІЙНА - ТОМУ ПЛЮВАТИ НА ЗАКОНИ - ПОТІМ БУДЕМО РОЗБИРАТИСЯ .
Війна рано чи пізно закінчиться .
Ветерани повернуться додому - скалічені , поранені , травмовані . І вони думають ,що їх там зустрінуть , як героїв, дадуть пільги ,пенсії ,державне лікування і хорошу роботу.
Але проблема в тому - що той апарат СИЛОВИКІв-чиновників ,яких ви підтримували - вже звикне дивится на простих смертних ,на сміття . Плювати на їні потреби,брехати та обманювати .
І коли ветерани зіткнуться з тим ,що ЧИновник буде не виплачувати їм нормальні пенсії та зарплати , ставитися до них як до непотребу, не давати їм землю і лікування - лише за хабар - що тоді він подумає ? За що я воював
Чому чиновник який звик порушувати закон і класти хєр на просту людину зміниться по відношенню до ветерана ? Він і не зміниться .
ТОМУ ТОЛЕРУЮЧИ БЕЗПРЄДЄЛ СЬОГОДНІ З БОКУ ДЕРЖАВНИХ ОРГАНІВ - ВИ БУДЕТЕ ЦИМ САМИМ ЧИНОВНИКОМ ПОСЛАНІ НАХЄР ЗАВТРА . а все тому ,що ви самі підтримали їхню злочинну діяльність .