3975 посетителей онлайн

Поручил Клименко и Малюку привлечь все необходимые силы, чтобы установить факты убийства активиста Ганула, - Зеленский

Убийство активиста Демьяна Ганула: Зеленский отреагировал

Президент Украины Владимир Зеленский прокомментировал задержание подозреваемого в убийстве активиста Демьяна Ганула, которое случилось 14 марта в Одессе.

Об этом он написал в телеграм, информирует Цензор.НЕТ.

"Только что министр внутренних дел Украины Игорь Клименко доложил о задержании в Одессе подозреваемого в убийстве Демьяна Ганула", - отметил глава государства.

"Поручил министру внутренних дел Украины, главе СБУ, исполняющему обязанности Генерального прокурора привлечь все необходимые силы и средства для того, чтобы установить все факты", - написал он.

Сейчас по делу работают десятки следователей, оперативников и криминалистов.

"Выясняются все обстоятельства его совершения", - добавил Зеленский.

Убийство активиста Демьяна'яна Ганула: Зеленський відреагував

Убийство Демьяна Ганула

14 марта 2025 года в Приморском районе Одессы неизвестный убил активиста Демьяна Ганула, выстрелив в него.

Впоследствии правоохранители задержали подозреваемого в убийстве активиста Демьяна Ганула, которое случилось сегодня, 14 марта.

Топ комментарии
+21
А без доручення різних клоунів наші "правоохоронці" що - не обійдуться?
Воно доручило.
показать весь комментарий
14.03.2025 16:38 Ответить
+11
я вже подумав, що такий жирний хайп пройде мимо зе!поца.
нє!
все добре. всі на своїх місцях.
але ж, місце особисто контролю, вже зайнято клименком.
це, зальот!
показать весь комментарий
14.03.2025 16:38 Ответить
+10
Доручи Клименку і собі дозволити носіння зброї цивільними для самозахисту. Зе-)(уй.
показать весь комментарий
14.03.2025 16:36 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Доручи Клименку і собі дозволити носіння зброї цивільними для самозахисту. Зе-)(уй.
показать весь комментарий
14.03.2025 16:36 Ответить
то ти справу вже взяв під особистий контроль?
показать весь комментарий
14.03.2025 16:36 Ответить
звіздець справі
показать весь комментарий
14.03.2025 16:48 Ответить
А без доручення різних клоунів наші "правоохоронці" що - не обійдуться?
Воно доручило.
показать весь комментарий
14.03.2025 16:38 Ответить
ааааа......
зе!доручило.
показать весь комментарий
14.03.2025 16:40 Ответить
Ви вже досить далекі від українських реалій, то й не зовсім розумієте, чому відповідним силовикам треба саме доручати/ ставити на контроль розслідування.
Мене інше турбує; а саме те, що т.з. підозрюваним може виявитися такий самий ветеран АТО/волонтер/активіст, як і покійний. Усі ми прекрасно пам'ятаємо, як свого часу реагував наш просрочений президент-ухилянт на справу С.Стерненка, коли того цькували гєна труханов з підконтрольними йому одеськими силовиками. Ну й справа Шеремета теж показова; одразу два видатних слідака (авакян та зєлєнскій) вивели на чисту воду "справжнього" вбивцю та його пособників. Результати справи знаєте?
показать весь комментарий
14.03.2025 17:18 Ответить
Гей, малий, скажи малому, хай малий малому скаже, хай малий коня прив'яже.
показать весь комментарий
14.03.2025 19:28 Ответить
я вже подумав, що такий жирний хайп пройде мимо зе!поца.
нє!
все добре. всі на своїх місцях.
але ж, місце особисто контролю, вже зайнято клименком.
це, зальот!
показать весь комментарий
14.03.2025 16:38 Ответить
на відео там як мінімум двоє.
показать весь комментарий
14.03.2025 16:40 Ответить
троє ,двоє на шухері стоять
показать весь комментарий
14.03.2025 16:43 Ответить
"активіст... активіст..."
IMHO:
БОМБИЛА Банкової він був!
А грохнул його БОМБИЛА Труханова,
Бо занадто багато вирішив захапати, а на усіх грошей вже не вистачає.
показать весь комментарий
14.03.2025 16:41 Ответить
мені теж його "ліцо" не подобається
показать весь комментарий
14.03.2025 16:44 Ответить
ІМНО:...ГІМНО.
показать весь комментарий
14.03.2025 16:48 Ответить
А ваше "IMHO" мене не цікавить!
показать весь комментарий
14.03.2025 16:54 Ответить
Вас повинен, цікавити ваш психічний стан. Все сумно судячи з усього.
показать весь комментарий
14.03.2025 16:58 Ответить
Вас, схоже, ВАШ психічний стан з народження не цікавив!
Якісь РОЗУМНІ аргументи від вас будуть?
Чи як у 2019-ом - "тільки би не порошенко"?
показать весь комментарий
14.03.2025 17:14 Ответить
Аргументи наводиться тому, хто їх мінімум вартий. А ти що? Ти-тьфу.
показать весь комментарий
14.03.2025 18:14 Ответить
По вашему тут серед відвідувачів немає НІКОГО для вас "вартого"?
То взагалі НАВІЩО ВИ ТУТ - просто що би випорожниться?
показать весь комментарий
14.03.2025 18:22 Ответить
Засунь своє ІМНО собі у дупу. Ти, мабуть, був активістом по той бік Майдану.
показать весь комментарий
14.03.2025 17:22 Ответить
Всі "активісти по той бік Майдану" зараз або в Верховній Раді, або в Офісі Єрмака сидять!
Так, що твоя дупа "давно повна".
показать весь комментарий
14.03.2025 17:29 Ответить
Є-доручило
показать весь комментарий
14.03.2025 16:43 Ответить
Головне не вийти на слід самих себе.
показать весь комментарий
14.03.2025 16:43 Ответить
Зеля не туди пятак мочеш, там Трампопо говорить, що у узкіх в Курській новий козир для перемовин і потрібно реагувати, а не мовчати, бо без тебе розіграють(
показать весь комментарий
14.03.2025 16:45 Ответить
Не можна вбивати провладних людей, інших можна
показать весь комментарий
14.03.2025 16:46 Ответить
Вже не буде кому ганяти по Одесі ватну пошесть. Пднімуть голови і будуть скоро мітинги на підтрику ***** проводити. Оце вам і пи#дець. Фсб працює а СБУ смокче.
показать весь комментарий
14.03.2025 16:46 Ответить
Так, один Ганул тримав всю Одесу. Тепер немає його і кацапи захоплять місто ось-ось.😭
показать весь комментарий
14.03.2025 16:54 Ответить
*****, ну слава богу ще ви є. Зовсім забув.💪
показать весь комментарий
14.03.2025 16:59 Ответить
Ти багато вже чого доручив за свої нікчемні 6 років " керування". Ти диви який доручака.
показать весь комментарий
14.03.2025 16:48 Ответить
Поотужне таке доручення! Без того доручення ну ніяк!
В нас скоро на єдиному будуть розказувати, що то за дорученням найпотужнішого і сонце сходить, і весна настає.
Курва, та все ж то було. Ну чого то в нас має повторюватись? Хоча, в нас 73% дебілів, то їхнє таке бажання...
показать весь комментарий
14.03.2025 16:51 Ответить
"прошла вєсна, настало лєто
спасібо партіі Зєлєчкє за ето" (майже С)
показать весь комментарий
14.03.2025 16:53 Ответить
Зеленський зачищає патріотів України фізичною ліквідацією, це головна умова путіна!
показать весь комментарий
14.03.2025 16:51 Ответить
Як тільки вбивцю спіймали, так одразу Зєля доручив його спіймати. Безпрограшний варіант
показать весь комментарий
14.03.2025 16:52 Ответить
ти дійсно ідіота шматок.
показать весь комментарий
14.03.2025 16:53 Ответить
Кісо, ти так переживаєш за гундявого Найвеличнішого лідера? Азохенвей
показать весь комментарий
14.03.2025 16:55 Ответить
А що там встановлювати та шукати. До татарова зайди.
показать весь комментарий
14.03.2025 16:53 Ответить
Фігаро... з трампом, вже все порішав.
показать весь комментарий
14.03.2025 16:53 Ответить
Чому у сепаратиста слуги Зеленського - Бужанського державна охорона, а у патріотів України її нема ?!
показать весь комментарий
14.03.2025 16:54 Ответить
Так усе вірно, держохорона від патріотів України. Вбити не вб'ють, але фєйс зроблять а-ля шуфрич.
показать весь комментарий
14.03.2025 17:41 Ответить
Взали кілера. А він скоріше всього діяв у групі.
показать весь комментарий
14.03.2025 16:54 Ответить
Навіщо там була потрібна група? Це Колю Каклєту охороняли найманці, київська поліція...
А цей сам своїм пішком ходив по місту.
показать весь комментарий
14.03.2025 16:59 Ответить
О хоч би вже тут не смердів. Доручатєль куєв.
показать весь комментарий
14.03.2025 16:54 Ответить
А як там полк нац. поліції? Розвернули вже взад, на Київ? Хлопці мабуть задоволені, покаталися надурняка (за держ. кошт, звісно).
показать весь комментарий
14.03.2025 16:57 Ответить
СБУ: За даними слідства, в активіста Ганула стріляв дезертир
показать весь комментарий
14.03.2025 16:58 Ответить
Якщо правда, то це наслідок бустфікації.
показать весь комментарий
14.03.2025 17:06 Ответить
в мене питання - що "активував" той активіст, на вигляд здоровий бичок замість бути на фронті? і ще стільки уваги до нього, сам Зеленський розізлився
показать весь комментарий
14.03.2025 17:02 Ответить
у нього мама слуга народу
показать весь комментарий
14.03.2025 17:05 Ответить
Він таких , як ти виховував, а ще кацапськомовні щелепи рихтував, за що йому велика повага і навікі честь і слава.
показать весь комментарий
14.03.2025 17:12 Ответить
тебе вже виховав бачу
показать весь комментарий
14.03.2025 19:13 Ответить
І тобі ********** пляшок у всі дірки , повилазили гніди.
показать весь комментарий
14.03.2025 19:38 Ответить
от дебіл, сиди там закордоном втікачу і мовчи, чого ти втік і сунеш сюди своє смердюче рило???
показать весь комментарий
14.03.2025 19:40 Ответить
Дебіл був твій дід, твій тато, тепер ти наслідок ціх потвор і твої лічінки такіж самі гніди, з якої смердючої цапської дупи ти випав цапе?
показать весь комментарий
14.03.2025 19:44 Ответить
от такі гниль як ти першими повтікали бо твоїми дідами ібатьками були такі ж гівнюки і сцикуни, жлоби, "мояхатаскраю", прогнившні генетичні виродки як ти, предками яких звійно були кацапи що трахали твоїх дідів століттями, і слава Богу що ця країна позбулась вас
показать весь комментарий
16.03.2025 10:39 Ответить
Ти вже почав гнити, напиши мені через два тижні , якщо ще не здохнеш, амінь
показать весь комментарий
16.03.2025 12:25 Ответить
Витьок, тепер слідкуй за своїм здоров'ям, яке тобі вже не потрібно, "бережи"себе гнидота
показать весь комментарий
16.03.2025 12:34 Ответить
не діждешся виродку, тебе там першого трахнуть гуртом араби і кинуть гнити в канаву, бо ти генетичне сміття, здохнеш і тебе не згадають бо ти ні тут ні там нікому не потрібен
показать весь комментарий
17.03.2025 09:44 Ответить
вытя, ти ще нездохло, скоро тебе безхатьки за гаражами відтрахають, не послабляй булки, бо випаде пляшка. вытя, зараз весна , в тебе загострення, це дуже помітно ...І араби, вытя,араби ,будь обережним , повсюду араби. Прощавай ущербне чмо. Не послабляй булки , ще залишилось тобі днів 10...
показать весь комментарий
17.03.2025 19:38 Ответить
Чому тоді інші ріелтори міста Одеси живі та здорові, знахарь ніколай з вчорашньою реєстрацією?
Блть, мало, дуже мало прокацапської пиз#оти попалили 2 травня!
показать весь комментарий
14.03.2025 17:49 Ответить
А без твоєї вказівки вони не виконують свої обов'язки?
показать весь комментарий
14.03.2025 17:26 Ответить
Натякає, що без його вказівки вони нічого робити не будуть чи вони такі тупі?
показать весь комментарий
14.03.2025 18:00 Ответить
Якби не доручив,то мабуть ніхто й не займався розслідуванням.І тут треба було показати,що без мене навіть і собака не жениться
показать весь комментарий
14.03.2025 18:29 Ответить
Ну аякже без ішака. Завтра і сонце зійде за його дорученням.
показать весь комментарий
14.03.2025 20:31 Ответить